Shopping Therapy

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.

annakaloge

Νεοφερμένος

Η annakaloge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
DreamsRevenge, πού το βρήκες το πορτοφόλι;

Εγώ αγόρασα ένα ρολόι Guess από το Getitnow, που το είχε σε προσφορά, και κοίταξα και τα φωτιστικά που έχει το site. Δεν έχω καταλήξει όμως ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
DreamsRevenge, πού το βρήκες το πορτοφόλι;

Εγώ αγόρασα ένα ρολόι Guess από το Getitnow, που το είχε σε προσφορά, και κοίταξα και τα φωτιστικά που έχει το site. Δεν έχω καταλήξει όμως ακόμη.

:hmm:Πρωτότυπον το ωρολόγιον:hmm: Με γεια σου και καλοφόρετο! :)


Το πορτοφόλι είναι της Longchamp, και το βρήκα στο κατάστημα της Γλυφάδας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κοριτσάκια (και αγοράκια :pfff: ) κάνατε shopping therapy τώρα με τις εκπτώσεις;
Θα κάνετε;
Θα πάρετε/πήρατε κάτι συγκεκριμένο που σας είχε αρέσει ή θα βγείτε μια βόλτα στα μαγαζιά και θα πάρετε ότι σας αρέσει;
Για πείτε μας!

Σήμερα ήταν η μέρα μου!

Πήρα μαύρες μπότες, ένα καλσόν, μία ομπρέλα, μία αμάνικη μπλούζα και επειδή είχε προσφορά το hondos στα venus victoria δυο σουτιέν και 3 σλιπάκια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Σήμερα ήταν η μέρα μου!

Πήρα μαύρες μπότες, ένα καλσόν, μία ομπρέλα, μία αμάνικη μπλούζα και επειδή είχε προσφορά το hondos στα venus victoria δυο σουτιέν και 3 σλιπάκια :D

Όντως ήταν η μέρα σου!

Αφού με αυτόν τον κρυο-ανεμο-βροχό-καιρο δοκίμαζες εσώρουχα, Μπράβο Παιδί μου, μας κάνεις όλες υπερήφανες!

Προσθήκη:
Παίζει καμιά πολύ μα πολύ τρελλή ομπρέλα στο hondos, όχι σπαστή, από τις μεγάλες είχε?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όντως ήταν η μέρα σου!

Αφού με αυτόν τον κρυο-ανεμο-βροχό-καιρο δοκίμαζες εσώρουχα, Μπράβο Παιδί μου, μας κάνεις όλες υπερήφανες!

Προσθήκη:
Παίζει καμιά πολύ μα πολύ τρελλή ομπρέλα στο hondos, όχι σπαστή, από τις μεγάλες είχε?


Μα γι'αυτό πήγα! Τα μαγαζιά σήμερα ήταν άδεια! ;)
Όσο για το κρύο...το hondos έχει πολύ καλή θέρμανση!

Χμμ...Δεν κοίταξα ομπρέλες, αλλά νομίζω πως έχει! (τώρα για θεότρελη δεν ξέρω!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πηρα μια τελεια μπλουζα κοντομανικη, ενα καφε παντελονι, μια φουστα και...... 2 τελειες ζακετες!!! lovely day
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μόνο 4 μπλουζίτσες πήρα τελικά.
Αλήθεια, πότε τελειώνουν οι εκπτώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τέλη Φεβρουαρίου νομίζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
:hmm:Πρωτότυπον το ωρολόγιον:hmm: Με γεια σου και καλοφόρετο! :)


