Θέλω...

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Ως μονίμως ανικανοποίητος θα καταθέσω μια πρόταση για μελλοντική υλοποίηση στην επόμενη έκδοση:
Να υπάρχει επιλογή για center alignment του κειμένου. Το "Θέλω" και το κείμενο του χρήστη εμφανίζονται με left align από ότι καταλαβαίνω. Κατά τα άλλα είναι πολύ διασκεδαστικό. Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Ως μονίμως ανικανοποίητος θα καταθέσω μια πρόταση για μελλοντική υλοποίηση στην επόμενη έκδοση:
Να υπάρχει επιλογή για center alignment του κειμένου. Το "Θέλω" και το κείμενο του χρήστη εμφανίζονται με left align από ότι καταλαβαίνω. Κατά τα άλλα είναι πολύ διασκεδαστικό. Μπράβο!
Θενκς! Βρε εμφανίζονται με τέτοια στοίχιση γιατι έτσι είναι και στις διαφημίσεις αυτές αν προσέξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Θενκς! Βρε εμφανίζονται με τέτοια στοίχιση γιατι έτσι είναι και στις διαφημίσεις αυτές αν προσέξεις!
Αχα! Ναι, η αλήθεια είναι ότι δε βλέπω και πολύ τηλεόραση :)!
Εγώ πάντως σου προτείνω να συμπεριλάβεις και alignment, αλλιώς θα κρατήσω την αναπνοή μου μέχρι να σκάσω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Αχα! Ναι, η αλήθεια είναι ότι δε βλέπω και πολύ τηλεόραση :)!
Εγώ πάντως σου προτείνω να συμπεριλάβεις και alignment, αλλιώς θα κρατήσω την αναπνοή μου μέχρι να σκάσω! :D
Είναι αρκετά δύσκολο για πρόγραμμα της πλάκας... Να ήταν κάτι σοβαρότερο να το προσπαθούσα αλλά με αυτό... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
πολυ καλο!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gumgirl

Νεοφερμένος

Η gumgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ το κατέβασα το προγραμματάκι αλλά δε μπορώ να το ανοίξω... μου λέει ότι λείπει ένα component...
Για την ακρίβεια το comdlg32.ocx
τί σημαίνει αυτό;; Μπορείτε να με βοηθήσετε;; Έχει πρόβλημα το tim.rar που κατέβασα ή κάνω κάτι λάθος;;

thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
paidia egw to katebasa to programmataki alla de mporw na to anoiksw...moy leei oti leipei ena component...
gia tin akriveia to comdlg32.ocx
ti simainei ayto??mporeite na me boithisete??exei problima to tim.rar poy katevasa??i kanw kati lathos??
thanx
καλωσηρθες gumgirl!!
1. τα greeklish απαγορευονται συμφωνα με τους κανονισμους του forum, γραφε σε παρακαλω με ελλινηκους χαρακτηρες
2. ριξε μια ματια σε αυτο https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=23877&postcount=16 και θα βρεις την λυση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gumgirl

Νεοφερμένος

Η gumgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Thanx πάρα πολύ για την άμεση απάντηση !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να' μαι κι εγώ...!

άκυρο, δε μου τα λέει καλά...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ευχαριστώ!! :D

ΥΓ: Οχι δεν εννοούσα αυτό όταν σου έλεγα οτι δουλευω στο προγραμμα μου. Αυτό το έφτιαξα σαν έξτρα :P

Πως φτιάχνεις προγράμματα;;; Με τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki172

Νεοφερμένος

Η maraki172 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Βάζω αυτό το πρόγραμμα, έχω Windows 7, αλλά δεν μου δουλεύει. Βάζω και το αρχειάκι μέσα στο system32, αλλά τίποτα. Μπορείτε να μου πείτε τι φταίει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είναι γραμμένο σε Visual Basic 6, ούτε σε μένα που το έγραψα δεν δουλεύει πλέον (έχω κι εγώ Windows 7).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki172

Νεοφερμένος

Η maraki172 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση!

Δεν μπορείτε να το φτιάξετε για windows 7 pleaaase??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι κάποια υπηρεσία του site, ένα προγραμματάκι είναι που είχα φτιάξει χρόνια πριν για να περάσει η ώρα :P

Έχω χάσει και τον κώδικα του, τόσα χρόνια μετά... :(

Αλλώστε αυτά τα "Θέλω..." δεν είναι πλέον της μοδός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki172

Νεοφερμένος

Η maraki172 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ok το ξέρω ότι δεν είναι κάποια υπηρεσία του site :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σφάλμα εφαρμογής σε Win Vista SP2:

Component 'comdlg32.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top