Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν υπήρχε τίποτα τέτοιο εκεί, στην Ερμού.

Είχα δει στο κατάστημα της Κηφισιάς ψηλές αντρικές μπότες.
Βέβαια στο συγκεκριμένο κατάστημα, τη μία βλέπεις κάτι και την άλλη μέρα εξαφανίζεται.
Θες να ρωτήσω αύριο που θα περάσω? Είναι στο δρόμο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ψηλές αντρικές μπότες.


...

αγελάδες δε νομίζω να έχει, οπότε μάλλον τις θέλει για να πηγαίνει για ψάρεμα σε ποτάμι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Κάνω μια έρευνα τελευταία στην αγορά. Αν θυμηθείς, οκέυ, ευχαριστώ. Καλημέρα.

...

αγελάδες δε νομίζω να έχει, οπότε μάλλον τις θέλει για να πηγαίνει για ψάρεμα σε ποτάμι :confused:

Ναι το ποτάμι μου αρέσει πολύ, όπως και τα άλογα. Γενικά προσπαθώ να μεταφέρω την άγρια φύση μέσα στην πόλη, αφού δεν μπορώ να πάω σε αυτήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ξέρετε πού μπορώ να βρω ψηλές αντρικές μπότες - όχι μποτάκια - και αν υπάρχουν ;
'Oχι στρατιωτικές
'Oχι γκόθικ
'Oχι καουμπόυ

Κάτι που να είναι σχετικά μαλακό ή ελαστικό χωρίς τακούνι και χωρίς μύτη που σκοτώνει κατσαρίδα στη γωνία ; Kάτι που η φόρμα τους να φέρνει στις ιππασίας χωρίς να είναι ;

Ξεύρετε ?? :P

κάτι τέτοιο;

:hmm:



View attachment 49960
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Bill Cost

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ελπίζω να μην είμαι off topic, μιας και το θέμα είναι για "ρούχα". Εσώρουχα από ποιες μάρκες αγοράζετε; Κυρίως εσείς με το πλούσιο στήθος; πχ D+ :P
Ακόμη δεν έχω βρει το τέλειο σουτιέν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ελπίζω να μην είμαι off topic, μιας και το θέμα είναι για "ρούχα". Εσώρουχα από ποιες μάρκες αγοράζετε; Κυρίως εσείς με το πλούσιο στήθος; πχ D+ :P
Ακόμη δεν έχω βρει το τέλειο σουτιέν.

...όπως και φίλη μου με το ίδιο D-εματάκι :P

Βολεύεται όμως σχετικά καλά με τα Luna των οποίων τα D cups δείχνουν αρκετά άνετα και κυρίως κομψά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
...όπως και φίλη μου με το ίδιο D-εματάκι :P

Βολεύεται όμως σχετικά καλά με τα Luna των οποίων τα D cups δείχνουν αρκετά άνετα και κυρίως κομψά :)

Φοράω DD :redface: και όπως καταλαβαίνεις είναι δύσκολο να βρω. Τα luna τα είχα δοκιμάσει, αλλά μου φάνηκαν πολύ σκληρές οι μπανέλες, άσε που μέσα είχαν αφρό :P Ήμαρτον δηλαδή, σε DD να βάλεις και μαξιλαράκι με αέρα μέσα :P:P:P
Έχω αγοράσει δύο από τη chantelle αλλά είναι αρκετά ακριβά και αναρωτιόμουν μήπως υπάρχει κάποια μάρκα καλή που δεν είχα ανακαλύψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
TRIUMPH




Πάρε ιδέες κι από εδώ....

Bras for EveryBody
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Μου είχε πει κάποιος οτι οι μπανέλες είναι επικίνδυνες γιατί μπορεί να προκαλέσουν ογκίδια στο στήθος που μπορεί να γίνουν κακοήθη. Έχει βάση αυτό ή είναι αρλούμπα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μου είχε πει κάποιος οτι οι μπανέλες είναι επικίνδυνες γιατί μπορεί να προκαλέσουν ογκίδια στο στήθος που μπορεί να γίνουν κακοήθη. Έχει βάση αυτό ή είναι αρλούμπα;:worry:

Και εγώ το έχω ακούσει, αλλά χωρίς μπανέλα.... πώς.. θα... κρατηθεί...όρθιο :P ;

VVV όποτε έχω πάει σε triumph τα μόνα που έχουν είναι κάτι άσχημα μπεζ σκληρά και χάλια :P Δαντελωτά δεν φοράω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Και εγώ το έχω ακούσει, αλλά χωρίς μπανέλα.... πώς.. θα... κρατηθεί...όρθιο :P ;

