Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πώς να αντισταθείς σε ένα σουβλάκι με πίτα στουμπηγμένο με πατάτες και κρεμύδια , σε μια λαχταριστή πίτσα, στους ξηρούς καρπούς, στις πατστιτσάδες, στα λουκάνικα, στις μακαρονάδες, στις τσαλαβούτες στο λάδι της σαλάτας, στο σκούπισμα της σάλτσας από το πιάτο, στα εκλεράκια, στα μπισκοτάκια και σε όλα αυτά τα πεντανόστιμα σκατάκια του καπιταλισμού. 'Ολα τα ανθυγιεινά είναι νόστιμα.
Πλάκα κάνεις τέτοια ώρα?:blink::blink::blink::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δηλαδή , αν το έλεγε νωρίτερα ή αργότερα , θα μιλούσε σοβαρά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εεεεε , άλλαξα γνώμη! ξεκινάω και εγώ δίαιτα!!!!
ναιιιιιι
εδώ παχύσαρκοι έχουν το ψυχικό σθένος να χάσουν δεκάδες κιλά και εγώ δεν μπορώ να χάσω 5-7 κιλάκια ...είμαι ελεϊνή!!!
άντε καλή μας τύχη ...όποτε μου έρχονται νόστιμες επιθυμίες θα σκέφομαι ότι και εσείς περνάτε τα ίδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις τέτοια ώρα?:blink::blink::blink::blink:

Κυρίως όμως είναι μεγάλη ηδονή το εκλεκτόν φαγητό, σαν κι αυτό που μας μαγείρευαν οι γιαγιάδες μας,
παρέλειψα να αναφέρω το γιουβέτσι στη γάστρα, τον μπεκρή μεζέ, τα σκαλοπίνια, το λεμονάτο
αλλά και "εξωτικά" φαγητά όπως το ινδικό ταντούρι και το γαλλικό φοντί. Το γάργαρο κρασάκι
που χύνεται στο ποτήριον είναι το καλύτερο συνοδευτικό κατά τη γνώμη μου κατά προτίμηση
ένα μοσχοφίλερο.

να προσθέσω ακόμα ότι οι δίαιτες δυστυχώς έχει αποδειχθεί ότι επιβαρύνουν την σεξουαλική ζωή,
προκαλούν μεγάλη νευρικότητα και ουχί σπανίως προβλήματα μεταβολισμού και οργασμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Κυρίως όμως είναι μεγάλη ηδονή το εκλεκτόν φαγητό, σαν κι αυτό που μας μαγείρευαν οι γιαγιάδες μας,
παρέλειψα να αναφέρω το γιουβέτσι στη γάστρα, τον μπεκρή μεζέ, τα σκαλοπίνια, το λεμονάτο
αλλά και "εξωτικά" φαγητά όπως το ινδικό ταντούρι και το γαλλικό φοντί. Το γάργαρο κρασάκι
που χύνεται στο ποτήριον είναι το καλύτερο συνοδευτικό κατά τη γνώμη μου κατά προτίμηση
ένα μοσχοφίλερο.
Είσαι βαλτός μου φαίνεται!! Όλα αυτά που λες..είναι τα αγαπημένα μου..:eek:..ντροπής σε τέτοιο θέμα...να τα γράφεις όλα αυτα..:hehe::hehe::hehe:
Πάντως εγώ,το έχω βρει το σύστημα.Όλη τη βδομάδα,τρέφομαι άκρως συντηρητικά..με σαλάτες(μια κουταλιά λάδι εννοειται,τυρί 30 γραμμάρια,ψωμί μια φέτα των 50 γραμμαριων το πολύ κλπ),λαχανικά..άντε και κανένα ψητό κοτοπουλάκι...αλλά την κυριακή..του δίνω και καταλαβαίνει..:devil:..βέβαια..δεν εννοω ότι θα φάω ένα αρνι στην καθισιά μου..αλλά τρώω κανονικά και χορταστικά..και ότι λιχουδιά θέλω.Ετσι τη διατηρώ τη γραμμή μου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είσαι βαλτός μου φαίνεται!! Όλα αυτά που λες..είναι τα αγαπημένα μου..:eek:..ντροπής σε τέτοιο θέμα...να τα γράφεις όλα αυτα..:hehe::hehe::hehe:
Πάντως εγώ,το έχω βρει το σύστημα.Όλη τη βδομάδα,τρέφομαι άκρως συντηρητικά..με σαλάτες(μια κουταλιά λάδι εννοειται,τυρί 30 γραμμάρια,ψωμί μια φέτα των 50 γραμμαριων το πολύ κλπ),λαχανικά..άντε και κανένα ψητό κοτοπουλάκι...αλλά την κυριακή..του δίνω και καταλαβαίνει..:devil:..βέβαια..δεν εννοω ότι θα φάω ένα αρνι στην καθισιά μου..αλλά τρώω κανονικά και χορταστικά..και ότι λιχουδιά θέλω.Ετσι τη διατηρώ τη γραμμή μου..:)

