Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
  • Ναί, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 7 41.2%
  • Όχι και πάλι όχι!

    Ψήφοι: 5 29.4%
  • Θα το σκεφτόμουν αν υπήρχαν συγκεκριμένοι λόγοι/προϋποθέσεις...

    Ψήφοι: 5 29.4%
  • ΔΞ/ΔΑ/ΕΑΣΚΜ (έχω άλλα στο κεφάλι μου)

    Ψήφοι: 0 0.0%

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εννοειται οτι σκιαγραφει την προσωπικοτητα μας......φαινεται κι απο τις απαντησεις αυτο.για αλλους ειναι απολαυση ,για αλλους ηθικη ,αλλοι το παιρνουν σοβαρα κι αλλοι οχι.αποφασιζεις αν θα κανεις ερωτα με καποιον που δεν αγαπας αλλα που θα βγεις οικονομικα κερδισμενη ή αν θα παραμεινεις μια φτωχη πλην τιμια κοπελα.εκτος ,ειπαμε,αν τα λεφτα πανε σε ιδρυματα ,οποτε εκει τα ξεχνας ολα για τα ερμα τα ορφανα.......

Ας φροντισουμε να ειμαστε συνεπεις σε βασικες ηθικες αρχες που εχουν να κανουν με την ελευθερια και εκεινη που μας απαγορευει να βλαπτουμε τους γυρω μας και μετα ας ασχοληθουμε και με τη σεξουαλικη ζωη του ηθικου και του ανηθικου.
Ποτε δε θα κρινω καποιον στο συνολο βασει της σεξουαλικης του ζωης και επιλογων του. Και εαν ειναι στη λιστα των κριτηριων μου, θα βρισκεται στο τελος αυτης.
Ενιγουει... καθεις με τις αποψεις του... Δεν περιμενω να εχουν ολοι την ιδια αποψη με μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
rascal : πολλα θες :P

Λευτερη : αυτα που ανεφερες δεν ειναι κατι εξωπραγματικο που να μη μπορεσεις να κανεις απο μονος σου. Ναι δεν ειναι ολα δωρεαν,αλλά ουτε εσυ κοιμασαι στα παγκακια κιολας.

Πειραια,Καρπαθου πλατεια στο νοτιο μερος υπαρχει παγκακι με τα αρχικα μου. Εκει θα με βρειτε να κοιμαμαι συνηθως:P:P

Δεν ειπα πως κοιμαμαι στα παγκακια αλλα δεν ειπα πως μου περισσευουν κιολας. Το θεμα ειναι αν θα καταφερω να το κανω απο μονος μου και ποτε. Γιατι θα ξοδεψω τη μιση ζωη μου ετσι ωστε να δουλευω σε μια δουλεια που κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μου προσφερει ευχαριστηση (αν και ποτε δε ξερεις πως μπορουν να ερθουν τα πραγματα) ετσι ωστε να καταφερω στην υπολοιπη μιση να κανω καποια απο αυτα, γιατι ολα ειναι λιγο δυσκολο. Δεν ειπα πως δεν γινεται, ειπα πως αν μου δινοταν η ευκαιρια θα την εκμεταλευομουν για να κανω αυτα τα πραγματα οσο πιο νωρις γινεται ετσι ωστε να αφησω περιθωρια και για αλλα που πιθανως να στοχευσω στο μελλον. Καλυτερα να περασω δηλαδη μερικες ωρες χωρις ευχαριστηση παρα οχτω ωρες++ καθε μερα για 40 χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
( Αναφέρω την έρευνα μόνο και μόνο επειδή οι περισσότεροι σχετίζουν τα λεφτά με την ευτυχία.)

