Μaster Chef

Ποιος θέλετε να είναι ο Master chef;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Γιάννης Αποστολάκης

    Ψήφοι: 5 8.8%
  • Ιερεμίας Αμβροσιάδης

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Μαργαρίτα Βεϊσάκη

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Δέσποινα Κανδιλογιαννάκη

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μιχάλης Καλαβρυνός

    Ψήφοι: 10 17.5%
  • Γιάννης Μάργαρης

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Αρετή Μουλακάκη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άντζελα Παπαβασιλείου

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Άκης Πετρετζίκης

    Ψήφοι: 31 54.4%
  • Αντώνης Ταμπακάκος

    Ψήφοι: 1 1.8%

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγω θελω να κερδισει ο Ακης.....ο Μαργαρης θα φτασει στους 3 τελευταιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η μανωλιδου,,να μαγειρεψει τιποτα καλο να δουμε τι τρωει και ο μπουμπουκος και εχει τοσα νευρα ...μονο οι μαντραχαλοι θα μαγειρευουν?


μάλλον παντοφλα τρωει ο μπουμπουκος σπιτι ,τωρα που το ξανασκεφτομαι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βασικά ας μην λέτε τι θα γίνει μωρέ, δε θα έχει νόημα να το δούμε μετά.:/:
Βάλτε spoiler καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ο Άκης αφού δε θα φύγει σήμερα εύχομαι να κάνει τουλάχιστον κακό πιάτο και να τον φωνάζει ο κύριος Λαζάρου.

Βασικά ας μην λέτε τι θα γίνει μωρέ, δε θα έχει νόημα να το δούμε μετά.:/:
Βάλτε spoiler καλύτερα.
Σημασία δεν έχει ο προορισμός αλλά η διαδρομή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τέλειωσε ένα ακόμα επεισόδιο του master chef

Μέχρι σήμερα υποψιαζόμουν ότι ο Άκης είναι ψώνιο σήμερα επιβεβαιώθηκα. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΨΩΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΝΕ....

Δεν θέλει να γίνει σεφ θέλει να γίνει διάσημος σεφ...... (ψώνιο)
Ήταν σίγουρος πως δεν ξέχασε το κόκκαλο στο ψάρι το θεωρούσε δεδομένο (χααααχααχαχααχαχα)


Απο΄την στιγμή που ξέχασε το κοκκαλο στο πιάτο έπρεπε να φύγει, πιστεύει πως τα πιάτα του πληρσίαζουν στην τελειότητα και έκανε και παράπονα γιατι το βγάλανε προτεινόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ναι ντάξει επιβεβαιώθηκες. Αν έβλεπες πέρα από την προκατάλειψη σου, θα καταλάβαινες ότι ήταν από τις πιο ειλικρινείς στιγμές και τις πιο ευαίσθητες ίσως στο Master chef. Όπως ίσως πρόσεξες ο Άκης ήταν έτοιμος να καταρρεύσει, με το ζόρι μίλαγε, κι αυτό δεν ήταν προσποιητό... Και αναγνώρισε το λάθος. Ακόμα και όταν γύρισε στο σπίτι με τον τρόπο που εξήγησε στα παιδιά. Ενώ ο Μάργαρης ο γλοιώδης, την πέταξε τη σποντίτσα του, όταν ο Λαζάρου του κάνει ότι ''το δικό σου δεν είχε κόκαλο'' αυτός λέει ''τα καθάρισα με το μαχαίρι σεφ ένα ένα'' ή κάτι τέτοιο. Λες κι ο άλλος απλά το πέταξε το ψάρι έτσι όπως ήταν...

Εκτίμησα λίγο παραπάνω τον Ταμπακάκο, γιατί ήταν αξιοπρεπής και φάνηκε ότι γνήσια στενοχωρηθήκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δε με νοιάζει αν είναι ειλικρινής ή όχι.
Ό Άκης είναι ειλικρινής αλλά είναι Μεγάλο ψώνιο.

Ο ανθρωπος ειναι πιο ψώνιο από τα ψώνια. Η σκηνή με το ψάρι φάνηκε πόσο ψώνιο είπε έλεγε με τίποτα δεν είναι δικό του.

Η σκηνή με τον Αντώνη ήταν όλα αυτά

Πως κρίνεις τον Άκη σαν μάγειρα; Ο Άντωνης απαντάει και ο Άκης στο άσπρο φόντο σχολιάζει

Είπε τρομερά πράγματα τα έλεγε τόσο ωραία μαγεύτηκα και εγώ ο ίδιος από αυτά που έλεγε.

https://www.megatv.com/masterchef/default.asp?catid=20576&subid=2&pubid=18443756



ΕΙΝΑΙ ΨΩΝΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΞΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ελα εγώ τον Ακη τον παω! Βασικα αυτο που είπε με το ψάρι δικιο ειχε!αφου ειναι παντα ψειρας και δεν θελει να του ξεφευγει τιποτα!Παντως εχει φοβερη τεχνικη!!!!!Αγαπαμε ΑΚΗ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δε με νοιάζει αν είναι ειλικρινής ή όχι.
Ό Άκης είναι ειλικρινής αλλά είναι Μεγάλο ψώνιο.

