Ερωτική εξομολόγηση

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μπα! Δε νομίζω ότι η ...μαμουχαλίαση είναι συνέπεια της εσωστρέφειας. Μια χαρά μπορεί κάποιος να είναι εξωστρεφής, να τον βλέπεις δραστήριο και άνετο σε όλα, να είναι η ψυχή της παρέας, να φαίνεται ότι δεν κωλώνει πουθενά, αλλά στα ερωτικά θέματα να είναι εντελώς ...μπουχέσας.


Να πω εγω που ξέρω;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα μαγκες/κοπελες!

Θα ηθελα να ευχαριστω τα μελη που με βοηθησαν στον "αγωνα" που εκανα. Με βοηθήσατε να καταλαβω καποια πραγματα και ετσι τα εφαρμοσα στην ζωη μου. Πιστευω ειμαι πιο κοντα απο ποτε στην εκπλήρωση του στοχου μου( Μην το γρουσουζεψω κιολας ομως οποτε δεν το πολυ αναλυω). Απο οτι καταλαβα τοσο καιρο που προσπαθω τελικα η εμφανιση οντως μετραει αλλα οχι τοσο οσο να ξερεις να μιλας και να φερεσαι. Αλλα στην αρχη μονο την εμφανιση σου θα βλεπει αφου δεν μιλατε οποτε κανεις οτι καλυτερο εκει και αφου αρχισετε να μιλατε ειναι πιο ευκολα τα πραγματα. Θα σας πω τα νεα με το καλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Καλησπερα μαγκες/κοπελες!

Θα ηθελα να ευχαριστω τα μελη που με βοηθησαν στον "αγωνα" που εκανα. Με βοηθήσατε να καταλαβω καποια πραγματα και ετσι τα εφαρμοσα στην ζωη μου.

Δική μας η ευχαρίστηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ειναι 3 το βραδυ λοιπον οποτε ας πω καληνυχτα :P Λοιπον οπως εγραψα και σε ενα αλλο θεμα εδωσα το πρωτο μου φιλι πρις απο λιγες μερες . Προχθες λοιπον παω να κανονισω να ξαναβρεθουμε και αρχιζει τα δεν ξερω και λογικα την επομενη μερα και το πρωι θα λειπω και τελος παντος τις γνωστες μαλακιες. Τελος παντων λεω θες να ξανακανουμε κατι η οχι? Λεει οχι , λεω εγω οκ αλλα θα μπορουσες να το πεις πιο νωρις να μην ειχε γινει αυτο που εγινε. Λεει τι λες αφου τραβηχτηκα. Λεω ενταξει καλο βραδυ λεει επισης και απο τοτε ουτε κιχ. Anyway, μα τον θεο δεν εκανε καν κινηση να τραβηχτει. Δεν νομιζω να ειμαι ηλιθειος και να μην το καταλαβα. Εξαλλου μετα απο το πρωτο φιλι θα μπορουσε να πει μην με ξαναακουμπησεις αλλα οχιι. Φιληθηκαμε 4-5 φορες και θυμηθηκε να το πει μετα απο 3 μερες. Βεβαια, ειπε οτι απο την αρχη δεν ηθελε. Αλλο και αυτο, ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΒΡΑΔΙΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΓΩ? Οποτε 2 εκδοχες υπαρχουν : 1) Ειναι πολυ πολυ ανωριμη 2) Παιζει να εκανα μια γκαφα η να φιλαγα τοσο χαλια που δεν νομιζω. Αληθεια δεν καταλαβαινω τι παιχτηκε.. Ενταξει οχι οτι με νοιαζει κιολας οτι εκανα εκανα αλλα τι πηγε στραβα αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Να τα και τα βραδινα μπανια. :hehe: ειναι η 13χρονη που μας ελεγες; Πολυ πονηρο μυαλο εχει για την ηλικια της παντως, εγω τοτε δεν ηξερα τιποτα απολυτως. Παντως τι να πω, ισως να της φανηκε καπως αλλα δεν ηταν μια φορα οπως λες, πιθανοτατα δεν θα ξερει τι θελει απο την ζωη της και ειπε μιας που σε βρηκε ευκαιρο να σου κανει την ζωη λιγο δυσκολη. Αν δεν εχεις κολλησει με την παρτη του τοτε προχωρα παρακατω ετσι και αλλιως σιγα, κατι φιλια ανταλλαξατε οχι και υγρα...αν παλι σκαλωσες μαζι της, καλο κουραγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Να τα και τα βραδινα μπανια. :hehe: ειναι η 13χρονη που μας ελεγες; Πολυ πονηρο μυαλο εχει για την ηλικια της παντως, εγω τοτε δεν ηξερα τιποτα απολυτως. Παντως τι να πω, ισως να της φανηκε καπως αλλα δεν ηταν μια φορα οπως λες, πιθανοτατα δεν θα ξερει τι θελει απο την ζωη της και ειπε μιας που σε βρηκε ευκαιρο να σου κανει την ζωη λιγο δυσκολη. Αν δεν εχεις κολλησει με την παρτη του τοτε προχωρα παρακατω ετσι και αλλιως σιγα, κατι φιλια ανταλλαξατε οχι και υγρα...αν παλι σκαλωσες μαζι της, καλο κουραγιο.

