Τα τρελά της γειτονιάς

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Μένω σε χωριό και έχει φάση εδώ η γειτονιά.. τρελιάρηδες είμαστε :P
είναι από απέναντι η κυρά Α. και φωνάζει κάθε μέρα τη γιαγιά μου <<καλήήήή>> (αντί για καλέ) και κάνουν μια συνεννόηση.. φωνάζει η γριά γειτόνισσα απαντάει η δική μου γιαγιά, δεν ακούει η γειτόνισσα και νομίζει πως δε της δίνει σημασία η γιαγιά μου.. και η φάση είναι ότι παραμιλάνε κιόλας! όταν φωνάζει η γειτόνισσα, απαντά η γιαγιά μου και δεν ακούει η άλλη, λέει από έξω της "ουφ πάλι δεν άκουσε!!" τα ακούω εγώ απ' το μπαλκόνι και χαζογελάω κάθε φορά :P

θυμάμαι επίσης και ένα άλλο περιστατικό με τους γείτονες από τότε που ήμουν 5-6 χρονών..
είχαν κόσμο απέναντι και φωνάζει η μάνα το γιο "τι ώρα είναι Σ.??" και αυτός απαντά "οχτώ παρά γ.μ.σου και πιάσε το μ...ι σου!"¨από τότε μου έχει μείνει η ατάκα.. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Περιστατικό 1:Έχουμε μια κουτσομπόλα,γύρω στα 60 στην οικοδομή.Μια μέρα λοιπόν,παω στο μάθημα των γερμανικών και την πετυχαίνω έξω και μου λέει:Στα γερμανικά πάς???Μπράβο σου..πότε με το καλό το πτυχίο??(Απορώ που έμαθε οτι πηγαίνω γερμανικα.Βάζω στοίχημα οτι έχει κυάλια και οτι ξέρει τα πάντα για όλο το τετράγωνο..
Περιστατικο 2:Η διπλανή,κάνει δουλειές στο σπίτι και βάζει την Κορίνα στη διαπασων.
Περιστατικο 3:(αλλη γειτονια,της θείας μου)Είχε κατι διπλανες που χρωστουσαν μεχρι και το βρακί τους και λογω χρεών,για να μην τις βρίσκουν έρχονταν στις 2 το βραδυ και έφευγαν στις 6 τω πρωι!!
Περιστατικό 4:(αλλη γειτονια,της θείας μου)Απο δίπλα μια που βριζόταν ολη την ώρα με την μάνα της..Τρελό γέλιο..εμπλούτισα το ρεπερτόριο μου..Αλλα και οταν έφυγαν η΄ρθαν κατι αλλοι που βάζουν κατα το μεσημέρι σκατοτράγουδα τύπου σφηριξα και εληξες..
Περιστατικό 5:(αλλη γειτονια,της θείας μου)Όταν πρωτοπήγα στη θεία μου όλοι οι κουτσομπόηδες νόμιζαν οτι ήμουν ξώγαμο.Το πως μετανιωσα που δεν παίξαμε το παιχνίδι τους και δεν είπε η θεία μου φράσεις του τύπου:''Ήμουν μικρή και αθώα..με είχαν βίασει..δεν είχα λεφτά..το έδωσα στο ορφανοτροφειο κτλ κτλ..χοαχαχαχαχαχα!!yahoo yahooy ahoo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εγω παλι θυμαμαι μια γιαγιαααα νταλικερισα!! ειχε πολυ πλουσιο λεξιλογιο..Εμεις δημοτικο παιζαμε τσιριζαμε κλασσικα και αυτη απο το μπαλκονι καθε φορα..
-Μην ξαναπατησετε το ποδι σας μπασταρδ@ εδω..βαλτε ψωμι στα μουνι@ σας(απορω πως το σκεφτικε αυτο:worry:)
.....[ΧΑΟΣ]
-(μια κοπελα απο αντιδραση)ΚΑΤΣΙΚΑΑΑ ελα να μας αρμεξεις...(απορω πως το σκεφτικε αυτο:worry:αφηστε εχουμε και ηχογραφηση...)
μετα προσπαθουσε να κανει και πολτισμενο διαλογο μαζι μου....
-καλο μου κοριτσακι ...δεν σας βριζω, δεν τον καταλαβενετε γαμω το σπιτι σας???Θελω την ησυχια μου.Πρεπει να με σεβεστε στην ηλικια που ειμαι...(λες και ειναι η μονη σε ολοκληρο τον κοσμο που εχει φτασει αυτην τη ηλικια)Εσεις δεν ειστε παιδια ΤΕΡΑΤΑ ειστεεε!! Πηγαιντε ραψτε στην ηλικια σας αυτα καναμε και αρμεγαμε κατσικες...(ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΗΛΑΔΗ!!)
-(εγω) ε μπειτε στο σπιτι σας αμα δεν μας αντεχετε εμεις θελουμε να παιξουμε..
-οχιι! θελω να καθομαι στο μπλακονι μου να δροσιζομαι..
:confused:πολλα ηθελε η "κυρια"και ησυχια και δωρεαν δροσια..τσσσ αυτα δεν πανε μαζι!!
αυτο ηταν το high light της καθε μερας...νιωθαμε ολοκληρωμενοι με την Μ@λακια που την εδερνε ..το διασκεδαζαμε κιολας..
Α! μια φορα πεταξε και εναν κουβα νερο απο το μπαλκονι της αλλα παρα τριχα θα με πετυχενε...:teasing:παλι καλα που ειναι γεννημενη ταλεντο με στοχο!!

