Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Προσωπικα δεν θα δεχομουν ως δωρο χρηματα.

Ε, και;

Χανεται η ολη ουσια που κρυβεται πισω απο αυτο.
Κανεις ως δωρο κατι συμβολικο και αναλογα την περιπτωση χρησιμο.

Αν δεν ξερεις τι να παρεις ή απλα βαριεσαι να το κανεις/ψαξεις καλυτερα μην κανεις τιποτα.

Ποια είναι η ουσία πίσω από το δώρο; Ο συμβολισμός; Συνάδελφοι στη δουλειά είναι, δεν είναι ούτε κουμπάροι, ούτε φίλοι απ' τα παλιά. Τι στο καλό θα συμβολίζει το δώρο που θα κάνει;

Δεν κάνουμε δώρα μόνο σε ανθρώπους που γνωρίζουμε καλά, υπάρχουν πάρα πολλές και διαφορετικές περιστάσεις (όπως η συγκεκριμένη). Επίσης τα δώρα είναι για αυτόν που τα δέχεται, όχι για να ικανοποιείται ο δικός μας εγωισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνδρέαςΚανακάρη

Νεοφερμένος

Ο ΑνδρέαςΚανακάρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ένα καλό δώρο πρέπει να έχει και πρωτοτυπία. 'Ετσι μπορεί κανείς χωρίς να καταβάλει πολλά χρήματα να κερδίσει τις εντυπώσεις με το δώρο που θα κάνει. Την τελευταία φορά για παράδειγμα έκανα δώρο στη γιορτή ενός φίλου ένα κρασί μαζί με ένα φάκελο όπου μέσα, μαζί με τις ευχές, του ειχα βάλει και 3 σκρατς. Δεν κέρδισε κανένα μεγάλο ποσό από αυτά, ψιλοπράγματα, αλλά σκεφτείτε να του καθόταν κάτι καλό. Το δώρο του από κάτι απλό θα μετατρεπόταν σε κάτι μεγαλοπρεπές σε ...κλάσματα δευτερολέπτο. Mαζί με το δώρο έβαλα μέσα και το στοιχείο του σασπένς για κάτι καλό ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EveMor

Νεοφερμένος

Η EveMor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μέσα στον Νοέμβριο ορκίζομαι και θα ήθελα να πάρω δώρο σε καθηγητή. Είναι ο καθηγητής που είχα την πτυχιακή μαζι του και γενικά όπου είχα μαθήματα επιλογής είχα τα δικά του. Οπότε τώρα που θα ορκιστω πέρα από το γλυκό που θα κεράσω :clapup:τι άλλο θα μπορουσα να δώσω, έτσι συμβολικό;
Επίσης σας φαίνεται κουλή σαν κίνηση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Εμενα μου φενεται κουλο παντως :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Σε καθηγητή το καλύτερο που μπορείς να προσφέρεις είναι νομίζω ένα βιβλίο, σχετικό με τα ενδιαφέροντά του (ερευνητικά ή γενικότερα).
Θέλεις, απλά, να πεις ένα "ευχαριστώ" για τη βοήθειά του, τη συνεργασία που είχατε, τη γνώση που πήρες κτλ..
Δε χρειάζεται να είναι κάτι ακριβό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κέρασε τον ένα γλυκό που έχεις φτιάξει εσύ (αν ξέρεις να φτιάχνεις καλά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν ξέρω αν ταιριάζει ακριβώς στην κατηγορία αλλά ας είναι. Σε μια βδομάδα έχει γενέθλια ο γκόμενος μου. Γενικά δεν παίρνω ποτέ δώρα, όσο αγενές κι αν ακούγεται, γιατί δεν είναι κάτι που έχω συνηθίσει. Μόνο με την κολλητή μου ανταλλάζουμε σε γενέθλια, γιορτές κτλ αλλά σε σχέση δεν έχει τύχει ποτέ ως τώρα να περάσουμε μαζί γενέθλια (είτε δικά μου είτε δικά του) οπότε δεν με είχε προβληματίσει ποτέ ως τώρα. Δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να το σκεφτώ γιατί δεν θα ρίσκαρα να πάρω κάτι που δεν θα του άρεσε, ξέρω όμως ότι θέλει κάτι που κάνει γύρω στα 60ε. Το θέμα είναι ότι οκ πες ότι τα δίνω (όχι ότι μου περισσεύουν) αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστό να πάρω κάτι τέτοιο σε κάποιον που ξέρω 2 μήνες μόνο ενώ στην κολλητή μου που ξέρω 2 χρόνια δεν εχω πάρει κάτι τόσο ακριβό. Γενικά διχάζομαι λίγο γιατί από τη μία θέλω να του κάνω έκπληξη γιατί ξέρω στάνταρ ότι θα του αρέσει, από την άλλη λέω χέστον μωρε που θα δώσεις τόσα λεφτά ενω τρέχουν άλλα έξοδα :P πείτε καμια γνώμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,600 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν ξέρω αν ταιριάζει ακριβώς στην κατηγορία αλλά ας είναι. Σε μια βδομάδα έχει γενέθλια ο γκόμενος μου. Γενικά δεν παίρνω ποτέ δώρα, όσο αγενές κι αν ακούγεται, γιατί δεν είναι κάτι που έχω συνηθίσει. Μόνο με την κολλητή μου ανταλλάζουμε σε γενέθλια, γιορτές κτλ αλλά σε σχέση δεν έχει τύχει ποτέ ως τώρα να περάσουμε μαζί γενέθλια (είτε δικά μου είτε δικά του) οπότε δεν με είχε προβληματίσει ποτέ ως τώρα. Δεν θα έμπαινα καν στον κόπο να το σκεφτώ γιατί δεν θα ρίσκαρα να πάρω κάτι που δεν θα του άρεσε, ξέρω όμως ότι θέλει κάτι που κάνει γύρω στα 60ε. Το θέμα είναι ότι οκ πες ότι τα δίνω (όχι ότι μου περισσεύουν) αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστό να πάρω κάτι τέτοιο σε κάποιον που ξέρω 2 μήνες μόνο ενώ στην κολλητή μου που ξέρω 2 χρόνια δεν εχω πάρει κάτι τόσο ακριβό. Γενικά διχάζομαι λίγο γιατί από τη μία θέλω να του κάνω έκπληξη γιατί ξέρω στάνταρ ότι θα του αρέσει, από την άλλη λέω χέστον μωρε που θα δώσεις τόσα λεφτά ενω τρέχουν άλλα έξοδα :P πείτε καμια γνώμη

