[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αυτό παίζει να είναι "εργοστασίου", γιατί κι εγώ όσο και να κοιμηθώ, πάντα έχω μαύρους κύκλους και το βαθούλωμα που λες. Αν ξεκουραστώ καλά για μέρες σερί, υποχωρεί κάπως, αλλά γενικά είμαι σαν ρακούν. Το μόνο που κάνω είναι να το καλύπτω γιατί όπως είπα θεωρώ πως είναι θέμα οργανισμού και όχι πρόβλημα που παίρνει θεραπεία.
Ασχετο, αλλά έχει δοκιμάσει καμιά σας το Silk'n Flash & Go? Είναι αποτριχωτικό σαν λέιζερ για χρήση στο σπίτι και αρκετά φτηνό, αν όντως κάνει ο,τι υπόσχεται. Είμαι δύσπιστη όμως κατά πόσο το κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
και δηλαδη δεν μπορω να κανω τιποτα για να φροντιζω εστω αυτη την περιοχη; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Απο την κουραση ειναι ?γιατι δεν καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
οταν κουραζομαι ειναι πιο εντονο αλλα και καθημερινά δεν το λες οτι ειναι τελεια οπως πριν λιγα χρόνια.
πρεπει να ειμαι ξεκουραστη μερες για να ειναι πραγματικά καλη η όψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τι να σου πω, εγώ έχω δοκιμάσει αγγούρια, κάτι υγρά patch για τα μάτια, ενυδατική, απαλό μασάζ, αλλά δεν με έχει βοηθήσει τίποτα. Αν βρεις κάτι πες το μου κι εμένα.
Προς το παρόν, βολεύομαι με κονσίλερ και μερικές έξτρα ώρες ύπνου όποτε τα καταφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Κορίτσια τη βοήθειά σας για ακόμα μία φορά.
Σκεφτομαι πολύ έντονα να κόψω τα μαλλιά μου κοντά, και όταν λέω κοντά εννοώ πολύ κοντά.
Ιδέες??

Τείνω πιο πολύ σε αυτό το στύλ:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αυτο μου άρεσει, αν και δεν νομίζω ότι θα το έκανα ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κορίτσια τη βοήθειά σας για ακόμα μία φορά.
Σκεφτομαι πολύ έντονα να κόψω τα μαλλιά μου κοντά, και όταν λέω κοντά εννοώ πολύ κοντά.
Ιδέες??

Τείνω πιο πολύ σε αυτό το στύλ:

Ααα μου θυμίζει της Ελεονόρας Μελέτη. Ωραίο το κούρεμα της Ελεονόρας βτω, αλλά μεταξύ μας πρέπει να' χεις ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ με γωνιές και ιστορίες για να φαίνεται ωραίο. Πχ. εγώ δε το έκανα ποτέ.:mad:
Αυτο μου άρεσει, αν και δεν νομίζω ότι θα το έκανα ποτέ.
Αυτό το στυλ με το πολύ κουρεμένο στα πλάγια και τσουλούφι πάνω, προτιμώ να το βλέπω ΜΟΝΟ σε άντρες. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αυτό το στυλ με το πολύ κουρεμένο στα πλάγια και τσουλούφι πάνω, προτιμώ να το βλέπω ΜΟΝΟ σε άντρες. :/:

Εμένα πάλι με ξενερώνει στους άντρες... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα πάλι με ξενερώνει στους άντρες... :whistle:
Ε, κοίταξε, είπα ΠΡΟΤΙΜΩ σε άντρες. I mean είναι πολύ αντρικό το πολύ πολύ ξυρισμένο στα πλάγια, και θα προτιμούσα να τ βλέπω μόνο σε αυτούς.
Σε γυναίκες ας πούμε σε φτιάχνει; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εχω εντονα χαρακτηριστηκα προσωπου οποτε δεν με ανησυχει αυτο, αλλα το μετα, το μακρος, η περιποιηση.
Μ αρεσει ομως παρα πολυ και θεωρω πως θα μου παει! Ισως το τολμησω, δεν μπορω αλλο το μακρυ, θελω μια αλλαγη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κάντο, ναι, είναι το μαλλί των ονείρων μου, αλλά δεν θα μου πήγαινε με τίποτα (ίσως αν έχανα δέκα κιλά :P)
Κι αμα σου κάνει καλή δουλειά ο κομμωτής, πες ποιος είναι να τον ξέρουμε, άμα μου την δώσει καμιά μέρα.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ε, κοίταξε, είπα ΠΡΟΤΙΜΩ σε άντρες. I mean είναι πολύ αντρικό το πολύ πολύ ξυρισμένο στα πλάγια, και θα προτιμούσα να τ βλέπω μόνο σε αυτούς.
Σε γυναίκες ας πούμε σε φτιάχνει; :sly:

Πάντως στην συγκεκριμένη είναι πολύ sexy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
'σπερα!!!
εβαλα την παρακατω ερωτηση και σε αλλο θρεντ αλλα εδω μαλλον ανηκει:P
να το λοιπον:
οσες κοπελες εχετε (πολυ) λιπαρο δερμα -του τυπου μετα απο μια ωρα το makeup εχει γινει σαν γυαλινη επιφανεια- τι makeup χρησιμοποιειτε; προσωπικα βαζω και primer αλλα μετα 2 ωρες δε βλεπεται.:mad:
(και εδωσα για το primer ενα σκασμο λεφτα:'(:rant: )
οσες πιστες (και ταλαιπωρημενες) απαντηστε πλιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εγω γενικά δε βαζω make up αλλα εχω μεικτό δερμα και ξερω τι εννοεις.
γενικά βαζω λίγο κονσίλερ όπου υπάρχουν ατέλειες και στα ματια, και από πανω λίγη πουδρίτσα.
οταν παει να γυαλίσει ανανεώνω παλι με λίγη πουδρα. (μουφα ε; μη με κραξετε, εντελως δική μου συλληψη η διαδικασια :P)

το πρόβλημα με αυτό είναι ότι μετά από ώρα αρχίζω και νιώθω το δέρμα μου βαρύ, ίσως να μην είναι καν από το μακιγιαζ αλλά απλά και μόνο λόγω της ταλαιπωρίας. το εβιαν βοηθαει σε αυτό κορίτσια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Να ρωτήσω...
Μου ήρθε φλασιά...
Μετά το make up λίγο ταλκ με το βαμβακι δεν θα έκανε δουλειά?????
Το έβιαν γενικότερα βοηθάει στο να αναζωογονεί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
το ταλκ εχει χαρακτηριστικη μυρωδια ομως και ειναι ... ασπρο.
μόνο πουδρα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
*Άσχετο με το θέμα συζήτησης περί σωστού make up για λιπαρό πρόσωπο.*
--> Eγω με ταλκ και κανέλα έφτιαξα μια πούδρα. Η ποσότητα της κανέλας καθορίζει το πόσο σκούρη θα βγει η πούδρα.
Την ιδέα την πήρα από το νετ.
Είναι ωραίο μετά το make up. Αφήνει και απαλό το δέρμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
*Άσχετο με το θέμα συζήτησης περί σωστού make up για λιπαρό πρόσωπο.*
--> Eγω με ταλκ και κανέλα έφτιαξα μια πούδρα. Η ποσότητα της κανέλας καθορίζει το πόσο σκούρη θα βγει η πούδρα.
Την ιδέα την πήρα από το νετ.
Είναι ωραίο μετά το make up. Αφήνει και απαλό το δέρμα.:P

Καλό!!!!!
Μήπως και να το δοκίμαζα??????:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν έχεις κάτι να χάσεις! ;)
Άσε που μυρίζει και ωραία.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top