τωρα προσφατα παλι..μαζευτικαμε μια παρεα στα κλασσικα μας μερη και παιζαμε βολευ...πως βαραω την μπαλα με το ποδι ..φευγει σε ενα μπαλκονι μιας ,που δεν μας χωνευει καθολου επισης απο παλιαα..βαζουμε λοιπον κατι παιδια να χτυπισουν το κουδουνι για να μας δωσει την μπαλα..αλλα τιποτα,καμια αντιδραση...δεν ρωτησαν απο το θυροτηλεφωνο ουτε καν ποιος ηταν..ετσι αποφασισαμε να βαλουμε σχεδιο σε εφαρμογη!φανταστικαμε πως δεν ηταν στο σπιτι της ουτε αυτη ουτε η κορη της(μεγαλη αυτη γυρω στα 30)..και βαλαμε ενα παιδι να το εκπλιηρωσει τις φοβερες επιθυμιες μας..βρηκαμε λοιπον καπου εκει κοντα κατι τελαρα βαλαμε γυρω στα 5 το ενα πανω στο αλλο...στησαμε εννοειται μπλοκα για να φροντισουμε να παρουμε γρηγορα μετρα με το που πλησιαζει(ειμαστε και μεγαλη παρα γυρω στα 15-20 ατομα)..και τελικα ΝΑΙΙΙΙ σκαρφαλωσε το παιδι στο μπαλκονι ..μπηκε μεσα μας πεταξε την μπαλα..και ενω ηταν ακομη μεσα...περναει μια ηλικιωμενη κυρια και της κανει μια ο βλακας ,ενω δεν τον εχει δει αυτη..
-ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣΣΣΣ ..(και ενα χαμογελοο νααααααααα:D)
η αλλη σταυροκοπηθηκε οπως ειναι λογικο...αλλα δεν ειπε τιποτα...ηταν απο τις καλες νκαι σπανιες της γειτονιας.
και στο τελος ολα καλα και η στριμμενη και ο κορη της εξισου στριμμενη, δεν εμαθε τιποτα.Και καλα θα'ναι να μην το μαθει π-ο-τ-ε!!
αα μετα οταν επεστρεψαν μας επεσε ξαααανα η μπαλα..αλλα εκει χτυπισαμε κουδουνι και ζητησαμε ευγενικα την μπαλα...ως απαντηση ηρθε το εξης:
-Τωρα θελετε να σας την σκιιιιιιιιιιιισω??????(απο κορη):mpinelik:
και μας την πεταει ολο παθος..μαλλον λαθος μπερδευτικα,μισος...
ως σχολιο εγω..."την φανταζεστε στο κρεβατι???":clapup:χαχαχαχα σκετο αγριμι...χαχαχα

εμμ τι ??αμα δεν θυμομαστε αυτα οταν θα μεγαλωσουμε..για τι θα μιλαμε?για αρνια και κεντιματα?:sick:
αξιοζηλευτη η παιδικη ηλικια της νταλικερισας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
την ιδια περιοδο νοικιαζαν κατι γιουφτοι ενα διαμερισμα εκει και ειχα βαλει ξυπνητηρι στις 4 τα ξημερωματα να σηκωθω γιατι την επομενη εδινα αρχαια κατευθυνσης. και ακους μες στα σκοταδια τη φωνη του γυφτου : ''ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥ@@@ΛΟ ΣΟΥ! :P