Σκαλωμα οχι, αλλα αυτην την στιγμη δεν μιλαω με αλλη κοπελα και δεν ηταν και τοσο ευκολο ακομα και με αυτην. Μαλλον δεν ξερει τι θελει. 14-15 πρεπει να ειναι συμφωνα με τα λεγομενα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μαλιστα. Τοτε αφου δειχνει πως δεν ενδιαφερεται αλλο, αστην. Τι ειχες και τι εχασες; Τιποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Οποτε 2 εκδοχες υπαρχουν : 1) Ειναι πολυ πολυ ανωριμη 2) Παιζει να εκανα μια γκαφα η να φιλαγα τοσο χαλια που δεν νομιζω. Αληθεια δεν καταλαβαινω τι παιχτηκε.. Ενταξει οχι οτι με νοιαζει κιολας οτι εκανα εκανα αλλα τι πηγε στραβα αραγε?
Της έδωσες 1, 2, 5 φιλάκια; Και μετά; Της μίλησες για να καταλάβει τι θέλεις από αυτήν; Δεν είπαμε να της πεις ότι την αγαπάς ούτε να της υποσχεθείς γάμο. Όμως, της είπες κάτι σαν "Μου αρέσεις πολύ, αισθάνομαι όμορφα όταν είμαστε μαζί και θέλω να γίνεις το κορίτσι μου"; Αν δεν είπες ή δεν έδειξες κάτι τέτοιο, τι περίμενες να κάνει η κοπέλα; Λογικό θα ήταν να σκεφτεί "Τι θέλει αυτός από μένα; Έτσι για την πλάκα του να με φιλάει και να με χουφτώνει όταν του έρχεται;". Ίσως ο ανώριμος να ήσουν εσύ και όχι το κορίτσι. Δεν ξέρω κατά πόσο η κατάσταση είναι τώρα αναστρέψιμη, όμως αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι μπορείς να κάνεις προσπάθεια. Πάντως, όπως και να έχουν τα πράγματα, έκανες ένα βήμα και ξεπέρασες αναστολές και φόβους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Της έδωσες 1, 2, 5 φιλάκια; Και μετά; Της μίλησες για να καταλάβει τι θέλεις από αυτήν; Δεν είπαμε να της πεις ότι την αγαπάς ούτε να της υποσχεθείς γάμο. Όμως, της είπες κάτι σαν "Μου αρέσεις πολύ, αισθάνομαι όμορφα όταν είμαστε μαζί και θέλω να γίνεις το κορίτσι μου"; Αν δεν είπες ή δεν έδειξες κάτι τέτοιο, τι περίμενες να κάνει η κοπέλα; Λογικό θα ήταν να σκεφτεί "Τι θέλει αυτός από μένα; Έτσι για την πλάκα του να με φιλάει και να με χουφτώνει όταν του έρχεται;". Ίσως ο ανώριμος να ήσουν εσύ και όχι το κορίτσι. Δεν ξέρω κατά πόσο η κατάσταση είναι τώρα αναστρέψιμη, όμως αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι μπορείς να κάνεις προσπάθεια. Πάντως, όπως και να έχουν τα πράγματα, έκανες ένα βήμα και ξεπέρασες αναστολές και φόβους.