Ο ανθρωπος ειναι πιο ψώνιο από τα ψώνια. Η σκηνή με το ψάρι φάνηκε πόσο ψώνιο είπε έλεγε με τίποτα δεν είναι δικό του.

Η σκηνή με τον Αντώνη ήταν όλα αυτά

Πως κρίνεις τον Άκη σαν μάγειρα; Ο Άντωνης απαντάει και ο Άκης στο άσπρο φόντο σχολιάζει

Είπε τρομερά πράγματα τα έλεγε τόσο ωραία μαγεύτηκα και εγώ ο ίδιος από αυτά που έλεγε.

https://www.megatv.com/masterchef/default.asp?catid=20576&subid=2&pubid=18443756



ΕΙΝΑΙ ΨΩΝΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΞΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ
Ρε συ, αυτά για τον Αντώνη τα είπε θέλοντας να δείξει την ευγνωμόσυνη του που μίλησε τόσο καλά. Δεν είπε ότι τα έλεγε σωστά ή όπως είναι, απλά είπε ότι μαγεύτηκε και ότι ήταν ωραία. Και ο Αντώνης παρεπιπτόντως δεν είχε κανένα πρακτικό λόγο για να πει αυτά τα πράγματα αλλά το έκανε.

Κρίνω τον Άκη σαν μάγειρα πολύ καλό και στο λέω ειλικρινά. Προσωπικά θα έτρωγα ελάχιστα από αυτά που έχει μαγειρέψει, αλλά αυτό ισχύει σχεδόν για όλους τους παίκτες και τους κριτές, αφού δεν τρώω τέτοια φαγητά. Αλλά ο τρόπος που δουλεύει και στις ομαδικές δοκιμασίες και το πάθος του με κάνουν να πιστέψω πως αυτός ο άνθρωπος ανήκει στην κουζίνα ενός μεγάλου εστιατορίου να τρέχει από δω κι από εκεί, να τα χώνει στους άλλους, να μαγειρεύει σαν τρελός... Κανέναν άλλο δεν μπορώ να φανταστώ έτσι. Ο Άκης όπως έχουν πει και συμπαίκτες του έχει το αρχηγικό πνεύμα μέσα του. Μπορώ να τον φανταστώ να εμψυχώνει και να εμπνέει τους συνεργάτες του.

Και ναι, είναι αλλαζόνας, και εγωιστής, και έχει αυτοπεποίθηση. Αλλά πίστεψε με είναι καλύτερο από το να είσαι loser. Δεν το βρίσκω κακό που είναι σίγουρος για τον εαυτό του. Μ'αρέσει που ένας σεφ θα ακούσει ότι το ψάρι του είχε κοκαλάκι και θα θυμώσει, και δεν θα το πιστεύει. Δεν θέλω κάποιον που με το που θα το ακούσει θα πιστέψει ότι είναι δικό του και θα αρχίσει να αναρώτιεται. Μ'αρέσει η νοοτροπία του νικητή έστω κι αν δεν είναι πάντα έτσι. Και αλήθεια, είμαι σε μια περίοδο που μου λείπει η αυτοπεποίθηση και αυτό με επηρεάζει παντού στη ζωή μου, οπότε χαίρομαι που ένας νέος άνθρωπος με πάθος και όνειρα νιώθει τόσο καλά και άνετα με τις ικανότητες του:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
αγαπαμε ακη!!! αν κ εμενα μ αρεσει κ ο αποστολακης και η δεσποινα... θεωρω οτι η αντζελα επρεπε να εχει φυγει εδω και αρκετο καιρο. επισης γενικα αν και δεν ειμαι φαν τετοιων εκπομπων θεωρω οτι ειναι μια αξιοπρεπης δουλεια,μεχρι και η μανωλιδου δεν με ενοχλει ( αν ειναι δυνατον). ειμαι ερωτευμενη με τον ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Στον τελικο φτανουν Ακης, Μιχαλης και Γιαννης (οχι ο Αποστολακης, ο αλλος) οποτε μη χαιρεσαι, θα μας κατσικωθει

ευτυχως καποιος το ειπε... :P:P




Άντε για να μην σας βλέπω μες το άγχος
και την αγωνία, το δίδυμο του τελικού είναι
Μιχάλης



και Άκης



Αν μάθω το αποτέλεσμα να σας το πω;

:P


* ήταν σε spoiler το ποστ της Αλεξάνδρας δεν το άνοιξα
και γι'αυτό έκανα το ποστ αυτό, διαφωνούμε βλέπω ως προς το τρίτο
πρόσωπο, για να δούμε τι θα δούμε.




