Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Δεν το καταλαβα αυτο το λινκ με την εφημεριδα που εδωσες Ισι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η εφημερίδα είναι πραγματική και κυκλοφόρησε στις 5 Απριλίου 2007. Φυσικά η είδηση που ενδιέφερε το Jack στη σειρά είναι ψεύτικη, αλλά έχοντας το φύλλο της εφημερίδας, έχουμε και την ημερομηνία κυκλοφορίας της!;)
πολύ σημαντικό αν σκεφτείς πως το Lost εκτυλίσσεται το 2004!!!! Στην πραγματικότητα πιστοποιούμε το flash forward του Jack.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αααααααα οκ! Εγω νομιζα οτι ειναι αυτη του Τζακ και εψαχνα να βρω την ειδηση. Ζντοινκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αχ είχατε δεν είχαμε με κάνατε και μένα maniac...εδώ και 3 ώρες με το λοστ ασχολούμαι :hehe:

Bασικά παρότι το όνομα δεν ταιριάζει δεν ξέρω γιατί αλλά έχω ένα προαίσθημα ότι αυτός που πέθανε είναι ο Sawyer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θεωρώ πως τελικά αυτός που έχει πεθάνει ίσως είναι κάποιος από αυτούς που ήταν στο νησί, αλλά φέυγοντας από αυτό για κάποιους λόγους έπρεπε να ζήσει με νέα ταυτότητα. Άλλωστε μη ξεχνάμε πως μερικοί από τα μέλη έκαναν διάφορα "κατακριταία εγκλήματα" προκειμένου να επιβιώσουν και μερικοί άλλοι απλά ίσως να θέλουν εσκεμμένα να εξαφανιστούν μετά την επιστροφή τους στο πραγματικό κόσμο.
Ναι το ξέρω έχω φαντασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κι εγω το ιδιο νομιζα βρε Isi ! Μας αγχωσες ! :P Νομιζα επειδη το χα με πει οτι ειναι απριλιου 2007 , και επειδη υπαρχει αμφιβολια για το αν μπορεσαν να δουν ολα οσα γραφει το αποκομμα, οτι εβαλες εικονα καλη του αποκομματος !



So cute...



Δε ξερω για σας, αλλα μαρεσει η Αλεξ. Εχει αυτο το κατι. Και μονο 19 ετων. Μπραβο στη μαμα της !

Για την Ρουσω (mira Furlan) τι να λεμε...πολυ καλη ηθοποιος οσοι εχουν δει Babylon 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η Άλεξ είναι πανέμορφη! ..Το ίδιο και ο Michael Scofield...Τι? Δε μιλούσαμε για Prison Break? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Η Άλεξ είναι πανέμορφη! ..Το ίδιο και ο Michael Scofield...Τι? Δε μιλούσαμε για Prison Break? :P

Hahahahaha!!!! Θεα!

Μην τα παρω με τον Michael! Δικος μου ειπαμεεεεεεεε!!!! Αντε να στον δανειζω τις κυριακες το πολυ πολυ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eπειδή ξεφεύγουμε(:P), Julliette και τα μυαλά στον αποχυμωτή.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λόγω της αυξημένης κίνησης από fans που είναι ήδη στο τέλος της 3ης season αποφασίσαμε στο thread αυτό να ΕΠΙΤΡΑΠΟΥΝ ΤΑ SPOILERS χωρίς spoiler tags.
Από εδώ και στο εξης (26-5-07) μπορείτε να γράφετε ελεύθερα.

ΠΡΟΣΟΧΗ σε όσους δεν έχουν φτάσει στο τέλος της 3ης Σεζον. Το παρόν thread περιέχει spoilers!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Isiliel, με τα νέα δεδομένα όμως αποτρέπουμε μέλη να μπούν στο θέμα και να ενημερωθούν για γεγονότα τα οποία δεν είναι απαραιτήτως spoiler.
Λέω τώρα εγώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς το θέμα είχε γίνει ένα ατελείωτο Spoiler Tag... Είναι αντιαισθητικό και στο μάτι και δεν προσφέρει τίποτα ούτε στους νέους ούτε και σε μας του παλαιότερους fans.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γενικα συμφωνω μαζι σου borat, αλλα στο συγκεκριμενο, μαλλον οτι εχουμε πει ειναι σποιλερ :P και ολα τα αλλα τα μαθαινει καποιος βλεποντας τα επισοδεια. Παντως και να συνεχισει με κρυφα γραμματα, δεν ειναι προβλημα. Οτι σας βολευει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς το θέμα είχε γίνει ένα ατελείωτο Spoiler Tag... Είναι αντιαισθητικό και στο μάτι και δεν προσφέρει τίποτα ούτε στους νέους ούτε και σε μας του παλαιότερους fans.
:hmm:
Δε διαφωνώ αλλά και δε συμφωνώ απόλυτα.:P
Απλά πιστεύω πως μετά από αυτό απλά θα υπάρχει μια συζήτηση μόνο για όσους έχουν δει ή θα βλέπουν (μελλοντικά) κάθε τελευταίο επεισόδιο, και όχι για κάποιους που ενδεχομένως να είναι μερικά επεισόδια πίσω.
Με καταλαβαίνεις;;)

Γενικα συμφωνω μαζι σου borat, αλλα στο συγκεκριμενο, μαλλον οτι εχουμε πει ειναι σποιλερ :P και ολα τα αλλα τα μαθαινει καποιος βλεποντας τα επισοδεια. Παντως και να συνεχισει με κρυφα γραμματα, δεν ειναι προβλημα. Οτι σας βολευει. :)
Και εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα καθώς ξέρω πως πάντα θα έχω δει έγκαιρα το τελευταίο επεισόδιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτή η ρύθμιση μπορεί να ισχύσει για το καλοκαίρι, μέχρι να ξεκινήσουν τα καινούργια επεισόδια Lost. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τα καινούρια επεισόδια αν δεν κάνω λάθος ξεκινούν Ιανουάριο και είναι 16(3 σαιζόν με 16 επεισόδια η καθεμία).Σωστά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έτσι ξέρω κι εγώ. :)

Το καινούργιο t-shirt που θα αποκτήσω τη Δευτέρα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Dharma.jpg
    Dharma.jpg
    174.3 KB · Εμφανίσεις: 269

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Έχεις καεί κανονικότατα έτσι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
LOL

Kαι βασικα.....που ξερεις αν ειναι καλοι ανθρωποι αυτοι του dharma ? ε ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
ISILIEL.....
Πρόσεξα μία μικρή διαφορά....τώρα κατά πόσο παίζει ρόλο είναι άλλο θέμα!
στην ΒΙΚΙ είναι Latham...ενώ στο λοστ είναι Lantham!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top