Ναι, δυστηχως εκεινη την ωρα δεν μου βγηκε να πω τετοια πραγματα. Και που την φιλησα πιστευω ηταν οτι καλυτερο εχω κανει σε αυτην την ζωη. Φαντασου να καθομαστε 5-10 λεπτα μεσα στην θαλασσα εγω να εχω δακρισει απο το κρυο(μεταφορικα παντα :), εκει λεω η την πιανεις τωρα η βγαινει εξω απο την θαλασσα και μετα θα ειναι ακομα πιο δυσκολο(ειμασταν 4). Δεν θελω να της πω συναισθηματα που δεν νιωθω.. Ισως να φτιαω και εγω.. Μπορει να της μιλησω αυτες τις μερες οχι για να τα ξαναβρουμε αλλα για να δω τι εφταιγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ούτε κι εσύ λοιπόν νιώθεις πράγματα, ούτε κι αυτή... τι να σου πω, ίσως σκέφτηκε στην αρχή "εε σιγά, δεν θα το τραβήξω πολύ, θέλω να είμαστε φίλοι" κι όταν τη φίλησες να μην ήθελε ν' αντιδράσει για να μη σε στενοχωρήσει. ίσως ακούγεται λίγο χαζό αλλά μπορεί και να το σκέφτηκε, who knows :P επίσης, είσαι σίγουρος πως δε βλέπει κάποιον άλλον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Σχεση δεν εχει, να κανει κατι με αλλον μπορει . Να μην με στενοχωρησει δεν νομιζω..Δεν γινεται να φιλιεσαι με ατομο που δεν νιωθεις απολυτως τιποτα . Θα περιμενα ενα χαστουκι ,να μιλησει η οτι αλλο μπορουσε να κανει. Αλλα σηνεχισε!!! Φιλιες δεν υπαρχουν και τετοια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σκαλωμα οχι, αλλα αυτην την στιγμη δεν μιλαω με αλλη κοπελα και δεν ηταν και τοσο ευκολο ακομα και με αυτην. Μαλλον δεν ξερει τι θελει. 14-15 πρεπει να ειναι συμφωνα με τα λεγομενα της.

Καταρχάς, θα σου πω ότι συμμερίζομαι απόλυτα τους προβληματισμούς σου δεδομένου ότι τέτοιου είδους καταστάσεις έχουμε αντιμετωπίσει σχεδόν όλοι/ες. Μην το παίρνεις κατάκαρδα όμως. Εσύ είσαι ένας πολύ νέος άνθρωπος κι έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου να προχωρήσεις σε μια καινούρια σχέση. Θα βρεθεί σίγουρα μια κοπέλα, η οποία θα εκτιμήσει την ευαισθησία, την εντιμότητα και το ήθος σου. Δεν είναι ούτε καλύτεροι ούτε πιο όμορφοι οι άλλοι από εσένα. Απλώς έχουν θάρρος και αυτοεκτίμηση. Το τελευταίο ιδιαίτερα πρέπει να το αποκτήσεις επειγόντως. Μάθε, φίλε μου, να αγαπάς τον εαυτό σου. Αυτό θα σε βοηθήσει πάρα πολύ στο να κάνεις ένα αποφασιστικό βήμα με το άλλο φύλο.
Επίσης, καλό θα ήταν να συζητήσεις το θέμα αυτό με κάποιον πολύ καλό σου φίλο, που να τον εμπιστεύεσαι. Πολλές φορές τα φιλικά μας πρόσωπα έχουν να μας δώσουν μια σωστή συμβουλή για τα αισθηματικά μας.
Όσο για το κορίτσι, το οποίο αναφέρεις, ένας ειλικρινής διάλογος δεν θα έβλαπτε. Όποια βέβαια και να είναι η έκβαση με το κορίτσι αυτό, πάνω απ' όλα προέχει να είσαι εσύ καλά με τον εαυτό σου. Είσαι πολύ καλό και ευαίσθητο άτομο και δεν σου αξίζει να στενοχωριέσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Επίσης, καλό θα ήταν να συζητήσεις το θέμα αυτό με κάποιον πολύ καλό σου φίλο, που να τον εμπιστεύεσαι. Πολλές φορές τα φιλικά μας πρόσωπα έχουν να μας δώσουν μια σωστή συμβουλή για τα αισθηματικά μας..
fixed:
"Επίσης, καλό θα ήταν να μη συζητήσεις το θέμα αυτό με κάποιον φίλο σου. Τα φιλικά μας πρόσωπα δεν έχουν να μας δώσουν, ποτέ, μια σωστή συμβουλή για τα αισθηματικά μας."
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Catlover μη μου αγχώνεσαι. Αν δε σε θέλει η κοπελιά, θα σε βγάλω εγώ έξω ένα βράδυ να βρούμε κανένα πιο φίνο γκομενάκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Στις πολυήμερες εκδρομές, τα αγόρια κουβαλούν στις βαλίτσες τους κούτες με προφυλακτικά, ελπίζοντας ότι θα γ........... , αλλά συνήθως τα πολεμοφόδια επιστρέφουν ανέπαφα και τα αγόρια με . . . . .



