Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)
  • Ναί, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 7 41.2%
  • Όχι και πάλι όχι!

    Ψήφοι: 5 29.4%
  • Θα το σκεφτόμουν αν υπήρχαν συγκεκριμένοι λόγοι/προϋποθέσεις...

    Ψήφοι: 5 29.4%
  • ΔΞ/ΔΑ/ΕΑΣΚΜ (έχω άλλα στο κεφάλι μου)

    Ψήφοι: 0 0.0%

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
1)Για να φτάσει κανείς να μην έχει αξιοπρέπεια, πρέπει συστηματικά κάποιοι να του την έχουν καταστρέψει, διαλύσει, εξαφανίσει... Θεωρείς ότι είναι αξιοπρεπώς να φτύσεις αυτα τα θύματα?

2) Αν η "επαγγελματια" έχει ξεκάθαρη θεση κερδίζει το σεβασμό σου?

1) Με το πρώτο κομμάτι δεν συμφωνώ.
Εάν κάποιος θεωρεί ότι κάποιοι του ρουφάνε την ζωή και την αξιοπρέπεια, τότε πρέπει να κάνει κάτι γι' αυτό. Και ο σκοπός δεν αγιάζει πάντα τα μέσα. Από κει και πέρα πιο πολύ σαν δικαιολογία μου ακούγεται.
Δεν είναι αξιοπρέπεια να φτύνεις κανέναν και προσωπικά δεν είπα ότι θα φτύσω κάποιον ούτε το έχω κάνει ποτέ. Είπα "ούτε για φτύσιμο δεν είναι" δείχνοντας την έλλειψη αξιοπρέπειας.

Σε ποια θύματα αναφέρεσαι; Δεν βλέπω κανένα θύμα.

2) Ο όποιοσδήποτε έχει ξεκάθαρη θέση σε κάτι είναι σε έναν βαθμό σεβαστό (δεν λέει ότι σέβομαι αυτό που κάνει, αλλά επιλογή του είναι). Εάν θέλει να κάνει sex για τα χρήματα είναι δικαίωμα της.
Το ίδιο και εσύ και το σέβομαι.
Αυτό που δεν πρόκειται να σεβαστώ είναι η δικαιολογία που πετάς περί "θυμάτων" και το παρακάτω.

1)Για να φτάσει κανείς να μην έχει αξιοπρέπεια, πρέπει συστηματικά κάποιοι να του την έχουν καταστρέψει, διαλύσει, εξαφανίσει...

Είναι πάρα πολύ εύκολο να ρίχνουμε το φταίξιμο στους άλλους για να βρίσκουμε άλλοθι για τις πράξεις μας. Αλλά κυρίως δείχνει έλλειψη αυτοσεβασμού.
Εγώ θα ντρεπόμουν για την πάρτη μου να πω κάτι τέτοιο.
Δικαίωμα σου είναι όμως. Όπως και δικό μου να κρίνω τα παραπάνω από την στιγμή που γράφεις σε public χώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Himela δεν ήταν ανάγκη το PM μου να το βγάλεις στην φόρα και να το κάνεις θέμα κιόλας σου είπα να μείνει μεταξύ μας:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
1) Με το πρώτο κομμάτι δεν συμφωνώ.
Εάν κάποιος θεωρεί ότι κάποιοι του ρουφάνε την ζωή και την αξιοπρέπεια, τότε πρέπει να κάνει κάτι γι' αυτό. Και ο σκοπός δεν αγιάζει πάντα τα μέσα. Από κει και πέρα πιο πολύ σαν δικαιολογία μου ακούγεται.

