Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ΣΚ ναι προσπαθώ να παω camping αλλά θέλει και παρέα!
Αλλιώς μπάνιο αλλά θέλει και παρέα!
Καθημερινές όμως δεν παίζει! Και Κυριακή είναι και ταλαιπωρία στο γυρισμό!
Πραγματικά δεν με απασχολούσε τόσο αν είχα την ησυχία μου! Ο κώδικας να γουστάρω είναι απλά για να γεμίσω τον χρόνο (που δεν έχω τι να τον κάνω) με brainactivity και να πάρω και κανά φράγκο! Αν κάτσει να φύγω τρέχοντας έφυγα! Νομίζω έγινε πολύ offtopic συνεπώς πμ καλύτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τωρα αυτο που με χαλαει ειναι το προφανες! οι ηλιθιοι στη δουλεια!
πμ ναι, καλυτερα! αλλα φευγω σε λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Εδώ θάβω τους γονείς μου χύμα αυτό θα έχω πρόβλημα:whistle: (Βέβαια πιθανά σαν μάνα να με βρίζεις αλλά τι να κάνουμε)
Το βασικό πρόβλημα είναι ότι ως Αρμενικής καταγωγής δεν έχουμε κάποιο συγγενικό σπίτι στην επαρχία και λεφτά για διακοπές δεν υπήρχαν! Και επειδή οι πλειοψηφία των Αθηναίων είναι το πολύ 2ης γενιάς, άρα έχουν κάποιο συγγενικό σπίτι στην επαρχία, όλοι εξαφανίζονται τον Αύγουστο τουλάχιστον! Ειδικά παλαιότερα το εξαφάνισμα ήταν πολύ έντονο! Ξέρετε τι μπάσκετ έχω παίξει με 40άρες μικρός?? Τώρα δεν τσουλάει και ειδικά με δουλειά!
Και η μεγαλύτερη πίκρα φέτος είναι ότι πρώτη φορά το οικονομικό δεν είναι θέμα, αλλά έχουμε πρόβλημα παρέας!Και θα σκάσω!:mad17:
Και με βγάζει έξω από τα ρούχα μου το γεγονός ότι λόγω οικογενειακής βλακείας δεν θα είμαι τουλάχιστον μόνος αλλά θα είμαι με τους γονείς μου!!!!:rant: :rant: :wall: :wall: :angry:
Πάλι καλά που έχω και δουλειά μπας και γράψω λίγο κώδικα και γουστάρω!


:rofl: :rofl: :rofl:
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλε μου καλέ, μην με παρεξηγήσεις.... :redface:
Να είσαι καλά...!!!!!!!!!!!! :)
Με έκανες και χτυπιόμουν στα γέλια..., έτσι όπως το γράφεις, τόσο αφθόρμητα... :)

ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ...!!!!!
Είσαι ειλικρινά, πολύ ωραίος...!!!!, Να ΄σαι καλά...!!!!!!

Και γέλασα περισσότερο, γιατί απ΄ ότι κατάλαβα, το κάνουν και για να μην σε αφήσουν μόνο σου...,
μην τυχόν δηλαδή και ησυχάσεις..., έστω για λίγες μέρες..., να είναι μαζί σου συνεχώς...,
να έχεις κάποιον να σε πρίζει οπωσδήποτε..., ακόμα και τον Αύγουστο...!!!! :yes:

Μην τυχόν και πάρεις κουράγιο..., για να βγάλεις τους άλλους 11 μήνες του χρόνου...!!!!!!! :yes:

Και πάλι, σου ζητώ συγνώμη..., δεν θέλω να το παρεξηγήσεις... :no: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
lilith καμιά παρεξήγηση! Θα ήταν παράλογο να παρεξηγηθώ με το δημόσιο κράξιμο που ρίχνω!
Το παράδοξω είναι ότι τώρα που έχω δουλειά και πήζω λίγο με έχει αφήσει στην ησυχία μου! Δλδ το γεγονός ότι πρωί δουλεύω και θέλω να άραξω το απόγευμα δεν είναι λόγος να έχω την ησυχία μου! Επειδή θα κάτσω να δω καμιά σειρά πρέπει να μου τα πρήξει?? Πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι κανείς! Και με το που θα σταματήσω το κώδικα αρχίζει πάλι το πρίξιμο!
Δλδ σπίτι μου πρέπει να πεθάνεις στην δουλειά όλοι μέρα για να έχεις την ηρεμία σου! Φοβος και παράνοια στην οικιά του Demelene Το γεγονός ότι καις εγκέφαλο και μάτια δεν έχει καμιά σημασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria

