Τι θα ψηφίζατε αν γίνονταν σήμερα εκλογές;

Τι θα ψηφίζατε αν γίνονταν σήμερα εκλογές;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 2 11.8%
  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 4 23.5%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 1 5.9%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 1 5.9%
  • ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ.

    Ψήφοι: 1 5.9%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 4 23.5%
  • Λευκό/Άκυρο

    Ψήφοι: 4 23.5%

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση, πως εαν γινονταν σημερα εκλογες, δε θα υπηρχε καν ικανοποιητικη προσελευση στις καλπες...
Ηδη νοιωθουμε "κουρασμενοι"
(κι οχι μονο) και δεν εχουμε ακομα δει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Χαριζω Χρεη,Χαριζω Οικοπεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ωραίο θέμα..


Λοιπόν, θα ψήφιζα ΠΑΣΟΚ για 2 λόγους..

1) και κυριότερο, επειδή πολιτικά ανήκω στο χώρο της κεντροαριστεράς και έτσι λοιπόν το ΠΑΣΟΚ είναι αυτό που βρίσκεται πιο κοντά στις πεποιθήσεις μου

2) γιατί στη παρούσα φάση μόνο η κυβέρνηση του ΠΑΣΟΚ θα μπορούσε να μας σώσει. Αποτελείται από νέους(σχετικά) υπουργούς, τους οποίους δεν τους έχει διαφθείρει η πολιτική, με οράματα και θέληση για δουλεία και αλλαγές.


ΛΑΟΣ δε ψηφίζω γιατί γιατί είμαι κατά ακόμη και της ύπαρξής του

ΚΚΕ γιατί δε πιστεύω στη θεωρία του Κομουνισμού

ΣΥΡΙΖΑ και Οικολόγους γιατί δεν έχουν δυναμικότητά

και στη παρούσα φάση αν ψήφιζα ΝΔ θα το κανα μονό αν ήμουν φανατικός οπαδός . Δεν είναι δυνατόν να προτιμάς ένα κόμμα, του οποίου τις συνέπειες της ακαταλληλότητάς να κυβερνήσει θα της υπομένεις για άλλα 3+ χρόνια

ακριβώς όπως έχω υπογραμμίσει την πρότασή σου..., με οράματα και θέληση για δουλεία και αλλαγές....
τις αλλαγές τις καταλαβαίνω, αλλά η δουλεία ακούστηκε παράξενα....( ύποπτα, συγχρονισμένα )
και αν μιλάμε για καινοτομία, γιατί δεν αλλάζουν τα κόμματα και ονομασία.... Neo δημοκρατία ή pas_kla....(αντί για pas_ok)
:P
εγώ θα φροντίσω για την ψήφο μου, ίσως με αποχή....
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top