Με τους φίλους μου αρέσει να ...

Με τους φίλους μου συνήθως συζητάω για
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 31)
  • πολιτική

    Ψήφοι: 18 58.1%
  • κοινωνικά θέματα

    Ψήφοι: 20 64.5%
  • αθλητικά

    Ψήφοι: 8 25.8%
  • μόδα

    Ψήφοι: 8 25.8%
  • άλλους φίλους/γνωστούς κτλ

    Ψήφοι: 27 87.1%
  • τα κοινά μας hobby (π.χ. σκάκι, μουσική)

    Ψήφοι: 24 77.4%
  • το που θα πάμε για καφέ/clubbing

    Ψήφοι: 14 45.2%
  • το φύλο που με προσελκύει

    Ψήφοι: 21 67.7%
  • για δουλεία

    Ψήφοι: 19 61.3%
  • για σπουδές/σχολείο

    Ψήφοι: 23 74.2%
  • επικαιρότητα

    Ψήφοι: 24 77.4%
  • άλλο

    Ψήφοι: 12 38.7%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντα υπάρχει λίγος ή πολύς χώρος στον χρόνο για φίλους. Όμως θα είχε ενδιαφέρον,νομίζω, η καταγραφή των θεμάτων συζητήσεις που παρατηρείτε πιο συχνά μεταξύ φίλων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οκ, εγώ τα έβαλα όλα, εκτός από τα αθλητικά... αν και τώρα με το Euro μιλούσαμε και για αυτό. (οκ, εν μέρει "Θεός ο Κασίγιας", "μπα, εγώ θέλω τον Μπάλλακ", κλπ).
Μου είναι σημαντικό να έχω πολλά κοινά με τους φίλους μου, αλλά και κοινό τρόπο προσέγγισης στο όποιο θέμα... Δηλαδή θέλω να μιλάω για τη δουλειά μου και τα όνειρά μου στο θέμα της καριέρας, αλλά κάποιοι πολύ business-freak-oriented άνθρωποι με κουράζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Επειδή είμαστε διαφορετικής πολιτικής ιδεολογίας είναι το μόνο θέμα που αποφεύγουμε να συζητήσουμε στην παρέα μου, γιατί στο τέλος θα τσακωνόμαστε και δε λέει. Από εκεί και πέρα κάτι απ' όλα. Τουρλού τουρλού κι ανάλογα με το τι παίζει στην επικαιρότητα. Το καλό είναι ότι ποτέ δε στερεύουμε από θέματα και ασχολίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αλλά κάποιοι πολύ business-freak-oriented άνθρωποι με κουράζουν.

Πού τους βρίσκεις;;;
Δε μου γνωρίζεις κανέναν/καμία από αυτούς; :D:D:D

Και για να μην είμαι τελείως εκτός, ψήφισα όλα εκτός από Αθλητικά, μόδα, πού θα πάμε για καφέ/clubbing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Για όλα μιλάω εκτός από αθλητικά. Περισσότερο μου αρέσουν οι συζητήσεις για χόμπυ, κοινωνικό γίγνεσθαι και γκομενάκια!:PΑνάλογα το άτομο επικεντρωνόμαστε σε μερικά θέματα και περιορίζουμε άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και εγώ τα έβαλα όλα. Δεν υπάρχει κανένα θέμα για το οποίο να μην μπορούμε να συζητήσουμε. Σίγουρα με διαφορετικές παρέες, οι πιθανότητες για τα θέματα αλλάζουν. Δηλαδή με παρέες όπου υπάρχουν μόνο άντρες, οι πιθανότητες να μιλήσουμε για αθλητικά πολλαπλασιάζονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω εβαλα αυτα που συζιταμε κυριος (λειπει η μουσικη απο την λιστα), αλλα λιγο πολυ καπια στιγμη θα μιλισεις για τα παντα.... Δεν ειναι ενα φορουμ με πολυ ειδικο θεμα η παρεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top