Γείτονες: Πόσο καλά τα πάτε;

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
να τα μας να τα μας:eek: νωευς δεν το περιμενα απο σενα αυτο :hehe::hehe::hehe:
αυτα κανεις ριχνεις στην γειτονισσα καμια ακαταλαβιστικη φιλοσοφια και ιδου:D:D:whistle:

πς. για τους απανταχου μικρους του φορουμ οσοι εχετε θεματακια προσεγγισης του αντιθετου φυλου σας παραχωρουμε τον νωευς:P δε μαστερ οφ καμακι:hehe::hehe: ε ρε γειτονισσες που πεφτεται στα δικτυα του νωευς:whistle::P:P

Πρέπει να κάνουμε κάποιον να μας αγαπαει γι αυτό που είμαστε και όχι γι αυτό που θα ήθελε εκείνος να ήμασταν... Ε, ρε Λέοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Κάθε μέρα με κράζουν για τν μουσική που βάζω..

Όχι ντάξει μια χαρά τα πάμε αν και με φοβούνται μου λένε ότι τελικά είμαι καλό κορίτσι..:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
να σας πω και τη δικη μου ιστορια.

εγω στη Λαρισα νοικιαζω σε μονοκατοικια και απο πανω μενει η σπιτονοικοκυρα μου... η οποια ειναι ευγενεστατη.
εγω στη λαρισα εχω φιλους κυριως οχι φιλες. ο κολλητος μου πανω ερχεται πολυ συχνα στο σπιτι, κοιμαται σε μενα, του εχω δωσει και κλειδι μαλιστα. ωστοσο αρκετα συχνα ερχεται και ο φιλος μου στι Λαρισα και τον φιλοξενω...


τη τελευταια που ειχε ερθει η μανουλα μου πανω να με δει, εκει που καθοτανε στην αυλη.. πηγε η σπιτονοικοκυρα μου και της επιασε την κουβεντα..:whistle:

της ειπε εν ολιγης οτι τα χω με τον κολλητο μου... οχι της λεει η μητερα μου δεν τα εχουν, φιλοι ειναι.. πολυ καλοι φιλοι. και εκεινη επεμενε:''οχο βρε σου λεω, τα χουνε σιγουρα.. ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΑΥΤΟΣ''.:confused:
τι να πει και η καψερη η μητερα μου δεν της απαντησε... και συνεχιζει.. ''ειναι παντως πολυυυυυ ωραιο παιδι, εχει γουστο η κορη σου. αλλα μεταξυ μας νομιζω οτι εχει και εναν αλλον, γιατι πολυ συχνα τελευταια ερχεται και ενας αλλος με αυτοκινητο και μενει τα σαββατοκυριακα εδω. πες της να τον στειλει και να κρατησω το παιδι εδω που εχει που ειναι κει ευγενετατο παντα με χαιρεταει!''


:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ε και συ:D τουλαχιστον αναμεσα στο κραξιμο εκανε και προξενιο η γυναικα μη φανει μονο κουτσομπολα:hehe::angel:
και αυτο για μην λετε οτι ο κοσμος αποξενωθηκε και δεν ενδιαφερεται για τον συνανθρωπο :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δε νομίζω να υπάρχει απ΄ότι είδα άλλο σχετικό θεματάκι..

Όλοι μας έχουμε ακούσει το : Καλύτερα κακός συγγενής, παρά κακός γείτονας! (κάπως έτσι πρέπει να λέγεται)

Εσείς τι σχέση έχετε με τους γείτονές σας?

έχουμε μια μοναδική σχέση

μοιράζονται μαζί μου τις αγαπημένες τους τηλεοπτικές εκπομπές , την χαρά του γκολ στα ντέρμπυ , τις γόνιμες συζητήσεις με τους φίλους τους , το μεταμεσονύκτιο πάθος τους , την φασίνα με την ηλεκτρική σκούπα , τις λεπτομέρειες για την υγίεια των πεθερικών τους

φυσικά όλα αυτά χωρίς καν να τους το ζητήσω , είναι τόσο ευγενικά και τόσο φασαριόζικα τα πουλάκια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
δεν ξερω ποιοι μενουν διπλα, δεν τους βλεπω συχνα. Πρεπει να ειναι ομως καλοι ανθρωποι αφου μοιραζονται τον καπνο απο την μαριχουανα που καπνιζουν καποιες φορες με ολο τον οροφο :hehe::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γείτονες: πόσο καλά τα πάτε;
Θα ελεγα πως το κυριο χαρακτηριστικο των σχεσεων μου με δαυτους ηταν και ειναι η αδιαφορια...:redface:
Το αυτο και για εκεινους βεβαια δεν ισχυει παντα, αλλα ποιος τους "γκχμμμμμμμμ" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
έχουμε μια μοναδική σχέση

