Πόσοι από σας είστε χωρίς σύντροφο;

Ποια η κατάσταση σας σε σχέση με το παραπάνω ερώτημα:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Είμαι σε σχέση και είμαι καλά.

    Ψήφοι: 70 32.1%
  • Είμαι σε σχέση και δεν είμαι καλά.

    Ψήφοι: 10 4.6%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω χρόνο.

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω διάθεση δέσμευσης αυτή την περίοδο.

    Ψήφοι: 24 11.0%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δε με ενδιαφέρει κάποιος.

    Ψήφοι: 49 22.5%
  • Είμαι ο deadhead_pirate

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)

    Ψήφοι: 53 24.3%

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
O Αντρέας απ'οτι ξέρω μιλάει πολύ σωστά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είχα μια συζήτηση με μια φίλη χθες και το συμπέρασμα ήταν "μήπως καλύτερα με άτομο που δεν κόβεις φλέβες παρά μόνος"; Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν πάντα σαν εμένα. Μικρές σχέσεις, κολλήματα με τα πλέον ακατάλληλα άτομα και στο τέλος μόνη ενώ όλοι γύρω με μακροχρόνιες σχέσεις. Εδώ και λίγο καιρό είναι με 1 παιδί το οποίο δεν γουστάρει, αλλά την ανεβάζει ψυχολογικά και έχει κάποιον να την φροντίζει όταν οι φίλοι δεν ευκαιρούν αφού με την σειρά τους έχουν σχέση. Και μου είπε δεν το μετανιώνει.

Πριν λίγο καιρό άφησα πάλι μερικές ευκαιρίες. Και σκέφτηκα πώς θα ήταν αν είχα κάνει το ίδιο με αυτήν. Να ήμουν με κάποιον που δεν θα γούσταρα πολύ, αλλά θα ήταν κοντά μου. Σκέφτηκα πως καλύτερα έτσι όπως είμαι, αλλά η σκέψη μετά ήταν: "όλα ένα πάρε και δώσε δεν είναι"; Θα έδινα κάτι, θα έπαιρνα άλλο. Η φίλη μου αισθάνεται πιο καλά μαζί του παρά μόνη. Δεν ξέρω ρε σεις, οι σχέσεις με μπερδεύουν ΤΟΣΟ πολύ. Και μάλλον δεν περιμένω απάντηση. Προβληματισμοί της βραδιάς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εξαρταται πάντα τι θέλεις από την ζωή σου underwater και σε πόσα πράγματα είσαι διατεθειμένος να συμβιβαστείς. Ναι, είναι τόσο απλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν μπορεις να κρατησεις τη λεπτη ισορροπια της σχεσης "δουναι-λαβειν" χωρις πολυ συναισθημα, καντο. Αλλοι δεν μπορουν καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Είχα μια συζήτηση με μια φίλη χθες και το συμπέρασμα ήταν "μήπως καλύτερα με άτομο που δεν κόβεις φλέβες παρά μόνος"; Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν πάντα σαν εμένα. Μικρές σχέσεις, κολλήματα με τα πλέον ακατάλληλα άτομα και στο τέλος μόνη ενώ όλοι γύρω με μακροχρόνιες σχέσεις. Εδώ και λίγο καιρό είναι με 1 παιδί το οποίο δεν γουστάρει, αλλά την ανεβάζει ψυχολογικά και έχει κάποιον να την φροντίζει όταν οι φίλοι δεν ευκαιρούν αφού με την σειρά τους έχουν σχέση. Και μου είπε δεν το μετανιώνει.

