Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
μηπως εχουν βγαλει καταστηματα- αλυσιδες (ή και μη) κολεξιον με μαξι φορεματα;ψαχνω να παρω ενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


Γιατί να μη μπορώ να βάλω στράπλες μαγιώ ε? :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μπορείς λοβάκι. :redface:
Έχουν ραντάκια αυτά μαζί.
Στη θάλασσα μέσα θα' σαι με τα ραντάκια για να νιώθεις σίγουρηη, κι έξω για μαύρισμα θα τα βγάζεις. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σίγουρηη, κι έξω για μαύρισμα θα τα βγάζεις. :redface:
και το μαγιο για ακομα καλυτερο μαυρισμα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αμάν βρε Άγγελε. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μα εμεις για το μαυρισμα σας ενδιαφερομαστε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.



Ποιο προτείνετε; :hmm:
Τελικά αγόρασα το 1ο. Ίσως ανεβάσω καμιά φωτογραφία από βδομάδα.
Το 2ο σε κοντό δεν το βρήκα αλλά το είδα σε μακρύ και μου άρεσε πάάάάρα πολύ. Λέω να το χτυπήσω και αυτό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
κορίτσια, αχ!









^^ :inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove:

Τα μαγιό madame shou shou είναι υπέροχα, αλλά κοστίζουν γύρω στα 100 ευρά! Τιμή ευκαιρίας (ΝΟΤ)!:P

Α ναι;; Κάτι μου λέει ότι θα πάρω το 1ο τότες. :P

Πριν πας πάρε τηλέφωνο για να ρωτήσεις αν όντως το έχουν! Βέβαια πρέπει να ξέρεις τον κωδικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
[/spoiler]
Πριν πας πάρε τηλέφωνο για να ρωτήσεις αν όντως το έχουν! Βέβαια πρέπει να ξέρεις τον κωδικό!

Now it's too late.:look:
Το κακό έγινε την Πέμπτη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Now it's too late.:look:
Το κακό έγινε την Πέμπτη. :redface:

Α τώρα το είδα! Μεγειαααααα σου, είναι πολύ ωραίο!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Α τώρα το είδα! Μεγειαααααα σου, είναι πολύ ωραίο!!!!! :D:D:D

Κι εμένα μου άρεσε πολύ.
Είναι πολύ ελαφρύ, σαν να μην φοράς τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το είδα live στο ejekt να το φοράει μία κοπέλα. Πόσο το αγάπησα! :) :) :) Με'γεια σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ευχαριστώώώώώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Καλησπερα..
θελω τη βοηθεια σας:redface:

ψαχνω μαγιω στραπλες με μπανελα απο κατω..μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω?
μου ειπαν για Η&Μ θα παω να κοιταξω αλλα ελεγα μηπως μπορω να βρω και πουθενα αλλου..

και τελος αυτο το συγκεκριμενο ξερετε που μπορω να το βρω?

https://store.kapetanis.com/woman/swim/bluepoint-low-slip.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ήλι! :bigarmhug

Από ό,τι έχω δει και της MED κάποια σχέδια πρέπει να έχουν μπανέλα στα strapless. Αυτό που έβαλες ατί το θες καρδιά μου; Δε μου αρέσει καθόλου έτσι όπως σουφρώνει και είναι εξαιρετικά χαμηλό. Έχει κάτι... πρωτόγονο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ήλι! :bigarmhug

Από ό,τι έχω δει και της MED κάποια σχέδια πρέπει να έχουν μπανέλα στα strapless. Αυτό που έβαλες ατί το θες καρδιά μου; Δε μου αρέσει καθόλου έτσι όπως σουφρώνει και είναι εξαιρετικά χαμηλό. Έχει κάτι... πρωτόγονο. :P

Αννα:clapup: :P

ναι αλλα δεν θα ναι πανακριβο της med?θα μου πεις τα θες ολα δικα σου:P

οσο για το κατω το εχω δει και μου αρεσει παρα πολυ και θελω να το δοκιμασω αλλιως θα σκασω:P

φαντασου οτι τοσα χρονια εβλεπα ενα μαγιω που μου αρεσε πηγαινα καθε χρονο στο καταστημα και εφευγε αερας..φετος που το δοκιμασα και ειδα οτι δεν μου κανει μου εφυγε η καψα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αννα:clapup: :P

ναι αλλα δεν θα ναι πανακριβο της med?θα μου πεις τα θες ολα δικα σου:P

οσο για το κατω το εχω δει και μου αρεσει παρα πολυ και θελω να το δοκιμασω αλλιως θα σκασω:P

φαντασου οτι τοσα χρονια εβλεπα ενα μαγιω που μου αρεσε πηγαινα καθε χρονο στο καταστημα και εφευγε αερας..φετος που το δοκιμασα και ειδα οτι δεν μου κανει μου εφυγε η καψα:P

Ανεβαίνουν οι τιμές, ισχύει, αλλά όχι και σε τραγικό βαθμό. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
για μαγιώ σε καλές τιμές μπορείς επίσης να ψάξεις στα κλασσικά Intimissimi, Calzedonia, Oysho.
Με κάθε επιφύλαξη μιας και δεν έχω κοιτάξει, ρίξε και καμιά ματιά σε Zara.
Τα ρούχα είναι πολύ στυλάτα, επομένως μπορεί να βρεις και κάποιο ωραίο μαγιώ.

Ε μα τι στο καλό; Αθήνα μένεις, τόσα μαγαζιά έχει, δε παίζει να ψάξεις και να μη βρεις :P

εδιτ:
YΓ. αν και πανάκριβα ρίξε μια ματιά και στα madame shou shou. Είχα ανεβάσει κάποια και εδώ πριν λίγες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
για μαγιώ σε καλές τιμές μπορείς επίσης να ψάξεις στα κλασσικά Intimissimi, Calzedonia, Oysho.
Με κάθε επιφύλαξη μιας και δεν έχω κοιτάξει, ρίξε και καμιά ματιά σε Zara.
Τα ρούχα είναι πολύ στυλάτα, επομένως μπορεί να βρεις και κάποιο ωραίο μαγιώ.

Ε μα τι στο καλό; Αθήνα μένεις, τόσα μαγαζιά έχει, δε παίζει να ψάξεις και να μη βρεις :P

calzedonia οτι μαγιω στραπλες ειχε φυσικα δεν μου εκανε..
oysho θα παω αυριο να κοιταξω αλλα σκεφτομαι οτι εδω δεν μου κανουν τα νουμερα που εχουν στα σουτιεν θα μου κανουν τα μαγιω?:(

δεν ψαχνω απλο στραπλες γιατι εχω μεγαλο στηθος και οι τιραντες με εκνευριζουν ειδικα οταν καθομαι πολλες ωρες στη παραλια..

απλα ελεγα μηπως καποια κοπελα ηξερε κατι παραπανω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top