μοιράζονται μαζί μου τις αγαπημένες τους τηλεοπτικές εκπομπές , την χαρά του γκολ στα ντέρμπυ , τις γόνιμες συζητήσεις με τους φίλους τους , το μεταμεσονύκτιο πάθος τους , την φασίνα με την ηλεκτρική σκούπα , τις λεπτομέρειες για την υγίεια των πεθερικών τους

Ξέχασες το πιο βασικό: το ασύρματο internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sis

Νεοφερμένος

Η sis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εντάξει, κάηκα διαβάζοντας τις ιστορίες σας με τα γειτονάκια! χιχι :D πάντως είμαι τυχερή και τέτοια προβλήματα δεν έχω... κανά 2-3-4 φορές κάτι μουσικές τέρμα με ενοχλούσαν, άλλα ο συγκάτοικος- αδερφός μου τους περιποιήθηκε ( ντραμς επί 5 λεπτά με ενισχυτή τέρμα χιχι - καφρίλα) εμένα το θέμα μου, όμως, είναι με την ανάγωγη- ξινή-σπαστικιά - δε μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα- γειτόνισσα μου, με την οποία ναι μεν μοιραζόμαστε τον ίδιο όροφο αλλά και την ίδια σχολή ( 1 έτος μικρότερη αυτή) Εγώ που λέτε έχω φιλοτιμηθεί να της δώσω και σημειώσεις και να της πω και σος και γενικά να τη βοηθήσω με θέματα σχολής... και ποιο το ευχαριστώ??? να τη χαιρετάω και στη σχολή και στο ασανσέρ και να μου γυρίζει από την άλλη!!! θεέ μου, πόσο κομπλεξική πια? μα να σαι με τον άλλον στο ασανσέρ, να ανεβαίνεις στον ίδιο όροφο, να ξεκλειδώνεις τη διπλάνη πόρτα και να σου λέει καλημέρα και να γυρίζει από την άλλη???? δλδ έλεος! αααα να μην έχω παράπονο : όταν έρχεται ο μπαμπάς της και τους συναντάω, α ναι τότε όλα μέλι γάλα και γεια θα μου πει και τι κάνω και πως πάει η σχολή! ντοοοοοοοοοοοινγκ! η μετάλλαξη! ( με τη μαμά της πάλι δε με χαιρετά!λολ ) για να μην πολυλογώ σταμάτησα κι εγώ να της μιλάω... ε τι άλλο να κάνα! ? :confused:

