[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, πάρε ένα προϊόν προστασίας... καλύτερα κομμωτηρίου κι όχι εμπορίου, αν είναι να τα κάνεις συχνά! :)
Και σιλικόνη στις άκρες.
Είδες το έντιτ μου για τις τιμές ε;
Πιστεύω, βέβαια, ότι αν σου μακρύνουν δε θα θες/χρειάζεται να τα ισιώνεις συχνά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νι το είδα γιδάτσι μου και σε ευχαριστώ πολύ! :kissing:
θα το ξεψαχνίσω μάλλον αύριο το site Και θα σου πω να μου πεις αν είναι :D


ναι... όταν μακρύνουν δεν θα είναι τόσο θέμα... μετά θα τα στεγνώνω ανάποδα με λίγο αφρό και θα γίνονται μπουκλες :redface:
για την ώρα όμως που είναι σε περίεργο μήκος κι έχει ίσα ξεκινήσει το "σπασιμο" τους... είναι άθλια χωρίς ίσιωμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε θελω να σας απογοητευσω, αλλα αν τα μαλλια σας δεν ειναι απλως ΛΙΓΟ σπαστα και τα θελετε για σουπερ ντουπερ ισιωμα, αλλα εστω κυματιστα, κατα πασα πιθανοτητα θα παει στα αχρηστα το σιδερο..οπως το δικο μου :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δε θελω να σας απογοητευσω, αλλα αν τα μαλλια σας δεν ειναι απλως ΛΙΓΟ σπαστα και τα θελετε για σουπερ ντουπερ ισιωμα, αλλα εστω κυματιστα, κατα πασα πιθανοτητα θα παει στα αχρηστα το σιδερο..οπως το δικο μου :X


εεεεεεεεεεεε να βάλω ένα καλαθάκι στην πόρτα σου με ταμπελάκι άχρηστα μπας και μου το δώσεις? :P

τα δικά μου είναι σπαστά
με ειδικό κόλπο βγαίνουν μπούκλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κουέ μου καλό θα ήταν να βάζεις πριν λίγο serum ή σιλικόνη στης άκρες για να τα προστατεύεις από την ψαλίδα. Δυστυχώς είναι πολύ εύκολο να καταστραφούν τα μαλλιά και να καούν αν δεν τα προσέξεις. Με λίγη φροντίδα όμως και με μία μάσκα κάθε εβδομάδα δε θα έχεις πρόβλημα να τα ισιώνεις συχνά.

Εμένα για παράδειγμα κράτησαν 3 μέρες από το κομμωτήριο (και κρατούσαν και παραπάνω η αλήθεια είναι αλλά έπρεπε να λουστώ). Γι αυτό ψάχνω να βρω ένα καλό σίδερο, να τα ισιώνει πολύ καλά και να μη χρειάζεται να τα φτιάχνω κάθε μέρα. Τώρα μόλις θυμήθηκα ότι η ξαδερφή μου πήρε ένα το Πάσχα και μου είπε ότι τα κάνει τέλεια, σαν κομμωτηρίου. Με την πρώτη ευκαιρία θα τη ρωτήσω και θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θέλω να δω. :ropalo:

Εμένα Κορπς κάθεται το ίσιωμα. Γιατί... Κι είναι σπαστά και ντεγκραντέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Την babyliss έχω κι εγώ πάντως και είναι όντως πολύ καλή. Έχει κεραμική εστία και μπορείς να ρυθμίσεις τη θερμοκρασία όσο τη θες.:)
Δηλαδή αυτό εξαρτάται από το πόσο σγουρή τρίχα έχεις..

Άλλο που δεν τα κάνω ποτέ ίσια, γιατί μου φεύγει η πλάτη τόσες ώρες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θέλω να δω. :ropalo:

Εμένα Κορπς κάθεται το ίσιωμα. Γιατί... Κι είναι σπαστά και ντεγκραντέ.

Κι εμένα το ίδιο, αλλά ένα φρεσκαρισματάκι πριν φύγω από το σπίτι το θέλουν, αν τα θέλω τελείως ίσια... Κάθε φορά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ηλιθιο σιδερο ισιωματος, σχεδον αχρησιμοποιητη. Τιμη συζητισιμη.