ελπιζω να το εβαλες την επομενη μερα πιο δυνατα...:whistle:
οταν βαζουν αυτοι ομως τις γυφτιες τους μεσημερι οτν ο κοσμος διαβαζει=κοιμαται καλυτερα ειναι...?
αφηστε εχω μερικους εδω στην νεα γειτονια..παρακμιακοι ολοι τους...Ενας μου εστειλε μια φορα και ερωτικη επιστολη.ναι,καλα διαβασατε!Εστειλε την αδερφη του να πατησει το κουδουνι μας και να μου το παραδωσει..Εγω εντομεταξει με αυτους δεν εχω ανταλλαξει κουβεντα στη ζωη μου..Ε ,ενταξει μονο οταν ειναι να τους βρισω..Ε στελνω την αδεφη μου να ρωτησει τι θελει η αλλη..και μου ηρθε με ενα γραμμα :confused:
το ανοιγω και αρχιζω να διαβαζω πρωτες σειρες...κατι για φωτιες στην καρδια ελεγε με το που εμαθε οτι μου αρεζε ενας εμο..χα0χ0α0χ0αχ0αχαχα
-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ελα παρτοοο να γελασεις..:clapup::clapup:φυσικα ειμαι και καλος ανθρωπος με ενδιαφερει η ψυχολογικη κατασταση των αλλων:P
χμμ μετα απο μερες το ξανακοιταξα το ειχε φυλαγμενο η μαμα μου σε ενα συρταρακι(μαλλον για να της φτιαχνει το κεφι)...και πραγματικα οι χαζομαρες που εγραφε ηταν ατελιωτες...
"θες να τα φτιαξουμε??κυκλωσε ενα ΝΑΙ ή ενα ΟΧΙ...(ηταν πολλαπλης επιλογης οπως βλεπετε...)Αυτος (..) ειναι και ο αριθμος μου παρε με τηλεφωνο ...."
ειχα ψοφισει στο γελιο..τι κριμα που το πεταξε το χαρτι η μαμα μου...τετοια πραγματα πρεπει να φυλαγονται στις καλυτερες συνθηκες...μην κανετε ποτε το λαθος και πεταξετε τετοιο συλλεκτικο κομματι..:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλά στη γειτόνια ειναι όλοι οι γύρω-γύρω ένας κι ένας!!

Ακριβώς δίπλα είναι μια καφετερια(μρδλ μπαρ θα το ελεγα καλύτερα, γιατι μονο Music Cafe δε το λέει καποιος...Μονο η πινακίδα!) που μαζεύετε όλη η σάρα και η μάρα κάθε βράδυ...Πολυ ναρκωτικό εκει κάτω...και το αλλο...το "της επι χρημασι εκδιδωμενης γυναικος το κιγκλιδωμα"!!

Πάνω απο αυτο το μαγαζί έρχεται κάθε καλοκαίρι μια εδώ,γυρω στα 60-65 και κάνει ΟΟΟΤΙΙΙ να ναι! Την προηγούμενη φορά είχε βγει 3.30 το βραδυ και σφουγγαριζε τη σκαλα με το μαγιο το μπικίνι και φόραγε και καπέλο!! Μην την κάψει το φεγγάρι...:P
Μετά απ' αυτό κατεβαινει σ΄αυτο το δρομακι αναμεσα στα σπίτια μας και σκουπίζει το χαλικάκι και την αμμο που το έχουμε στρώσει...Ελεγα μια φορά με τον αδερφό μου να τη στείλουμε στην παραλία να σκουπίσει να βρει τη χαρά της! :P

Απεναντι απο το σπίτι μένει η "Κουμπάρα" της οποιας το όνομα δεν ήξερα αφου όλοι την ελεγαν κουμπάρα...Οταν ειμασταν μικρά μας ελεγαν ότι ειναι μαγισσα τα μεγαλύτερα ξαδερφια μας και μας πήγαινε ναααα...

Λιγο πιο κάτω απο το σπίτι (αυτο ειναι λίγο επικίνδυνο...) μένει ενας σχιζοφρενής με τη μανα του,η οποια είναι κι αυτη σχιζοφρενής...Εν τω μεταξύ αυτη η ηλίθια δεν του δίνει τα φαρμακα αυτουνου και δεν τα παίρνει ούτε αυτη!!
Μια φορά ήμουν στο σπιτι μιας φίλης μου,στο ιδιο δρομο με το δικο μου και καποια στιγμη ακούμε ενα "γκαπ,γκαπ" και βλέπουμε αυτόν να ανεβαίνει τα σκαλιά με ένα σκεπάρνι στο χέρι...Μολις τον είδα εγω εκλασα μέντες!! Ανοιγει την πόρτα η γιαγια της φιλης μου και λέει αυτος "να πεις στο γιο σου να βγάζει καλυτερες φωτογραφιες στην τηλεόραση...

