Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Κι εγώ νομίζω ότι κάποιος από το λάιβ έχει ενεργό ρόλο. Ρεζ κι από μένα. Το δόλωμα που έριξες στην αρχή, για μένα δούλεψε ανάποδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ
  2. Angie_Ann >> Bill
  3. Bill >> Phoebe
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride
  6. dooo >> Resident Evil
  7. fandago
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak
  10. Lorelai >> Pitg21
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. Niyia >> Resident Evil
  14. Phoebe
  15. pitg21
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta >> Youki
  19. Vkey
  20. xanp >> Resident Evil
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
4 >> Resident Evil
1 >> Angie_Ann
2 >> Youki
1 >> Bill
1 >> Pitg21
1 >> Phoebe
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙνα έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μου κάνει αίσθηση που όλοι από τον πρώτο γύρο, είναι τόσο αποφασιστικοί στην ψήφο τους. Αρκετοί με το καλημέρα σας ψήφισαν και ήδη έχει μαζέψει ένα άτομο 4 ψήφους :worry:
Η αλήθεια είναι ότι για κάποιο λόγο δεν έχω τρομερή διάθεση για παιχνίδι και απ' ότι φαίνεται όλοι πάνω κάτω έτσι είναι.

Το μόνο που μπορώ να πω αυτή τη στιγμή είναι ότι δεν μου αρέσει να φεύγουν καλοί ομιλητικοί παίκτες σε μη φανερές ψηφοφορίες, πόσο μάλλον στην πρώτη. Θα σχολιάσω εκτενέστερα αργότερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μαλιστα...από το λαιβ συμφωνώ ότι είναι τουλάχιστον ένας μέσα και βλέπω ότι μέχρι στιγμής με ψηφίζουν (με αυτή τη δικαιολογία) RE και Vendetta.
Είμαι σχεδόν βέβαιη ότι ένας από αυτούς ανήκει στην ομάδα των δολοφόνων.
Πιστεύω επίσης ότι ο v.ice πιθανόν έχει κάποιο ρόλο ή δολοφόνου ή ρουφιάνου. Θα ήταν μια εξαίρετη επιλογή της ΣΕ δεδομένου ότι παίζει πρώτη φορά ιντερνετικά αλλά ξέρει το παιχνίδι από το live.
Τέλος και η Angieann έχει καιρό να κάνει δολοφόνα και θα ήταν πολύ καλή επιλογή δεδομένου ότι όλοι έχουμε πειστεί πλέον για το αλάνθαστο ένστικτό της και θα μπορούσε εύκολα να αποπροσανατολίσει.
Η ψήφος μου δεν αλλάζει - προς το παρών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ πάλι τι να πω? Περιμένω να σας ... γυρίσω το χαρτί μου [αλά τελευταίο γύρο στο Ιive που πέσατε όλοι σας πάνω μου γιατί...μίλησα(!) και με βγάλατε]...

Ναι οκ, δεν θα σας δείξω το χαρτί μου, γιατί δεν είναι μέρα που σας το δείχνω [:P] απλώς λέω.

Κάντε ότι θέτε, δεν αρχίζω τα ... μεγαλεπίβολα τύπου "καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται", "η αλήθεια θα λάμψει" κοκ, αλλά εκτός από τη Youki που πιθανόν να το κάνει απλώς για λόγους ... "εκδίκησης" για την ψήφο μου οι άλλοι 3 προσωπικά μου κάθονται στραβά. Ειδικά η dooo με το "το δόλωμα που έριξες μπλα μπλα μπλα", αλλά και η Niyia που σε όλους τους πρώτους γύρους ήταν ή εξαφανισμένη ή ψήφιζε στο γάμο του καραγκιόζη (και τώρα "δημιουργεί ρεύμα"..ναι ξέρω ότι αλλος το ξεκίνησε αλλά η χρονική στιγμή που ήρθε η ψήφος της niyia "εδραίωσε" μια κατάσταση.. ή τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται εμένα).

Αυτά.

Για την ώρα δεν αλλάζω ψήφο αλλά έχουμε δρόμο ως τις 8 :)

[και επίσης, λογικά δεν θα έχουν ήδη ψηφίσει 3 ή 4 από τους 4 δολοφόνους... γνώμη μου ότι το πολύ να έχει ψηφίσει ένας]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω γιατί, αλλά θα ψηφίσω Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οι άλλοι 3 προσωπικά μου κάθονται στραβά. Ειδικά η dooo με το "το δόλωμα που έριξες μπλα μπλα μπλα",
γιατί δεν ήταν δόλωμα??? εσύ η ίδια είπες μετά για το ψάρεμα σε επόμενο ποστ σου. Νταξ εμένα δε μου κάθισε καλά, δατς ολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Προς το παρόν δεν έχω βγάλει κάποιο συμπέρασμα αλλά θα έρθω το απόγευμα να ψηφίσω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποιόν να ψηφίσω; Ποιον να ψηφίσω; Συναδελφούληηηηηηη η ψήφος μου είναι όληηηη δική σου!!! :P Bill από εμένα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tι στο καλό ρε παιδιά πέσατε τόσοι πάνω στη Resident;
Και συ youki;

