Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συμφωνώ!... αλλά ενώ το site δεν σου βάζει διαχωριστικές γραμμές, ίσως τις βάζεις εσύ ο ίδιος τελικά...:hmm:
Πάντως δεν νομίζω να πολυπαίζει αυτό το χρώμα ως επιλογή των αντρών του site...άντε κάποιος ίσως ως εξαίρεση...
Και μάλλον είναι ενδεικτικό αυτό μιας τάσης...

Ο καθεις ειναι υπευθυνος για τις επιλογες και τις αποψεις του και ειναι απολυτα σεβαστο.
Αυτο ομως δε σημαινει οτι τις συμμεριζομαι κιολας...:)

Δεν μπορω να γνωριζω ποιο ειναι το ποσοστο των ανδρων του φορουμ που δεν εχουν προβλημα με το ροζ χρωμα, αλλα και να το γνωριζα δε θεωρω πως οι συμμετεχοντες στο ε-στεκι μπορουν να καταδειξουν μια πραγματικη ταση, διοτι πρωτα απ' ολα φρονω πως το δειγμα ειναι περιορισμενο.
Το αποτελεσμα μιας δημοσκοπησης ενος φορουμ μπορει να δωσει στοιχεια που αφορουν σε αυτην την κοινοτητα και οχι επι του συνολου της ελληνικης κοινωνιας.
Εν ολιγοις, προσωπικα δε θα μου χρησιμευε ιδιαιτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ο δάσκαλός μου της οδήγησης,- αποδεδειγμένα άντρας και πολύ εντάξει παλικάρι- φορούσε ένα πουλοβεράκι ροζ και ήταν υπέροχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και πιο απ' όλα αυτά τα προφανή αποτελούν μία επαρκή εξήγηση κι όχι αερολογία??

Θελεις εν ολιγοις να σου εξηγησει γιατι στερεοτυπα πολλων χρονων ειναι μερος της ζωης του και δεν εχει απαλλαχθει απο αυτα?!

Ακομα λιγο και δε θα μπορω να ακολουθησω τον τροπο σκεψης σου...:redface::)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.


Θελεις εν ολιγοις να σου εξηγησει γιατι στερεοτυπα πολλων χρονων ειναι μερος της ζωης του και δεν εχει απαλλαχθει απο αυτα?!

Ακομα λιγο και δε θα μπορω να ακολουθησω τον τροπο σκεψης σου...:redface::)



Όχι... Απλά θέλω να παραδεχτεί ότι είναι τα στερεότυπα αυτά μέρος της ζωής του...

Ο τρόπος σκέψης μου είναι λίγο περιέργος, η αλήθεια είναι:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όχι... Απλά θέλω να παραδεχτεί ότι είναι τα στερεότυπα αυτά μέρος της ζωής του...

Ο τρόπος σκέψης μου είναι λίγο περιέργος, η αλήθεια είναι:redface::P

Καταρχας μην εισαι εγωιστης! :P
Και κατα δευτερον, ακομα και να μην το κανει, θα αλλαξεις γνωμη εφοσον απο τα γραφομενα του εχει γινει σαφες το τι ισχυει και τι οχι?!
Δε θα αλλαξει τιποτα, εκτος απο το οτι θα ικανοποιηθει ο εγωισμουλης σου! :P

Ουπς... σε χαρακτηρισα εγωιστη :redface:...κι εαν αρνηθεις το χαρακτηρισμο, θα φανεις και ψευτης! :P :D
Τι καλη που ειμαι σημερα, φτου μου! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Θα έρθουν οι μέρες που θα φοράτε και φουστίτσα μερικοί...Εδώ μου βγάλατε άντρα το Ρουβά επειδή παντρεύτηκε και έκανε παιδί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καταρχας μην εισαι εγωιστης! :P
Και κατα δευτερον, ακομα και να μην το κανει, θα αλλαξεις γνωμη εφοσον απο τα γραφομενα του εχει γινει σαφες το τι ισχυει και τι οχι?!
Δε θα αλλαξει τιποτα, εκτος απο το οτι θα ικανοποιηθει ο εγωισμουλης σου! :P

Ουπς... σε χαρακτηρισα εγωιστη :redface:...κι εαν αρνηθεις το χαρακτηρισμο, θα φανεις και ψευτης! :P :D
Τι καλη που ειμαι σημερα, φτου μου! :redface:

Όχι, γνώμη δεν θα αλλάξω... Αλλά κάποια πράγματα πρέπει να τα λέμε όπως είναι...