Μπορεις να τους κανεις ενα τραπεζι(αν σπουδαζετε και μενετε μονοι είναι εφικτα) , να φτιαξεις εσυ η ιδια το φαγητο είτε να παραγγείλεις , να πάρεις και κανένα ποτό και ότι προκύψει...
Δωρα δεν είναι μόνο τα υλικά αγαθά αλλα και οι μικρές πράξεις. Μπορείς να πάρεις ένα μπουκάλι κρασι και δυο ποτήρια και να πάτε κάπου ομορφα να το πιείτε . Αν θελεις δωρο μια κολόνια είναι καλή ιδέα.

ΥΓ : Αν δεν είσαι φοιτητρια ή άνω των 18 όχι αλκοόλ , πάρτου κανενα βιβλιο , πχ. Μαθηματικα προσανατολισμου του μπαρλα ή Βιολογια προσανατολισμου θα το εκτιμήσει :loltooth::loltooth::loltooth:
ΥΓ1 : Δεν είναι κάπως ξύλινη , όχι οικεία η έκφραση : <<ο γκόμενος μου >> ? Σ εμενα τουλαχιστον μου ακουγεται καλυτερα το : << ο φιλος μου ή αγόρι μου>> αν αισθανουσουν κατι γι αυτον γιατι παρατηρω οτι αμφιταλαντευεσαι . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
φοιτητές είμαστε και οι 2. τα σκέφτηκα όλα αυτά με τα φαγητά αλλά θεωρώ πιο πιθανό να βγει με τους φίλους του εκείνη τη μέρα παρά να κάνουμε κάτι μαζί οπότε δεν θα χει και τόσο νόημα να το κάνω κάποια άλλη μέρα γιατί του μαγειρεύω/ τρώμε/ πίνουμε/ βγαίνουμε γενικά άρα δεν θα ναι και κάτι ιδιαίτερο, δεν θα διαφέρει από οποιαδήποτε άλλη μέρα. βιβλία δεν διαβάζει γενικά αρά εκτός και αυτή η επιλογή.