Λοιπόν μπαίνοντας στη θέση της ΣΕ θα διάλεγα Lorien, youki. Θα έχει κάνει πάλι καλή επιλογή ρόλων και νομίζω πως και οι καλοί και οι κακοί θα φανούν.
Άτομα που μιλάνε πολύ δεν έχει νόημα να φύγουν σήμερα.

Η ΚουΕ μας είχε πει από το προηγούμενο παιχνίδι ότι θα διάλεγε τον Lorien αλλά πρόσθεσε ευτυχώς δεν το έκανε γιατί δε συμμετείχε. Νομίζω πως αυτή τη φορά ήρθε η ώρα του.
Δηλαδις τωρα ψηφιζουμε μεχρι αυριο Παρασκευη στις 20:00. Το χω ;
Πάει να το παίξει και ο και καλά δε γνωρίζω το παιχνίδι.. και μια χαρά λάδι θα τη βγάλει.

Ο v.ice θα μπορούσε, αλλά παραείναι προφανές (ότι βάζει η ΣΕ τουλάχιστον έναν παίκτη που δεν έχει ξαναπαίξει) και θα λυπηθώ αν είναι γιατί δε μου αρέσει καθόλου νέοι παίκτες να παίρνουν αμέσως ρόλους δολοφόνων. Όσοι το έκαναν δεν ξανάπαιξαν.
Όσο για τον pitg21 δεν ξέρω πραγματικά. Από τη μία σκέφτομαι πως η ΚουΕ δε θα ήθελε να τον διαλέξει, αλλά από την άλλη μπορεί να στηρίχτηκε σε αυτό και να το έκανε.

Όπως και να χει έχουμε ακόμα ώρα.

Ψηφίζω Lorien
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απο μενα dooo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πιστευω πως αυτη τη φορα πιθανοι για ρολο ειναι Αντζι Ανν, Λοριεν και Νεραιδα.
Για τωρα θα ψηφισω Αντζι Ανν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή είδα ότι έχει μαζέψει κόσμο η Αθηνά σε αυτό τον γύρο και η αλήθεια είναι ότι δεν έχει πει και τίποτα να την ενοχοποιεί για μένα αλλάζω ψήφο.
Η αλήθεια είναι ότι είναι πρώτη φορά που σχεδόν δεν έχουμε πει τίποτα και ας είμαστε ήδη τυπικά στις 2 μέρες.
Θα ψηφίσω niyia γιατί δεν μιλάει πολύ ακόμα τουλάχιστον μπήκε και ψήφισε την Αθηνά μάλλον γιατί είδε ότι έχει ψήφους οπότε ας πάω με το ρεύμα είτε γιατί με συμφέρει είτε γιατί βαριέμαι να ψάξω(πιο πιθανό) οπότε θεωρώ ότι παρακάτω σε κρίσιμο σημείο θα κρεμόμαστε από καθοριστική ψήφο της ίδιας και δεν ξέρω κατά πόσο μας συμφέρει.

Φυσικά προτιμώ να μένουν μέσα άτομα που μιλάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ... κάντε κάτι... τελείωσαν τα χρώματα :P


Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Lorien
  2. Angie_Ann >> Bill
  3. Bill >> Phoebe
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride >> Angie_Ann
  6. dooo >> Resident Evil
  7. fandago
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak
  10. Lorelai >> Pitg21
  11. Lorien
  12. Neraida >> dooo
  13. Niyia >> Resident Evil
  14. Phoebe << Bill
  15. pitg21 >> Phoebe
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta >> Youki
  19. Vkey
  20. xanp >> Niyia
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
3 >> Resident Evil
2 >> Angie_Ann
2 >> Youki
2 >> Bill
2 >> Phoebe
1 >> Pitg21
1 >> Lorien
1 >> dooo
1 >> Niyia

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙνα έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τι να πω? δεν ξέρω πρώτος γύρος είναι!!!