Σε ποια θύματα αναφέρεσαι; Δεν βλέπω κανένα θύμα.
Αυτό που δεν πρόκειται να σεβαστώ είναι η δικαιολογία που πετάς περί "θυμάτων" και το παρακάτω.
Είναι πάρα πολύ εύκολο να ρίχνουμε το φταίξιμο στους άλλους για να βρίσκουμε άλλοθι για τις πράξεις μας. Αλλά κυρίως δείχνει έλλειψη αυτοσεβασμού.
Εγώ θα ντρεπόμουν για την πάρτη μου να πω κάτι τέτοιο.
Δικαίωμα σου είναι όμως. Όπως και δικό μου να κρίνω τα παραπάνω από την στιγμή που γράφεις σε public χώρο.
Παμε απο την αρχή:
Μιλάμε για ανθρώπους που δεν έχουν αξιοπρέπεια.
Αναρωτήθηκες ποτέ πώς φτάνει κανείς να μην έχει αξιοπρέπεια? Και προπαντός, από ποια ηλικία αρχίζει να καταστρέφεται η αξιοπρέπεια?
Είναι εύκολο να κρίνουμε... συνήθως κρίνουμε αυτό που δεν καταλαβαίνουμε.


2) Εάν θέλει να κάνει sex για τα χρήματα είναι δικαίωμα της.
Το ίδιο και εσύ και το σέβομαι.
Στις ελλειπτικές προτάσεις το ρήμα εννοείται από το συνολικό νόημα της πρότασης… εσυ... τι θες να πεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
(εκτός αν το κάνει επαγγελματικά όπου για μένα έχει ξεκαθαρίσει την θέση της και δεν ισχύει το παραπάνω)

Μα και το να πει ναι σε μια τέτοια "ανήθικη"* πρόταση που πραγματεύεται το παρόν θέμα, εξίσου ξεκάθαρη θέση δεν είναι; Δεν κοροϊδεύει κανέναν ότι το κάνει για άλλους λόγους, είναι ξεκάθαρα επαγγελματική συναλλαγή.

*εντός εισαγωγικών γιατί εξαρτάται από την ηθική του καθενός το κατά πόσον μια τέτοια πρόταση είναι ανήθικη. Για τη δική μου πάντως ηθική, δεν είναι, όπως και οτιδήποτε άλλο δεν βλάπτει κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

star65

Νεοφερμένος

Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
στην autoban από την Δρέσδη προς την Πράγα , ένα σωρό πανέμορφα κορίτσια κάνουν πιάτσα.

Πρόκειται για το ωραιότερο είδος γυναικών στον κόσμο που έχουν καταγωγή από την Τσεχία.

Μου είναι πολύ πιο ευυπόληπτα όλα αυτά τα κορίτσια παρά όλες οι καθημερινές καβαλημένες και ξεπουλημένες "εγώ είμαι και άλλη δεν υπάρχει στον κόσμο "
που κυκλοφοράνε ανάμεσά μας και ψάχνουν να ξεπουληθούν μόλις αντικρίσουν το πρώτο γεμάτο πορτοφόλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
*εντός εισαγωγικών γιατί εξαρτάται από την ηθική του καθενός το κατά πόσον μια τέτοια πρόταση είναι ανήθικη. Για τη δική μου πάντως ηθική, δεν είναι, όπως και οτιδήποτε άλλο δεν βλάπτει κανέναν.
δε χρειαζεται ομως να βλαπτει καποιον αμεσα. μπορει να βλαπτεις καποιον και με το συστημα αξιων σου. αν εσυ πιστευεις οτι το πουλι σου ειναι το σημαντικοτερο πραγμα στον κοσμο και αξιζει να δωσεις απειρα λεφτα για μερικα λεπτα ικανοποιησης του, ναι πιστευω οτι βλαπτεις την κοινωνια. γι αυτο εχουμε καταντησει εκει που ειμαστε

(
το εσυ ειναι γενικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δε χρειαζεται ομως να βλαπτει καποιον αμεσα. μπορει να βλαπτεις καποιον και με το συστημα αξιων σου. αν εσυ πιστευεις οτι το πουλι σου ειναι το σημαντικοτερο πραγμα στον κοσμο και αξιζει να δωσεις απειρα λεφτα για μερικα λεπτα ικανοποιησης του, ναι πιστευω οτι βλαπτεις την κοινωνια. γι αυτο εχουμε καταντησει εκει που ειμαστε

(
το εσυ ειναι γενικο)
Πιθανόν να βλάπτεις με το σύστημα αξιών σου μόνο αν προπαγανδίζεις υπέρ αυτού. Από εκεί και πέρα, ο καθένας είναι ελεύθερος να διαθέσει τα χρήματα του ή το κορμί του όπως επιθυμεί, χωρίς να το βρίσκω ανήθικο.
Η προσωπική μου ηθική έχει μόνο ένα αξίωμα: Ανήθικο είναι κάτι όταν βλάπτει άλλα όντα, διάφορετικά από τον πράττοντα. Οποιαδήποτε πράξη δεν ανάγεται σε αυτό το βασικό αξίωμα, δεν τη βρίσκω ανήθικη. Simple as that.