Εν τω μεταξυ μετα ξεκινησαν τα τηλεφωνα...Αυτος ειχε χτυπησει με το σκεπαρνι το αυτοκινητο κατω!! Μετα εγω εφυγα γιατι φοβομουνα και μου ειπε η φιλη μου την επομενη μέρα ότι είχε πει στον ψυχίατρο ότι του μίλησε η τηλεόραση και του είπε να πάει να κοπανησει το αυτοκινητο!! Oh my GOODNESS!!!
Τον κλείσαν τελικα στο Δαφνί αυτον αλλά τώρα τον εβγαλαν και εχω χεστεί λίγο γιατί καθε φορά που βγαίνω στην βεράντα τον βλέπω στο μπαλκόνι απέναντι και κοιτάει συνεχεια:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ είμαι απο χωριό και ακούστε ένα τρελό περιστατικό που συνέβη κάποιο καλοκαλιρι...:) Η μαμά μου μου λέει να πάρω βόλτα τον σκύλο. Δεν είχα και τι αλλο να κάνω, έκανε παρα πολύ ζέστη τότε ήταν και μεσημέρι... Ένας ξαδερφός μου είχε έρθει εκέινη την ημέρα στο σπίτι μας και μου λέει να έρθει μαζί μου να πάρουμε το σκύλο βόλτα, του λέω εντάξει. Καθώς περπατούσαμε ακούμε φωνές στον δρόμο.
Εγώ: Τι στην ευχή..??
Εκείνος: Ποιος φωνάζει έτσι?
Εγώ: Από εκεί έρχεται πάμε να δούμε...
Πλησιάζουμε το σπίτι από όπου ακούγονταν οι φωνές και βλέπουμε ότι ο δρόμος σε εκείνο το σημείο είχε γεμίσει με παιδικά παιχνίδια ρομπότ, μπαλάκια τέτοια... Το παιδάκι από εκείνο το σπίτι ένας θεός ξέρει που ήταν οι γονείς του και γιατί έκανε έτσι, ούρλιαζε με όλη του τη δύναμη και πετούσε τα παιχνίδια του σε χίλια σημεία...:blink: Εμέις είμαστε λες και είχαμε καταπιεί μπαστούνι... Περιττό να σας πω ότι ο σκύλος άκουσε τις κραυγές και αφηνίασε :wacko: και άρχισε να γαυγίζει να τρέχει απο δω και απο κει μέσα στα παιχνίδια, εγώ προσπαθούσα να τον ηρεμίσω... Σε μια στιγμή ο ξάδερφος μου φωνάζει ΣΚΥΨΕ!!!!! και με τραβάει προς τα κάτω. Εγώ κατατρόμαξα παραλίγο να με φάει ένα φορτηγάκι στο κεφάλι παναγία μου!!! Του λέω πάμε να φύγουμε απο δω....!!!! Ενώ φεύγαμε έρχεται μαι γριά βρίζοντας και άρχισε και εκέινη και φώναζε: "ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΜΠΑΣ********ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ, ΣΚ*******ΠΑΙΔΟ Π*******ΝΑΣ ΓΕΝΝΗΜΑ????" Συνεχίστηκε αυτό αλλά δεν ξέρω άλλα, πήρα σκύλο και ξάδελφο και την κάναμε....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Καλα και μεις ειμαστε!! εχουμε μπολικους....!