Χαχαχαχαχα!! Δεν παίζεσαι!!:P:P Έχε χάρη που και εγωιστής είμαι κι έχω μάθει να μην με ενοχλεί η αλήθεια(well, usually)

Θα έρθουν οι μέρες που θα φοράτε και φουστίτσα μερικοί...Εδώ μου βγάλατε άντρα το Ρουβά επειδή παντρεύτηκε και έκανε παιδί...

Δες η αλήθεια είναι ότι εγώ ήθελα να βάλω μία πολύ πολύ ωραία φουστίτσα που αγόρασα σήμερα, αλλά φοβήθηκα ότι θα κρυώσουν τα μπούτια μου, it was a little chilly today...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Επρεπε να τη βάλεις, με ένα καλτσόν θα ήσουν μοντέλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα έρθουν οι μέρες που θα φοράτε και φουστίτσα μερικοί...Εδώ μου βγάλατε άντρα το Ρουβά επειδή παντρεύτηκε και έκανε παιδί...

Εσυ δηλαδη με τους Ευζωνες δε θα μπορουσες να εχεις καποια σχεση, ε?! :whistle: (και δεν αναφερομαι στο υψος :P)
Θα σου επεφτε βαρια η φουστανελα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
-Μπορουν οι αντρες να φορανε ροζ ;
- Ναι
-Θελουμε ;
-Μπααα...
-Μπορεί ενα τοπικ για τετοιο θεμα να μην εχει περισσοτερες σελιδες απο σοβαρα θεματα ;
-Μπααα...
-Eχουν τα χρωματα σεξουαλικοτητα ;
-Χου νο-ους...Αν δεν εχουν, τοτε γιατι λεμε οτι εχουν σχεση με το χαρακτηρα/ιδιοσυγκρασια μας ; Αααα ή ολα ή τιποτα, μη μας τρελαινετε!
-Ποσοι straight φορανε κ τους αρεσει το ροζ ;
-Ελαχιστοι
-Ποσοι gay φορανε ροζ ;
-Οχι ελαχιστοι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Θα έρθουν οι μέρες που θα φοράτε και φουστίτσα μερικοί...Εδώ μου βγάλατε άντρα το Ρουβά επειδή παντρεύτηκε και έκανε παιδί...
Και οι Αρχαιοι Ελληνες φοραγαν φουστιτσα αγαπητε μου,οπως και οι τσολιαδες και ο Χριστος κλπ.Η ενδυμασια ειναι κατι που αλλαζει μα τα χρονια και τους αιωνες.Το παντελονι εφευρεθηκε πολυ προσφατα σχετικα..και δεν ειναι αυτο που θα σε κανει αντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Βρε παιδιά σχετικά είναι όλα αυτά. Όταν μιλάτε για ρόζ, τι έχετε κατά νού;;; Ένα ντύσιμο από πάνω μέχρι κάτω ροζ;; Ε σε αυτό λέω όχι. Αλλά π.χ. αγόρασα για δώρο ένα ανδρικό πουλόβερ που ήταν σκούρο μόβ και είχε ρόμβους ροζ, ε αυτό ήταν πάρα πολύ ωραίο.


https://www.loveandchic.com/Gucci+Classic+Cashmere+Sweater+for+Men+g_1190.html αυτό δηλαδή είναι αδερφίστικο;; Μην τα ισοπεδώνουμε όλα....Εξαρτάται σε τι ποσότητα θα φορεθεί το ροζ από έναν άνδρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και οι Αρχαιοι Ελληνες φοραγαν φουστιτσα αγαπητε μου,οπως και οι τσολιαδες και ο Χριστος κλπ.Η ενδυμασια ειναι κατι που αλλαζει μα τα χρονια και τους αιωνες.Το παντελονι εφευρεθηκε πολυ προσφατα σχετικα..και δεν ειναι αυτο που θα σε κανει αντρα
σωστα...

το περιεχομενο του ρουχου σε κανει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ να βλέπω άνδρες με ροζ πουκάμισο ή ακόμη και μπλούζα.. Πιστεύω πως τους κολακεύει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
σωστα...

