Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
1.Δεν απευθυνθηκα στη δικη σου παραθεση. Με αφορμη το ποστ της Κρις, εγραψα.

2. Πραγματικα δε μου αρεσουν τετοιες εκφρασεις οπως ''βλαχαρα, καραγκιοζης'' για την εμφανιση καποιου. Θα χρησιμοποιω τη δευτερη εκφραση, αν εχω θυμωσει με καποια συμπεριφορα.Δε σε καταλαβαινω και γιατι το πηρες προσωπικα, αλλα δε με πειραζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κάποια κυκλοφορεί στις 9 το πρωί με 15ποντο και δεν θέλει να το παραδεχθεί:whistle:


































Mind: :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κι ομως, κανεις λαθος.:)
Ρωτα οσους με γνωριζουν προσωπικα απο εδω.
Φοραω τα παντα (νοωντας και τακουνι και μποτακι και αθλητικο), οταν πρεπει κι οποτε πρεπει κι οποτε εχω διαθεση.
Το πρωι με κουραζουν τα τακουνια, αλλωστε στις δουλειες που κανω τα πρωινα, σιγουρα μα σιγουρα το τακουνι δε βολευει.

Συγνωμη αν σε στεναχωρω:stupid::bleh:

15 ποντο δεν εχω, 12 ποντο να φτανω το 1.87 μπορει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αυτά πρέπει να'ναι πολύ βολικά



και αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λοοολλλ! Μονο σε διαφημιστικα τα βλεπεις αυτα!
Το τελευταιο ανατριχιαστικο!!
(και το δαχτυλακι της πρωτης κοπελας, απαραδεκτο!):redface:

Τα νυχια μου αρεσουν φυσικα συνηθως, κατακοκκινα η μαυρα ή σκουρο καφε και ομορφα κομμενα, περιποιημενα. Πες μου Γιατρε οτι σου αρεσουν αυτες οι φωτος... θα τρελαθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κι ομως, κανεις λαθος.:)
Ρωτα οσους με γνωριζουν προσωπικα απο εδω.
Φοραω τα παντα (νοωντας και τακουνι και μποτακι και αθλητικο), οταν πρεπει κι οποτε πρεπει κι οποτε εχω διαθεση.
Το πρωι με κουραζουν τα τακουνια, αλλωστε στις δουλειες που κανω τα πρωινα, σιγουρα μα σιγουρα το τακουνι δε βολευει.

Συγνωμη αν σε στεναχωρω:stupid::bleh:

15 ποντο δεν εχω, 12 ποντο να φτανω το 1.87 μπορει!:P

Εντάξει, τότε παραδέχομαι τη λάθος εκτίμησή μου. Μην μου πεις όμως ότι δεν κάνεις πλήρες μακιγιάζ το πρωί...
Εδώ θα σε πιάσω:P

Αυτά πρέπει να'ναι πολύ βολικά

Τύφλα νά 'χει η Έλενα Ακρίτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πιγκ- Ουτε.:) (τι στο καλο, απο συνεντευξη αισθανομαι πως περναω:redface:, αλλα δεν εχω προβλημα να σου απαντησω.:))
Τα πρωινα μακιγιαρομαι ελαφρως τονιζοντας τις βλεφαριδες, ελαφρως τα ζυγωματικα για να τονισω την γωνια και κανοντας ζουμερα χειλακια με πολυ απαλο λιπ:redface:
Θα τυχει ομως να εχω αρκετη διαθεση η καποια συγκεκριμενη περισταση που θα μακιγιαριστω περισσοτερο (τα συγχαρητηρια να δωσω σε κεντρα που κανουν σεμιναρια μακιγιαζ κι εχει τυχει να παρακολουθησω καποια). Ποτε δε βγαινω εξω απεριποιητη, το χω σαν αρχη. Αλλα και στο σπιτι μου φροντιζω να ειμαι περιποιημενη, αβαφη μεν αλλα κοκκετα δε. Μου αρεσει πολυ οταν η γυναικα περιποιειται τον εαυτο της, στα πλαισια του λογικου, του υγιους και του φυσικου.

Περναω τις εξετασεις?:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εντάξει, δεν έχω κάποια διάθεση να σε περάσω από εξετάσεις. Απλώς υπέθεσα ότι για να το υποστηρίζεις λογικά θα το έκανες κι εσύ η ίδια.

Αλλά είπαμε, λάθη είμαστε, ανθρώπους κάνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτά πρέπει να'ναι πολύ βολικά



και αυτά...

Το οτι ειναι αισχος τα παπουτσια αυτα, ειναι το λιγοτερο...
Τα γερασμενα ποδια ειναι απεριγραπτα αηδιαστικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τα νυχια μου αρεσουν φυσικα συνηθως, κατακοκκινα η μαυρα ή σκουρο καφε και ομορφα κομμενα, περιποιημενα. Πες μου Γιατρε οτι σου αρεσουν αυτες οι φωτος... θα τρελαθω:P

Ε όχι βέβαια, για πλάκα τα έβαλα, όχι κι έτσι. Το καφέ νύχι σόρυ αλλά το θεωρώ κάκιστη αισθητική. Μαύρα όλα. Ρούχα, παπούτσια, γάντια, παλτά, t-shirts, πουκάμισα, νύχια, κορδόνια, φούστες, μπότες, παντελόνια. τα πάντα μαύρα με λίγο κόκκινο να σπάει, ειδικά τα μαλλιά κόκκινα :P Μαύρο πόσο σ'αγαπάω. Σε λατρεύω μαύρο. Καμμιά νέα χήρα να αλληλοπαρηγορηθούμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το οτι ειναι αισχος τα παπουτσια αυτα, ειναι το λιγοτερο...
Τα γερασμενα ποδια ειναι απεριγραπτα αηδιαστικα!

Καλά βρε παιδιά, πιστέψατε ότι αυτά τα έβαλα για σοβαρά ; Ανησυχώ για το χιούμορ σας :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλά βρε παιδιά, πιστέψατε ότι αυτά τα έβαλα για σοβαρά ; Ανησυχώ για το χιούμορ σας :hmm:

οχι καλε!
απλα εγω σχολιασα αυτο που με αηδιασε περισσοτερο:P
και ασε στην ακρη το ακαταμαχητο χιουμορ μου μιστερ, γιατι δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
οχι καλε!
απλα εγω σχολιασα αυτο που με αηδιασε περισσοτερο:P
και ασε στην ακρη το ακαταμαχητο χιουμορ μου μιστερ, γιατι δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα :P

όντως πρέπει να'ναι μεγαλούτσικη η Μαντάμ Τακούνι, το πόδι το πρόσεξα κι εγώ. Τώρα που μπαίνει το καλοκαίρι που τόσο σας αρέσει πάντως αυτά θα χρησιμεύσουν και για απεντόμωση, χτυπάς την κατσαρίδα στη γωνία. 8 κατσαρίδες μάλλον, 4 με το κάθε τακούνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολυ ωραιο...αλλα δε μου αρεσουν τα συγκεκριμενα πεδιλα...κατι σε πιο λεπτεπιλεπτο θα ταιριαζε καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το φόρεμα..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει η κοπελα..:P
που την πουλανε?ειναι νεα collection?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.




















:inlove:



πσ: ωραια τα μαγιουδακια που βαλατε κοριτσια, αλλα εγω ειμαι λιγο του πιο φανκι στα μαγιω, θελω εντονα χρωματα . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.


^^:thumbsup:παπουτσαρες κατα την γνωμη μου...και ασχετως αυτου πολυ βολικα..ποτε δεν θα καταλαβω πως βολευστε με τα τακουνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top