Θετικη για την εικονα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Της έδωσες 1, 2, 5 φιλάκια; Και μετά; Της μίλησες για να καταλάβει τι θέλεις από αυτήν; Δεν είπαμε να της πεις ότι την αγαπάς ούτε να της υποσχεθείς γάμο. Όμως, της είπες κάτι σαν "Μου αρέσεις πολύ, αισθάνομαι όμορφα όταν είμαστε μαζί και θέλω να γίνεις το κορίτσι μου"; Αν δεν είπες ή δεν έδειξες κάτι τέτοιο, τι περίμενες να κάνει η κοπέλα; Λογικό θα ήταν να σκεφτεί "Τι θέλει αυτός από μένα; Έτσι για την πλάκα του να με φιλάει και να με χουφτώνει όταν του έρχεται;". Ίσως ο ανώριμος να ήσουν εσύ και όχι το κορίτσι. Δεν ξέρω κατά πόσο η κατάσταση είναι τώρα αναστρέψιμη, όμως αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι μπορείς να κάνεις προσπάθεια. Πάντως, όπως και να έχουν τα πράγματα, έκανες ένα βήμα και ξεπέρασες αναστολές και φόβους.


Ή μπορεί απλά η κοπελιά να ναι απ' αυτές που μόλις τους κάτσει ο άλλος, ξενερώνουν. Νομίζω αν όντως δεν ήθελε, μία, δύο, τρεις, ε θα τον σταματούσε. Ο άλλος έκανε λάθος που δε της μίλησε, άλλα μήπως και σ' αυτήν αρέσει να παίζει; Το βραδινό μπάνιο πως το βλέπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Το βραδινό μπάνιο πως το βλέπεις;
Δεν το βλέπω απαραίτητα "πονηρό". Στο εξοχικό μου που είναι παραθαλάσσιο, ήταν πολύ συνηθισμένο από παιδιά να πηγαίνουμε φιλικές παρέες για βραδινό μπάνιο. Ίσως το μέρος του αγοριού να είναι κοντά στη θάλασσα και να μη θεωρείται περίεργο το νυκτερινό μπάνιο. Και αυτοί παρέα ήταν. (Τώρα, αν πάνε βραδινό μπάνιο μόνοι ένα αγόρι και ένα κορίτσι και μάλιστα σε κάπως απομονωμένη ακρογιαλιά και εκεί ανακαλύψουν ότι τα μαγιό είναι περιττά, εδώ αλλάζουν τα πράγματα).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Eνταξει μπορει σε καμια εβδομαδα να θελει παλι ρε παιδια :P Πραγματικα ομως δεν με νοιαζει και καθολου, λες και δεν μπορω να βρω αλλη και ακομα καλυτερη. Ας κανει οτι θελει εγω προσπαθησα αρκετα.


Catlover μη μου αγχώνεσαι. Αν δε σε θέλει η κοπελιά, θα σε βγάλω εγώ έξω ένα βράδυ να βρούμε κανένα πιο φίνο γκομενάκι. :P

Περιμενω να ξερεις, μπαροτσαρκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πραγματικα ομως δεν με νοιαζει και καθολου, λες και δεν μπορω να βρω αλλη και ακομα καλυτερη. Ας κανει οτι θελει εγω προσπαθησα αρκετα.

thaaat's the spirit :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Μπορει να ειναι και λιγο ακυρο αυτο που θα πω αλλα θα ηθελα να αγορασω ενα βιβλιο για αυτοπεποιθεση-αυτοεκτιμηση! Εχετε να μου προτεινετε κατι? Δεν με νοιαζει η τιμη(φυσιολογικα πραγματα παντα), θελω να ειναι και λιγο διασημο και ευχαριστο βιβλιο χωρις να ειναι βαρετο. Πιστευω και θα με βοηθησει αλλα και θα ξεκινησω να διαβασω στον πολυυυ ελευθερο μου χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top