Το σημάδι από τα φιλιά

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βρε παιδιά εμένα μου αρέσει να έχω το σημάδι του...μου αρέσει να με έχει μαρκάρει...Και να το κοιτάω, να θυμάμαι πως έγινε και να θυμάμαι το πάθος που είχαμε εκείνη την στιγμή...και μετά να χαμογελάω σαν χαζή :D

Έχω πρόβλημα;:P


Πάντως ελάχιστες φορές έχω μείνει χωρίς σημάδι πλάκα πλάκα :hmm: :P

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Γενικότερα οι πιπιλιές δεν μου αρέσουν... και έχω απαιτήσει να μην γίνονται, το θεωρώ τραγικά γελοίο όταν το βλέπω σε άλλους σε εμφανή σημέια. Δεν θα έλεγα το ίδιοα για τις γρατζουνιές στην πλάτη του ... τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νι χαμστεράκι, και όταν θα μπαίνει στη θάλασσα και θα τον τσούζει από το αλάτι, και θα σε κυνηγάει για πατητή να δούμε πόσο θα σου αρέσει:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
oχι βρε vkey, γιατι να χεις προβλημα.

Γενικότερα οι πιπιλιές δεν μου αρέσουν... και έχω απαιτήσει να μην γίνονται, το θεωρώ τραγικά γελοίο όταν το βλέπω σε άλλους σε εμφανή σημέια.
Γιατι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
νι χαμστεράκι, και όταν θα μπαίνει στη θάλασσα και θα τον τσούζει από το αλάτι, και θα σε κυνηγάει για πατητή να δούμε πόσο θα σου αρέσει:P:P:P

χαχαχαχα, κάτι τέτοιο έγινε χθες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μ'αρέσει να κάνω αλλα όχι να φαίνονται απο χιλιόμετρα, χαλαρα πράγματα και σε όχι και τόσο εμφανή σημεία. Τρελένομαι να μου κάνουν και δεν με πολυνοιάζει αν φαίνεται, αν και μια φορά ένας πρώην το είχε παρακάνει και ήταν και αυγουστος μήνας αντε να βάλεις ζηβάγκο και που να βρείς και ζιβάαγκο να φτάνει το αυτί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου αρέσουν όταν δεν είναι επιτηδευμένες και όχι σε εμφανή σημεία (στο στήθος το βρίσκω ΣΕΞΥ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μου αρέσουν όταν δεν είναι επιτηδευμένες και όχι σε εμφανή σημεία (στο στήθος το βρίσκω ΣΕΞΥ).
Υποβρύχια, με βρίσκεις σύμφωνο εδώ. :D


Βέβαια οκ, πάνω στην κάψα μπορεί να ξεφύγει καμιά αδέσποτη, αλλά δεν χρειάζεται και να φαίνονται. :)

Και.. αν είναι "επιτηδευμένο" τότε πιστεύω.. χάνεται η ουσία. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε παιδιά εμένα μου αρέσει να έχω το σημάδι του...μου αρέσει να με έχει μαρκάρει...Και να το κοιτάω, να θυμάμαι πως έγινε και να θυμάμαι το πάθος που είχαμε εκείνη την στιγμή...και μετά να χαμογελάω σαν χαζή :D

Έχω πρόβλημα;:P

Ότι έχεις ένα πρόβλημα, το έχεις. Αλλά δεν είναι το συγκεκριμένο :P Έγραψα κι εγώ πιο πριν πως έως που με φτιάχνει, αρκεί να μην ειναι σε προφανές σημείο, γιατί αν πχ βρεθώ με τον πατέρα μου θα νιώσω άβολα και το ξέρω (για τους άσχετους χέστηκ@!) :D

Μου αρέσουν όταν δεν είναι επιτηδευμένες και όχι σε εμφανή σημεία (στο στήθος το βρίσκω ΣΕΞΥ).

Στο στήθος είναι ..αχμμμ.. :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
oχι βρε vkey, γιατι να χεις προβλημα.

Γιατι ;

Μου φαίνεται "στημένο" και "δήθεν".. προαναφέρθηκε ήδη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ότι έχεις ένα πρόβλημα, το έχεις. Αλλά δεν είναι το συγκεκριμένο :P Έγραψα κι εγώ πιο πριν πως έως που με φτιάχνει, αρκεί να μην ειναι σε προφανές σημείο, γιατί αν πχ βρεθώ με τον πατέρα μου θα νιώσω άβολα και το ξέρω (για τους άσχετους χέστηκ@!) :D

Είσαι κακιά λε ....πολύ κακιά :P
Εννοείται σε μη εμφανή σημεία... ε...οκ...εγώ ντρέπομαι και τους συναδέλφους (πέρα από τους γονείς μου που εδώ άντε να με δουν αλλά λέμε τώρα) και να έχουν το βλέμμα...περάσαμε καλά χθες βράδυ ε; Οκ αυτό μπορούν να το καταλάβουν και από το χαμόγελο μου βέβαια αλλά ας μην τους δώσω και παραπάνω στοιχεία :P


Στο στήθος είναι ..αχμμμ.. :redface::redface::redface:
Παραείναι αχ... :redface:


