Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να το βαριέμαι.

Επίσης, ποτέ δεν χρησιμοποιούσα φανατικά applications και δεν μπορώ να καταλάβω το κόλλημα πολλών με τα facebook games.

Δόξα το Θεό υπάρχουν οι κονσόλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Και αν το κλικάρεις δεν σου κάνει τίποτα.
Προσπάθησα να κάνω περιορισμό διαθεσιμότητας για 1-2 άτομα που δεν ήθελα να με ενοχλούν, αλλά δυστυχώς δεν λειτουργεί, ελπίζω να φτιάξει σύντομα.

Ακριβώς αυτό. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να το βαριέμαι.

Επίσης, ποτέ δεν χρησιμοποιούσα φανατικά applications και δεν μπορώ να καταλάβω το κόλλημα πολλών με τα facebook games.

Δόξα το Θεό υπάρχουν οι κονσόλες!

καλές και οι κονσόλες δε λέω το αντίθετο αλλά τα παιχνίδια στο facebook έχουν άλλη κοσμοιστορία..είναι αφασία άσε που μερικές φορές πρέπει να συνεργαστείς με άλλους για να πετύχεις αυτό που θες.δεν έχουν βέβαια μεγάλη ποικιλία αλλά δεν είναι και για πέταμα.....
οι κονσόλες βέβαια είναι αξία μεγάλη..εγώ προσωπικά τις λατρεύω αλλά και τα παιχνίδια του facebook είναι χαβαλές....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_1986

Νεοφερμένος

Ο teo_1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχω και εγω facebook :) (^_^) (*_*)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Κάτι που σιχαίνομαι στα sure είναι το ότι πλέον μπλέκουν συνομιλία και προσωπικά μηνύματα Τ.Τ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δες το σαν ιστορικό. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
και πάλι Τ.Τ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι στο καλό έπαθε το chat? Έχει βρει κανένας λύση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι λύση;
Απλά κλείνεις την πλευρική λίστα και έχεις τους διαθέσιμους χρήστες στα αριστερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και δηλαδή πλέον δεν μπορούμε να περνάμε από online σε offline σε κάποιες ομάδες γρήγορα και εύκολα;

Μα καλά...δεν είναι καθόλου χρηστικό! Για ποιο λόγο το έκαναν;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εννοείς να κλείσεις το τσατ;
Τότε κάνεις κλικ στο Διαθέσιμος για συνομιλία.

Απ' ότι είδα έβγαλαν το ''περιορισμός διαθεσιμότητας'' άρα βάζεις όπως παλιά τα άτομα σε ομάδα.

Δεν ξέρω γιατί το έκαναν. Εδώ σου ερχόταν μήνυμα για like. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ομολογώ πως οι αλλαγές είναι απαίσιες!!!

Ίσως το άλλαξαν λόγω της συνεργασίας του facebook με την google. Who knows?!

υγ: Πότε ερχόταν μήνυμα για like??? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μια μέρα το είχαν έτσι. Τέλη Ιουνίου-αρχές Ιουλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Από ό,τι διάβασα στο κέντρο βοήθειας, όλοι είναι εξοργισμένοι με τις αλλαγές αυτές !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Το νέο chat είναι χάλια.Εμένα δε με ενοχλεί αυτό με τις ομάδες , αλλά το ότι δε φαίνονται όλοι οι συνδεδεμένοι χρήστες κι πρέπει να τους βρίσκω στην αναζήτηση του chat. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το νέο chat είναι χάλια.Εμένα δε με ενοχλεί αυτό με τις ομάδες , αλλά το ότι δε φαίνονται όλοι οι συνδεδεμένοι χρήστες κι πρέπει να τους βρίσκω στην αναζήτηση του chat. :worry:
Αυτό είπα.
Κλείνεις τη δεξιά στήλη και σου εμφανίζονται αριστερά μόνο οι συνδεδεμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
^^δεν ισχύει για όλους από ότι έχω καταλάβει.. στον αδερφό μου στη λίστα δεξιά δείχνει από τους φίλους του που εμφανίζονται ποιοί είναι συνδεδεμένοι (όπως παλιά, με τα πράσινα κυκλάκια), ενώ όταν την κρύβει δε δείχνει τίποτα στα αριστερά (όπως λες π.χ. ότι γίνεται σε σένα...) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ούτε με ανανέωση;
Μήπως είναι οφφ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αυτό είπα.
Κλείνεις τη δεξιά στήλη και σου εμφανίζονται αριστερά μόνο οι συνδεδεμένοι.

Ωχ ναι , δεν είχα δει το μήνυμα σου στην προηγούμενη σελίδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Ούτε με ανανέωση;
Μήπως είναι οφφ;

νο.. :no: συνδεδεμένος είναι κανονικά.... και με ανανέωση το ίδιο δείχνει...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top