υ.γ2 δεν μου φαίνεται μη οικεία η λέξη, μου ακούγεται πολύ νορμάλ. αντιθέτως το "ο φίλος μου", "το αγόρι μου" με κάνουν να κριντζάρω απίστευτα, δεν ξέρω γιατί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,182 μηνύματα.
φοιτητές είμαστε και οι 2. τα σκέφτηκα όλα αυτά με τα φαγητά αλλά θεωρώ πιο πιθανό να βγει με τους φίλους του εκείνη τη μέρα παρά να κάνουμε κάτι μαζί οπότε δεν θα χει και τόσο νόημα να το κάνω κάποια άλλη μέρα γιατί του μαγειρεύω/ τρώμε/ πίνουμε/ βγαίνουμε γενικά άρα δεν θα ναι και κάτι ιδιαίτερο, δεν θα διαφέρει από οποιαδήποτε άλλη μέρα. βιβλία δεν διαβάζει γενικά αρά εκτός και αυτή η επιλογή.

υ.γ2 δεν μου φαίνεται μη οικεία η λέξη, μου ακούγεται πολύ νορμάλ. αντιθέτως το "ο φίλος μου", "το αγόρι μου" με κάνουν να κριντζάρω απίστευτα, δεν ξέρω γιατί :P

Αχα...μην του παρεις τιποτα δεν χρειαζεται.
Μια απλη ευχη ειναι μια χαρα η κερασε τον εναν καφε η ποτο οτι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,440 μηνύματα.
Πάρε μια τουρτα απο του Στεργιου πάτε στο αγαπημένο σας μαγαζι συνενοησου απο πριν με τους υπαλληλους εκει να πάτε και να φέρουν μετά την τουρτα ! Πάρε και 2-3 φίλους να του κάνετε έκπληξη και να μην φάτε μονοι σας την τουρτα γιατι έχει και πολλές θερμιδες.

Αυτο πως σου φαινεται;

προσωπικα θα ετοιμαζα στο σπιτι κάτι. Ένα ρομαντικο δειπνο με κρασάκι. Καιρο έχω να το κάνω αυτο. Πολυ καιρο βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,600 μηνύματα.
φοιτητές είμαστε και οι 2. τα σκέφτηκα όλα αυτά με τα φαγητά αλλά θεωρώ πιο πιθανό να βγει με τους φίλους του εκείνη τη μέρα παρά να κάνουμε κάτι μαζί οπότε δεν θα χει και τόσο νόημα να το κάνω κάποια άλλη μέρα γιατί του μαγειρεύω/ τρώμε/ πίνουμε/ βγαίνουμε γενικά άρα δεν θα ναι και κάτι ιδιαίτερο, δεν θα διαφέρει από οποιαδήποτε άλλη μέρα. βιβλία δεν διαβάζει γενικά αρά εκτός και αυτή η επιλογή.

υ.γ2 δεν μου φαίνεται μη οικεία η λέξη, μου ακούγεται πολύ νορμάλ. αντιθέτως το "ο φίλος μου", "το αγόρι μου" με κάνουν να κριντζάρω απίστευτα, δεν ξέρω γιατί :P

Ποσα περιπου θελεις να διαθεσεις ;
Προσωπικα θα το εκτιμουσα αν μου εκανε καποια το τραπεζι είτε σε σπίτι είτε σε κάποιο μαγαζί άσχετα εάν είχα βγει με τους φίλους .κλπ κλπ
Την περιπτωση της κολονιας την διαγραφουμε ; Εχει με 30 ευρω αρκετα καλες .
Αν παίζει κάποια κονσολα μπορει να θελει καποιο παιχνιδι αλλα ίσως ξεφεύγει το μπατζετ.
Να πάτε κάποιο ταξιδι ; Η ryanair έχει κατι προσφορές με 20 ευρω για πανε μονο. Του πληρωνεις τα αεροπορικα δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,440 μηνύματα.
Ποσα περιπου θελεις να διαθεσεις ;
Προσωπικα θα το εκτιμουσα αν μου εκανε καποια το τραπεζι είτε σε σπίτι είτε σε κάποιο μαγαζί άσχετα εάν είχα βγει με τους φίλους .κλπ κλπ
Την περιπτωση της κολονιας την διαγραφουμε ; Εχει με 30 ευρω αρκετα καλες .
Αν παίζει κάποια κονσολα μπορει να θελει καποιο παιχνιδι αλλα ίσως ξεφεύγει το μπατζετ.
Να πάτε κάποιο ταξιδι ; Η ryanair έχει κατι προσφορές με 20 ευρω για πανε μονο. Του πληρωνεις τα αεροπορικα δηλαδη.

