Starbucks

Τα Starbucks σας αρέσουν;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 237)

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αχ ρε φίλε το γνωρίζω κι' εγώ αυτό, μα έλα που είναι σχεδόν αδύνατον για ένα φοιτητή του εξωτερικού να τα αποφύγει εντελώς. Εδώ που είμαι εγώ τουλάχιστο μόνο Starbucks έχουμε. :/:

Που εισαι εσυ καλε και εχετε μονο starbucks???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εγω ενα εχω να πω!Ειναι ο ορισμος του trendy!:mad:
Ελεος δηλαδη η σημερινη νεολαια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω πια για τα Starbucks, μόδα είναι κι αυτό. Αύριο θα ναι κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εχει μεγαλο ενδιαφερον το πως καποιοι υπερασπιζονται τα SB.
Δε νομιζω οτι θα υπηρχαν αναλογες αντιδρασεις αν μιλουσαμε για το Βεροπουλο πχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Σαν χώρος δεν μου αρέσει καθόλου, σαν ποιότητα σε ότι προσφέρει νομίζω είναι αρκετά ψηλά όπως είναι και οι τιμές του, κάτι που που θεωρώ πολύ μείων γενικότερα για το μαγαζί...

Σίγουρα θα προτιμούσα ακόμα και τον καφενέ του μπαρμπά Θωμά που φτιάχνει μόνο ελληνικό απο τα starbacks, τα οποία έχω επισκευτεί μόνο μια φορά στην Ελλάδα και 3-4 στο εξωτερικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τελικα μονο εγω δεν εχω επισκευτει τα starbucks...:redface:
Κι εδω στην απ' οξω εμεινα...ουτε Ελλαδα ετυχε να παω, ουτε στην Ιταλια...
Ειμαι πολυ περιεργος να τα επισκευτω να δω γιατι ολο αυτο το τζερτζελο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Μάριε είσαι σίγουρος ότι θες να πας και να τους δώσεις έστω και ένα ευρώ?
https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=200271&postcount=150
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ώχου με τα χρήματα ρε συ Ειλικρινή. Αφού παλι οι Αμερικανοί και οι Ισραηλινοί θα τα πάρουν στο τέλος, όταν αγοράσουμε τα όπλα :whistle:

Το πρόβλημα με τα στάρμπακς είναι -όπως και με πολλές άλλες μεγαλοεταιρείες- πρωτίστως ηθικό, και τους βαραίνει χειρότερα γιατί μέχρι τότε διατυμπάνιζαν πως διαφέρουν από τους υπόλοιπους εκμεταλλευτές του 3ου κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το πρόβλημα με τα στάρμπακς είναι -όπως και με πολλές άλλες μεγαλοεταιρείες- πρωτίστως ηθικό, και τους βαραίνει χειρότερα γιατί μέχρι τότε διατυμπάνιζαν πως διαφέρουν από τους υπόλοιπους εκμεταλλευτές του 3ου κόσμου.

Bοηθας λιγο;:redface:
Δεν το εχω πολυψαξει το θεμα και δεν καταλαβα τι εννοεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Οι φόροι που πληρώνουμε πάνε(ένα μικρό μέρος) σε οπλικά συστήματα για τον Ελληνικό στρατό!
και από που τα αγοράζουμε τα οπλικά συστήματα δηλαδίς?:confused:
και από εκεί στους εβραίους δε καταλήγουν?
άρα?
...
...

.
..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
φραπουτσίνο κάραμελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Τελικα μονο εγω δεν εχω επισκευτει τα starbucks...:redface:
Κι εδω στην απ' οξω εμεινα...ουτε Ελλαδα ετυχε να παω, ουτε στην Ιταλια...
Ειμαι πολυ περιεργος να τα επισκευτω να δω γιατι ολο αυτο το τζερτζελο.:P


Ούτε κι εγω!:clapup: :clapup: :clapup:
Καλά που δεν περίμεναν εμάς για να κάνουν χρυσές δουλειές:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
και από που τα αγοράζουμε τα οπλικά συστήματα δηλαδίς?:confused:
και από εκεί στους εβραίους δε καταλήγουν?
άρα?
...
...

.
..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
φραπουτσίνο κάραμελ.
Υπό αυτή τη λογική ούτε σινεμα (σε αμερικανική ταινία) πρέπει να πηγαίνουμε , ούτε κοκα-κολα να ξαναπιούμε!
Δεν λεω αυτό εγώ αλλά καμία εταιρεία δεν βγήκε να ευχαριστησει τους χιλιάδες λαλακες-πελάτες της και να παραδεχθει δημόσια ότι μέρος των χρημάτων τους πάει στην υποστήριξη κάποιου στρατού,συμφωνώντας μάλιστα με πολιτικές εκκαθάρισης η σφαγής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Υπό αυτή τη λογική ούτε σινεμα (σε αμερικανική ταινία) πρέπει να πηγαίνουμε , ούτε κοκα-κολα να ξαναπιούμε!
Δεν λεω αυτό εγώ αλλά καμία εταιρεία δεν βγήκε να ευχαριστησει τους χιλιάδες λαλακες-πελάτες της και να παραδεχθει δημόσια ότι μέρος των χρημάτων τους πάει στην υποστήριξη κάποιου στρατού,συμφωνώντας μάλιστα με πολιτικές εκκαθάρισης η σφαγής!

το έκανε ο σημίτης στη βουλή :P

ενιγουέι, όπως προείπα, μου αρέσει ο φραπουτσίνο κάραμελ, και άμα έχω λεφτά και όρεξη, τον χτυπάω που και που, γιατί είμαι μια μικρή μαϊμού ((C)fouMes)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εχει μεγαλο ενδιαφερον το πως καποιοι υπερασπιζονται τα SB.
Δε νομιζω οτι θα υπηρχαν αναλογες αντιδρασεις αν μιλουσαμε για το Βεροπουλο πχ...

Επαναλαμβανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τελικά είναι ανάμεσά μας... μα τι λέω... είναι παντού!!! κατάσκοποι!!! ;):P

ps.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επαναλαμβάνεις, βρε Bisbiriko, αλλα τι συγκρίνεις? Μια παγκόσμια αλυσίδα, με ιδιαίτερο προφίλ και δικά τις προϊόντα, κι ένα τυχαίο super market?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Και ξαναρωτω: Τι σας κανει να πιστευετε οτι τα BS χριζουν ιδιαιτερης μνειας και υπερασπισης? Το οτι ειναι μεγαλη αλυσιδα? Το οτι προσφερουν κατι το ιδιαιτερο? (και στη τιμη που το προσφερουν). Ξερεις ποσα μαγαζια προσφερουν κατι το ιδιαιτερο? Γιατι ειδικα τα BS?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ααααα... οχι και τυχαίο super-market ο Βερόπουλος! με του πουλιού το γάλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
BS = Berropoulos Supermarkets? :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
ααααα... οχι και τυχαίο super-market ο Βερόπουλος! με του πουλιού το γάλα!!!

Ο Βασσιλόπουλος είναι αυτός που λες βρε Φουνες. Αδιάβαστο σε βρίσκω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top