Πραγματικα αν το θελει καμια θα χαρω να κανω την καλη πραξη της δεκαετιας :P

(Τωρα το καλοκαιρι σγουρα κι αχτενιστα ρουλ. Shiny hippy people)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gemini5661

Νεοφερμένος

Η Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
έχεις να προτείνεις μάρκα? κι αν ναι, ξέρεις και τι παίζει από τιμές? :P
εγώ έχω το bellissima της Imetec,έχει κεραμικές πλάκες και δεν καταστρέφει τα μαλλιά και σβήνει μόνο του μετά από μια ώρα (σε περίπτωση που το έχεις ξεχάσει αναμμένο).θερμαίνεται πολύ γρήγορα.Εγώ το βρίσκω πολύ καλό,έχω κάνει πολλές φορές τα μαλλιά μου και δεν έχουν καταστραφεί...αλλά έχω αυτό με τις φαρδιές πλάκες.Αν έχεις κοντά μαλλία θα σε βόλευε καλύτερα το στενό. Θα πρέπει όμως να χρησιμοποιείς και μάσκες μαλλιών για να παραμείνουν υγειή τα μαλλιά σου. Αυτό με τις φαρδιές πλάκες το πήρα 60? απο την expert,το στενό είναι λογικά φθηνότερο. αν θέλεις λεπτομέρειες,pm!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι στο αντίθετο άκρο. Εχω εντελώς ίσια μαλλιά και τα κατσάρωνα με ψαλίδι. Αλλά κάνουν όλα αυτά φρικτή ζημιά στην τρίχα και επειδη τα μάκραινα σταμάτησα. Πάντως η κομμώτρια μου με κυνηγούσε διαρκώς με τη σιλικόνη και μια κρέμα για μετά το λούσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ηλιθιο σιδερο ισιωματος, σχεδον αχρησιμοποιητη. Τιμη συζητισιμη.

Πραγματικα αν το θελει καμια θα χαρω να κανω την καλη πραξη της δεκαετιας :P

(Τωρα το καλοκαιρι σγουρα κι αχτενιστα ρουλ. Shiny hippy people)

για πε για πε :D
πόσο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν τα θελω τα λεφτα σου κυρια μου, να το ξεφορτωθω θελω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν τα θελω τα λεφτα σου κυρια μου, να το ξεφορτωθω θελω :pfff:

έλα ρε γιατί? είναι καλά τα λεφτά μου :(


να στο πληρώσω...
ή θες να πατσίσουμε με κανα ταψί παστίτσιο? :P νομίζω ζεις μόνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το παστιτσιο σου μου ανηκει δικαιωματικα απο τοτε που σε συμβουλεψα -πολυ σωστα- να μην αλλαξεις νικ.
Το ρεπερτοριο εχει κατι σε γεμιστα που μου χουν λειψει καπως; :P

(Θα μας περασουν και για λιμαρια, μια εκκαθαριση παμε να κανουμε :pfff: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αμίιιιιιιιιιιι και γεμιστά έχει κι ότι θες

βασικά, πες το φαγητό που θες και θα το ετοιμάσω...
θες μουσακά? θες γεμιστά? ό,τι θες ;)
θα σου έρθει σε έτοιμα κεσεδάκια μερίδες να μπει και στην κατάψυξη να έχεις και για άλλες μέρες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εε, ΧΕΛΟΟΟΥ! Εγώ είχα πει πιο αποτελεσματικά πραγγγματα όταν ήθελε να αλλάξει νικ, ντάξει;; Δικό μου το παστίτσιο, κοπελιά, βρες άλλο εσύ. :P

Ερώτηση:
Τι κάνετε με το μπικίνι αυτές τις απαίσιες μέρες που αρχίιιζουν να βγαίνουν οι τρίχες, κοκκινίζει το δέρμα, ψιλοφαίνονται... αλλά δεν αφαιρούνται ακόμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Υπομονη :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Καθώς επίσης και σεξ στο σκοτάδι :P

να.... για κάτι τέτοια είναι καλές οι μόνιμες σχέσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Και μόνο εγώ νιώθω incredibly νον σέξι;

Έντιτ: Ααα οκ... θενξ κουέ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top