1. μια γρια που που εχει μισοανοιγμενη την πορτα και παραφυλαει και αμα περπατας εξω απο το σπιτι της στο πεζοδρομιο βγαινει εξω με την μαγκουρα και λεει: "Μην ξαναπατησετε στο πεζοδρομιο ΜΟΥ!!".. αφου αυτο εγινε επανειλημμενες φορες με πολλες ατακες, μια μερα καθως γυρναγα με κατι παιδια απο το σχολειο και βγαινει εξω λεγοντας απειλητικα "ελατε μεσα!!!"... φυσικα η αυθορμητη απαντηση ενος ηταν "γιατι??" και πιανει την μαγκουρα και αρχιζει να τρεχει κατα το μερος μας!! εκει επεσε πολυ γελιο... και λιγο βρισιδι αναμενωμενα..!! και πεταγεται ενας ανταξειος της και λεει " δεν την σεβεστε ηλικειωμενη γυναικα??"!!! λιωσαμεεε!!...
2. ητανε μια που χε ερθει για διακοπες και καθε μερα απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ το παιδι της εκλαιγε... αυτη ουρλιαζε ... στην αλλη ακρη του τετραγωνου με κλειστα τα παραθυρα και να μην μπορω να κοιμηθω!! για πολλη φωνη μιλαμε ομως!!>.. αλλο πραγμα!! να ακουω τα μεσημερια ξαφνικα κατι ατακες: "φυγε απο εδω!!!", "πιες το γαλα ΤΩΡΑΑΑΑ".... μια αλλη μερα του φωναζε γιατι δεν εκανε σωστα γιατι "γραμμουλες" απο αυτες που κανουν τα πρωτακια πριν ξεκινησουν να μαθαινουν τα γραμματα!!...
3. Η απεναντι γειτονισσα μας ελεγε πως η διπλανη μας γειτονια (η οποια ειναι μια γρια 500 ετων που ζει σε αλλη εποχη και ειναι εντελως απολιτιστη οτι περναγε τυχαια μπροστα απο το παραθυρο της γριας αλλα εκεινη για κακη της τυχη κρατουσε εναν κουβα που ειχε κατι μεσα!... την ελουσε κανονικα και ειπε: δεν πειραζει ΝΕΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ!... αλλα εκεινη παλι ισχυριζεται πως μετα βρομαγε ολοκληρη!!...
4. μου λεει μια φιλη μου που μενει πιο περα μου λεει οτι μια γειτονισσα της φτιαγνει ετοιμες σακουλιστες που εχουν μεσα ενα σκουπιδακι και ενα κλαρακι, για να εχει αφορμη να βγαινει τη νυχτα αμα ακουει φωνες!!
5. εχουμε εναν που μενει λιγο πιο κατω και ειναι σχιζοφρενης και ψυχοπαθης ... επισης ζωγραφιζει τους εξωτερικους τοιχους του σπιτιου του...
6. ενας αλλος χειμωνα καλοκαιρι ανα 5 λεπτα φτυνει ροχαλες στο μπαλκονι του...


αυτα απο γειτονες..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγώ είμαι απο χωριό και ακούστε ένα τρελό περιστατικό που συνέβη κάποιο καλοκαλιρι...:) Η μαμά μου μου λέει να πάρω βόλτα τον σκύλο. Δεν είχα και τι αλλο να κάνω, έκανε παρα πολύ ζέστη τότε ήταν και μεσημέρι... Ένας ξαδερφός μου είχε έρθει εκέινη την ημέρα στο σπίτι μας και μου λέει να έρθει μαζί μου να πάρουμε το σκύλο βόλτα, του λέω εντάξει. Καθώς περπατούσαμε ακούμε φωνές στον δρόμο.
Εγώ: Τι στην ευχή..??
Εκείνος: Ποιος φωνάζει έτσι?
Εγώ: Από εκεί έρχεται πάμε να δούμε...
Πλησιάζουμε το σπίτι από όπου ακούγονταν οι φωνές και βλέπουμε ότι ο δρόμος σε εκείνο το σημείο είχε γεμίσει με παιδικά παιχνίδια ρομπότ, μπαλάκια τέτοια... Το παιδάκι από εκείνο το σπίτι ένας θεός ξέρει που ήταν οι γονείς του και γιατί έκανε έτσι, ούρλιαζε με όλη του τη δύναμη και πετούσε τα παιχνίδια του σε χίλια σημεία...:blink: Εμέις είμαστε λες και είχαμε καταπιεί μπαστούνι... Περιττό να σας πω ότι ο σκύλος άκουσε τις κραυγές και αφηνίασε :wacko: και άρχισε να γαυγίζει να τρέχει απο δω και απο κει μέσα στα παιχνίδια, εγώ προσπαθούσα να τον ηρεμίσω... Σε μια στιγμή ο ξάδερφος μου φωνάζει ΣΚΥΨΕ!!!!! και με τραβάει προς τα κάτω. Εγώ κατατρόμαξα παραλίγο να με φάει ένα φορτηγάκι στο κεφάλι παναγία μου!!! Του λέω πάμε να φύγουμε απο δω....!!!! Ενώ φεύγαμε έρχεται μαι γριά βρίζοντας και άρχισε και εκέινη και φώναζε: "ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΜΠΑΣ********ΓΕΝΝΗΜΕΝΟ, ΣΚ*******ΠΑΙΔΟ Π*******ΝΑΣ ΓΕΝΝΗΜΑ????" Συνεχίστηκε αυτό αλλά δεν ξέρω άλλα, πήρα σκύλο και ξάδελφο και την κάναμε....:D

:confused:
Τι ιστορια ειναι αυτη??
Πραγματικα τρελη!!!! Περιεργη και ισως τρομακτικη παρολο που εχει παιδακι η υποθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ξερετε τι ειναι να θελω να κοιμηθω μια κυριακη, γαμωτο μια κυριακη και να μην μπορω ,γιατι ο γειτονας μαλωνει με την γυναικα .............................του για ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ????????????????????????

