Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΑΛΛΑ πράγματα μετράνε στον άνθρωπο και όχι αν είναι 1.50 ή 2.00
μην αλλαζεις θεμααα;)

το ξερω οτι θιγει τις ψηλες γυναικες το θεμα
αλλα γιατι να μην μιλαμε καθαρα,,και να καλυπτουμε το θεμα?

προσωπικα δεν εχω προβλημα με τις ψηλες ολες τις συμπαθω,,
επειδη ειχα συγκρουστει και με τη βαγγελιω παλιοτερα

αλλα λεω τι συνηθως βλεπω

οχι παντα,αλλα συνηθως
και στα τει που παω πχ εχω δει 3-4 ψηλες κοντα 180 γυναικες..

και με εχουν εντυπωσιασει και ερεθισει για να ειμαι αληθης?
παντα μια ψηλη γυναικα ερεθιζει πολυ την φαντασια ενος ανδρα..

αλλα απο κοντα οταν παω να μιλησω συνηθως,,ο ενθουσιασμος αυτος πεφτει.:worry:

τωρα ειναι η ωρα που θα βγαλεις ερευνες κ τετοια,σε παρακαλω παρα πολυ,παρα παρα πολυ,μην ξανααρχισεις
ο καθε ανθρωπος εχει τα δικα του γουστα κ τα δικα του χαρακτηριστικα
σε παρακαλω μην ξανασχολιασεις θεμα υψους,γιατι δεν γινεται να λες σε μια κοπελα οτι την βλεπεις σαν αντρα
απο εμενα οτι θες.οτι μπορω θα κανω...
δεν θελω να ξαναδιαφωνισω μαζι σου please please please
δεν θα ξαναρχισω..
οκ..:):shifty:

για το σημειωμενο τωρα
εχεις κατι συγκεκριμενο στο μυαλο σου?.8):shifty::P:angel::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
δεν θα φας κραξιμο
απλα αυτα μας τα εχεις πει 10000 φορες
τωρα ειναι η ωρα που θα βγαλεις ερευνες κ τετοια,σε παρακαλω παρα πολυ,παρα παρα πολυ,μην ξανααρχισεις
ο καθε ανθρωπος εχει τα δικα του γουστα κ τα δικα του χαρακτηριστικα
σε παρακαλω μην ξανασχολιασεις θεμα υψους,γιατι δεν γινεται να λες σε μια κοπελα οτι την βλεπεις σαν αντρα
απο εμενα οτι θες.οτι μπορω θα κανω...
δεν θελω να ξαναδιαφωνισω μαζι σου please please please

vaggelio σε καμία περίπτωση μια ψηλή γυναικά δεν μοιάζει με άνδρα..φαντάζομαι πως αυτό ήταν μια υπερβολή..σίγουρα όμως κάνεις τους άνδρες να νιώθούν κάπως..;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μην αλλαζεις θεμααα;)

το ξερω οτι θιγει τις ψηλες γυναικες το θεμα
αλλα γιατι να μην μιλαμε καθαρα,,και να καλυπτουμε το θεμα?

προσωπικα δεν εχω προβλημα με τις ψηλες ολες τις συμπαθω,,
επειδη ειχα συγκρουστει και με τη βαγγελιω παλιοτερα

αλλα λεω τι συνηθως βλεπω

οχι παντα,αλλα συνηθως
και στα τει που παω πχ εχω δει 3-4 ψηλες κοντα 180 γυναικες..

και με εχουν εντυπωσιασει και ερεθισει για να ειμαι αληθης?
παντα μια ψηλη γυναικα ερεθιζει πολυ την φαντασια ενος ανδρα..

αλλα απο κοντα οταν παω να μιλησω συνηθως,,ο ενθουσιασμος αυτος πεφτει.:worry:

δεν θα ξαναρχισω..
οκ..:):shifty:

για το σημειωμενο τωρα
εχεις κατι συγκεκριμενο στο μυαλο σου?.8):shifty::P:angel::rolleyes:

κοιτα εγω ειμαι πιασμενη κ επεισης δεν ειμαι του γουστου σου καθως ειμαι πανω απο 1.68 κ εσυ κοβεις κ τις 1.69.επισης δεν εισαι εσύ του γουστου μου γιατι υπεραναλύεις τα πραγματα,ακομα κ για ενα ταψί γεμιστά μπορει να μιλας 80 ωρες.
αν μη τι αλλο ξερω πολλές κοπέλες 1.65 περίπου με καμπύλες κ ωραίο σώμα λόγω βόλλευ.αν δεν ξανασχολιάσεις στο θέμα σου λέω μέρος κ ώρα άυριο.