Και η RE αλλά κ η Angie είναι καλά παικτρόνια δεν ξέρω αν θα ήθελα να φύγουν τόσο νωρίς θα ήθελα να ακούσω περισσότερα από αυτές
Η Vkey που είναι???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
H Vkey δουλεύει! :mad: :P

Και για να μην χαλάσω την δική μου παράδοση...:redface:
Κορπς φορ μι!!!
Με αγάπη....:redface:
ματς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι είναι τρελά μιλημένοι αυτή τη φορά. Τόσο μεγάλη διασπορά ψήφων βλέπω πρώτη φορά.
Ο χελώνας και τα πινακάκια του που είναι οεο?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αγαπητοί μου πολίτες (φωνή Κωνσταντάρα: συμπολίτες)
Αγαπητοί μου συμπολίτες!:P

Μαζευτήκαμε όλοι εδώ για να σφαχτούμε στον 14ο γύρο του αγαπημένου μας παιχνιδιού. Δε θα σας κουράσω πολύ με μακροσκελείς λόγους αλλά θα δώσω τις πρώτες εντυπώσεις από τα μέχρι τώρα post αλλά και τους υπουργούς που πιθανώς όρισε η δολοφονοκυβέρνηση, η οποία ορίστηκε με άκρως δημοκρατικές(?) διαδικασίες. Θα εκφράσω ένα μεγάλο καταγγέλω.
Η αντιπολίτευση θέλω να πιστεύω πως θα κάνει καλά τη δουλειά της (βλέπε ρουφιάνος) και ότι δε θα χρησιμοποιήσει τακτικές fantasmenos.

Αποκλείω αρχικά για να οδηγηθώ σε άτοπο, τους πρώην αγωνιστές και συνδολοφόνους μου fandago, vendetta , kajira.
Επίσης δε δίνω όπως είπα και τόσες πιθανότητες να είναι ο v.ice.
Από κει και πέρα το απόλυτο μπάχαλο... όλοι είναι ύποπτοι, άλλοι περισσότερο άλλοι λιγότερο.

Ξεχωρίζω τη youki η οποία έχει αποδείξει και στο live palermo αλλά και εδώ ότι μπορεί να τα καταφέρει μια χαρά και έχει καιρό να πάρει ρόλο.
Ξεχωρίζω τον lorien ο οποίος ήταν όπως μας πληροφόρησε η ΚουΕ από τον προηγούμενο γύρο στις επιλογές της. Έχει καιρό να παίξει αλλά και να πάρει επομένως ρόλο.
Ξεχωρίζω τη Neraida η οποία επί τόσα παιχνίδια ΔΕΝ έχει πάρει ρόλο και με τη στάση της μπορεί να περάσει απαρατήρητη.
Ξεχωρίζω την Angie_Ann και τη βάζω στην ίδια κατηγορία με τη Resident καλές παίκτριες που δεν είχαν ρόλο στα τελυταία παιχνίδια, αλλά ειδικά η πρώτη αν είναι δολοφόνος θα ήταν πολύ κάρφωμα από τη ΣΕ. Όλοι θα περιμέναμε ότι επειδή έπαιξε καλά την όρισαν δολοφόνο και αυτό ίσως σταματούσε την ΚουΕ να το κάνει πράξη. Πιθανώς να έχουν επιλεγεί για καλό ρόλο και για αυτό τις θέλω μέσα προς το παρόν.
Ξεχωρίζω Niyia και Vkey που και αυτές τις βάζω μαζί γιατί είναι παλιές παίκτριες που γράφουν ελάχιστα και μπορεί να επιλέχτηκαν για τον αθόρυβο δολοφόνο, στυλ kajira στον προηγούμενο γύρο.

Αθώωσα προς στιγμνήν την Corpse γιατί υποπτεύεται ίδια άτομα που κι εγώ έχω στο μυαλό μου.
Όλοι οι υπόλοιποι μου είναι το ίδιο.


Η ψήφος μου στον lorien παραμένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τουλαχιστον επανηλθε η πολιτης Ηρω... Κατι ειναι και αυτο!:D
Εμενα μη με υποπτευεστε...αθωα ειμαι... τα ατιμα κορτσουδια με προσπερασαν, προφανως γι αυτο ακριβως το λογο που με υποπτευεστε..ε μα και σεις, μη με υποπτευεστε κατευθειαν σε ολα τα παιχνιδια...ντε!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ηρώ εγώ είμαι ΣΕ, αποκλείομαι λόγω θέσης :P


Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Lorien
  2. Angie_Ann >> Bill
  3. Bill >> Phoebe
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride >> Angie_Ann
  6. dooo >> Resident Evil
  7. fandago
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak
  10. Lorelai >> Pitg21
  11. Lorien
  12. Neraida >> dooo
  13. Niyia >> Resident Evil
  14. Phoebe << Bill
  15. pitg21 >> Phoebe
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta >> Youki
  19. Vkey >> Corpse Bride
  20. xanp >> Niyia
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
3 >> Resident Evil
2 >> Angie_Ann
2 >> Youki
2 >> Bill
2 >> Phoebe
1 >> Pitg21
1 >> Lorien
1 >> dooo
1 >> Niyia
1 >> Corpse Bride
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top