Μιλαμε ετοιμη να τον βρισω ημουν ...τι πανηλιθιος ανθρωπος..ουρλιαζε στην γυναικα του "ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ και της ελεγε καθε τρεις και λιγο ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟΟΟ γυναικα του κερατα!!(και ολα αυτα για λουκανικα,καλααα διαβασατε...)Και αντε να ηταν μια φαση 5 λεπτων...Γα-μω-το δεν εκλεινε το στομα του..ουτε αυτος ουτε αυτη...και εγω παρεμενα στο απαλο κρεβατακι μου με της ματαιες ελπιδες να το βουλωσει.Ειχε και μια σπαστικια φωνη...ο ρε θεε μου, ο ρεε θεε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ξερετε τι ειναι να θελω να κοιμηθω μια κυριακη, γαμωτο μια κυριακη και να μην μπορω ,γιατι ο γειτονας μαλωνει με την γυναικα .............................του για ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ????????????????????????

Μιλαμε ετοιμη να τον βρισω ημουν ...τι πανηλιθιος ανθρωπος..ουρλιαζε στην γυναικα του "ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ και της ελεγε καθε τρεις και λιγο ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟΟΟ γυναικα του κερατα!!(και ολα αυτα για λουκανικα,καλααα διαβασατε...)Και αντε να ηταν μια φαση 5 λεπτων...Γα-μω-το δεν εκλεινε το στομα του..ουτε αυτος ουτε αυτη...και εγω παρεμενα στο απαλο κρεβατακι μου με της ματαιες ελπιδες να το βουλωσει.Ειχε και μια σπαστικια φωνη...ο ρε θεε μου, ο ρεε θεε μου...

:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
:confused:
Τι ιστορια ειναι αυτη??
Πραγματικα τρελη!!!! Περιεργη και ισως τρομακτικη παρολο που εχει παιδακι η υποθεση!
Παιδάκι σωστός διάβολος..!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παιδάκι σωστός διάβολος..!!:worry:

Ξερεις τι ηθελα να σου πω μετα αλλα το ξεχασα?
Μου θυμισε αυτο το παιδακι μια ταινια πολυ παλια, ενα θριλερ αθλιο, το χα δει πιτσιρικι και ειχα φοβηθει. Μετα, μεγαλυτερη ηταν για γελια, δεν ξερω αν την προλαβες, δε θυμαμαι πως τη λεγανε, θυμιστε οι υπολοιποι της παλιας κοπης:P...
η κουκλα του διαολου, ο διαολος ειχε μια κουκλα, σατανικη κουκλα, τελοσπαντων κατι με μια κουκλα:P
:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ξερεις τι ηθελα να σου πω μετα αλλα το ξεχασα?
Μου θυμισε αυτο το παιδακι μια ταινια πολυ παλια, ενα θριλερ αθλιο, το χα δει πιτσιρικι και ειχα φοβηθει. Μετα, μεγαλυτερη ηταν για γελια, δεν ξερω αν την προλαβες, δε θυμαμαι πως τη λεγανε, θυμιστε οι υπολοιποι της παλιας κοπης:P...
η κουκλα του διαολου, ο διαολος ειχε μια κουκλα, σατανικη κουκλα, τελοσπαντων κατι με μια κουκλα:P
:cold:

Ο γιός του Τσάκι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι!!! Που βγαινε και σε 1,2,3,...??

