Puzzle!

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
το 1ο μεγαλο μου το κρεμασα στον τοιχο 500 κομματια
Νομιζω οτι για να το λυσεις πρωτα κανεις την εξω μερια(ακρες)και μετα πιανεις λεπτομερειες στο δικο μου πχ κυκνακια βαρκουλα
https://www.google.gr/imgres?hl=el&c...w=173&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,s:0,i:70
καντε αντιγραφη στο σημειο αναζητησης για ιστοσελιδες γιατι αντεγραψα πολλα και επικολλει αλλανταλλων

α οκ ειναι απλα πατηστε πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αντωνη προσφερομαι εγω!
Πωω ζηλευω τοσο. Εχω παρα πολυ καιρο να φτιαξω puzzle.
Μετα τις πανελληνιες, σιγουρακι.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
το 1ο μεγαλο μου το κρεμασα στον τοιχο 500 κομματια
Νομιζω οτι για να το λυσεις πρωτα κανεις την εξω μερια(ακρες)και μετα πιανεις λεπτομερειες στο δικο μου πχ κυκνακια βαρκουλα
https://www.google.gr/imgres?hl=el&c...w=173&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,s:0,i:70
καντε αντιγραφη στο σημειο αναζητησης για ιστοσελιδες γιατι αντεγραψα πολλα και επικολλει αλλανταλλων
Ομορφο ειναι . Τα δεντρα θα σε δυσκολεψαν υποθετω!
κι εγω εχω καιρο αλλα δεν λεω να ξεκινισω λογω ελλειψης χωρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Puzzle ειναι τελειο και απο οσο ξερω παιδια που ασχολουνται απο μικρη ηλικια αποδιδουν καλυτερα στη γεωμετρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ειναι φοβερο και δεν θελει τοσο χρονο.Απλα ενα αδειο τραπεζι,και λιγη ωρα κατα την οποια θα θες να χαλαρωσεις.
Οσο για τα φυλλα ηταν λιγο φασαρια........πηρα τρια κρασοποτηρα και τα χωρισα σε χρωματα.Αλλα δεν ειναι δυσκολο.Εγω καθε μερα το πολυ τρεις ωρες και σε 15 μερες ετοιμο τωρα θα παρω αυτο(https://www.epuzzle.gr/index.php?pag...m_virtuemart&Itemid=71&vmcchk=1&Itemid=71)για το χωλ της αδερφης μου που ειναι ασπρομαυρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Τα κορνιζωνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Το πρωτο ηταν ευκολο.Απο το τραπεζακι κατευθειαν στη κορνιζα χωρις το γυαλι και μετα το γυαλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ποσο σου εποιασε ολη η διαδικασια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ σιγά σιγά ταξινόμησα τα μπλε κομμάτια ταυτοχρονα ως προς το σχήμα και τον τονο του μπλε.
Τώρα να δούμε αν η δουλειά γινει πιο ευκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τα κορνιζωνεις;

Εγώ πήρα χαρτί μακέτας,έχει πάχος γύρω στο 1 εκατοστό,αγόρασα και πλαστικό τζάμι στα μέτρα του παζλ,δεν κόστισε πολύ.
Και το έπιασα όλο μαζί με clippers(εκείνα τα μαύρα) και μετά έβγαλα τα σιδεράκια,εκτός απο το πανω μεσαίο,το οποίο χρησιμεύει σαν κρεμαστράκι.Λίγο DIY φάση,αλλά πολύ ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αν θες ανεβασε μια φωτο να δω το αποτελεσμα και πως τα υλικα που λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Θελω και γω να κανω puzzle. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μετά από ώρες και ώρες απασχόλησης, το παζλ ολοκληρώθηκε.:D
Ο χρόνος που αφιέρωσα για τον ουρανό είναι 3-4 φορές περισσότερος από αυτόν που ξόδεψα για το υπόλοιπο παζλ
:stunned:

Ιδου:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 22092012432.jpg
    22092012432.jpg
    976 KB · Εμφανίσεις: 234

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μετά από ώρες και ώρες απασχόλησης, το παζλ ολοκληρώθηκε.:D
Ο χρόνος που αφιέρωσα για τον ουρανό είναι 3-4 φορές περισσότερος από αυτόν που ξόδεψα για το υπόλοιπο παζλ
:stunned:

Ιδου:

αχ τι ωραίο :):clapup:
βάζω και εγώ ένα που το έφτιαξα χθες το βράδυ φωσφορίζει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ομορφο... Χιλιαρι ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
ομορφο... Χιλιαρι ειναι ;

όχι 200 κομμάτια είναι αν θυμάμαι καλά αλλά όντως φαίνεται λιγάκι ότι έχει περισσότερα κομμάτια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεγάλη ευχαρίστηση το να κάθεσαι τσούκου - τσούκου και να συμπληρώνεις το παζλ.