Πώς θα κρατηθεί γενικότερα θα έλεγα εγώ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πώς θα κρατηθεί γενικότερα θα έλεγα εγώ...:/:

Αυτό που είχα διαβάσει στο vita είναι ότι γενικά, προβλήματα με την κυκλοφορία του αίματος κλπ προκαλούνται όταν φοράς πολύ σφιχτά σουτιέν. Επίσης ότι το 90% των γυναικών φορά λάθος νούμερο σουτιέν και μάλιστα μικρό! Τόσα χρόνια φορούσα 80C και ήμουν και σίγουρη ότι ήταν το νούμερό μου! Τα πάντα ξεχείλιζαν από παντού :hehe: Ε τελικά αποδείχτηκε ότι ήμουν 75DD :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αυτό που είχα διαβάσει στο vita είναι ότι γενικά, προβλήματα με την κυκλοφορία του αίματος κλπ προκαλούνται όταν φοράς πολύ σφιχτά σουτιέν. Επίσης ότι το 90% των γυναικών φορά λάθος νούμερο σουτιέν και μάλιστα μικρό! Τόσα χρόνια φορούσα 80C και ήμουν και σίγουρη ότι ήταν το νούμερό μου! Τα πάντα ξεχείλιζαν από παντού :hehe: Ε τελικά αποδείχτηκε ότι ήμουν 75DD :P

Είναι που αρνούνται να παραδεχθούν το νούμερο τους... ένα cup που να στηρίζει και να κρατάει καλά δεν είναι απαραίτητα "μπαλκόνι:P"

Πώς θα κρατηθεί γενικότερα θα έλεγα εγώ...:/:

Με πιο στέρεη κατασκευή και σχεδιασμό και καλύτερες τιράντες που να μην κόβουν τον ώμο από το βάρος... ούτε εγώ υποφέρω το σετάκι μπανέλες-συνθετικό ύφασμα-ντεκόρ (δαντελίτσες κλπ).
Απλά, απόλυτα βαμβακερά κυρίως για τον ιδρώτα, και μαλακά σε ραφές και σχέδιο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


δεν είναι υπέροχααααααααααααααααααααα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Είναι που αρνούνται να παραδεχθούν το νούμερο τους... ένα cup που να στηρίζει και να κρατάει καλά δεν είναι απαραίτητα "μπαλκόνι:P"



Με πιο στέρεη κατασκευή και σχεδιασμό και καλύτερες τιράντες που να μην κόβουν τον ώμο από το βάρος... ούτε εγώ υποφέρω το σετάκι μπανέλες-συνθετικό ύφασμα-ντεκόρ (δαντελίτσες κλπ).
Απλά, απόλυτα βαμβακερά κυρίως για τον ιδρώτα, και μαλακά σε ραφές και σχέδιο.:)

Αχ δε θα μπορούσα να συμφωνήσω απόλυτα. Μερικές φορές όταν έχει πάει απόγευμα και είμαι ακόμα έξω, νιώθω τις μπανέλες σα ξυράφια κάτω από το στήθος :worry::P Το πρόβλημα είναι ότι τα περισσότερα σουτιέν έχουν αυτή την πλαστική αίσθηση, το ύφασμα δεν είναι μαλακό και άνετο αλλά είναι σα καλούπι με σύνθημα ζούμπηξέ τα μέσα είτε θα χει κενό είτε θα ξεχειλίζει, αντί να παίρνει το σχήμα με τη χρήση.

BOOB JAIL :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αμα δεν έχεις τίποτα, χρειάζεσαι το μικρότερο νούμερο να τα ζουλάει λίγο μπας και φτιάξεις τεχνητή βυζοχωρίστρα.
Ακόμα και τα καθημερινά όμως, που δεν μπορώ καν να τα γεμίσω, μετά από λίγη ώρα μου σπάνε τα νεύρα. Μόνο τα αθλητικά είναι άνετα ή αμα καταφέρεις να βρεις σε καμία ακριβή εταιρία κάτι κομψό και άνετο (που για μένα δεν αξίζει τα λεφτά έτσι κι αλλιώς).
Πόσες φορές το ξεκουμπώνω όσο είμαι έξω και ελπίζω τα μαλλιά να το κρύψουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Eπίσης από calzedonia, δύο που έχω σταμπάρει!! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.








απ'ότι καταλάβατε είναι madame shou shou :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top