Το e-steki απέκτησε αδερφάκι!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πολύ λυπηρό κάτι τέτοιο... :(
Προσωπικά γι'αυτό δεν αφήνω ποτέ τις γάτες μου να βγαίνουν έξω. Γιατί κυκλοφορούν πολλοί κάφροι. Εδώ μου έλεγε ο Πάνος οτι του είχε πει κάποιος οτι για να μην χαλάει τα ελαστικά φρενάρει μόνο σε ανθρώπους. :mad: :sick: Με κάτι τέτοια που ακούω αηδιάζω απο το ανθρώπινο είδος. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραία δουλειά. Μπράβο και μπράβο ξανά!!! :clapup: Πολύ τακτοποιημένο και οργανωμένο με πολλές πληροφορίες. Έγινα και μέλος αλλά δεν μου ήρθε verification mail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lexx:
Πάρα πολύ ωραία δουλειά. Μπράβο και μπράβο ξανά!!! :clapup: Πολύ τακτοποιημένο και οργανωμένο με πολλές πληροφορίες. Έγινα και μέλος αλλά δεν μου ήρθε verification mail.

Ευχαριστώ! Για το μειλ κοίτα στα σπαμ μήπως πήγε εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι αλλά έχω βάλει το ιδιο mail με εδώ και ισχύει. Αν θες κανε με verify. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
OK έγινε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Thank you!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Sorry για την καθυστερημένη απάντηση μου αλλά τώρα είδα το θέμα:P
To forum είναι υπέροχο... Συγχαριτήρια...!
Τα smileys είναι όλα τα λεφτά :clapup::angelnot:
Καλή συνέχεια Michelle...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gian

Νεοφερμένος

Η πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
κι εγω τωρα το ειδα το μαι κατ και είναι φανταστικό!!συγχαρητήρια,εξαιρετική δουλειά!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Καλή δουλειά μπράβο - αν και δεν έχω γάτα θα μου άρεσε να έχω αλλά με τους δικούς μου αποκλείεται να με αφήσουν μη βρωμίσει το σπίτι. Ειδικά η μάνα μου. Τα αγαπάει δε λέω αλλά μόνο να τα βλέπει... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spider

Νεοφερμένος

Ο spider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεφυγα !!!!! παω να το δω . ααα καλοριζικο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλά μην τρέχεις...το αδερφάκι κοντεύει να πάει φαντάρος... :P Από τις 27-1-06 έχει γίνει η ανακοίνωση ;):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spider

Νεοφερμένος

Ο spider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
o.k. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και κατατοπιστικοτατο ! αγαπω τα ζωα αλλα εκτος σπιτιου .οποτε δεν θα μου χρειαστει ιδιετερα . ομως για γατοφιλους ειναι πολυ χρησιμο και ευκολο με πολλες απαντησεις ( θελω να πιστευω ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ !! ) . μπραβο και σε ανωτερα .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spider

Νεοφερμένος

Ο spider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Isiliel εγω το ειδα τωρα και ειμαι γραμμενος 1,5 μηνα .επ,ευκερια ριξε 1 ματια στις ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ και πες καμια ιδεα για το μυνημαμου !;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top