εγω παντως αυτο που ξερω ειναι οι 3 τελικου ειναι οι προαναφερθεντες...
οσο για τον τελικο.. δεν εχει γυριστει ακομα...
οποτε υπομονη.... :confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Και συ μπορεί αν πήγαινες αν δεν είχες φράγκο να ταΐσεις τα παιδιά σου,θα τα άφηνες να ψοφήσουν?
ξερεις ποσοι ανθρωποι ζουν στην ανεχεια και παλευουν καθημερινα? ξερεις ποση αξιοπρεπεια εχουν αυτοι οι ανθρωποι πανω τους? ειδες κανενα τους να ζητιανευει ή να βγαινει σε τετοια παιχνιδια? αγαπητε μου η μανα που εχει να θρεψει στοματα ειναι εκει εξω στον αγωνα και παλευει με τιμιοτητα και οχι βλακεια.

πς. απολογουμαι που δεν κανω σχολιο για τους παιχτες και την εκπομπη γιατι δεν ξερω καν ονοματα απλα το χει δει δυο φορες. εχω δει το αμερικανικο και νομιζω οτι ειναι αρκετα κοντα το ολο σκεπτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


Σοβαρευτείτε μιλάμε για τον Άκη πως είναι δυνατό να του δώσατε ψήφους και μάλιστα 8 :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το βλέπω φανατικά!!! :D

Αγαπάω Σκαρμούτσο- Λουκάκο, ενώ ο Λαζάρου μου βγάζει μια γλυκύτητα και νιώθω οτι είναι πολύ καλός άνθρωπος!

Από παίχτες, σίγουρα δεν μου αρέσει ο Άκης! Εμφανισιακά είναι πολύ καλός, αλλά με εκνευρίζει απίστευτα το στυλάκι του και με χαλάει αρκετά ο τρόπος που μιλάει! Περισσότερο μου αρέσει ο Μάργαρης, αν και έχει λίιιιγο (καλά πολύ είναι :P) νυσταγμένο βλέμμα, η Δέσποινα και ο Αποστολάκης!
Επίσης συμπαθώ και την Αρετή, από κόντρα που πολλοί την αντιπαθούνε! :P

Α! Διάβασα αυτό, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αυτος με τα ταττου εμενα μ'αρεσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ειμαι ερωτευμενη με τον ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγωωωωωωωωωω:redface::)
Ειναι φοβερος τυπος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Α! Διάβασα αυτό, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει!

αν ισχυει παντως αυτο, θα αποκτησει και παλι ενδιαφερον το παιχνιδι... ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γενικοτερα το masterchef ειναι ολα τα λεφτα!! Μπορει να εχει ενα κονσεπτ, που σε μερικους ισως να φαινεται βαρετο, αλλα ειναι μια πολυ καλοφτιαγμενη παραγωγη, με πολυ ενδιαφερουσα κριτικη επιτροπη και συμμετεχοντες... Η Μανωλιδου με χαλαει λιγο, αλλα δε βαριεσαι, την εχουμε δει και σε χειροτερη κατασταση!!! Οσο για τους παιχτες, παω με τα χιλια το Μιχαλη και το Βαγγελη, επειδη ειναι παλικαρια απο τα λιγα και αν και εχουν παρα πολλες μαγειρικες ικανοτητες, ειναι ηπιων τονων... Βεβαια, απο την αλλη συμπαθω και τον Ακη, παρολο που ειναι καραψωναρα του κερατα, επειδη πιστευω πως πραγματικα ειναι αυτο που ψαχνουνε να βρουνε!! Οι γυναικες της παρεας μου εδωσαν την εντυπωση πως περασαν και δεν ακουμπησαν, με μοναδικες ισως εξαιρεσεις τη Χρυσα και την Αρετη...

Παντως αν ισχυει το τελευταιο spoiler:
Με χαροποιει ιδιαιτερα το γεγονος, καθως ο Βαγγελης ηταν πραγματικα απο τους καλυτερους εκει μεσα και ισως τον χαντακωσε ο οχι και τοσο δυναμικος του χαρακτηρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.


Σοβαρευτείτε μιλάμε για τον Άκη πως είναι δυνατό να του δώσατε ψήφους και μάλιστα 8 :stunned:
Πλέον 9 και όλο ανεβαίνουμε. Είσαι μειοψηφία, από ότι φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Μου άρεσε ο Άκης χθες, αν συνεχίσει έτσι
τον θέλω και αυτόν για νικητή.

Όπως επίσης και ο Ιερεμίας με εξέπληξε ευχάριστα,
με την συμπεριφορά του και φυσικά τις μαγειρικές του ικανότητες.

Δυστυχώς η Αρετή μου επιβεβαιώνει το δύστροπο του χαρακτήρα της
φέρτε μου το ένα, φέρτε μου το άλλο, δεν προλαβαίνω κοκ, ήθελε
πέντε βοηθούς για κάθε μία κίνησή της.

Όπως επίσης τώρα τελευταία μου αρέσει η Άντζελα. ( σαν γυναίκα :P )


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top