vaggelio σε καμία περίπτωση μια ψηλή γυναικά δεν μοιάζει με άνδρα..φαντάζομαι πως αυτό ήταν μια υπερβολή..σίγουρα όμως κάνεις τους άνδρες να νιώθούν κάπως..;);)

τους άντρες κάτω απο 1.85
πάνω από 1.85 δεν νομίζω να έχουν θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μην αλλαζεις θεμααα;)

το ξερω οτι θιγει τις ψηλες γυναικες το θεμα
αλλα γιατι να μην μιλαμε καθαρα,,και να καλυπτουμε το θεμα?

προσωπικα δεν εχω προβλημα με τις ψηλες ολες τις συμπαθω,,
επειδη ειχα συγκρουστει και με τη βαγγελιω παλιοτερα

αλλα λεω τι συνηθως βλεπω

οχι παντα,αλλα συνηθως
και στα τει που παω πχ εχω δει 3-4 ψηλες κοντα 180 γυναικες..

και με εχουν εντυπωσιασει και ερεθισει για να ειμαι αληθης?
παντα μια ψηλη γυναικα ερεθιζει πολυ την φαντασια ενος ανδρα..

αλλα απο κοντα οταν παω να μιλησω συνηθως,,ο ενθουσιασμος αυτος πεφτει.:worry:

δεν θα ξαναρχισω..
οκ..:):shifty:

για το σημειωμενο τωρα
εχεις κατι συγκεκριμενο στο μυαλο σου?.8):shifty::P:angel::rolleyes:

περα απο την πλακα η περισσοτερες κοπελες στο βολευ γενικα ειναι περιπου 1.68 με προδιαγραφες που φανταζομαι να σου κανουν,δεν πας μια βολτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
τους άντρες κάτω απο 1.85
πάνω από 1.85 δεν νομίζω να έχουν θέμα


άρα έχω άδικο να νιώθω κάπως..με ένα μέτριο ύψος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κοπελες στο βολευ γενικα ειναι περιπου 1.68 με προδιαγραφες που φανταζομαι να σου κανουν,δεν πας μια βολτα?
ναι?
εγω νομιζα οτι ειναι ψηλες:worry:

θα παρω και μεζουρα μαζι μου να ειμαι σιγουρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ναι?
εγω νομιζα οτι ειναι ψηλες:worry:

ειναι οι περισσοτερες
απλα σου λεω κ 1.65-68 εχει πολλες
1.68 δεν την λες κ κοντη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
vaggelio θεωρώ ότι είσαι πολύ ψηλή..φαντάσου γυναικες αυτού του ύψους 2 ξέρω μετρημένες και άπο συζητήσεις ξέρω οτι νιώθουν άβολα..

εγώ με βάση της μετρήσεις σου είμαι νάνος!!:):):)

Μάλλον σου λένε ότι νιώθουν άβολα για να σε κάνουν να νιώσεις καλύτερα..
Κι εγώ που είμαι αδύνατη, σε μα κοπέλα που χουμε εδώ τσουπωτή, όλο της λέω ότι θέλω να βάλω κανένα κιλό, για να μην νιώθει άσχημα. Η αλήθεια όμως είναι πως είμαι απλά ευγενική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μάλλον σου λένε ότι νιώθουν άβολα για να σε κάνουν να νιώσεις καλύτερα..
Κι εγώ που είμαι αδύνατη, σε μα κοπέλα που χουμε εδώ τσουπωτή, όλο της λέω ότι θέλω να βάλω κανένα κιλό, για να μην νιώθει άσχημα. Η αλήθεια όμως είναι πως είμαι απλά ευγενική..

δεν νομίζω να λειτουργούν έτσι..εγώ έχω ένα μέτριο ύψος..εσύ με αυτό το ύψος θα αναγκαζόσουν να καμπουριάζεις..δείγμα το ότι νιώθεις κάπως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
δεν νομίζω να λειτουργούν έτσι..εγώ έχω ένα μέτριο ύψος..εσύ με αυτό το ύψος θα αναγκαζόσουν να καμπουριάζεις..δείγμα το ότι νιώθεις κάπως.;)

Βασικά εσύ έχεις ένα κοντούτσικο ύψος, όχι μέτριο, και δίπλα μου θα χρειαζόσουν να περπατάς στις μύτες των ποδιών σου.
Εγώ δεν θα καμπούριαζα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Βασικά εσύ έχεις ένα κοντούτσικο ύψος, όχι μέτριο, και δίπλα μου θα χρειαζόσουν να περπατάς στις μύτες των ποδιών σου.
Εγώ δεν θα καμπούριαζα..

