Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




Monsoon






altrativo



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.








Άνοιξη 2012 by H&M + Topshop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.




:confused:

ώστε κάποιος άγνωστος μόδιστρος,
μαζεύει όλα τα πεταμένα περιτυλίγματα από καραμέλες,
και τα μετατρέπει σε παντελόνια...

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.


Επιτέλους άνοιξη...Να δούμε και λίγο naked skin :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Φρέντυ περίμενε λίγο παραπάνω μέχρι το καλοκαίρι...! Αυτά δεν φοριούνται την άνοιξη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Οι συγκεκριμένες φούστες είναι τόσο κιτς που δεν θα έπρεπε να φοριούνται ποτέ αλλά υγεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ε σε καμια παραλια κατι γινεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ο Χριστός να τη κάνει φ ο ύ σ τ α. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ε καλα επειδη ειναι φουστα αλλα μη μου πεις οτι δε θα φοραγες σορτσακι τοσο κοντο στην παραλια? (η τσπ αν οχι εσυ, γενικά συνηθιζεται δεν ειναι κατι το εξωπραγματικο)
και αμα τωρα η αλλη βαλει τοσο κοντη φουστα με το μαγιω της δε θα μου φανει καπως. πες οτι εβαλε το παρεο της:redface:

εδιτ: (βεβαια τωρα που το βλεπω καλυτερα ισως να φαινονται τα οπισθια της φορα παρτιδα και κομμενα από τη φουστα μαλιστα... πφφ δε μπορω να κρινω απ αυτη τη φωτογραφια, παντως η αριστερη φαινεται στα ορια της παραλιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
πολυ ωραια παππουτσια! (και πολυ κουραστικα φαινονται βεβαια :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ωρε λουλούδι φέτος...γύρισα μαγαζιά γεμάτα λουλουδικό... Παρολίγον να νομίσω πως αντι σε καταστήματα ρούχων, εμπαινα στα μπουζούκια :redface: Αφού λέω σε μια φίλη μου ''μαρή φέρ ένα μικρόφωνο'':P
Που δε λέω... αγαπώ τα λουλούδια και κυρίως τα χρώματα πάρα πολύ κι ευχαριστώς τα φορώ και θα τα φορώ... αλλά να...θέλω πιο απλότητα φέτος, ίσως γιατί δεν ξέρω... ίσως γιατί το πολύ πολύ και παντού με κάνει να το βαριέμαι...

Προτιμώ πινελιές, ναι πινελιές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ έχω σκαλώσει και θέλω να πάρω πράσινο παντελόνι.
Τέτοιο πράσινο.:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολύ ωραίο χρώμα...!!!!

Θέλω αυτό...


ή σε αυτό το χρώμα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Λατρεύω τα δαντελωτά και τα λουλουδάτα. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Θέλω

Θέλω

Θέλω

Θέλω

Θέλω πολλά;; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Θέλω

Θέλω

Θέλω

Αχ όχι μη πάρεις τα παπούτσια "ουράνιο τόξο" είναι κιτς και κακόγουστα!
Πάρε τα λακοστ που είναι και η αγαπημένη μου μάρκα! Ειδικά στα αντρικά της... αγαπώ! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αχ όχι μη πάρεις τα παπούτσια "ουράνιο τόξο" είναι κιτς και κακόγουστα!
Πάρε τα λακοστ που είναι και η αγαπημένη μου μάρκα! Ειδικά στα αντρικά της... αγαπώ! :inlove:

Τα πρώτα τα θεωρούσα και εγώ πολύ έντονα :hypno: :P
Tα lacoste είναι όντως πολύ όμορφα!!
Και σε ερωτώ (σας ερωτώ) αφου μου άλλαξες γνώμη..:redface:
https://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Product/1080021086006069/LACOSTE_L27_24_SRW.html
η
https://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Product/1080021084023069/LACOSTE_L27_24_SRW.html
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τα πρώτα τα θεωρούσα και εγώ πολύ έντονα :hypno: :P
Tα lacoste είναι όντως πολύ όμορφα!!
Και σε ερωτώ (σας ερωτώ) αφου μου άλλαξες γνώμη..:redface:
https://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Product/1080021086006069/LACOSTE_L27_24_SRW.html
η
https://www.cosmossport.gr/cosmos/el/Product/1080021084023069/LACOSTE_L27_24_SRW.html
:hmm:

Τα κόκκινα είναι πιο κιουτ σίγουρα! Τα άλλα μου θυμίζουν ναυτάκι αλλά βέβαια δε ξέρω και σε τι αποχρώσεις είναι τα περισσότερα ρούχα σου. Αυτό τσάκαρε για το χρώμα. Έλεγα να πάρω καινούρια ολ σταρ αλλά τώρα με έβαλες σε πειρασμό και μένα! Αν και προτιμώ τα πολύχρωμα τα λακοστ που έβαλες στην αρχή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top