Φιλία και εξοικείωση με το σύντροφο μας

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΛ!

Με το θέμα τουαλέτα, αλήθεια, τι κάνετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tι να κάνουμε;

Μακριά κι αγαπημένοι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ντους δε μπορουμε να κάνουμε μαζί εκτός απ τους καλοκαιρινούς μήνες που δεν υπάρχει θέμα ζεστου ή κρυου νερου :P
τουαλέτα όπως λέει και η Καγίρα, μακρυα και αγαπημένοι :P

Αν στο μέλλον παραστεί ανάγκη να τον καθαρίσω λόγω ασθένειας δεν θα έχω κανένα απολυτως προβλημα!
Αλλά όσο δεν υπάρχει θέμα, δε βρίσκω το λογο να τα ισοπεδώνω όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
O απεξω βαζει μουσικη, κι ο απο μεσα περναει λιγα λεπτα ξενοιασιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχαχαχαχα.. τι μου θύμισες βρε Corpse.

Με τον πρώην μου, πρώτη φορά πάμε διακοπές μαζί. Ε, ξέρεις πως ειναι η τουαλέτα στα ενοικιαζόμενα δωμάτια.. πολύ κοντά! :D Τηλεόραση δεν υπήρχε, οπότε έχω ξυπνήσει, έχω πάει να ..κάνω ό,τι είναι να κάνω κι επειδή είναι και καλοκαίρι και κάνει φρικτή ζέστη κάνω 3 ώρες να βγω από την προσπάθεια να μην ακουστεί τίποτα κι όταν τελικά βγαίνω είμαι και μουσκίδι στον ιδρώτα και βρίζω (από μέσα μου, απέξω χαμογελάω). Αλλά είμαι περήφανη που τα κατάφερα και δεν ακούστηκε τίποτα! :P

Και τον βλέπω με την εφημερίδα ανα χείρας: "Άντε τελείωσες επιτέλους να πάρει και κάνας άλλος σειρά; "

:P:P:P

(η διακριτικότητα με μάρανε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ντους δε μπορουμε να κάνουμε μαζί εκτός απ τους καλοκαιρινούς μήνες που δεν υπάρχει θέμα ζεστου ή κρυου νερου :P

Εγώ και το καλοκαίρι με καυτό νερό κάνω μπάνιο!! :P:redface:

Πάντως εμένα μου φαίνεται υπερβολικό να βάζει κάποιος μουσική ή να ανοίγει τη βρύση ή να κάνει υπεράνυθρωπες προσπάθειες για να μην ακουστεί τίποτα. Ούτε έχω δει ποτέ και άντρα που να τα κάνει, κυρίως οι γυναίκες έχουν το κόμπλεξ. Εγώ πάντως κανονικά πηγαίνω τουαλέτα. Άλλωστε δεν στήνει και αυτί έξω απο την πόρτα :P Τι θα ακούσει πια μερικά μέτρα μακριά που είναι και με κλειστή την πόρτα; Την ανάγκη μου θα κάνω, δεν θα βάζω και κομπρεσέρ εκει μέσα :P
Πάντως για ούρηση δεν έχω πρόβλημα να είναι και μέσα (ούτε αυτός έχει με μένα) αρκεί να μην κοιτάει (ή να μην τον κοιτάω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πάντως για ούρηση δεν έχω πρόβλημα να είναι και μέσα (ούτε αυτός έχει με μένα) αρκεί να μην κοιτάει (ή να μην τον κοιτάω).
αχχαχαχαχαχ, μι του, και μάλιστα αυτός πλένει δοντάκια και εγώ του πειράζω το κωλαράκι:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
αχχαχαχαχαχ, μι του, και μάλιστα αυτός πλένει δοντάκια και εγώ του πειράζω το κωλαράκι:D:D:D

Τι μου θύμισες βρε Doooo

Πάντως το μπανάκι παρέα πάντα μου άρεσε. Η λέξη Τρουφίνιο είναι συνώμυνη με την έννοια του ντους