δεν με θεωρώ κοντό αλλά μέτριο και δεν κάνω μύτες δίπλα σε γυναίκες τετοιού ύψους..πρόβλημά τους εκει πάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ πάλι σε θεωρώ κοντό και με την ίδια λογική πρόβλημά σου εκεί κάτω.
Και πιστευω πως κι εσύ κατά βάθος θεωρείς τον εαυτό σου κοντό, αλλιώς δεν θα πέρναγες τόσες ώρες να μας ρωτάς, τί θεωρείται το ύψος σου κτλ. Ξέρεις πόσα παιδιά του φόρουμ έχουν το ύψος σου? Μόνο εσύ ασχολείσαι. Στάνταρ έχεις κόμπλεξ.
Αλλά ας μην το συνεχίσουμε.

Για μένα το ξαναλέω, σημασία έχει η καρδιά.
Τι να κάνεις έναν άνθρωπο κορμάρα αν δεν έχει ψυχή?

Συνέχισα αυτή τη συζήτηση γιατί μου φάνηκε εξωπραγματικό, αντί να παραδεχτείς ένα φυσικό σου "ελάττωμα", να πας να μας πείσεις ότι όλοι οι υπόλοιποι πάσχουμε από γιγαντισμό. Παραδέξου το, δεν είναι κακό.

Φιλικά πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
οκ

γνώμη σου

μα κοντος εισαι.ουτε 1.70 δεν εισαι.δηλαδη στο 1.69 αν εισαι μετριος κοντος ποιο ειναι????
δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το κακο σε αυτο...γιατι εχεις θεμα κ ειναι εμφανες
ο καλος μου παιζει τερματοφυλακας κ οχι μπασκετ κ οποτε τον βλεπω οι περισσοτεροι ειναι κατω απο 1.75 κ δεν πιανονται:D:Dμε την μπαλα.δες ολυμπιακους αγωνες.σε πολλα αγωνίσματα οι αθλητες ειναι 1.70(ενοργανη).σε αλλα 1.90(κολυμβηση)
προσπαθησε να βγαλεις τα πλεονεκτηματα του χαρακτηριστικου σου χωρις να βγαζεις τους αλλους παραξενους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Παιδιά, στα κορίτσια σημασία δεν έχει το ύψος αλλά ο κώλος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως οι ψηλοί άντρες είναι πολύ λίγοι. Σπανίζουν τα 1.80+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
κατι το ψυχρο,,στραβο ,,κατι δεν παει καλα..κατι λειπει..συναισθημα ζεστασια..αλλα τις βλεπω σαν ανδρες ρε παιδι μου,,,πιο φιλοι,,οχι τοσο θηλυκα οσο μια πιο μετρια κοπελα..που μυριζουν πιο πολυ θηλυκα ρε παιδι μου..
να συμπληρωσω-----κατι το αηδιαστικο,κατι το συχαμερο,κατι το απαισιο.σαν νταληκερηδες ρε παιδι μου,βρομανε ρε παιδι μου
απλα οταν λεγεται κάτι τέτοιο,εγώ το θεωρώ κουλό κ γελοίο κ απανταω
υπάρχουν αντρες που δεν το βλεπουν έτσι.απλα δεν εχει κατσει να γραψει καποιος εδω.όπως υπαρχουν αντρες που προτημουν τις ψηλες.οπως υπαρχουν κ κοντες κοπελες που δεν θεωρουν κατωτερες τις ψηλοτερες κ οπως κ υπαρχουν κ ψηλες κοπελες που δεν εχουν προβλημα με το μποι τους ουτε τρωνε ανθρωπους ουτε κουβαλαν μια μεζουρα να δουν αν ο αλλος ειναι ψηλες
καλη η πλακα,αλλα οχι συνεχεια σε μια πλευρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Στην τελική το ύψος είναι κάτι το οποίο το έχουμε χωρίς προσπάθεια (οκ εκτος από κάτι παιδιά που κάνουν αθλητισμό).
Συνήθως είναι θεμα γονιδιακό.
Τι σημασία έχει αν κάποιος είναι ψηλός, κοντός, με σπυράκια, χωρίς..