(Προφανώς είναι γενικό το εσύ, δεν τυχαίνει να διαθέτω το εν λόγω όργανο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

star65

Νεοφερμένος

Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
το σύνολο των κανόνων ηθικής του ανθρώπου είναι κάτι αντίστοιχο με την αναπαράσταση του σύμπαντος,

είναι σαν ένα μπαλόνι που φουσκώνει και ξεφουσκώνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το σύνολο των κανόνων ηθικής του ανθρώπου είναι κάτι αντίστοιχο με την αναπαράσταση του σύμπαντος,

είναι σαν ένα μπαλόνι που φουσκώνει και ξεφουσκώνει...


Ε;
...:confused::confused::confused:

Α;
...:hmm:

Μονο ένα συμπέρασμα μπορώ να βγάλω από αυτό που λες:

Ο Θεός Τρομπάρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Στα εικοσι θα τον πλακωνα στο ξυλο που τολμησε να μου προτινει κατι τετοιο.Στα τριαντα θα γελουσα τον μ@λ@κ@ πληρωνει για να γ@μησει τωρα στα σαραντα πια θα ρωτουσα που και ποτε τον βολευει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εγω θα το αναλυσω ψυχολογικα το θεμα.:smoke:
Απο την στιγμη που καποιος φτανει στο σημειο να προσφερει τοσα λεφτα ..σημαινει πως ειτε οι απαιτησεις του στο κρεβατι ειναι περα καθε φαντασιας,ειτε πως ειναι κακασχημος και δεν μπορει αλλιως να κανει τιποτα και με καμια κοπελα,ειτε πως ειναι απελπισμενος και θελει να εκμεταλλευτει απλα καποια με εναν αξιοπεριεργο τροπο για ενα βραδυ.Θα ελεγα πως προκειται στη εκμεταλλευση για μισος ,γιατι ποτε δεν καταφερε να κερδισει την κοοπελα, επομενως θεωρω πως και οι διαθεσεις του θα ειναι πολυ απλα εκδικητικες..και θα εχουν σκοπο μονο να πληγωσουν την κοπελα,αναβαθμιζοντας φυσικα αυτοματα το ηθικο του.Την περιπτωση να την αγαπαει την αποκλειω,γιατι οταν καποιος πραγματικα αγαπαει,δεν κανει ανιθηκες προτασεις,αλλα προσπαθει να προσεγγισει αλλιως το ατομο των ονειρων του.Και αν παλι τοοοοσο την αγαπουσε,και αυτη του εριχνε Χ ή ειχε οικογενεια κτλ..θα προσφερε τα λεφτα για χαρη της ,και χωρις την υποδούλωσή της.:pfff:
Επομενως οχι απλα θα τον απερριπτα ,αλλα θα του εκοβα και την καλημερα που τολμησε να με υποβαθμισει τοσο κανοντας αυτην την προταση.Οχι ,δεν ειμαι σνομπ,αλλα σιχαινομαι τετοιους ανθρωπους.Δεν μπορεις να κανεις κατι καλο μεσω του κακου.:down:
Μην τολμησει κανεις να μου κανει λοιπον προταση.:D:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εγω δεν θα το εκανα, 1ον γιατι τα πολλα λεφτα μου ειναι αδιαφορα και 2ον επειδη δεν ειμαι προς πωληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 690 μηνύματα.
Κακά τα ψέμματα...

Everybody has his price!

