Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Φοράτε All Star; Σας αρέσουν; :D
μας αρέσουν:redface:αυτό που με τρελαίνει είναι ότι κάνουν για όλες τις εποχές...δε γλιστράνε σε χιόνια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
μας αρέσουν:redface:αυτό που με τρελαίνει είναι ότι κάνουν για όλες τις εποχές...δε γλιστράνε σε χιόνια:hmm:
Mα είναι πάνινα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Mα είναι πάνινα.:confused:
εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα..πραγματικα..ούτε γλιστρούσα ούτε βράχηκα:hmm:...και σε πλ χιόνι...τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οver-rated.
Uncomfortable. (virtually no sole).
No imagination in the design.

Πιστευω οτι ειναι απο εκεινα τα ειδη ρουχισμου που επικρατησαν γιατι οκ τα βολευτηκε ο κοσμος, και ηταν πολυ φθηνα. Απο κει και περα, τοσα χρονια τα εχει συνηθισει τοσο πολυ το ματι μας, που δεν βλεπουμε καν ποσο υπολειπονται σε ομορφια απο άλλα.

Προσωπικά δεν ειχα ποτε (ειχα δοκιμασει ομως), και δε μπορω το παπουτσι αν δεν με ικανοποιει σε 2 βασικους τομεις : αισθητική και ανεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμενα παλι μου αρεσουν αρκετα...

Αλλα τα αποφευγω γενικως επειδη λογω του σχεδιασμου τους και του σχηματος του ποδιου μου σκιζονται σ' ενα συγκεκριμενο σημειο... Οσα ζευγαρια κι αν εχω παρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εμενα δεν μου αρεσουν,οχι μονο τα συγκεκριμενα,γενικα το στυλ μποτα σε παπουτσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ωραία παπούτσια!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ειναι τελεια!!!Και το καλο ειναι οτι και ανετα ειναι κ παντα και με τα παντα-σχεδον-μπορεις να τα βαλεις!Α!Και ειναι και γερα!Yeah all star!χαχα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν πολύ σαν εικόνα, αλλά είναι βολικά, αντέχουν, βγαίνουν σε πολλά χρώματα και γι' αυτό τα φοράω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εντάξει..γερά δεν τα λες. Αλλά είναι κατάλληλα για όλη την μέρα και προπάντων άνετα!
Βασικά, πολλοί τα φοράνε και όταν βρέχει...εγώ όταν τα φοράω μπαίνει μέσα το νερό και βρέχοντε οι κάλτσες:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Tα έχουν όλοι πλέον δεν μου αρέσουν. Προτιμώ με τα ίδια λεφτά να πάρω άλλο παπουτσάκι που δε το φοράνε όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effie Vt

Νεοφερμένος

Η Effie Vt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι τα all star ειναι σκετη κοροιδια. Πριν κατι χρονια ηταν τα πιο φτηνα παππουτσια που κυκλοφορουσαν.
Ελεος με τις μαρκες και το αν ειναι αυθεντικο η οχι! παραδεχτητε το, πληρωνετε τη μαρκα και οχι το παππουτσι.
Τελος δεν ειναι καθολου βολικο, δεν κανει καλο στο ποδι και αμα δεν ηταν στη μοδα κανεις δε θα το φορουσε!!!
Μετα απ ολα αυτα θα πω οτι και γω φοραω all star(αυθεντικα και μη) αλλα ο μονος λογος ειναι οτι ειναι ΄μικροκαμωμενα΄ σε σχεση με αλλα αθλητικα και μπορω να τα βαλω με στενα παντελονια. Στην αρχη δε μου αρεσαν καθολου εμφανισιακα αλλα μετα τα συνηθισε το ματι μου και ετσι με αυτογνωσια θυσιασα και γω τα λεφτα μου στο βωμο της μοδας... Τωρα που ''ξυπνησα'' αποφασησα να μη ξανα κανω το ιδιο λαθος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ποτέ δεν με συγκίνησαν να τα αγοράσω. Θεωρώ πεταμένα λεφτά για να πουλήσω μούρη...επειδή το φοράν όλοι και όλες. Γενικά δεν μου αρέσει να κάνω κάτι επειδή το κάνουν όλοι, έτσι χωρίς προσωπική βούληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
δεν καταλαβαίνω γιατί κάτι, που είναι mainstream, δεν μπορεί να είναι και ωραίο και καλόγουστο.εγώ τα βρίσκω πολύ ωραία παπούτσια προσωπικά. μερικά από αυτά έχουν πολύ όμορφα σχέδια. και δεν μου έχουν κάνει κακό στο πόδι (ακόμα) ο.Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erica1a

Νεοφερμένος

Η erica1a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πιο εύκολο παπούτσι, τα έχω χαρεί όσο τιποτέ άλλο. Έχουν την μαγεία να κάνουν πιο casual ένα ενδεχομένως βαρύ ντύσιμο! Νομίζω πάντα θα φοράω starakia!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

french

Νεοφερμένος

Ο french αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πιο εύκολο παπούτσι, τα έχω χαρεί όσο τιποτέ άλλο. Έχουν την μαγεία να κάνουν πιο casual ένα ενδεχομένως βαρύ ντύσιμο! Νομίζω πάντα θα φοράω starakia!
+1
Tα φοραω επι 3-4 χρονια συνεχωμενα (οχι τα ιδια :lol: ), απο κει θα καταλαβετε οτι αν ηταν να τα φοραω λογο το οτι τα φορουν ολοι, θα ελεγα για τουλαχιστον 10 χρονια. Απλα τα πραγματα ομως, ειναι ενα παπουτσι το οποιο ειναι ανετο, all time classic και κοστιζει πολυ λιγοτερο απο το μεσο ορο παπουτσιων για καθημερινη χρηση. Αλλο να δινεις 45-50-60? και αλλο να δινεις 120? (γιουχου-φευγα)!


AllStar Rules :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ δεν τα φοράω για να πουλήσω μούρη αλλά επειδή μου αρέσουν και Αll Star είχα πριν βγουν στη μόδα και στους περισσοτέρους δεν άρεσαν αλλά μετά όταν βγήκαν στη μόδα φόραγε το μισό σχολειό...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsaki94

Νεοφερμένος

Η litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μονο all star.. οχι απλως τα φοραω συνεχεια.. τα λιωνω... δεν κανω χωρισ αυτα.. τα πρωτα μου τα ειχα για 5 χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
μονο all star.. οχι απλως τα φοραω συνεχεια.. τα λιωνω... δεν κανω χωρισ αυτα.. τα πρωτα μου τα ειχα για 5 χρονια...
Λίγη βρώμα θα είχαν πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαγμένος

Νεοφερμένος

Ο Ψαγμένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τα All Star είναι απαίσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top