Χορεύετε;

Χορεύετε?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • Ναι για να κάνω τους άντρες/γυναίκες να με κοιτούν

    Ψήφοι: 0 0.0%

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
80s όντως, είναι καλή αφορμή για χορό!!!
Είτε σε πάρτι με θέμα τέτοιο, είτε στο τέλος του ρεπερτορίου...
ή Βινύλλιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ή Βινύλλιο!!!

Ακριβώς. Βινύλλιο σταθερή αξία, όταν πας ξέρεις ότι θα περάσεις πολύ καλά και ότι δεν θα σταματήσει το χοροπήδημα λεπτό!:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εντάξει χορεύω αλλα όχι πάντα πρέπει να υπάρχει η καταλληλη μουσική και ατμόσφαιρα και φυσικά να έχω πολλά κέφια!!!!!!!:clapping::clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
απορώ πως δεν βγήκα χορεύοντας από την κοιλιά της μάνας μου...
απο μικρή στο επάγγελμα:D μπαλέτο (που το παράτησα για να πάω μπάσκετ το βλήτο!), λατιν (κάτι λίγα αλλά πάντα μπορείς αν έχεις φαντασία), αρμένικους (ήμουν στην χορευτική ομάδα στο σχολείο-είναι μαματο!), ελληνικούς (βεβαιως βεβαιως, κατα προτιμηση χασαπικα), αγγλικά, αρκεί να μην είναι νταμπα-ντούμπα κ ναχει ρυθμο που να με εμπνέει. φυσικά, τελευταίο αλλά καλύτερο, μόνη μου ή με παρέα, χορεύω φανατικά αραβικα (oh yes! χορό της κοιλιάς)!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Φυσικά... ανάλογα πως νιώθεις την μουσική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Οταν υπαρχει η καταλληλη μουσικη,εννοειται!!! :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Εξαρταται...Εαν ειναι παραδοσιακα-ζειμπεκικα-χασαπικα κτλ....πρωτη θα σηκωθω...!!! :jumpy: :jumpy: :jumpy:
Τωρα σε club που δεν ειναι και τοσο του στυλ μου,πααααααρα πολυ δυσκολα...Μονο εαν η μουσικη διαφερει απο το νταπα ντουπα...
Επισης τσιφτετελια κτλ...σχεδον ποτε!!!Μονο εαν εχω πιει αρκετα,και εχω παααααρα πολυ καλη παρεα...
Τωρα σε αλλα τραγουδακια χαρουμενα...εαν οχι χορο...θα λικνιστω!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Θελω να μαθω Brakdance αλλα δεν ξερω αμα υπαρχει καποιο ειδος σχολης για να γραφτω κτλ

Οι πιο πολλοι μαθαινουν στους δρομους.Ξερετε αν υπαρχουν σχολες για breakdance?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLena danZa

Νεοφερμένος

Η eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θελω να μαθω Brakdance αλλα δεν ξερω αμα υπαρχει καποιο ειδος σχολης για να γραφτω κτλ

Οι πιο πολλοι μαθαινουν στους δρομους.Ξερετε αν υπαρχουν σχολες για breakdance?


Φυσικά και υπάρχουν και είναι και παρά πολλές σε όποια σχολή χορού και αν πας έχει breakdance π.χ έγω πήγα σε μία πολύ καλή και μέσα σ'ένα χρόνο έμαθα απίστευτα πράγματα να κάνω :P:D...ψάξε και θα βρεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχουν και είναι και παρά πολλές σε όποια σχολή χορού και αν πας έχει breakdance π.χ έγω πήγα σε μία πολύ καλή και μέσα σ'ένα χρόνο έμαθα απίστευτα πράγματα να κάνω :P:D...ψάξε και θα βρεις :)
Μεσα σε εναν χρονο?Με πορωσες τωρα.Θα το καψω του χρονου :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLena danZa

Νεοφερμένος

Η eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μεσα σε εναν χρονο?Με πορωσες τωρα.Θα το καψω του χρονου :D:D

και πολυ καλα θα κανεις θα δεις μεσα στην πρωτη βδομαδα μεγαλη διαφορα!!!!!!! καλη διασκέδαση :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Χορευω ναι,μ αρεσει!Λατιν και τσιφτετελια:P
Εκτος απο τα παραδοσιακα που δεν ξερω παραπανω απο 3-4 χωρους και παλι πολλους ειπα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καθόλου. Ούτε σε κλαμπ, ούτε σε γιορτές, ούτε σε πανηγύρια.
Σιχαίνομαι τον χορό. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Προσπαθώ...στους παραδοσιακους χορους (κρητικα πιο πολυ) τα παω πολυ καλα και στα αλλα κατι κανω.Θα ηθελα καποια στιγμη να μαθω και tango αλλα θα δουμε...Α! το χορο στα κλαμπ δεν το πολυσυμπαθω. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Φυσικά και χορεύω..μόνη μου, στο δωμάτιο μου με τις πόρτες και τα πάντα κλειστά!
Λατρεύω τα '80s, αλλά που να παίξουν στο κλαμπ '80s τραγούδια. Μα και να παιζαν, πάλι δε θα χόρευα μπροστά σε κόσμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki987654321

Νεοφερμένος

Η maraki987654321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αν ονομάζεται χορός, μια σειρά από ασυνάρτητες κινήσεις που κάνω όποτε είμαι στα χάι μου, τότε ναι χορεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καποιες φορες ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Όχι γιατί αν πατήσω την παρτενέρ μου θα χει πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ξεκινάω latin!!!!!! Τρελαίνομαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top