Wenn der Preis stimmt,alles andere ist Nebensache - οταν η τιμη ειναι σωστή,ολα τα αλλα ειναι δευτερεύοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ας υποθέσουμε πως κάποιος σας δίνει ένα μεγάλο χρηματικό ποσό με το οποίο δε θα χρειαστεί να ξαναδουλεψετε στη ζωή σας εσείς και τα παιδιά σας με την προϋπόθεση να κάνετε σεξ μια βραδιά μαζί του, κάνοντας αυτά που θέλει εκείνος (τα αντίστοιχα και για τους άντρες).

Θα το κάνατε;
Διάβασα το μήνυμα 4-5 φόρες μέχρι να καταλάβω αυτό που περιγράφεις σε τι διαφέρει από τον γάμο όπου η γυναίκα δεν δουλεύει. :P Μετά πρόσεξα ότι αφορά μόνο ένα βράδυ :(

Πάντως πότε δεν θα έκανα τέτοια πρόταση, θα προτιμούσα να τάξω γάμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Διάβασα το μήνυμα 4-5 φόρες μέχρι να καταλάβω αυτό που περιγράφεις σε τι διαφέρει από τον γάμο όπου η γυναίκα δεν δουλεύει. :P Μετά πρόσεξα ότι αφορά μόνο ένα βράδυ :(

Πάντως πότε δεν θα έκανα τέτοια πρόταση, θα προτιμούσα να τάξω γάμο :P

Την πρόταση δεν θα την έκανες... Αν όμως ήσουν ο ... δέκτης της ... προσφοράς, ποια θα ήταν η απάντησή σου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Την πρόταση δεν θα την έκανες... Αν όμως ήσουν ο ... δέκτης της ... προσφοράς, ποια θα ήταν η απάντησή σου?:hmm:
Χμ, δεν απαντάω. Δεν έχω δει τις δεσμεύσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Λογικά ναί, εκτός αν μιλάμε για πολύ βιτσιόζικα πράγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Παρολο που ειναι ανηθικο,νομιζω οτι θα το εκανα...:redface:Τι ειναι μια βραδια εξαλλου,αφου θα σου εξασφαλισει μια ανετη ζωη για σενα και την οικογενεια σου χωρις στερησεις??;)
Ακουγεται πολυ εξευτελιστικο,το ξερω,αλλα η αληθεια να λεγεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Παρολο που ειναι ανηθικο,νομιζω οτι θα το εκανα...:redface:Τι ειναι μια βραδια εξαλλου,αφου θα σου εξασφαλισει μια ανετη ζωη για σενα και την οικογενεια σου χωρις στερησεις??;)
Ακουγεται πολυ εξευτελιστικο,το ξερω,αλλα η αληθεια να λεγεται!!



:D Ξέρεις το ανέκδοτο με την θεωρία και την πράξη;

Ρωτά ο γιός τον μπαμπά,

"Μπαμπά, τι διαφορά έχει η θεωρία από την πράξη;"

"Να σου πω υιέ μου. Πήγαινε στην μάνα και στην αδερφή σου, και ρώτα τις εάν θα πήγαιναν με έναν άντρα,
για ένα εκατομμύριο".

Πάει ο γιός λοιπόν στην μαμά
και της λέει...

"Μαμα, θα πήγαινες με έναν άντρα για ένα εκατομμύριο;"

"Ε ναι, θα είχαμε ζωή χωρίς στερήσεις μετά".

Πάει μετά ο γιός στην κόρη,
και την ρωτά:

"Θα πήγαινες με έναν άντρα για ένα εκατομμύριο;"

"Ε ναι, θα είχα άνετη ζωή μετά".

Πάει μετά ο γιός στον πατέρα και του λέει:

"Μπαμπά, η μαμά και η κόρη θα πήγαιναν με άντρες για ένα εκατομμύριο!"

"Ωραία παιδί μου" λέει ο μπαμπάς. "Που λες, στην θεωρία έχουμε δύο εκατομμύρια στην τσέπη, στην πράξη έχουμε
δύο π@#$@ μες στο σπίτι"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Well,δε θα το έκανα.

Πως να το πω λιανά,αν είναι να έχω τόσο χρήμα κάποτε,προτιμώ να μην είναι για το ... μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top