How I met your mother

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
helloooo,

ξεκινησα να τη βλεπω σχετικα προσφατα - ειχα καπου ακουσει τη ρεζιντεν να την αναφερει και ειπα να τη δοκιμασω.:P
εχω κολλησει απιστευτα! εχω μεινει περιπου στα μισα της 5 σεζον, προς το παρον δεν εχω το πισι μου και δε μπορω να τη συνεχισω.



How I Met Your Mother
is an American situation comedy that premiered on CBS on September 19, 2005. The show was created by Craig Thomas and Carter Bays.
As a framing device, the main character, Ted Mosby (Josh Radnor), with narration by Bob Saget, in the year 2030 recounts to his son and daughter the events that led to him meeting their mother, which explains the title and allows for a narration in the past tense. How I Met Your Mother's other main characters are Marshall Eriksen (Jason Segel), Robin Scherbatsky (Cobie Smulders), Barney Stinson (Neil Patrick Harris), and Lily Aldrin (Alyson Hannigan).[1]
The show was renewed for a sixth season by CBS, set to premiere on September 20, 2010.

Main characters


το παρακατω απευθυνεται κυριως στη ρεζιντεν(ή σε οποιονδηποτε αλλον παρακολουθει τη σειρα:P)

θα τα ξανα φτιαξουν τελικα ο μπαρνι με τη ρομπιν?? απο τοτε που τα εφτιαξαν κολλησα τοοοοσο πολυ και εφαγα μεγαλη ηττα οταν χωρισαν. καλα γιατι βρηκαν τοσο ηλιθιο τροπο να τους χωρισουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι να σου πω, αλλά
νομίζω τα ξαναφτιάχνουν.
Περίμενε και την Ρεζ πάντως.
Κατά τα άλλα, όντως εκπληκτική σειρά, ειδικά από την δεύτερη σεζόν και μετά. Πολύ γέλιο και φοβεροί χαρακτήρες!

ΥΓ: Να δω σε ποια σεζον όμως επιτελούς
θα γνωρίσει την μητέρα! Έλεος δλδ! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
το παρακατω απευθυνεται κυριως στη ρεζιντεν(ή σε οποιονδηποτε αλλον παρακολουθει τη σειρα:P)

θα τα ξανα φτιαξουν τελικα ο μπαρνι με τη ρομπιν?? απο τοτε που τα εφτιαξαν κολλησα τοοοοσο πολυ και εφαγα μεγαλη ηττα οταν χωρισαν. καλα γιατι βρηκαν τοσο ηλιθιο τροπο να τους χωρισουν??


Τσου. Δεν τα ξαναφτιάχνουν τουλάχιστον μέχρι το τελευταίο επεισόδιο του 5ου κύκλου.. αλλά έχει ζουμί ακομα! Νέα επεισόδια έρχονται σε λίγες μερούλες! :D

Απίστευτη σειρά!
1ος και 5ος κύκλος οι αγαπημένοι μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
For a season 6, which is expected to be debuted this fall, the eye has just renewed the half-hour comedy series starring Neil Patrick Harris. This year, Harris has picked up a Golden Globe nomination even though he lost it to John Lithgow of “Dexter”. For the network beside “Two and a Half Men” and “The Big Bang Theory“, How I Met Your Mother has been a solid Monday night performer.

μη μου πειτε οτι ειναι η τελευταια σεζον. :(

μπαρνιιιιι... :cry_x:

σημερα κανει πρεμιερα ο 6 κυκλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Kαλε οτι θα προβληθει αυτο το φθινοπωρο λεει, που το ειδες το τελειωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λοιπον για καποιον ανεξηγητο λογο μετεφρασα το ντεμπουτο στο μυαλο μου ως φιναλε.

ωραια καλα παμε. αντι να μπερδευω τα αγγλικα μου, μπερδευω τα ελληνικα μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το ντεμπούτο και το φινάλε δεν είναι ελληνικές λέξεις

duh! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
iiii κι άλλοι himym fans!!! :D

love τι τσακ, μπαρνι και αηδίες

Ted mosby for ever! :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χαχαχα δε μαρεσει! :P

ρε σεια αληθεια θα παθω ψυχολογικο στο τελος αν...
δε τα ξαναφτιαξει με τη ρομπιν! θα παρω τηλ στο καναλι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάντως εμένα δε μου άρεσαν σα ζευγάρι. :pfff:
Επιτέλους χώρισαν και επέστρεψε ο "καλός" Barney!

I love Marshall! Είναι απίστευτος ο τύπος. Οι εκφράσεις του είναι όλα τα λεφτά!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
How I met your mother fan εδώ! :D
Απλά την λατρεύω αυτή την σειρά! Μου θυμίζει πολύ σε στυλ τα Φιλαράκια και δεν βαριέμαι να το βλέπω και να το ξαναβλέπω!!!!
Όταν άρχισα να το βλέπω, επειδή δεν ήθελα να ήμουν πίσω στα επεισόδια, έβλεπα ένα σκ μόνο αυτό! Στο τέλος πονούσε η κοιλιά μου από τα γέλια!!! :P

Δεν μπορώ να ξεχωρίζω κάποιον περισσότερο! Μου αρέσουν και οι 5!!! :D

Ο Barney με το βιβλίο του! Αχαχαχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλημερα κορασιδες!
Που παιζει αυτο να το χαζεψω κι εγω? Καθε ποτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημερα κορασιδες!
Που παιζει αυτο να το χαζεψω κι εγω? Καθε ποτε??

Από το δίκτυο CBS κάθε Δευτέρα βράδυ! Τώρα που μπορείς να το βρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Δεν προβάλλεται δυστυχώς από κάποιο ελληνικό κανάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν παίζει στην ελληνική τιβι.
Βρίσκεται στο ιντερνετ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Α, τώρα το θυμήθηκα! Άκουσα οτι θα το δείχνει ο Ant1! :D
Θα ξεκινήσει το Σάββατο 25/09 στις 17.15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και καθε ποτε? Οποτε θελω παω και το βλεπω δηλαδις στο λινκ που εγραψε η φοιβη? Η ειναι σε σειρες και μπορω να το πιασω απο αρχη?:giveup:

Α, τώρα το θυμήθηκα! Άκουσα οτι θα το δείχνει ο Ant1! :D
Θα ξεκινήσει το Σάββατο 25/09 στις 17.15


ουφ βγηκα απο μεγαλο βαρος
δεν κατεω και πολυ απο δω μεσα σε τετοια:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και καθε ποτε? Οποτε θελω παω και το βλεπω δηλαδις στο λινκ που εγραψε η φοιβη? Η ειναι σε σειρες και μπορω να το πιασω απο αρχη?:giveup:

Από το λινκ δυστυχώς δεν μπορείς να δεις τα επεισόδια! Δεν είναι διαθέσιμο για την χώρα μας! Πφφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τσα! Το είχα παρατήσει λίγο γιατί δεν είχα χρόνο... και ψάχνω τώρα... Πόσα επεισόδια έχουν παιχτεί? Ως το 9 βρήσκω! Μόνο 9 στο συνολο έχουν βγει απο τον 6 κύκλο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
10 έχουν βγει! Εδώ μπορείς να δεις τις ημερομηνίες των επεισοδίων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top