Πριν κάποια χρόνια είχα πάρει ένα παζλ 500 κομματιών, που απεικόνιζε δύο αυτοκρατορικούς πιγκουίνους, να κάθονται δίπλα δίπλα και με φόντο το απέραντο γαλάζιο του ουρανού και της θάλασσας. Όσο διατηρήθηκε ο ενθουσιασμός ασχολήθηκα, αλλά λίγο το ότι βαρέθηκα, λίγο ότι δεν είχα και χώρο να το βάλω κάπου, το σταμάτησα και το πήγα στην αποθήκη.

Ώσπου γνώρισα μια Φίλη καλή, η οποία λατρεύει τους πιγκουίνους, και θέλησα να της το δωρίσω. Οπότε το ξέθαψα, έστησα τα έτοιμα κομμάτια που είχα φτιάξει τότε και συνέχισα το υπόλοιπο. Το κόλλησα, το καδροποίησα και της το έδωσα. Μάλλον γι' αυτήν έγινε η τότε αγορά. Σα να το ήξερα! :P

Διπλή η χαρά. Τόσο για το ότι το ολοκλήρωσα, όσο και για την χαρά που της έδωσα.

Δυστυχώς, δεν έβγαλα καμιά φωτογραφία, να το δείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μεγάλη ευχαρίστηση το να κάθεσαι τσούκου - τσούκου και να συμπληρώνεις το παζλ.

Πριν κάποια χρόνια είχα πάρει ένα παζλ 500 κομματιών, που απεικόνιζε δύο αυτοκρατορικούς πιγκουίνους, να κάθονται δίπλα δίπλα και με φόντο το απέραντο γαλάζιο του ουρανού και της θάλασσας. Όσο διατηρήθηκε ο ενθουσιασμός ασχολήθηκα, αλλά λίγο το ότι βαρέθηκα, λίγο ότι δεν είχα και χώρο να το βάλω κάπου, το σταμάτησα και το πήγα στην αποθήκη.

Ώσπου γνώρισα μια Φίλη καλή, η οποία λατρεύει τους πιγκουίνους, και θέλησα να της το δωρίσω. Οπότε το ξέθαψα, έστησα τα έτοιμα κομμάτια που είχα φτιάξει τότε και συνέχισα το υπόλοιπο. Το κόλλησα, το καδροποίησα και της το έδωσα. Μάλλον γι' αυτήν έγινε η τότε αγορά. Σα να το ήξερα! :P

Διπλή η χαρά. Τόσο για το ότι το ολοκλήρωσα, όσο και για την χαρά που της έδωσα.

Δυστυχώς, δεν έβγαλα καμιά φωτογραφία, να το δείτε.

γρρρρρ και ακούγεται τόσο ωραίο.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αχ ξεχάστηκα! Εγω το τελειωσα το παζλάκι μου καιρό τώρα και το χω κορνιζάρει ήδη στον τοίχο. Magnifique! Το επομενο το ψάχνω ακόμα... Πάλι πολλά κομμάτια θα είναι και έχω σκεφτεί και το τοπίο, αρκεί να βρω αυτό που θέλω. Αν δεν βρω κάτι που ναμαρέσει, σκέφτηκα και τη λύση να κάνω μια φωτό, παζλ. Οψόμεθα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αχ ξεχάστηκα! Εγω το τελειωσα το παζλάκι μου καιρό τώρα και το χω κορνιζάρει ήδη στον τοίχο. Magnifique! Το επομενο το ψάχνω ακόμα... Πάλι πολλά κομμάτια θα είναι και έχω σκεφτεί και το τοπίο, αρκεί να βρω αυτό που θέλω. Αν δεν βρω κάτι που ναμαρέσει, σκέφτηκα και τη λύση να κάνω μια φωτό, παζλ. Οψόμεθα...

Έχεις βάλει φώτο εδώ;;;; σέλουμε να το δούμεεεεεεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top