Πάω να κάνω ένα παγωμένο ντουζ τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα πω ότι πολύ σπάνιο να γίνει πιπιλιά χωρίς να το θέλεις και πάνω στο πάθος. Υπάρχουν παθιασμένα φιλιά, δαγκώματα, γδαρσίματα ναι, αλλά πιπιλιές όχι. Πρέπει να προσπαθήσεις να ρουφήξεις τον άλλο για να βγει. Αν το θέλετε οκ, εγώ το έχω κόψει απο το Λύκειο που είχε πλάκα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα πω ότι πολύ σπάνιο να γίνει πιπιλιά χωρίς να το θέλεις και πάνω στο πάθος. Υπάρχουν παθιασμένα φιλιά, δαγκώματα, γδαρσίματα ναι, αλλά πιπιλιές όχι. Πρέπει να προσπαθήσεις να ρουφήξεις τον άλλο για να βγει. Αν το θέλετε οκ, εγώ το έχω κόψει απο το Λύκειο που είχε πλάκα. :)


Νομίζω ότι εξαρτάται και από τον δέρμα κάποιου....:hmm:
Και πραγματικά όταν κάνω πιπιλιές δεν τις κάνω επίτηδες... απλά ας πούμε πάντα προσέχω τον τρόπο που θα φιλήσω κάποιον στο λαιμό περισσότερο από ότι σε αλλά μέρη του σώματος που καλύπτονται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Δεν ξέρω να κάνω αλλά ούτε και μου αρέσει να ρουφάω το δέρμα του άλλου, σιχαίνομαι. Άλλο να φιλήσω και άλλο να ρουφήξω...μπλιάξ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ξέρω να κάνω αλλά ούτε και μου αρέσει να ρουφάω το δέρμα του άλλου, σιχαίνομαι. Άλλο να φιλήσω και άλλο να ρουφήξω...μπλιάξ!!!

σε πληροφωρώ ποιο συχαμένο είναι το φιλί με το σάλιο παρά το δέρμα, εξάλου πάντα κάνεις μπανάκι πρίν(εκτώς απροοπτου:P ) τι συχαμένο υπάρχει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
είναι τέλειο έχει πλάκα
χοχοχοχο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
είναι τέλειο έχει πλάκα
χοχοχοχο :P

εδώ άλα κιαλα ρουφάμε απο το δέρμα του άλου το άμυρο το καθαρό δεν με χαλάει καθόλου, εξάλου στον έρωτα δεν υπάρχει τίποτα αιδιαστικό, όλα είναι υπέροχα:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παιδια το tirogaridaki οπως καταλαβατε δεν θελει να συνεχισει αλλο η οποια κουβεντα γυρω απο το τι γινεται και το τι κανει η ιδια στην προσωπικη της ζωη.
Καταλαβαινω πως ισως να θελετε να "συζητησετε" επ' αυτου ή οτι μπορει να σας κανει "εντυπωση" ομως η συζητηση σταματαει εδω.
Οφειλουμε να το σεβαστουμε ολοι μας.
Εαν πραγματικα καποιος θελει να της πει κατι, ας το κανει μεσω pm γιατι θα ξεφυγει η κουβεντα,θα οδηγηθουμε σε flames και κατέπεκταση σε κλειδωμα του thread και παρατηρησεις.


Συμπληρωνω γιατι δεν εγινα κατανοητος πως το αλλο θεμα που ανοιξε η "tirogaridaki" αφορα μονο στο πως να την συμβουλεψουμε ωστε να πλησιασει καποιον.
Δεν ρωταει εαν ειναι σωστο ή οχι οτι κανει.
Οπως ειπα πιο πανω ειναι λογικο να θελετε να πειτε την γνωμη σας, αλλα απο την στιγμη που η ιδια ζηταει να μην εμβαθυνουμε την συζητηση στα προσωπικα της οφειλουμε να την σεβαστουμε.
Ειναι κριμα να χαλαμε το θεμα και κυριως τις καρδιες μας.

Συνεχιζουμε στο θεμα μας και μονο σε αυτο.
Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μου κανει καμια διαφορα... Μου εχει κανει μερικες φορες η κοπελα μου (μια φορα με ειχε γεμισει κιολας....:P) και τις εχω κανει και εγω καπιες φορες. Ωστοσω δεν της κανω ουτε πολλες ουτε συχνα, και οταν τις κανω προσπαθω να της κανω σε σημεια που δεν πολυ-φαινονται λογο του παπου και της γιαγιας της....:P Τωρα αν μου κανει αυτη... Δεν με νοιαζει... Ουτε εχω να κρυφτω απο κανεναν (και ο πατερας μου που τις βλεπει προστυχα σχολεια κανει...:P) ουτε κανεναν αλλον λογο να μην θελω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaNhS_ThE_GrEaT

Νεοφερμένος

Ο FaNhS_ThE_GrEaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
η ερωτηση μου ειναι απλη,πώς κανεις μια πιπιλια?το ρωταω επειδη τωρα αρχιζω να εχω ερωτικες σχεσεις πιο...και θελω βοηθεια σε καποια θεματα...!παρακαλω δωστε μου τα φωτα σας!


Σημείωση:
Τα μηνύματα 60 έως 112 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Πως κάνεις μια πιπιλιά;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top