Υ.Γ. Καλά στέφανα και βίο ανθόσπαρτο που λένε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αχχαχαχαχαχ, μι του, και μάλιστα αυτός πλένει δοντάκια και εγώ του πειράζω το κωλαράκι:D:D:D
Αχαχαχαχα μι τουυυυυυυυυυυυυ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αχχαχαχαχαχ, μι του, και μάλιστα αυτός πλένει δοντάκια και εγώ του πειράζω το κωλαράκι:D:D:D

Χαχαχα ναι και σε μας τότε συμβαίνει, όταν ο ένας θέλει να πλύνει δόντια και ο άλλος να κάνει την ανάγκη του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Κι εγώ τον θεωρώ και τον καλύτερό μου φίλο. Ό,τι με απασχολεί του το λέω αμέσως και τον πρηζω (κλασικό φαινόμενο). Και αυτός το ίδιο κάνει. Γενικά του είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή ότι θέλω να τα λέμε όλα μεταξύ μας και να μην αφήνουμε κάτι κρυφό.

Μόνο ένα πράγμα δεν του έχω πει, το οποίο δεν το έχω πει και σε κανένα. Δεν είναι κάτι που θα βλάψει τη σχέση μας και ούτε έχει να κάνει με αυτή. Απλώς εγώ δεν αισθάνομαι άνετα να το πω σε κάποιον. :worry::/:

Κατά τα άλλα και μπάνιο κάνουμε μαζί και ξυρίζομαι, βγάζω φρύδια, βάζω μάσκα, είμαι με πυτζάμες, κάποιες φορές έχει τύχει να είμαι και βρωμίλος (π.χ. όταν ήμουν τάβλα με τη μέση μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κι εγώ τον θεωρώ και τον καλύτερό μου φίλο. Ό,τι με απασχολεί του το λέω αμέσως και τον πρηζω (κλασικό φαινόμενο). Και αυτός το ίδιο κάνει. Γενικά του είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή ότι θέλω να τα λέμε όλα μεταξύ μας και να μην αφήνουμε κάτι κρυφό.

Κατά τα άλλα και μπάνιο κάνουμε μαζί και ξυρίζομαι, βγάζω φρύδια, βάζω μάσκα, είμαι με πυτζάμες, κάποιες φορές έχει τύχει να είμαι και βρωμίλος (π.χ. όταν ήμουν τάβλα με τη μέση μου)


:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Φυσικα και ειμαστε και φιλοι! Αλλωστε ειμασταν φιλοι πριν παρει αλλη τροπη το πραγμα... Ωστοσω δεν ειναι και τοσο φιλια... Θελω να πω, πιστευω οτι μια σχεση ετσι ειναι...εφοσων βεβαια ειναι σχεση και οχι "σχεση"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και εμείς φίλοι... Είναι ο πρώτος που θα μάθει τι έχω και τι με πειράζει...και είναι αυτόν που θα ακούσω για κάποιο πρόβλημά μου... επίσης λατρεύω το γεγονός ότι στηρίζει κάθε απόφασή μου ακόμα και αν θεωρεί ότι πάω να κάνω βλακεία... και είναι αυτός που με ωθεί να κάνω πράγματα που φοβάμαι αλλά θέλω... Συν ότι ανά πάσα ώρα και στιγμή θα ακούσει τις φρίκες μου και τις γκρίνιες μου και θα με βάλει πάνω απ' όλα...άσχετα αν και περνά χάλια φάση αυτή την περίοδο :)

'Οσο για εξοικείωση... εμένα με ερωτεύθηκε άρρωστη... Και το πρώτο φιλί μου το έδωσε όταν είχε περάσει από το σπίτι να δει τι κάνω μιας και από το πρωί είχα ζαλάδες και εμετό και ήμουν κομμάτια... Οπότε ήμουν χλωμή, απεριποίητη, με μαλλί κότσο, γυαλιά μυωπίας και ένα ωραιότατο έρπη στα χείλη....so sexyyyyyyyyyyyy :redface: :P

Μπάνιο κάνουμε μαζί...αν και παίζει θέμα κλασσικά με το νερό...το θέλει πάντα χλιαρό προς κρύο ενώ εγώ είμαι του ζεστού :P Έχω ξυριστεί μπροστά του...μάσκες, φρύδια κλπ φροντίζω όμως να τα κάνω όταν λείπει εκείνος :)

