e-steki on vBulletin 3.6

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εχμ... βασικά αυτή η λειτουργία υπήρχε απο το 3.0.7 αλλά ένα bug στη μετάφραση δεν την άφηνε να λειτουργήσει... :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η ουσία είναι ότι ΤΩΡΑ δουλεύει και είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Άντε με γειά αλλά το πλάτος είναι λίγο βασικό!
Ας πούμε στον πίνακα ελέγχου τα θέματα που παρακολουθείς βγαίνουν πολύ κομμένα σε γραμμές!
Have Fun ΚΟΥΕ

Επίσης στην σελίδα πίνακας ελέγχουν το header βγαίνει λίγο λάθος κάθετα στοιχεισμένο σε MyIE2 που πρακτικά είναι IExplorer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Άντε με γειά αλλά το πλάτος είναι λίγο βασικό!
Ας πούμε στον πίνακα ελέγχου τα θέματα που παρακολουθείς βγαίνουν πολύ κομμένα σε γραμμές!
Have Fun ΚΟΥΕ

Επίσης στην σελίδα πίνακας ελέγχουν το header βγαίνει λίγο λάθος κάθετα στοιχεισμένο σε MyIE2 που πρακτικά είναι IExplorer
Έχουμε υποψήν να το διορθώσουμε! Σιγα σιγα ομως, δεν εχουμε και πολυ χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ρε χαλαρά!Σιγά μην έχουμε και απαιτήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εμένα το μόνο που δεν μου αρέσει απο την αναβάθμιση αυτή είναι το πως δείχνει το φύλο. Το δείχνει με Χ & Υ τώρα και μπερδεύομαι. Πρίν με τα χρώματα και το σχέδιο ήταν πολύ πιο ωραίο. Αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα και τώρα έχει σχετικά χρώματα, τα κοριτσάκια με βυσσινί και τα αγοράκια με γκρί-μπλε. Όσον αφορά το XX,XY, δεν είναι του vBulletin (το οποίο απο μόνο του δεν έχει καν φύλο), είναι απλά μια αλλαγή που μας άρεσε όταν τη σκεφτήκαμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως ούτε εμένα μαρέσουν οι καινούργιες εικόνες!!
Ευτυχώς η Opera κάνει καλό caching στις εικόνες και από αυτήν βλέπω της παλιές!!:devil:
Το ευτυχώς είναι σχετικό έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πλέόν άνοιξαν τα Links. Η gallery θα αργήσει λίγο ακόμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως ούτε εμένα μαρέσουν οι καινούργιες εικόνες!!
Ευτυχώς η Opera κάνει καλό caching στις εικόνες και από αυτήν βλέπω της παλιές!!:devil:
Το ευτυχώς είναι σχετικό έτσι
Δεν σου αρέσουν σαν ιδέα, ή σαν υλοποίηση;

ΥΓ: Αφού βλέπεις τις cached, πως ξέρεις τις νέες χωρίς να χαλάσεις την cache? Τις είδες με άλλο browser?
Πάντως καλύτερα να κάνεις ένα hard refresh, για να φορτώσουν τα νέα scripts, αλλιώς μπορεί να έχεις διάφορα προβλήματα στο site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Michelle δεν έχω προβληματα με τα scripts!
Στην δουλειά δυστυχώς παίζει μόνο MYIE2.
Σπίτι (την έκανα κοπάνα λόγω πανικού στο θερμοστάτη μου) μπαίνω με opera!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν μου απάντησες αν δεν σου αρέσει η ιδέα ή η υλοποίηση.

Οκ, μην κάνεις hard refresh. Δεν θα δεχτώ όμως κανένα "bug report" απο μέλη που δεν έχουν κάνει hard refresh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν μου απάντησες αν δεν σου αρέσει η ιδέα ή η υλοποίηση.

Οκ, μην κάνεις hard refresh. Δεν θα δεχτώ όμως κανένα "bug report" απο μέλη που δεν έχουν κάνει hard refresh.
ΟΚ μην δεχθείς! Από όσο ξέρω βέβαια τα script files δεν έχουν την ίδια αντιμετώπιση στο caching από τους browsers!
Σχετικά με την ίδεα ή υλοποιήση πράγματι δεν σου απάντησα!Το ξέχασα
Επειδή δεν καταλαβαίνω τι ρωτάς ακριβώς καθώς το θεωρώ το ίδιο πράγμα απλά να σου πω ότι δεν μαρέσουν οι καινούργιες εικόνες(των φύλλων) εικαστικά αλλά και λειτουργικά ! Δλδ στην αρχή έπρεπε να το σκεφθώ περισσότερο για να βγάλω το συμπέρασμα και αυτό είναι σημαντικό! Αλλά αυτό για μένα έτσι!
Αλλά έτσι και αλλιώς αυτό είναι ουδέτερη πληροφορία στο φόρουμ συνεπώς δεν με απασχολεί αλλά απαντώ γιατί με ρώτησες

Πάντως εξαρτάται και από το μυαλό! Εμένα πχ σίγουρα διακρίνει πιο εύκολα χρώματα έντονης αντίθεσης(όπως ήταν το μπλε και ροζ), από σύμβολα είδικά όταν είναι και κείμενο και με χρώματα που για μένα μοιάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
παιδια απο οταν εγινε η αναβαθμιση εχει πεση καπως η ταχυτιτα αλλα σημερα δεν τραβαει μια να πουμε. περιμενο πολυ ωρα για να φορτωσει μια σελιδα απο καπιο τοπικ η να σταλει η απανταση μου και ειναι σπαστικο. Ειμαι ο μονος που εχω αυτο το προβλημα; Με αλλες ιστιοσελιδες δεν υπαρχει κανενα προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ κρονάκο κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω...και νόμιζα ότι έφταιγε η σύνδεσή μου :/: Όντως οι άλλες σελίδες μου ανοίγουν μια χαρα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως η σελίδα δεν έχει ιδιαίτερη διαφορά σε μέγεθος... Μήπως δεν έκανες hard refresh? Μήπως είσαι με Opera 9? Μήπως έχεις υπερβολικά πολλά posts ανα σελίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για δοκιμάστε (αφότου κάνετε hard refresh και επιμένει το πρόβλημα) να βάλετε για λίγο το classic theme και πείτε μου αν έφτιαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν και τώρα μου δουλεύει μια χαρά...απλά από άποψη γνώσεων (είμαι και άσχετη πανάθεμά με) τι είναι το classic theme και πως το βάζουμε; Και που βοηθάει; Θεέ μου είμαι πολύ άσχετη τελικά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Hard refresh ξέρεις τι είναι; Πατάς Ctrl+F5 ενώ βρίσκεσαι σε κάποια σελίδα του e-steki.
Αν δεν δουλέψει, πας κάτω κάτω και απο το drop down που λέει e-steki Rebirth διαλέγεις το e-steki Classic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με το Hard refresh εφτιαξε λιγο αλλα το clasic παει και αυτο αργα, οχι οσο πηγενε πριν το rebirth αλλα οπως και να εχει αργει


Edit: Μετα απο λιγη χρηση το clasick παει μια χαα. Δεν παει και σφαιρα αλλα εχει ικανοποιητικη ταχυτιτα! Και τωρα που ειδα και το παλλιο και θυμιθικα τα παλια λεω να το κρατισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top