Καλύτερα σαλάτες με πολλά μικροσκοπικά κομματάκια κοτόπουλο ή άλλου κρέατος μέσα, με πολύ μπέικον, μαζί με κύβους τυριού και κομματάκια φρυγανιές, ένα μείγμα από όσο το δυνατόν περισσότερα υλικά. Ξέχασα ένα ακόμα αγαπημένο μου φαγητό. Αυγά μάτια με χωριάτικα λουκάνικα πλημυρισμένα από λεμόνι και πατάτες τηγανιτές. Σπετσοφάι ακόμα. Και ένα από τα πιο καταπληκτικά γλυκά είναι τα σοκολατάκια - κάστανο. Είναι ένα ισχυρότατο αφροδισιακό, δεν υπάρχει τέτοια αφροδισιακή βόμβα :redface: όχι ότι το καταίφι και ο μπακλαβάς πάνε πίσω, αλλά δεν είναι αφροδισιακά.

Τα γραμμάρια για να προσδιορίζεις ακριβώς πόσα, πάει να πει ότι τα ζυγίζεις ; Α πα πα δεν συμφέρει. Αυτό το έκανα παλιά τότε που ήταν στη μόδα τα Weight Watchers και κόντευα να χτυπάω ενέσεις. Νεύρωση. Μέτρα μισό πιάτο από αυτό που έτρωγες. 'Ενα κουτί παρφέ σοκολάτας ; λέμε τώρα...μισό κουτί στη δίαιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πφφφφφφφφ και γω πρεπει να κανω αλλα τώρα μέσα στις εξετάσεις είναι πολύ δύσκολο γυμναστική κάνω κάθε μέρα σχεδόν τρέχω γύρω στη μια ώρα αλλά μετά χτυπάω σοκολάτεσ τα γλυκά είναι ι αδυναμία μου..... :((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
με πολύ μπέικον
το μπεικον εχει τοσο χημικο που ασε καλυτερα.(γλουταμινικο μονονατριο που προκαλει τυφλωση,καραγενανη που προκαλει καρκινο του εντερου..)τα διαβασα και εφριξα..

εγω παω να καταργησω τελειως τα αγοραστα αλλαντικα..
εβαλα ενα κομματι χοιρινο με μπολικο χοντρο αλατι και μπαχαρικα σε ταπερ στο ψυγειο..

παστο..:D(τι προσουτο και μπουρδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaoula8

Νεοφερμένος

Η danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια, εδω και 7μερες κανω διατροφη.....και γυμναστηριο και βαρη και 20 λεπτα καθημερινα ποδηλατο αλλα δεν εχω χασει τιποτα....μερικες φορες μπορει να μην τηρώ ακριβως το προγραμμα αλλα σε καμία περιπτωση δεν αγγιζω τηγανιτα και πολυ σπανια πινω καποιο αναψυκτικο π.χ. 1 φορα το μηνα...Εχω απογοητευτει και δεν ξερω τι να κανω....:/: :( :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Παιδια, εδω και 7μερες κανω διατροφη.....και γυμναστηριο και βαρη και 20 λεπτα καθημερινα ποδηλατο αλλα δεν εχω χασει τιποτα....μερικες φορες μπορει να μην τηρώ ακριβως το προγραμμα αλλα σε καμία περιπτωση δεν αγγιζω τηγανιτα και πολυ σπανια πινω καποιο αναψυκτικο π.χ. 1 φορα το μηνα...Εχω απογοητευτει και δεν ξερω τι να κανω....:/: :( :( :( :(

7 μέρες και περιμένεις να χάσεις ; Περίμενε να κλείσει ο μήνας, αλλά μέχρι τότε μερικές συμβουλές από κάποιον πρώην πολύ παχύ:

1) μην κοιτάξεις ζυγαριά πριν κλείσει μήνας.
2) μην πας σε κέντρο αδυνατίσματος.
3) μην μετρήσεις ποτέ θερμίδες
4) μην ζυγίζεις ποτέ μερίδα.
5) Τρώγε το μισό πιάτο από αυτό που έτρωγες πριν.
6) Μην κόψεις τίποτα.
7) Περπάτα 1 μια μιαμιση ώρα γρήγορο περπάτημα κάθε μέρα.
8) Κάνε μόνο λίγη αερόβια άσκηση. 'Οχι ενόργανη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
υπομονη, ολα τα καλα αργουν να ερθουν. το κακο με τις διαιτες ειναι οτι θελουμε αμεσα αποτελεσματα και ο οργανισμος μας ειναι λες και παει κοντρα. υπομονη λοιπον και ξεχασε την ζυγαρια και θα δεις διαφορα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ελαχιστο λαδι και ολικης αλεσης ψωμι,ή κριθινος ντακος(τρως λιγο αναγκαστικα,μακρια απο ασπρο ψωμι,,ειδικα κατι αφρολεξ),..λιγες πατατες επισης(καθολου αναψυκτικα)
και λιγο βραδυνο..

εχω καταργησει τη ζαχαρη επισης..μονο μελι..

σιγα σιγα χανω εγω τουλαχιστον κιλα,,απο 130 πηγα 126 σε 2-3 βδομαδες και σαν να συνεχιζω να πεφτω,,
σαν να πηρα την κατηφορα..

και το λιγοτερο 2 φορες τη βδομαδα περπατημα εδω στη φυση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
εχω καταργησει τη ζαχαρη επισης..μονο μελι..

To μέλι παχαίνει πολύ περισσότερο. 'Ενα κουταλάκι του γλυκού μαρμελάδα έχει πολύ λιγότερες θερμίδες από το μέλι. Το μέλι είναι καταστροφή, πολυθερμιδική τροφή, όποτε τρώω μέλι νοιώθω ότι αρρωσταίνω, είναι μύθοι όλα αυτά σχετικά με το υγιεινό μέλι, το έχω ψάξει. Είναι καταστροφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγω ειμαι της γυμναστικης:P Συνδιασμος υγειηνης διατροφης (τρωω καθε μερα σαλατα και πολλαααα φρουτα) με καθημερινη γυμναστικη (με επαγγελματικο οργανο) 20' ενεργοποιουν πληρως τον μεταβολισμο μου κι ας φαω κατι τις παραπανω, θα το καψω αμεσως. Ειχα παντα πολυ αργο μεταβολισμο με τη γυμναστικη ομως ολα αλλαξαν:D Το βλεπω στο σωμα μου μεχρι και στην διαθεση μου:) Θα φαω και το σουβλακι μου και το μακαρονακι μου (μικρες μεριδες παντα) και τουλαχιστον μια φορα στον 1 μηνα θα κανω αποτοξινωση με πολλα ροφηματα κτλ. Αν δεν υπαρχει και πολλη ορεξη μια βολτιτσα μπορει να κανει την δουλεια. ;) Γενικα ειμαι κατα των διαιτων που σου στερουν λιχουδιες γιατι στο τελος θα βγει σε boomerang (προσωπικη εμπειρια). Αναψυκτικα, μπυρες (γενικα το πολυ αλκοολ να αποφευγεται μας δινει 7 θερμιδες ανα γραμμαριο πιο πολυ και απο υδατανθρακα:eek:!), μαγιονεζες και ολα τα συναφη, και το βουτυρο θα ηταν καλο να εξαφανιστουν:redface: Αν η διατροφη ειναι ισσοροπημενη, δηλαδη περιεχει ολα τα συστατικα που χρειαζεται ο οργανισμος, και υπαρχει ασκηση, ολα θα παρουν το δρομο τους:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
η μουσταρδα παχαινει? αν την χρησιμοποιουμε σαν προσθετο στην σως σαλατας :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
η μουσταρδα παχαινει? αν την χρησιμοποιουμε σαν προσθετο στην σως σαλατας :hmm:
Αν βαλεις και μικρη ποσοτητα δεν νομιζω να γινει και τιποτα κακο. Γενικα εχει τις πιο λιγες θερμιδες απ'ολες τις σαλτσες απλα και εδω μετρο θελει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
To μέλι παχαίνει πολύ περισσότερο. 'Ενα κουταλάκι του γλυκού μαρμελάδα έχει πολύ λιγότερες θερμίδες από το μέλι. Το μέλι είναι καταστροφή, πολυθερμιδική τροφή, όποτε τρώω μέλι νοιώθω ότι αρρωσταίνω, είναι μύθοι όλα αυτά σχετικά με το υγιεινό μέλι, το έχω ψάξει. Είναι καταστροφή.
το μελι στα 100γρ εχει ελαχιστα λιγοτερες θερμιδες απο τη ζαχαρη..
απλα βαζεις ενα κουταλακι λογω βαρους αντι μερικες κουταλιες ζαχαρης