Υ.Γ. γελοία φάση : εγώ, αυτή και φίλη της στο ασανσέρ εγώ: ''γεια σας, τι κάνετε? ''
αυτή : .................. ( το αμίλητο νερό)
φίλη της : ''γεια σου ! καλά, εσύ?)
πφφφ ζώο!άντε λούσου, που είσαι πάντα με μαλλί λαδωμένο, και μετά έχε και τουπέ! ( σόρρυ!:redface: δεν κρατήθηκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Εμένα, δε, η οικογένεια που μένει ακριβώς απέναντι μας είναι για σκότωμα. Ο πατέρας είναι έμπορος ναρκωτικών και πηγαινοέρχεται όλη μέρα και ένας Θεός ξέρεις τι κάνει. Το παιδί τους πάλι είναι, παίρνει την μπάλα κάθε μεσημέρι και βαράει όποιον τοίχο βρει μπροστά του, στα παρκαρισμένα αυτοκίνητα, κυνηγάει τα σκυλιά της γειτονιάς. Και το αποκορύφωμα, η μάνα, βουλγαρικής καταγωγής, τρέχει κάθε μέρα με την σκούπα στο χέρι και κυνηγάει τον σκύλο μου που της κατουράει την αυλή και τους τοίχους του σπιτιού της.Ακόμη, είχε και το θράσος να μας πει, να μας βάλει τις φωνές δηλαδή, επειδή δε μάθαμε τρόπους στον σκύλο...ΣΤΟΝ ΣΚΥΛΟ! Επίσης, πήρε δώρο στο σκύλο της άλλης γειτόνισσας μου, ένα καινούργιο κολάρο γιατί το άλλο δεν της άρεσε. αααα, και όταν έλειπαν οι γονείς μου σε διακοπές και ήμουν μόνη μου με την αδερφή μου και τους φίλους μας στο σπίτι, μας απείλησε ότι θα φωνάξει την αστυνομία για διατάραξη κοινής ησυχίας γιατί, λέει, τέτοια ώρα (νωρίς το βράδυ) δεν κάνει να μαζεύεται πολύς κόσμο στα σπίτια...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εμένα, δε, η οικογένεια που μένει ακριβώς απέναντι μας είναι για σκότωμα.
Ο πατέρας είναι έμπορος ναρκωτικών και πηγαινοέρχεται όλη μέρα και ένας Θεός ξέρεις τι κάνει. Το παιδί τους πάλι είναι, παίρνει την μπάλα κάθε μεσημέρι και βαράει όποιον τοίχο βρει μπροστά του, στα παρκαρισμένα αυτοκίνητα, κυνηγάει τα σκυλιά της γειτονιάς. Και το αποκορύφωμα, η μάνα, βουλγαρικής καταγωγής, τρέχει κάθε μέρα με την σκούπα στο χέρι και κυνηγάει τον σκύλο μου που της κατουράει την αυλή και τους τοίχους του σπιτιού της.Ακόμη, είχε και το θράσος να μας πει, να μας βάλει τις φωνές δηλαδή, επειδή δε μάθαμε τρόπους στον σκύλο...ΣΤΟΝ ΣΚΥΛΟ! Επίσης, πήρε δώρο στο σκύλο της άλλης γειτόνισσας μου, ένα καινούργιο κολάρο γιατί το άλλο δεν της άρεσε. αααα, και όταν έλειπαν οι γονείς μου σε διακοπές και ήμουν μόνη μου με την αδερφή μου και τους φίλους μας στο σπίτι, μας απείλησε ότι θα φωνάξει την αστυνομία για διατάραξη κοινής ησυχίας γιατί, λέει, τέτοια ώρα (νωρίς το βράδυ) δεν κάνει να μαζεύεται πολύς κόσμο στα σπίτια...!!!
Δε μετακομιζεις να βρεις την ησυχια σου....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Τα πάω μια χαρά με τους γείτονες μου. Δεν με ξέρουν, δεν τους ξέρω :P
Μόνο με μία τρελή που μένει στο υπόγειο έχω μερικές φορές πρόβλημα (αν ξεχάσω να αδειάσω την λεκάνη που συγκεντρώνει το νερό από το air-condition τότε στάζει στην αυλή της κι αυτή αρχίζει να ουρλιάζει) αλλά μικρό το κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
να σας πω και τη δικη μου ιστορια.

εγω στη Λαρισα νοικιαζω σε μονοκατοικια και απο πανω μενει η σπιτονοικοκυρα μου... η οποια ειναι ευγενεστατη.
εγω στη λαρισα εχω φιλους κυριως οχι φιλες. ο κολλητος μου πανω ερχεται πολυ συχνα στο σπιτι, κοιμαται σε μενα, του εχω δωσει και κλειδι μαλιστα. ωστοσο αρκετα συχνα ερχεται και ο φιλος μου στι Λαρισα και τον φιλοξενω...


τη τελευταια που ειχε ερθει η μανουλα μου πανω να με δει, εκει που καθοτανε στην αυλη.. πηγε η σπιτονοικοκυρα μου και της επιασε την κουβεντα..:whistle:

της ειπε εν ολιγης οτι τα χω με τον κολλητο μου... οχι της λεει η μητερα μου δεν τα εχουν, φιλοι ειναι.. πολυ καλοι φιλοι. και εκεινη επεμενε:''οχο βρε σου λεω, τα χουνε σιγουρα.. ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΔΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΑΥΤΟΣ''.:confused:
τι να πει και η καψερη η μητερα μου δεν της απαντησε... και συνεχιζει.. ''ειναι παντως πολυυυυυ ωραιο παιδι, εχει γουστο η κορη σου. αλλα μεταξυ μας νομιζω οτι εχει και εναν αλλον, γιατι πολυ συχνα τελευταια ερχεται και ενας αλλος με αυτοκινητο και μενει τα σαββατοκυριακα εδω. πες της να τον στειλει και να κρατησω το παιδι εδω που εχει που ειναι κει ευγενετατο παντα με χαιρεταει!''