Χαχαχαχα

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Έχω και άλλη ιστορία από το χωριό πάλι....! Είμαστε στο χωριό για τις διακοπές του Πάσχα συγκεκριμένα ήταν μεγάλη εβδομάδα και δεν θυμάμαι πως έτυχε και δεν πήγα στην εκκλησία κάποιο απόγευμα. Τι να κάνω, τι να κάνω βγαίνω λίγο στον δρόμο. Καθώς περπατούσα συναντώ έναν συμμαθητή μου (τυχαίνει να είμαστε και από το ίδιο χωριό) μου λέει έλα να παίξουμε λίγο μπάσκετ, λέω οκ πάμε...Που λέτε πάμε στο γηπεδάκι του μπάσκετ που έχει το χωριο και παίζαμε... Το πρόβλημα με αθτό το γήπεδο είναι ότι δεν έχει περίφραξη, ούτε καν ένα σύρμα.. :( οπότε αν σου φύγει η μπάλα (που θα σου φύγει δεν υπάρχει περίπτωση!) θα καταλήξει ή στον γκρεμό ή στο σπίτι κάποιου γείτονα :worry: Δυστυχώς όταν παίζαμε εμείς η μπάλα δεν πήγε στον γκρεμό! Πηγε στο σπίτι μιας τρελής γριάς που έχει κόλλημα με τις γάτες- μια τις θέλει, μια δεν τις θέλει..! Και βρίζει όλο τον κόσμο στα καλά καθούμενα κυριώς τα παιδιά και τους νεαρούς που όπως λέει την ενοχλούν συνέχεια...:mad: Όταν είδαμε σε ποια αυλή πήγε λέω άντε γεια! :/: ποιος θα πάει τώρα να την φέρει??? Πάμε πιο κοντα να δούμε και τι ειχε συμβεί ρε παιδιά!??!?! :cry_x: Η μπάλα είχε ρίξει κάτω κάτι κασόνια της γριάς με γάλατα, κονσέρβες και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο!!!!! Και κάποια γάλατα είχαν ανοίξει και πλημμύρισε η αυλή όλη!!!! :'( Εγώ τα είχα παίξει... Έπιασα τον άλλο από την μπλούζα και άρχισα να τον ταρακουνάω, πάμε να φύγουμε του έλεγα θα μας δει κανείς και την βάψαμε, εκείνος τίποτα εκεί! "Δεν φεύγω αν δεν πάρουμε πίσω την μπάλα!" Μόνο ανακοπή δεν είχα πάθει!! Η γριά βλέπετε τρελή ήταν όχι κουφή! Βγήκε έξω βρίζοντας για τον θόρυβο (δεν χρειάζεται μα σας πω τις βρισιές δεν χωράνε και μοιάζουν με αυτές από το προηγούμενο περιστατικό) και όταν είδε την αυλή έγινε πυρ και μανία!!!! :rant: :beating: :angry: :kill: :mpinelik: :verymad:Κοίταγε γύρω γύρω να δει άμα ήταν κανείς, τραβάω τον αλλό και κρυβόμαστε πίσω από ένα τοιχάκι και άρχισα να τον παρακαλώ: "Πάμε να φύγουμε παιδάκι μου θα έρθει η τρελή και θα μας στείλει στο πυρ το εξώτερον και θα τα πει στον πατέρα σου και θα μας διαλύσει!!" Από τα πολλά παρατάμε την μπάλα και φεύγουμε τρέχοντας από εκεί και πήγαμε στα σπίτια μας να περιμένουμε τους γονείς μας σαν 2 άγγελοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ξερεις τι ηθελα να σου πω μετα αλλα το ξεχασα?
Μου θυμισε αυτο το παιδακι μια ταινια πολυ παλια, ενα θριλερ αθλιο, το χα δει πιτσιρικι και ειχα φοβηθει. Μετα, μεγαλυτερη ηταν για γελια, δεν ξερω αν την προλαβες, δε θυμαμαι πως τη λεγανε, θυμιστε οι υπολοιποι της παλιας κοπης:P...
η κουκλα του διαολου, ο διαολος ειχε μια κουκλα, σατανικη κουκλα, τελοσπαντων κατι με μια κουκλα:P
:cold:

Ο γιός του Τσάκι; :P

Ναι!!! Που βγαινε και σε 1,2,3,...??