αλλα εχει χιλια δυο θρεπτικα συστατικα και βιταμινες,,ενω η ζαχαρη ειναι σκετη ζακχαροζη..
ειναι μιγμα γλυκοζης,ζαχαρης,φρουκτοζης,,και διαλυεται πιο αργα στο αιμα και αρα κανει καλο στο ζακχαρο..

και δεν μειωνει το βαρος,το ξερω,,αλλα η ζαχαρη οπως ολες οι καταραμενες ασπρες σκονες ,αλευρι κλπ.σε διευκολυνουν να τρως περισσοτερο και να παχαινεις..

κατι χρονια τωρα ολη η οκογενεια μου εχει καταργησει τη ζαχαρη τελειως.(μονο σε κανα κεικ μπαινει σπανια)και ειμαστε μια χαρα,,στο κακαο,τσαι,καφες,,παντου βαζουμε μελι,,-λιγο,,οπως εκαναν χιλιαδες χρονια οι ανθρωποι,,

ενω το μελι,ολικης αλεσης προιοντα κλπ,τρως λιγο γιατι γκωνεις,,χορταινεις..

αν εσυ εχεις αλλεργια στα φυσικα προιοντα ,,κακο δικο σου κανεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παιδια, εδω και 7μερες κανω διατροφη.....και γυμναστηριο και βαρη και 20 λεπτα καθημερινα ποδηλατο αλλα δεν εχω χασει τιποτα....μερικες φορες μπορει να μην τηρώ ακριβως το προγραμμα αλλα σε καμία περιπτωση δεν αγγιζω τηγανιτα και πολυ σπανια πινω καποιο αναψυκτικο π.χ. 1 φορα το μηνα...Εχω απογοητευτει και δεν ξερω τι να κανω....:/: :( :( :( :(


Συγγνωμη, σου εβαλε ο γυμναστης βαρη στο προγραμμα ενω εσυ θελεις να χασεις βαρος?!
Αρκετη ωρα αεροβια ασκηση χρειαζεται με ισορροποημενη διατροφη για να χασεις πρωτα βαρος και μετα βαζεις σιγα σιγα βαρη στο προγραμμα.
Τα 20 λεπτα ποδηλατο για καποιον που θελει να χασει βαρος δεν αρκουν...Αυτα τα 20 λεπτα ειναι για προθερμανση πριν κανει ο οποιοσδηποτε βαρη. Προσπαθησε να κανεις οση περισσοτερη ωρα μπορεις και σε συνδιασμο με διαδρομο και ελλειπτικο, το οποιο τελευταιο κατα τη γνωμη μου κανει και καλυτερη δουλεια σε σχεση με τα δυο προηγουμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το ποδηλατο δεν ειναι το καλυτερο,,γιατι δεν φερνει αντισταση στα κοκκαλα και δεν τα δυναμωνει τοσο..(αυτο εχω διαβασει) ..
το καλυτερο ειναι περπατημα,τζοκινγκ τρεξιμο κλπ..(κατα προτιμηση σε χωματοδρομο..,λογω καλης απορροφησης βαρους)
αυτα γυμναζουν πληρως..

και εγω ετσι γυμναζομαι,,μεχρι να πεσουν τα πολλα 20-30 κιλα..ωστε να κανουν ασκησεις βαρη..κλπ για μυες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
τώρα που αρχίζει ο καιρός και γλυκαίνει , ολοι στις παραλίες!!! όχι για χαζολόγημα αλλά για κολύμπι! τι καλύτερο; Ούτε κραδασμοί, τίποτα! Αλλά μιλάμε για κολύμπι όχι πλάκα :p εγώ κάνω 1 km κολύμπι κάθε μέρα, βέβαια μετά πεινάω σα λύκος αλλά και πάλι αρκεί σωστή μεσογειακή διατροφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top