«Πριν από κάποια χρόνια, θα σας έλεγα απλά πως ευτυχία είναι να δουλεύετε σκληρά και να αποταμιεύετε. Τα πράγματα έχουν αλλάξει όμως τώρα. Και αυτό είναι κάτι που ακόμα δεν έχω αποσαφηνίσει» εξήγησε ο Inglehart.(University of Michigan political scientist)

Oι 10 πιο ευτυχισμένες χώρες στον κόσμο.
No. 1: Denmark
No. 2: Puerto Rico
No. 3: Colombia
No. 4: Iceland
No. 5: Northern Ireland
No. 6: Ireland
No. 7: Switzerland
No. 8: Netherlands
No. 9: Canada
No. 10: Austria

Η έρευνα «Παγκόσμιες Αξίες» για το 2008 έδειξε πως η ελευθερία επιλογής, η κοινωνική αποδοχή και όχι μόνο ο πλούτος σχετίζονται άμεσα με την ευτυχία των λαών.
Δεν είναι μόνο τα χρήματα.
Σε γενικές γραμμές, η αύξηση στη διεθνή ανάγκη και αίσθηση ελευθερίας τα τελευταία 25 χρόνια έχει αρχίσει να περιορίζει την καθαρή επίδραση της οικονομικής ανάπτυξης ως μονοπωλιακή παράμετρο ευτυχίας. Το γεγονός αυτό αποτυπώνεται στο ότι αναπτυγμένες χώρες με σταθερό οικονομικό περιβάλλον εμφανίζονται περισσότερο ευτυχισμένες χάρη στην μεγαλύτερη στάθμιση επί της ελευθερίας επιλογής.

Επιπροσθέτως, «υπάρχει συρρίκνωση στις αποδόσεις της οικονομικής προόδου» ανέφερε ο Inglehart. Στις φτωχότερες χώρες, η ευτυχία συνδέεται με την αλληλεγγύη μέσα στις τοπικές κοινότητες, με τις θρησκευτικές πεποιθήσεις και τον πατριωτισμό, και ίσως αυτά να εξηγούν και την ευτυχία σε ορισμένες φτωχές χώρες της Λατινικής Αμερικής, συνεχίζει ο ερευνητής.

πηγη:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Συγνωμη που θα αμφισβητήσω την έρευνά σου Έμμα μου, αλλά επειδή τυχαίνει να έχω πολύ καλές σχέσεις με κάποιους Δανούς (και έχει τύχει να μείνω και Δανία για σχεδόν 10 ημέρες πριν χρόνια), μόνο ευτυχισμένους δεν τους λες. Όσοι Δανοί έχουν έρθει Ελλάδα έχουν τρελαθεί και πάρα πολλοί δεν έφυγαν ποτέ, παρόλο που οι παροχές εδώ δεν αξίζουν τίποτα μπροστά στις παροχές που προσφέρει το δικό τους κράτος. Οι παροχές όμως αυτές δεν τους σώζουν από μια ατελείωτη μιζέρια - 9 η ώρα είναι όλοι κλεισμένοι στα σπίτια τους με χαμηλά φώτα αναμμένα για να μη καίνε και πολύ ρεύμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Oι 10 πιο ευτυχισμένες χώρες στον κόσμο.
No. 1: Denmark
No. 2: Puerto Rico
No. 3: Colombia
No. 4: Iceland


...









Υγ. Έξω οι μπάτσοι από τη Χριστιανία.




-----------------------------------------------------------------

Καλυτερα να περασω δηλαδη μερικες ωρες χωρις ευχαριστηση παρα οχτω ωρες++ καθε μερα για 40 χρονια...


...Έλα ρε μαν, η δουλειά δεν είναι ντροπή

(ενώ η ντροπή είναι ντροπή, πως να το κάνεις.
τελικά, όλοι έχουν μια τιμή για την ντροπή τους;
...ε ντροπή τους Ο_ο


Είναι σαν το ανέκδοτο, που λέει ο πατέρας στον γιό
"η μάνα σου θα πήγαινε με κάποιον για ένα μύριο, και η αδερφή σου το ίδιο. δυνητικά έχουμε δυο μύρια στην τράπεζα, στην πραγματικότητα δύο π#τανες στο σπίτι" :P







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,048 μηνύματα.
Λολ, εκείνη ποιός θα την αποζημίωνε; :P

Το ίδιο λέμε. Ο πιο κάτω κάνει την ανήθικη πρόταση. Ο Ρεντφορντ και η Μπελούτσι δεν θα την έκαναν, γιατί το έχουν όποτε το θέλουν τζάμπα. Ηθικό δίδαγμα, καλύτερα μπαγκς παρά ρεμπεσκές :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο Ρεντφορντ και η Μπελούτσι δεν θα την έκαναν, γιατί το έχουν όποτε το θέλουν τζάμπα.