Χαχαχαχα

;)
Πρέπει να το δω αυτό!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Έχω και άλλη ιστορία από το χωριό πάλι....! Είμαστε στο χωριό για τις διακοπές του Πάσχα συγκεκριμένα ήταν μεγάλη εβδομάδα και δεν θυμάμαι πως έτυχε και δεν πήγα στην εκκλησία κάποιο απόγευμα. Τι να κάνω, τι να κάνω βγαίνω λίγο στον δρόμο. Καθώς περπατούσα συναντώ έναν συμμαθητή μου (τυχαίνει να είμαστε και από το ίδιο χωριό) μου λέει έλα να παίξουμε λίγο μπάσκετ, λέω οκ πάμε...Που λέτε πάμε στο γηπεδάκι του μπάσκετ που έχει το χωριο και παίζαμε... Το πρόβλημα με αθτό το γήπεδο είναι ότι δεν έχει περίφραξη, ούτε καν ένα σύρμα.. οπότε αν σου φύγει η μπάλα (που θα σου φύγει δεν υπάρχει περίπτωση!) θα καταλήξει ή στον γκρεμό ή στο σπίτι κάποιου γείτονα Δυστυχώς όταν παίζαμε εμείς η μπάλα δεν πήγε στον γκρεμό! Πηγε στο σπίτι μιας τρελής γριάς που έχει κόλλημα με τις γάτες- μια τις θέλει, μια δεν τις θέλει..! Και βρίζει όλο τον κόσμο στα καλά καθούμενα κυριώς τα παιδιά και τους νεαρούς που όπως λέει την ενοχλούν συνέχεια... Όταν είδαμε σε ποια αυλή πήγε λέω άντε γεια! ποιος θα πάει τώρα να την φέρει??? Πάμε πιο κοντα να δούμε και τι ειχε συμβεί ρε παιδιά!??!?! Η μπάλα είχε ρίξει κάτω κάτι κασόνια της γριάς με γάλατα, κονσέρβες και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο!!!!! Και κάποια γάλατα είχαν ανοίξει και πλημμύρισε η αυλή όλη!!!! Εγώ τα είχα παίξει... Έπιασα τον άλλο από την μπλούζα και άρχισα να τον ταρακουνάω, πάμε να φύγουμε του έλεγα θα μας δει κανείς και την βάψαμε, εκείνος τίποτα εκεί! "Δεν φεύγω αν δεν πάρουμε πίσω την μπάλα!" Μόνο ανακοπή δεν είχα πάθει!! Η γριά βλέπετε τρελή ήταν όχι κουφή! Βγήκε έξω βρίζοντας για τον θόρυβο (δεν χρειάζεται μα σας πω τις βρισιές δεν χωράνε και μοιάζουν με αυτές από το προηγούμενο περιστατικό) και όταν είδε την αυλή έγινε πυρ και μανία!!!! Κοίταγε γύρω γύρω να δει άμα ήταν κανείς, τραβάω τον αλλό και κρυβόμαστε πίσω από ένα τοιχάκι και άρχισα να τον παρακαλώ: "Πάμε να φύγουμε παιδάκι μου θα έρθει η τρελή και θα μας στείλει στο πυρ το εξώτερον και θα τα πει στον πατέρα σου και θα μας διαλύσει!!" Από τα πολλά παρατάμε την μπάλα και φεύγουμε τρέχοντας από εκεί και πήγαμε στα σπίτια μας να περιμένουμε τους γονείς μας σαν 2 άγγελοι.
θεϊκο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Δεν ξεχνώ την τρομάρα που είχα πάρει!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
την ησυχια του κανει δεν μπορει να βρει πουθενα πια!!! :mad::mad:
μια ο ενας "τραπεζια καρεκλες μπλα μπλα μπλα" παει αυτος περασε....
μια ο αλλος με τη μουσικη τερμα...
τωρα κλαιει ενα μωρο!! δεν μπορουν τουλαχιστον να κλεισουν τα πορτοπαραθυρα?? ας βαλλουν ενα air condition βρε αδερφε!! ειναι αναγκη να τους ακουω μεσημεριατικα???!!! αν βγω εξω και βαλω τις φωνες θα της πω εγω της μανας του για ποτε σταματαει!!!! :rant:
:devil: συνεχιζει... :hmm: δεν ειμαι και πολυ υπομονετικος ανθρωπος με τετοιες καταστασεις!!.... :ropalo:

AAAAAAAA!!!!!!!
πωωωωω.... καλα ε?, παλι τα ιδια σημερα...!!!
χμου χμου χμου :hmm: :hmm: :hmm: εγω παντως ΧΑΝΩ την υπομονη μου. :devil:

το μωρο ειναι χειροτερο!!! :/:
Ίσως και να είναι χειρότερο...:hmm:

Δεν πειραζει...τα αγορια πρεπει να εξασκιθουν οπωσδηποτε στην υπομονη,ωστε να μην παραφερονται αργοτερα:P

Αν απο τα 13 σου θες να εξαφανισεις απο τον πλανητη οτι θορυβωδες υπαρχει,τοτε τι θα κανεις στα 17 σου οταν θα εχεις σοβαρο διαβασμα και θα σου φαινεται σπαστικο μεχρι και το τιτιβισμα των πουλιων?Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα..και αργοτερα -πολυ αργοτερα και πολυ χειροτερα... τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ????
(εγω δεν θα ειχα προβλημα,αλλα fuck!!Δεν ακουνε ολοι την ιδια μουσικη:whistle:)
Ούτε εγώ θα είχα πρόβλημα:clapup:χεχε...!



Να τος.
Αν του μοιάζει, υπάρχει πρόβλημα να ξέρεις.:P
Wow!! καλοοοοό..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ θα είχα χάσει την υπομονή μου από το πρώτο δευτερόλεπτο :D ειδικά αυτό με τη μουσική μου κάνει τα νεύρα θρύψαλα φαντάσου να έχω πιει και καφέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top