Σημασια έχει να αρεσουμε στον εαυτό μας και στον άνθρωπό μας.
Για όλους υπάρχει το ταίρι τους εκεί έξω.. :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
μα κοντος εισαι.ουτε 1.70 δεν εισαι.δηλαδη στο 1.69 αν εισαι μετριος κοντος ποιο ειναι????
δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το κακο σε αυτο...γιατι εχεις θεμα κ ειναι εμφανες
ο καλος μου παιζει τερματοφυλακας κ οχι μπασκετ κ οποτε τον βλεπω οι περισσοτεροι ειναι κατω απο 1.75 κ δεν πιανονται:D:Dμε την μπαλα.δες ολυμπιακους αγωνες.σε πολλα αγωνίσματα οι αθλητες ειναι 1.70(ενοργανη).σε αλλα 1.90(κολυμβηση)
προσπαθησε να βγαλεις τα πλεονεκτηματα του χαρακτηριστικου σου χωρις να βγαζεις τους αλλους παραξενους

vaggelio πραγματικά δεν θεωρώ τον εαυτό μου κοντό..πιθανόν γιατί με τους ανθρώπους που συναναστρέφομαι δεν θεωρούμαι κοντός..ειμαι στο μεσο όρο..δεν έχω κανενα κομπλεξ με αυτό το θέμα.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Στην τελική το ύψος είναι κάτι το οποίο το έχουμε χωρίς προσπάθεια (οκ εκτος από κάτι παιδιά που κάνουν αθλητισμό).
Συνήθως είναι θεμα γονιδιακό.
Τι σημασία έχει αν κάποιος είναι ψηλός, κοντός, με σπυράκια, χωρίς..

Σημασια έχει να αρεσουμε στον εαυτό μας και στον άνθρωπό μας.
Για όλους υπάρχει το ταίρι τους εκεί έξω.. :):):)

δεν νομίζω να λειτουργούν έτσι..εγώ έχω ένα μέτριο ύψος..εσύ με αυτό το ύψος θα αναγκαζόσουν να καμπουριάζεις..δείγμα το ότι νιώθεις κάπως.;)

Εγώ πάλι σε θεωρώ κοντό και με την ίδια λογική πρόβλημά σου εκεί κάτω.
Και πιστευω πως κι εσύ κατά βάθος θεωρείς τον εαυτό σου κοντό, αλλιώς δεν θα πέρναγες τόσες ώρες να μας ρωτάς, τί θεωρείται το ύψος σου κτλ. Ξέρεις πόσα παιδιά του φόρουμ έχουν το ύψος σου? Μόνο εσύ ασχολείσαι. Στάνταρ έχεις κόμπλεξ.
Αλλά ας μην το συνεχίσουμε.

Για μένα το ξαναλέω, σημασία έχει η καρδιά.
Τι να κάνεις έναν άνθρωπο κορμάρα αν δεν έχει ψυχή?

Συνέχισα αυτή τη συζήτηση γιατί μου φάνηκε εξωπραγματικό, αντί να παραδεχτείς ένα φυσικό σου "ελάττωμα", να πας να μας πείσεις ότι όλοι οι υπόλοιποι πάσχουμε από γιγαντισμό. Παραδέξου το, δεν είναι κακό.

δεν νομίζω ότι είμαι κοντός..αν το πίστευα θα το παραδεχόμουν..ρωταω για το ύψος μου γιατι μου κάνει εντύπωση που στο βαθός εσύ θεωρεις το ύψος σου κανονικό προς ψηλό, αν και είσαι τόσο πάνω απο αρκετα αγοράκια που κυκλοφορουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι είμαι κοντός..αν το πίστευα θα το παραδεχόμουν..ρωταω για το ύψος μου γιατι μου κάνει εντύπωση που στο

Ψηλός δεν είσαι :P
Αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα χάσεις γκόμενα λόγω ύψους ή θα σε πει καμιά κοντό.Διότι 1ον έχεις ένα φυσιολογικό ύψος που δεν κάνει μπαμ στο μάτι και 2ον είσαι πιο ψηλός απ'τις περισσότερες γυναίκες.
Εγώ ο δύσμοιρος η πιο ψηλή κοπέλα που γνωρίζω είναι 1.78 και μετά κάτι 1.70-1.71.
Όλες οι ψηλές γυναίκες στις πασαρέλες και στο στέκι μαζεύτηκαν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1.68! Ελάχιστα ψηλότερος από μένα να είναι το θεωρώ ιδανικό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top