Καλά, μην το λες,
από την στιγμή που υπάρχουν ρεμπεσκέδες, οι ωραίοι θα τρώνε και καμμιά χυλόπιτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vintage

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
ε εννοειται οτι θα το εκανα!!

αλλα παντα με προφυλακτικο!ερωτας και προστασια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
είναι απλά μια λέξη. και αν είχες μόλις γίνει τόσο πλούσια θα την έγραφες εκεί που πρέπει μαζί με αυτούς που θα σε λέγαν έτσι.

εκείνοι θα ήταν ακόμη σκλάβοι. εσύ όχι.

Διαβάζω αυτό το θέμα ενάμιση σχεδόν χρόνο μετά γιατί είχα μια τέτοια συζήτηση με κάποιον που μου είπε οτι για [κάποιο μεγάλο ποσό] θα το έκανα και του απάντησα πως όχι. Μου λέει "δε θα το μάθαινε κανείς" κι απαντώ "θα το ξέρω όμως εγώ κι αυτό είναι χειρότερο". Διαβάζω τις απαντήσεις μου από πέρσυ και βλέπω πως είχα πει οτι θα το έκανα. Δεν ισχύει πια. Δίνω ένα "ίσως" μόνο αν υπήρχε κάποιο πρόβλημα υγείας κάποιου δικού μου ανθρώπου ή δικό μου (χτύπα ξύλο).

Όσο για το "εκείνοι θα ήταν ακόμη σκλάβοι. εσύ όχι." του Δημήτρη που πια δεν είναι στο φόρουμ (κακώς btw!!!:P), μπορεί να ήταν σκλάβοι ενός αφεντικού αλλά εγώ θα ήμουν σκλάβα μιας αξιοκατάκριτης κατά τη δική μου ηθική πράξης κι αυτό είναι χειρότερο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τρόποι να βρεθούν χρήματα υπάρχουν και μάλιστα πολλοί. Κάποιοι θα αποδόσουν κάποιοι όχι. Πρέπει να γίνει μεγάλη προσπάθεια όμως και χρειάζεται και τύχη και πάρα πολύ υπομονή.
Υπόμονή σημαίνει ότι δεν το βάζει κάτω αλλά συνεχίζει να προσπαθεί παρά τα σκατά που τρώει.
Αυτό θα την κάνει δυνατή, αυτό θα της δώσει το πείσμα να συνεχίσει. Αυτό θα την κάνει και ευτυχισμένο άνθρωπο γιατί προσπάθησε χωρίς να ξεπουλήσει τα δικά της πιστεύω και να ξεφτιλιστεί στον εαυτό της.

Εύκολες λύσεις υπάρχουν αλλά η εύκολη λύση δεν είναι πάντα η σωστή. Όχι για κανέναν άλλον αλλά για σένα.
Διότι βλέπω οι ηθικές αξίες και κυρίως η αξιοπρέπεια έχουν πάει περίπατο. Και πως περιμένεις μετά να σε σεβαστεί και ο άλλος...

Έχω γνωρίσει διαφόρων ειδών ανθρώπους και από την καλή και την ανάποδη.
Οι γυναίκες που πηδιόντουσαν για τα ευρώ (ας έχουν και πολλά μηδενικά) και το παιζανε κυρίες ανέκαθεν μου προκαλούσαν αηδία όπως και ο καθένας χωρίς αξιοπρέπεια.
Ούτε για να τη φτύσεις δηλαδή. Τζάμπα σάλιο.
(εκτός αν το κάνει επαγγελματικά όπου για μένα έχει ξεκαθαρίσει την θέση της και δεν ισχύει το παραπάνω)


@ Himella:

Συμφωνούμε στο τελευταίο σου post :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παλι, στιλ μπιλιβ πως και βεβαια θα το εκανα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ρε παιδια μηπως βλεπετε πολυ "χιλιες και μια νυχτες"??λεω γω τωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μουαχ. Δε θα το έκανα. Καθαρότατο όχι.
Είναι πολύ έξω από μένα. Ε δε θα γίνω και σαν αυτούς που κοροιδεύω Ο.ο
Εξάλλου είναι και θέμα αξιοπρέπειας. Μπορεί να μην το μάθαινε κανένας, αλλά και μόνο η ιδέα ότι το έκανα είναι αηδιαστική.
Οκ και είναι πολλά τα λεφτά. So what? Το κάνω δε το κάνω, δε παίζει να πεθάνω και της πείνας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Δύσκολη ερώτηση αλλά εύκολη η απάντηση εδώ που δεν είναι αλήθεια..πραγματικά αν μας έκαναν στα αλήθεια αυτη την πρόταση..δεν νομίζω να απάνταγε ο καθένας τόσο εύκολα..εγώ ειλικρινά δεν ξέρω..ωραία τα λεφτά αλλά το μετά δεν ξέρω..κ είναι ανάλογα με τον χαρακτήρα του καθένα..άμα ήταν κάποιος ωραίος..ένταξει θα γινόταν πιο εύκολα...αλλά άμα ήταν κανένας γέρος...........................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
άμα ήταν κάποιος ωραίος..ένταξει θα γινόταν πιο εύκολα


εσυ σα να τα θέλεις όλα :P


όχι, για να έχει νόημα η ερώτηση
(ή, αν προτιμάτε, το να μην χαθεί το νόημα του ελεύθερου σεχς)
θα πρέπει ο ανήθικος να είναι
αποκρουστικός :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εγω ειμαι λιγακι ανωμαλη. δε θα ειχα ηθικες αναστολες τη στιγμη που το ανταλλαγμα ειναι πολυ μεγαλυτερο. παρ ολα αυτα παιζει να χαριζα το μεγαλυτερο ποσο των χρηματων γιατι θα ενιωθα βαρος και ο λογος ολης της δυστυχιας γυρω μου στην κοινωνια... αυτο ισως με φορτωνε τυψεις που δε θα με αφηναν να ευχαριστηθω τα χρηματα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δε θα ειχα ηθικες αναστολες τη στιγμη που το ανταλλαγμα ειναι πολυ μεγαλυτερο


Να μια ατάκα που θα πέρναγε απαρατήρητη: "όλα έχουν την τιμή τους" :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Οι γυναίκες που πηδιόντουσαν για τα ευρώ (ας έχουν και πολλά μηδενικά) και το παιζανε κυρίες ανέκαθεν μου προκαλούσαν αηδία όπως και ο καθένας χωρίς αξιοπρέπεια.
Ούτε για να τη φτύσεις δηλαδή. Τζάμπα σάλιο.
(εκτός αν το κάνει επαγγελματικά όπου για μένα έχει ξεκαθαρίσει την θέση της και δεν ισχύει το παραπάνω)

1)Για να φτάσει κανείς να μην έχει αξιοπρέπεια, πρέπει συστηματικά κάποιοι να του την έχουν καταστρέψει, διαλύσει, εξαφανίσει... Θεωρείς ότι είναι αξιοπρεπώς να φτύσεις αυτα τα θύματα?

2) Αν η "επαγγελματια" έχει ξεκάθαρη θεση κερδίζει το σεβασμό σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Ας υποθέσουμε πως κάποιος σας δίνει ένα μεγάλο χρηματικό ποσό με το οποίο δε θα χρειαστεί να ξαναδουλεψετε στη ζωή σας εσείς και τα παιδιά σας με την προϋπόθεση να κάνετε σεξ μια βραδιά μαζί του, κάνοντας αυτά που θέλει εκείνος (τα αντίστοιχα και για τους άντρες).

Θα το κάνατε;

Θα το έκανα αρκεί να μου άρεσε η γυναίκα, αλλά δεν θα δεχόμουν χρήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όχι.. δεν μπορώ ούτε να διανοηθώ κάτι τέτοιο.. Χίλιες φορές να πεθάνω από ασιτία...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top