εγω βρηκα κάτι φοβερα αρωματα ακομα και με 12 ευρώ!!!! Αν θέλει κανεις του λέω που να πάει.
Και μένα αμα με φώναζε για τραπέζι η δικια μου θα έπαιρνα ένα μπουκάλι κρασι ήενα κουτί γλυκα
απο του στεργιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
απαντάω σε όλους εδώ. δεν ξερω τι φοράει από κολώνιες και υπάρχει ρίσκο γιατί μπορεί να μην του αρέσει. αυτό με το ταξίδι το σκέφτηκα και θα μπορούσα να το κάνω γιατί το χουμε συζητήσει και ξέρω τι θέλει αλλά υπάρχει θέμα λόγω σχολής/εξεταστικής άρα το χουμε μεταθέσει για αργότερα. αλκόολ δεν πίνει ιδιαίτερα άρα και ποτό να πάρω τσάμπα θα πάει.

είχα σκεφτεί να συνεννοηθώ με την αδερφή του (μένουν μαζί) να του κάνουμε έκπληξη στο σπίτι ΑΛΛΆ δεν έχουμε συναντηθεί/μιλήσει ποτέ και δεν έχω τρόπο να τη βρω αφού δεν έχει καν φβ άρα αδιέξοδο κι εδώ.

γιατί να είναι τόσο δύσκολο; :P

(έτσι όπως πάει, το κόβω να μας παίρνω εισιτήρια για κάνα μήνα μετά κι ας έχουν περάσει τα γενέθλια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,440 μηνύματα.
Aυτο με την τουρτα και το μαγαζι δεν σ αρεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Aυτο με την τουρτα και το μαγαζι δεν σ αρεσε;

δεν έχουμε πάει ποτέ σε μαγαζί. συνήθως αράζουμε έξω κάπου με θέα ή σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,440 μηνύματα.
δεν έχουμε πάει ποτέ σε μαγαζί. συνήθως αράζουμε έξω κάπου με θέα ή σπίτι.

Χιπστεράδες; :loltooth:

πάρε τη τουρτα σπιτι τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,600 μηνύματα.
δεν έχουμε πάει ποτέ σε μαγαζί. συνήθως αράζουμε έξω κάπου με θέα ή σπίτι.

Κρίμα που δεν μπορείς να συννενοηθείς με την αδερφή του, θα ήταν καλή ιδέα.


Ευκαιρία να πάτε ! Πάτε σε κάποιο πιο χαλαρό , πιο παρέας ή σε κάποιο κρασαδικο ;
Σινεμά ;
Σπίτι τούρτα τριαντάφυλλα κεράκια ;
Μην τ σκέφτεσαι πολύ κάνε αυτό τραβάει η καρδιά σου.


ΥΓ: Σε γενέθλια ξέρω μια κοπέλα που του πήρε δώρο κέρατα...και φυσικά χώρισαν μετά. (Δεν έχει σχέση τώρα με αυτό π ζητάει η aye )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,440 μηνύματα.
ΥΓ: Σε γενέθλια ξέρω μια κοπέλα που του πήρε δώρο κέρατα...και φυσικά χώρισαν μετά. (Δεν έχει σχέση τώρα με αυτό π ζητάει η aye )

Και δεν την πέταξε έξω απο το σπιτι; :loltooth:

Αυτα τα λάθη κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,182 μηνύματα.
Κρίμα που δεν μπορείς να συννενοηθείς με την αδερφή του, θα ήταν καλή ιδέα.


Ευκαιρία να πάτε ! Πάτε σε κάποιο πιο χαλαρό , πιο παρέας ή σε κάποιο κρασαδικο ;
Σινεμά ;
Σπίτι τούρτα τριαντάφυλλα κεράκια ;
Μην τ σκέφτεσαι πολύ κάνε αυτό τραβάει η καρδιά σου.


ΥΓ: Σε γενέθλια ξέρω μια κοπέλα που του πήρε δώρο κέρατα...και φυσικά χώρισαν μετά. (Δεν έχει σχέση τώρα με αυτό π ζητάει η aye )

Συμφωνω με Lancelot δεν χρειαζεται να ειναι υπερπαραγωγη,πολυς κοσμος περναει και καλα σε σπιτι με μια τουρτα.Η σκεψη μετραει και κυριως εαν εχει φιλους να τους προσκαλεσεις και αυτους.
Διαφορετικαι και το cinema μια χαρα επιλογη ειναι.Πες το εξοδος λογω γεννεθλιων whatever :P .

ΥΓ. Αφου δεν του πηρε δωρο και καναν Ταυρο ας λεει παλι καλα που ηταν απλα...κερατα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top