Νεοφερμένος

Η Aria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αν τύχει και ακούσω κάπου τυχαία τη "Φαντασία"του Νταλάρα μελαγχολώ,
μου θυμίζει ένα παλιό amore που λάτρευε αυτό το τραγούδι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostheater

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Οταν ακουω το Paradise City των Guns n Roses...μου θυμιζει μια ανεκπληρωτη αγαπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λάθος επιλογές κ καταστάσεις στο παρελθόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το 1-2 από τη Σεβίλλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λάθος επιλογές κ καταστάσεις στο παρελθόν.

Αυτό ακριβώς!! Τα λάθη που έκανα στο παρελθόν και τις λάθος επιλογές μου ενώ όλοι τότε μου φώναζαν και προσπαθούσαν να με πείσουν για το αντίθετο. Τουλάχιστον τα λάθη που έκανα ήταν δικά μου... Κάτι είναι κι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Το ''Ουρανέ'' της Άντζελας Δημητρίου...
Όποτε το ακούω κάτι παθαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Το Creep των Radiohead.
Κάθε φορά που το ακούω συγκινούμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι είναι αυτο που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Τα πρώτα 90'ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τις μέρες πριν τη διπλωματική μου. Στενάχωρη περίοδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MysteriousWoman

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Την περίοδο των πανελληνίων! Ήταν εφιαλτική! Κλεισμένη μέσα, αποκομένη από τους πάντες, από τη φύση και το φως του ήλιου, με ελάχιστο ύπνο και πάααααρα πολύ διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όλα τα άτομα που πέρασαν από τη ζωή μου και εξέλαβαν τις δεύτερες ευκαιρίες που τους έδωσα ως αδυναμία δική μου. Κι όμως, ήξερα πολύ καλά τι έκανα- ήθελα και το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το "Ανάθεμά σε", όποτε το ακούω πέφτω...πολύ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πέφτω και με το "δεν έχω μάτια για άλλη" του Πετρέλη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Το "Ανάθεμά σε", όποτε το ακούω πέφτω...πολύ!:(

Και εγω το ιδιο!

Επισης αδυναμιες του εαυτου μου να κρατησω να την αξιοπρεπεια και τον εγωισμο μου και ειδικα σε ανθρωπους που δεν αξιζαν κατι τετοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
εγώ πέφτω και με το "δεν έχω μάτια για άλλη" του Πετρέλη :/:

Κοίτα άμα κάτσω και καλοσκεφτώ, θα αραδιάσω πολλά με τα οποία πέφτω σε συγκεκριμένη φάση. Με το "Ανάθεμά σε" πέφτω πάντα και χαλιέμαι!.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Η φράση......."ξέρω πόσο δυνατή είσαι και μπορείς να αντιμετωπίσεις όλες τις καταστάσεις.....και να σε πληγώσω, μόνο και μόνο λόγω της αξιοπρέπειάς σου δεν θα πονέσεις........ενώ η "άλλη" (την επόμενη εννοούσε:D:D) είναι αδύναμη μπροστά σου, δεν μπορώ να την πληγώσω.....:eek::eek::eek:" Η πιο ηλίθια δικαιολογία χωρισμού που έχω ακούσει....(μετά από 3 χρόνια σχέσης:clapup:)... άνθρωποι είμαστε...όχι ρομποτάκια χωρίς συναισθήματα... όποτε σκέφτομαι αυτά τα λόγια, με χαλάνε απίστευτα... Το καλό όμως είναι ότι η ζωή συνεχίζεται, οπότε αμέσως μετά το τραγούδι που μου έρχεται στο νου λέει " εγώ έχω μάθει πάντα να κοιτάω ψηλά, τον ήλιο μεσ' τα μάτια.........." Πλέον μετά από πολύ πόνο, πιστεύω οτι ΜΟΝΟ εμείς καθορίζουμε αν θα μας χαλάει κάτι ή όχι....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top