Το πορτοφόλι είναι της Longchamp, και το βρήκα στο κατάστημα της Γλυφάδας :D
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Εγώ πάλι πήρα σήμερα 4 παντελόνια, 4 μπλούζες, μαύρες ψηλές μπότες, μπεζ alla star παπούτσια και 1 ημίπαλτο μαύρο!;)
Στο mall και στο golden hall έχει τέλεια και πολλά ρούχα(γιατί εκεί είναι μαζεμένα πολλά καταστήματα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σήμερα αγόρασα ένα άσπρο πουκάμισο και το ερωτεύτηκα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
ρουχα,ρουχα,ρουχα και παλι ρουχα!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Εγώ πάλι πήρα σήμερα 4 παντελόνια, 4 μπλούζες, μαύρες ψηλές μπότες, μπεζ alla star παπούτσια και 1 ημίπαλτο μαύρο!;)
Στο mall και στο golden hall έχει τέλεια και πολλά ρούχα(γιατί εκεί είναι μαζεμένα πολλά καταστήματα)!

να δεις που αυτή μας δουλεύει ακόμα για το πού θα κόψουμε την πίτα :redface:
γυναίκες , δεν ξεχνάνε ποτέ πόσο τις πλήγωσες
ή που τρολάρεις στο θέμα με τα κουνέλια :redface:
Σήμερα αγόρασα ένα άσπρο πουκάμισο και το ερωτεύτηκα. :redface:

:confused:
να πω και εγώ τα δικά μου
σήμερα αγόρασα ένα ημίψηλο καπέλο που αν πατικωθεί γίνεται κασκέτο , μια ζώνη επειδή δεν τρώω όλο μου το φαί , μια πίτσα επειδή ένιωσα ενοχές για την ζώνη , μια γούνα για την τραγουδίστρια στα μπουζούκια που συχνάζω , μια γούνα για τον Μαζωνάκη που εμφανίζεται σε μπουζούκια αν και δεν συχνάζω , ένα πορτοφόλι , χαρτί για κολλάζ για να φτιάξω χαρτάκια να γεμίσω το πορτοφόλι γιατί από ψιλά δεν παίζει τίποτα , δώσε ένα κατοστάρικο , ένα γαλακτομπούρικο από το σύνταγμα για να χωνέψω την πίτσα και ένα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια όχι επειδή κάνω τζόκινγκ αλλά γιατί είχαν καλή έκπτωση

σκέφτομαι ότι το σόπινγκ θέραπυ είναι παρεξηγημένο και ενοχοποιημένο αδίκως , προσφέρει τόση ευχαρίστηση , ένα χαμόγελο στα χείλη , μια ανακούφιση στην καρδιά και μια ψυχική ευεξία στα πρόσωπα των καταστηματαρχών - τώρα προβληματίζομαι αν πρέπει να αγοράσω και ένα κουνέλι - αλλά δεν θέλω να υποκύψω στην υποσυνείδητη γκρίζα διαφήμιση της λουλού και του μπόρατ

π.σ. σε ένα μαγαζί είδα μια κοπέλα να δοκιμάζει ένα σέξυ άσπρο πουκάμισο - εγώ φορούσα ροζ πουκάμισο και κόκκινη γραβάτα με πουά βούλες , αν με θυμάσαι επικοινώνησε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
εγω παλι εδω κ τρεις εβδομαδες που αρχισαν οι εκπτωσεις δεν πηρα ακομα τιποτα.....
με τετοια γκαντεμια ολο κανονιζω να παω για ψωνια κ παντα το ακυρωνω...:(
παντως btw μια τσαντα δεν θα με χαλουσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγω παλι....το τσακισα το πορτοφολι μου....:/::/::/:
Αγορασα δυο υπεροχα casual φουστανακια:),ενα μαυρο και ενα ιβουαρ μακω φουλαρακι:) ενα κατωσεντονο με λαστιχο:),ενα υπεροχο λινο κουβερτακι για να τυλιγομαι οποτε κρυωνω...:)και ενα δωρο για ενα φιλαρακι:)α....πηρα και ενα ομορφο λευκο καπελο:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ενα μαγιω μπραζιλιαν,αχ, πολυ μαρεσεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.
Για πείτε !σκοπευετε να αγοράσετε κάτι τώρα που ξεκίνησαν οι εκπτώσεις ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top