το περιεχομενο του ρουχου σε κανει..;)
ακομη κι αυτο ''παιζει'' Αγγελε πολλες φορες...και δεν εννοω την ομοφιλοφιλια προς Θεου ,γιατι τυγχανει οι ομοφυλοφιλοι πολλες φορες να ειναι πιο ανδρες απο ορισμενους ''ανδρες'' ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Βρε παιδιά σχετικά είναι όλα αυτά. Όταν μιλάτε για ρόζ, τι έχετε κατά νού;;; Ένα ντύσιμο από πάνω μέχρι κάτω ροζ;; Ε σε αυτό λέω όχι. Αλλά π.χ. αγόρασα για δώρο ένα ανδρικό πουλόβερ που ήταν σκούρο μόβ και είχε ρόμβους ροζ, ε αυτό ήταν πάρα πολύ ωραίο.



https://www.loveandchic.com/Gucci+Classic+Cashmere+Sweater+for+Men+g_1190.html αυτό δηλαδή είναι αδερφίστικο;; Μην τα ισοπεδώνουμε όλα....Εξαρτάται σε τι ποσότητα θα φορεθεί το ροζ από έναν άνδρα.....
Πολυ σικ ....τελειο Εγω παντως αν ημουν αντρας θα τολμουσα ανετα να το φορεσω ακομη και με φουξια ή πολυ απαλο μωβ (λιλα) παντελονι και δεν πανα λενε εδω οριισμενοι για χρωματα και ανδρισμους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
μπορούνε μωρε?
ωραία δε μπορούν.


Να τρώνε ροζ καραμέλες μπορούν και να ξεσκονίζουν με ροζ σουίφερ?
Ή μήπως για τον κίνδυνο μη παρασυρθούν στη γκει φήμη έκαναν τα σουίφερ μπλε? :hmm:


Να τρώνε ροζ κουφέτα ή να τα πετάνε στη θάλασσα σα βότσαλα
και να μασουλάν μόνο τα άσπρα?

(το μασούλημα των άσπρων κουφέτων τους κάνει ασέξουαλ? :worry:)


απαύγασμα (με αυγά χωρίς φτερά): να φορούνε ροζ, να χτυπάει το τηλεφ.
και να απαντάνε εμπρόζ.



απομυθοποιώντας το ροζ του μύθου, αποροζοποιώντας ουσιαστικά, εμ:
Η δύναμη αυτού του θέματος βρίσκεται στο ότι περιγράφονται εκείνα πού σκέπτονται τα
συναρπαστικά μυαλά.

Η αδυναμία αυτού του θέματος βρίσκεται στο ότι περιγράφονται εκείνα πού σκέπτονται τα
συναρπαστικά μυαλά.

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Είπαμε! :boxing:
Διαλλακτικά :beating:
και απελευθερωμένα :kill:
ΟΟΟΟΟΧΙ! :mpinelik:
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ!:closed:
:hehe:
υγ
όπως έχω δηλώσει μου αρέσουν τα ροζ μπλουζάκια-πουκάμισα στους άντρες (ειδικά στους μελαχροινούς)
αλλά τώρα που το σκέφτομαι εξαρτάται και από το είδος ρούχου...:hmm:
πχ, Σκέψου τώρα να πας σπίτι του καλού σου ν'αράξετε, να πιείτε κανα ποτάκι κλτ,
και να σε υποδεχτεί με ροζ μπιτζαμικό πάνω-κάτω... εεεεεεε, δεν θα περνούσε και απαρατήρητο......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είπαμε! :boxing:
Διαλλακτικά :beating:
και απελευθερωμένα :kill:
ΟΟΟΟΟΧΙ! :mpinelik:
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ!:closed:
:hehe:
υγ
όπως έχω δηλώσει μου αρέσουν τα ροζ μπλουζάκια-πουκάμισα στους άντρες (ειδικά στους μελαχροινούς)
αλλά τώρα που το σκέφτομαι εξαρτάται και από το είδος ρούχου...:hmm:
πχ, Σκέψου τώρα να πας σπίτι του καλού σου ν'αράξετε, να πιείτε κανα ποτάκι κλτ,
και να σε υποδεχτεί με ροζ μπιτζαμικό πάνω-κάτω... εεεεεεε, δεν θα περνούσε και απαρατήρητο......;)
δεν ειν' κακο ....αν του παει στα χρωματα του για φαντασου γκρι μακουδακι στρετς αμανικο με βαμβακερο πιτζαμακι ριγε γκρι -ροζ ...εμενα με ''προδιαθετει ευχαριστα'' ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena79

Νεοφερμένος

Η elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι, καλέ, γιατί όχι; Απλά προτιμώ το απαλό (τύπου ξεπλυμένο) ροζ από το φούξια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top