Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γιατι λαγουδακι δεν θα πας διακοπες;:console:
δεν εχεις αδεια;:worry:

κατσε κατσε να θυμηθώ τι σημαινει αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αυτή η λέξη έχει αρχίσει να μοιάζει με πολυτέλεια τα 2 τελευταία χρόνια για μένα!!Αχ πάνε οι παλιές καλές εποχές!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κατσε κατσε να θυμηθώ τι σημαινει αυτο??

ελα καλε θα σου δωσω εγω λιγες μερουλες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτή η λέξη έχει αρχίσει να μοιάζει με πολυτέλεια τα 2 τελευταία χρόνια για μένα!!Αχ πάνε οι παλιές καλές εποχές!:(

Καθε χρονο και καλυτερα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Και εγώ, χλωμό το βλέπω..., να πάω φέτος διακοπές, έτσι όπως εξελήσσονται τα πράγματα...

Η ελπίδα όμως, πεθαίνει τελευταία... :confused:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
2 εβδομαδες στην Ικαρία....
νομιζω θα περασω παλι καλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Mόλις γύρισα από ένα τετραήμερο στη Σκόπελο. Κρίμα που μας τα χάλαε ο αέρας και δεν μπορούσαμε να μείνουμε κι άλλο.....

Αντε να ετοιμαζόμαστε για τα επόμενα τώρα....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stray_cat3026

Νεοφερμένος

Η stray_cat3026 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σε ολους! μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε με πληροφοριες για την αλοννησο? σε δυο βδομαδες θα ειμαι εκει. τηλεφωνω σε ενοικιαζομενα και ξενοδοχεια εκει και δε μπορω να βρω κατω απο 50 ευρω τη βραδια!!! ενω φιλοι με διαβεβαιωνουν ποσο οικονομικο νησι ειναι... θα μπορουσε καποιος να μου συστησει καποιο φτηνοτερο καταλυμα για 2 ατομα? ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν το θες για το πρώτο δεκαπενθήμερο του Αυγούστου, χλωμό να βρεις.. έχει γίνει πανικός φέτος, εγώ ολόκληρη Κρήτη έψαξα και κάτω απο 85?/βραδιά δεν βρήκα πουθενά! (τα πιο φθηνά ήταν κλεισμένα) Ελπίζω βέβαια πως κάποιος ίσως να έχει καμία άκρη να σε βοηθήσει, αλλά ξεκίνα να σκέφτεσαι κι εναλλακτικές λύσεις καλού κακού..

Εγώ επιτέλους κανόνισα! 10 ή 11 με 19 πάω Ρόδο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γεια σε ολους! μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε με πληροφοριες για την αλοννησο? σε δυο βδομαδες θα ειμαι εκει. τηλεφωνω σε ενοικιαζομενα και ξενοδοχεια εκει και δε μπορω να βρω κατω απο 50 ευρω τη βραδια!!! ενω φιλοι με διαβεβαιωνουν ποσο οικονομικο νησι ειναι... θα μπορουσε καποιος να μου συστησει καποιο φτηνοτερο καταλυμα για 2 ατομα? ευχαριστω!

ποσο πιο οικονομικα????!!!:hmm:
υαρχουν εστω και ενοικιαζομενα δωματια πιο οικονομικα?????!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Μπες στο taxidepse είναι ελληνικό και έχει άπειρα πακέτα και προσφορές.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θέλει κανείς καρπούζι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stray_cat3026

Νεοφερμένος

Η stray_cat3026 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα! ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τσεκαρε κι αυτο : https://www.gto.gr/eng/accomm/loc/result.php?loc=ALONISSOS .. Δε γραφουν ολα τις τιμες τους, αλλα μπορεις να βρεις τηλεφωνα κλπκλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
θέλει κανείς καρπούζι??:P

εγώ... :D
Αλλά τελικά με κόβω για πεπόνι ΚΑΙ καρπούζι :P


Εγω΄θα πάω ένα τριήμερο Ρόδο και μετα Νάξο στο χωριό μου.
Σας προτείνω και τα δύο νησιά. Είναι υπέροχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
να ετοιμαστει η Ροδος για την αφιξη μας παρακαλω, θελω πανο στο αεροδρομιο κτλ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αναλαμβάνω περιήγηση παιδιά :P
Την ξέρω τη Ρόδο απόξω αι ανακατωτά!
4 χρόνια σπουδές εκεί :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ζάκυνθος, Πάρος, Σίφνος και όπου αλλού μας βγάλει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αναλαμβάνω περιήγηση παιδιά :P
Την ξέρω τη Ρόδο απόξω αι ανακατωτά!
4 χρόνια σπουδές εκεί :inlove:
5 χρονια μονιμος κατοικος , με καταγωγη απο εκει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
να ετοιμαστει η Ροδος για την αφιξη μας παρακαλω, θελω πανο στο αεροδρομιο κτλ κτλ
πανο ε? για να σκεφτω:hmm: γιατι κατι αλλο ειχα στο μυαλο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top