Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 97)
  • Ναι

    Ψήφοι: 94 96.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 3.1%

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Τσιγάρα, καφές, ποτό, τζόγος και ίντερνετ... ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σε ιεραρχική σειρά:
Ιντερνετ
Τσιγάρα
Σοκολάτα
Σκόρδο (μην κοροιδεύετε, αν δεν φάω σκόρδο κάτι παθαίνω!)
Σουβλάκια/πίτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
ηλεκτρονικο τσιγαρο (πια)
καλη μουσικουλα
να γραφω
η τοξοβολα μου (την εχω αβαταρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Χμμμμ.

Κοκα κολα και το αι σκουλ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
μεγαλη εξαρτηση για μενα ειναι το κινητο...:redface:και ο καφες...:redface:μικρες εξαρτησεις δεν εχω...ή κολλαω σε κατι ή τιποτα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Τσιγαρα, καφες, ποτο και ιντερνετ :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
η μεγαλυτερη μου εξαρτηση ειναι το κινητο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μήπως έκανες ένα λαθάκι?:worry:

μην το λες! τις τελευταιες μερες καταναλωνω μεγαλες ποσοτητες του εν λογω ροφηματος:worry::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δηλώνω εξαρτημένη με τις κρέμες προσώπου και σώματος και τα καλλυντικά
Το συνειδητοποίησα σ'ημερα καθώς έψαχνα μανιωδώς κάτι συγκεκριμένο κι όταν έπεσε το μάτι μου σε άλλα, εξαρτήθηκα και κόλλησα επι μιάμισυ ώρα. Επίσης το συνειδητοποιώ κάθε φορά που πάω στα χοντος που περνάνε ώρες δοκιμάζοντας. Τελ. φορά έμεινα στα Χόντος για ένα δίωρο. Χάθηκα με μια φίλη στο κατάστημα - εκείνη σε άλλο σταντ, εγώ σε άλλο και βρεθήκαμε στα ταμεία:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
είμαι εξαρτημένη από το Mp4 μου το συνειδητοποίησα πριν από καμιά βδομάδα που το είχα χάσει.... Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό και όταν δεν έχει μπαταρία τρελαίνομαι :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
νουτελα :inlove::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ΑΑ!!!και το mp3...καθε μερα κανω μια ωρα και κατι να παω στην σχολη...:/:δεν αντεχω χωρις μουσικουλα:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Η μουσική κάθε πρωί στο metro και τον ησαπ....Απαραίτητη προϋπόθεση για μια όμορφη ημέρα και για πρωινό χαλάρωμα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παλια εξαρτηση,το WoW.Σοβαρα μιλαω,για πεντε χρονια.Ζουσα και κοιμομουνα μονο με το παιχνιδι.Δηλωνω καθαρος 3 χρονια τωρα.
Τωρινες εξαρτησεις:Ιντερνετ,καφες,ποδηλατο, και εκεινη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
nutella
μπύρα
μουσική εννοείται (:
κιθάρα
και το να σπάω τα νεύρα στην αδερφή μου :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Την μπιριμπα.
Δυστυχως αυτη η συνηθεια αναγκαστικα κοπηκε απο μονη της, γιατι πλεον ειναι δυσκολο να βρεις ατομα να σχηματισεις τετραδα. Παλιοτερα ομως λιωναμε στην μπιριμπα. Αν θυμαμαι καλα το ρεκορ μου ηταν ενα συνεχομενο 11ωρο.Ρεβανς στη ρεβανς πηγαινε συνεχεια. Συναντηθηκαμε κατα τις 9 το βραδυ και τελειωσαμε κατα τις 8 το πρωι της επομενης μερας. Και ειχα και σχολειο κιολας. Ημουν γ' λυκειου. Θυμαμαι ετρεχα να προλαβω να περασω απο το σπιτι μου να παρω την τσαντα μου και να παω στο σχολειο. Σημερα δυστυχως ολοι παντρευτηκαν και εχουν αλλες προτεραιοτητες...οποτε αντιμετωπιζω στερητικα συνδρομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
καφές, τσιγάρο, σοκολάτα, μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
το σεξ, ο χορός, το τρεξιμο, η μουσική, η σοκολάτα και φυσικά το ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 27 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top