Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Νομίζω το ούζο είναι νοθεία-free ποτό. Κι αυτό γιατί αλλάζει το χρώμα του, οπότε δεν μπορεί να νοθευτεί ;)

Τι μου θυμησες βρε Γιωργο τωρα...:D
Το ουζο ειναι αυστηρα summer time ποτο...Ουζακι (καποιο καλο οχι για εντριβες),χταποδακι,μεζεδακια και ολα τα παρελκομενα καπου κονταστην θαλασσα να ακους το κυμμα να σκαει πλαι σου και τις κοπελες να φορανε....εχμ...ας μεινουμε καλυτερα στο κυμμα που σκαει διπλα σου!:redface: :P
(Αυτο παντως για την νοθεια δεν το ηξερα για το ουζο;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ήπια μια φορά απο αυτό το ursus και κόντεψα να ξεράσω:P.Από τότε δεν ξανα ήπια....Εσύ?Τι πείνεις και δεν μας δίνεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ρούμι σκέτο με μια φέτα λεμόνι,
κρασάκι,
μπύρες με το τελάρο,
amaretto.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
νεράκι
μπυρίτσα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aνάλογα τα κέφια. Συνήθως μαρτίνι. Αλλά παίζει η βότκα-μαρτίνι, η ούρσους, το μαλιμπου-μπανάνα, το καρπούζι, το κρασί και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Η βοτκα λεμονι η μαυρη σαμπουκα. Τελευταια προτιμαω μαυρη σαμπουκα. Ταιριαζει με τα μαυρα μου τα χαλια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
εμενα με τσαντίζει που κάθεσαι και τα σκας στα κλαμπ(15-20) την εισοδο με ένα ποτό. όταν ζήτησα μαργαρίτα... μου είπαν πως δεν φτίαχνουν τέτοια ποτά...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
συνηθως κανα λευκο κρασι.. αλλα οταν δεν υπολογιζω και τοοοοοσο τις θερμιδες παιρνω κοσμοπολιταν ή σμιρνοφ νόρθ.. επίσης μου αρεσει και η ουρσους και την τιμάω αρκετά τακτικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Εξαρτάται που και με ποιους θα πάω...Έχω μια συγκεκριμένη παρέα που πάμε για ρακόμελα.Αν από την άλλη βγω έξω σε club bar και τα συναφή θα πάρω smirnoff north ή Γιαννάκη περιπατητή(:P).Αν βρω κρασί θα πιω μόνο αν είναι κόκκινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εξαρτάται που και με ποιους θα πάω...Έχω μια συγκεκριμένη παρέα που πάμε για ρακόμελα.Αν από την άλλη βγω έξω σε club bar και τα συναφή θα πάρω smirnoff north ή Γιαννάκη περιπατητή(:P).Αν βρω κρασί θα πιω μόνο αν είναι κόκκινο.
Και ο Ιάκωβος Δανιήλ είναι καλός........:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
ναι μωρέ καλούλης είναι αλλά νομίζω κάτι δεν έχει που έχει ο Γιαννάκης και το διαφοροποιεί κάπως...Δε ξέρω αν με λαμβάνεις...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
ναι μωρέ καλούλης είναι αλλά νομίζω κάτι δεν έχει που έχει ο Γιαννάκης και το διαφοροποιεί κάπως...Δε ξέρω αν με λαμβάνεις...:worry:
Βεβαίως και σε λαμβάνω (πρώην συναδέλφισσα).....:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koz

Νεοφερμένος

Ο koz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ναι μωρέ καλούλης είναι αλλά νομίζω κάτι δεν έχει που έχει ο Γιαννάκης και το διαφοροποιεί κάπως...Δε ξέρω αν με λαμβάνεις...:worry:

Ο Ιάκωβος είναι αμερικάνος ενώ ο Γιάννης σκοτσέζος. Ο πρώτος έχει αυτή τη μυρωδιά καμένου που υπάρχει σε όλα τα bourbon. Μάλλον αυτό θα σε χαλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ο "Ιωαννης ο Περιπατητης" με την ερυθρη αμφιεση ειναι μακραν το πιο νοθευμενο ουισκι που υπαρχει στην πιατσα...(λογο καταναλωσης του!)
Ασε που κατα την γνωμη μου αξιζει απο το "black label" και πανω.;)
Σωστος ο koz για το Jack Daniels.(το αγαπημενο μου ισως.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τι έχετε να πείτε (και να πιείτε) για το HAIG;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εεε τι να πω :P εμένα μου βρωμάει το HAIG.... σαν πετρέλαιο:/:
άσε που μαζί με τον Γιάννη τον περιπατητή είναι επίσης απ τα πλέον νοθευμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εισται αλκοολες ολοι σας ρε... Τι ποτα και τι αναμειξεις ειναι αυτες ρε; Μπυρα καθαρη και ανοθευτη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
εεε τι να πω :P εμένα μου βρωμάει το HAIG.... σαν πετρέλαιο:/:
άσε που μαζί με τον Γιάννη τον περιπατητή είναι επίσης απ τα πλέον νοθευμένα...
Δώσε μας μια δική σου ιδέα για κάτι άλλο......:hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top