Αγορές παιχνιδιών για κινητά κάνετε;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Aναμφισβητητα σωστο αυτο που λες κουνελακι!!!
Οποιαδηποτε συγκριση και κατω απο οποιαηαδηποτε οπτικη γωνια θα ηταν ατυχης!;)
Απλως τα παιχνιδακια του κινητου πολλες φορες προσωπικα με εχουν βγαλει απο-εστω και λιγο- απο το "αδιεξοδο" της βαρεμαρας, σε στιγμες που δεν ειχα και πολλες επιλογες γυρω απο το τι να κανω για να περασει η ωρα.Αυτο μονο λεω.
Οτι π.χ. απο το οταν θα περιμενω καπου την κοπελα μου, μεχρι μεσα στο αεροπλανο, ή πριν απο εξεταση ιατρου, ή οταν για καποιο λογο θα εχω αμηχανια και δεν θα ξερω τι να κανω κτλ κτλ, μπορω σαν επιλογη να χαζεψω με καποιο παιχνιδακι στο κινητο.Δηλαδη σαν μια εξτρα επιλογη, δεν κανουν "κακο".
(τα παραπανω παραδειγματα ειναι τυχαια...μην αρχισουμε να λεμε τι θα εκανε ο καθενας μας στην καθε περιπτωση.)
Απλως οπως εγραψα στο τελος, προς το παρων ΔΕΝ αξιζει η αγορα τους γιατι η σχεση
"τιμης-ποιοτητας" ειναι ανιση!Πληρωνεις σχετικα πολλα, και παιρνεις "λιγα".:)

Έτσι είναι, αυτό ήθελα να προσθέσω πως αν θες να αγοράσεις παιχνίδι καλύτερα πάρε γαι κάποια συσκευή που θα τοαπολαύσεις περισσότερο και όχι για να παίζεις μια στις τόσες όταν βαρίεσαι.
Γενικά μιλάω όχι προσωπικά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Με βρισκεις απολυτα συνφωνο.;)

P.S.-Το καταλαβα οτι μιλαγες "γενικα".Απλως εβαλα το "τυχαια" στα παραδειγματα που εθεσα, ξερεις...για να μην ξεφυγει η κουβεντα λεγοντας ο καθενας μας -φυσικα κι εγω μεσα- οτι π.χ.
"εγω περιμενοντας εκει, κανω αυτο και οχι εκεινο και παει λεγοντας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Προσωπικά ποτέ. Πέρα του γεγονότος ότι είναι ακριβά σε σχέση με αυτό που προσφέρουν, δεν ανταποκρίνονται στα ''στάνταρ'' μου. Προτιμώ να αγοράζω παιχνίδια για τον υπολογιστή μου. Τα λεφτά πιάνουν τόπο στη περίπτωση αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Φυσικά όχι.
α)Είναι πανάκριβα για τα γραφικά τους σε σχέση με αυτά του iPhone!
β)Τώρα πια δεν παίζω Java. Παίζω ipa στο iPod!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν αγόρασα και ούτε πρόκειται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top