:confused:
χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!! :hehe:
Ρόλος ελληνικής ταινίας η γειτόνισσα!!!
Την φαντάζομαι σαν αυτήν την κατίνα-προξενήτρα στον μπακαλόγατο -βλ. 2:25-
https://www.youtube.com/watch?v=A0z818W--WY&playnext=1&list=PLDBF7B04F161E6634
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
πριτσ! σιγά μη μετακομίσω εγώ (η οικογένεια μου δηλαδή)...ούτως ή άλλως έμαθα ότι τους πετάει ο ενοικιαστής τους έξω...οπότε, θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ca me t' egale les voisins....εκτος κι αν μετακομισει διπλα μου ...ο Κλιντ Ιστγουντ πχ., ο Στινγκ ή ο George Strait ....αλλα που....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elina91

Νεοφερμένος

Η elina91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα (καθότι πρόσφατα έκανα εγγραφή)!
Θέλω τη γνώμη σας σχετικά με τα "προβλήματα" (με ή χωρίς εισαγωγικά) που αντιμετωπίζω με τους υπόλοιπους ένοικους της πολυκατοικίας... Μένω λοιπόν σε μία πολυκατοικία που έχει σε κάθε όροφο από ένα τεσσάρι διαμέρισμα, στα οποία μένουν οι ιδιοκτήτες της πολυκατοικίας (που είναι και αδέρφια μεταξύ τους) και στον τέταρτο (που πρακτικά είναι και η ταράτσα) έχουν χτίσει ένα μικρό δυάρι στο οποίο και μένω με ενοίκιο... Πράγμα το οποίο σημαίνει ότι έχω τεράστιο μπαλκόνι γύρω γύρω! Στο πίσω μέρος του μπαλκονιού-ταράτσας βρίσκεται ο καυστήρας! Εδώ ξεκινάει και το πρόβλημα, καθότι πολλές φορές κάποιος από τους ιδιοκτήτες ανέβαινε για να δει αν έχουμε πετρέλαιο (υπάρχει μία πόρτα που μπορεί ο οποιοσδήποτε ένοικος να βγει στην ταράτσα) απροειδοποίητα! Ok, δε διαφωνώ, δε θα μου πάρουν και την άδεια, αλλά το να βλέπεις ξαφνικά δύο μαντραχαλάδες έξω από την μπαλκονόπορτά σου δεν είναι και ό,τι καλύτερο! Τους έχω ζητήσει κατά καιρούς ειδικά όταν ανεβαίνουν βράδυ να μου χτυπάνε πρώτα για να μην πάω από καρδιά, αλλά καμία ανταπόκριση! Τελοσπάντων, αυτό το έχω αποδεχτεί πλέον..

Το θέμα είναι ότι τον τελευταίο καιρό έχει παραγίνει το κακό.. Ανεβαίνουν και πλένουν τα χαλιά (τα οποία και ακουμπάνε μετά πάνω στο τραπεζάκι και τις καρέκλες που έχω στο μπαλκόνι), ανεβαίνουν και απλώνουν ρούχα(!!!) στο σπάγκο που έχω δέσει εγώ για να απλώνω τα ρούχα μου και εν τέλει ανεβαίνουν τα παιδιά τους και παίζουν μπάλα και αφήνουν μετά τα παιχνίδια τους! Κοιτάζοντας το συμβόλαιο του σπιτιού αναφέρεται ότι νοικιάζω όλα τα δωμάτια που έχει το σπίτι μόνο και εφόσον δεν είχα ρωτήσει όταν το νοίκιασα (πριν από 6 μήνες) εάν το μπαλκόνι είναι δικό μου ή κοινό, δεν ξέρω αν έχω δικαίωμα να τους πω να μαζευτούν!

Αρχικά θέλω τη γνώμη σας σχετικά με όλο αυτό, αλλά θα χαιρόμουν να διαβάσω και δικές σας σχετικές εμπειρίες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
έχεις σκεφτεί να αλλάξεις σπίτι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Δύσκολη κατάσταση.. Μάλλον πρέπει πρώτα να ρωτησεις αν είναι όντως κοινόχρηστο το μπαλκόνι.. Αν είναι μάλλον πρέπει να αλλάξεις σπίτι. Δεν είναι δυνατόν να βλέπεις τηλεόραση,ας πούμε, και έξω στο μπαλκόνι η κυρία από τον κάτω όροφο να απλώνει τα ρούχα της! Ή δύο αγοράκια να παίζουν μπάλα ενώ εσύ θες να κυκλοφορείς γυμνή στο σπίτι σου βρε αδερφέ!Είναι αστείο:confused:
Μίλησε τους και αν δεν αλλάξουν στάση καλύτερα ψάξε για καινούριο σπιτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Η πιθανότητα έστω με γλάστρες να οριοθετήσεις χώρο της ταράτσας ως μπαλκόνι σου σε συννενόηση μαζί τους παίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elina91

Νεοφερμένος

Η elina91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρώτησα σήμερα για το αν είναι κοινόχρηστο και "θεωρητικά δεν είναι αλλά καμιά φορά ανεβαίνουμε να απλώσουμε ρούχα και πλένουμε χαλιά" μου είπαν!! Μόλις τελειώσει η εξεταστική έφυγα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top