Για τα ενδότερα της τουαλέτας είμαστε μακριά και αγαπημένοι... Κλείνει η πόρτα και κανένας δεν ρωτάει τι γίνεται εκεί μέσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Φιλία και όλα, η καλύτερη παρέα απόλυτη ηλικρίνια, λέμε τα πάντα και δεν κρύβουμε τίποτα, πρέπει να λέμε στον άνθρωπό μας τι νοιώθουμε κάθε στοιγμή και να μαθένουμε για εκείνον, υγεία ειναι αλήθεια και ψέμα σαράκι που τρώει κρυφά την σχέση και στο τέλος την καταρέει, χωρίς να το καταλάβεις γίνεσε θύμα της ίδιας σου της αγάπης και ο πόνος ειναι μεγαλήτερος απο την αλήθεια που θα έλεγες απο την αρχή:)
συμφωνω με μανια....

κ προσθετω... κανω τα παντα μπροστα του εκτος βεβαια την αναγκη μου στην τουαλετα... δεν μαρεσει που μερικα ζευγαρια αφηνουν ανοιχτει την πορτα.... ντουζακι κανουμε πολλες φορες μαζι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λοιπόν, είναι η εποχή του δείτε-πόσο-εξοικειωμένοι-είμαστε;;;

Τις προάλλες μου διηγούνταν κάτι φίλοι ότι μπορεί αυτή να είναι στην τουαλέτα για τη μεγάλη ανάγκη κι αυτός στο ντους... ίιιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ειναι και τοσο πρωτοτυπο το φαινομενο :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα ναι, δε λέω ότι είναι πρωτότυπο ή ότι το ακούω πρώτη φορά... Αλλά τελευταία άκουσα πολλά μαζεμένα (κι έτυχε να πρέπει να απολαύσω inside stories γύρω από το θέμα) και βουαλά. Dunno, τι λέτε εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εμένα δεν θα μου άρεσε τέτοιου είδους "εξοικίωση". Δεν με ενοχλεί να χρησιμοποιεί το έτερον ήμισυ τα πράγματά μου (άσχετα αν μου αρέσει τυπικά και μόνο να το δηλώνει ή να ρωτάει), να κυκλοφορεί τσιτσίδι ή με μποξεράκια μες στο σπίτι μου, να μπει να πάρει κάτι απ το μπάνιο ενώ λούζομαι κτλ.. Αλλά να κάνω πιπί ενώ αυτός κάνει μπάνιο.. χμμ εμένα δεν θα μου άρεσε. Ούτε να σκαλίσω τη μύτη μου αν με φαγουρίζει μπροστά του. Δεν είναι ότι θα ξυνίσει τα μούτρα ή θα με κοροϊδέψει, απλά δεν αισθάνομαι εγώ καλά. Αν χτυπήσει την πόρτα του μπάνιου για να ουρήσει ενώ πλένω δόντια ή κάνω μπάνιο, δεν θα έλεγα κάτι, αλλά θα προτιμούσα να μην... Αυτά τα κόψαμε με τις ξαδέρφες μου από τότε που ήμασταν 5 (άντε 8 ) και η μία έκανε πιπί και η άλλη έπλενε δόντια. Το θεωρούσαμε φυσιολογικό, μιας και μεγαλώσαμε σαν αδερφές, αλλά με το boyfriend δεν θα το 'θελα. Τσιτσίδι κυκλοφορώ, αλλά δεν ρεύομαι/αερίζομαι/ουρώ/ενεργούμαι* μπροστά του, ούτε με σφαίρες.

*what all normal people do
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οσο και να ειναι το πιο φυσιολογικο πραγμα (ουρηση,αφοδευση...ή κατα το ελληνικοτερον "number 1", "number 2" :P ), δε σημαινει οτι ειναι και ωραιο ή ανετο. Προσωπικα δε μου αρεσει. Και το να κάνει και μπανιο καποιος ταυτοχρονα....τι να πω...δλδ αμα τη βρισκει να κανει μπανιο τη στιγμη που διπλα παιζει τρομπονι και τα αρωματα επισκιαζονται απο ξερετε τι....ειναι κι αυτο ενα βιτσιο ισως...πρεπει να τα σεβομαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top