Πριν λίγο καιρό άφησα πάλι μερικές ευκαιρίες. Και σκέφτηκα πώς θα ήταν αν είχα κάνει το ίδιο με αυτήν. Να ήμουν με κάποιον που δεν θα γούσταρα πολύ, αλλά θα ήταν κοντά μου. Σκέφτηκα πως καλύτερα έτσι όπως είμαι, αλλά η σκέψη μετά ήταν: "όλα ένα πάρε και δώσε δεν είναι"; Θα έδινα κάτι, θα έπαιρνα άλλο. Η φίλη μου αισθάνεται πιο καλά μαζί του παρά μόνη. Δεν ξέρω ρε σεις, οι σχέσεις με μπερδεύουν ΤΟΣΟ πολύ. Και μάλλον δεν περιμένω απάντηση. Προβληματισμοί της βραδιάς.:P

Εσύ θα ήθελες να έχεις σχέση με κάποιον όπου δεν θα σε πολυγούσταρε αλλά θα ήταν μαζί σου για όταν δεν ευκαιρούσαν οι φίλοι του ή επειδή τον ανέβαζες ψυχολογικά;

Θα ήθελες να ήσουν με κάποιον όπου δεν θα σε εκτιμούσε και δεν θα τον έλκυες ερωτικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εσύ θα ήθελες να έχεις σχέση με κάποιον όπου δεν θα σε πολυγούσταρε αλλά θα ήταν μαζί σου για όταν δεν ευκαιρούσαν οι φίλοι του ή επειδή τον ανέβαζες ψυχολογικά;

Θα ήθελες να ήσουν με κάποιον όπου δεν θα σε εκτιμούσε και δεν θα τον έλκυες ερωτικά;

Δεν νομίζω ότι η underwater εννοεί ακριβώς αυτό. Μια σχέση δεν είναι μόνο τρελός έρωτας, είναι αλληλοϋποστήριξη, είναι αγάπη, είναι ένα ψυχολογικό ανέβασμα, είναι όμορφες στιγμές, είναι συχνό σεξ, είναι να έχεις πάντα κάποιον δίπλα σου, είναι, είναι, είναι... Ούτως η άλλως δεν νομίζω ότι δεν μιλάμε για κάποιον που δεν σε ελκύει ερωτικά αλλά για κάποιον που δεν σε κάνει να τρελαίνεσαι. Δυστυχώς από τις ταινίες τα σίριαλ και από παντού γύρω μας έχουμε μάθει να ψάχνουμε αυτόν τον υπέρτατο έρωτα που κατά τη γνώμη μου είναι πολύ δύσκολο να τον βρεις. Και αν δεν το βρεις θα είσαι πάντα μόνος? Δεν εννοώ να έχεις μια αρρωστημένη η μη ευτυχισμένη σχέση αλλά μια σχέση αλληλοσεβασμού, αλληλοκατανόησης και αγάπης με κάποιον με τον οποίο σας ενώνουν αρκετά κοινά και έχετε και κάποια χημεία στο κρεβάτι αλλά και γενικότερα σαν άνθρωποι.:) Αυτό δεν σου μοιάζει με έρωτα τελικά? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Το έθεσε λίγο άγαρμπα η φίλη σου αλλά αν δεν είναι τόσο έτσι εγώ συμφωνω και την πιο μαγική σχέση της ζωής μου την ξεκίνησα έτσι. Και ύστερα ήρθε... ο έρωτας, και η εξάρτηση, και η λατρεία.

Μερικές φορές είναι κακό να περιμένουμε το μπαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Το έθεσε λίγο άγαρμπα η φίλη σου αλλά αν δεν είναι τόσο έτσι εγώ συμφωνω και την πιο μαγική σχέση της ζωής μου την ξεκίνησα έτσι. Και ύστερα ήρθε... ο έρωτας, και η εξάρτηση, και η λατρεία.

Μερικές φορές είναι κακό να περιμένουμε το μπαμ

Θα συμφωνήσω με την αγαπητή εδαδ...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Nα τονίσω πάντως ότι στο πολύ ύστερα ήρθε και ο χωρισμός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αρκεί όμως να σε ικανοποιεί το γεγονός ότι αυτό το μπαμ μπορει και να μην έρθει ποτέ!

Όσο για τον χωρισμό, θεωρώ πιο απίθανο να σου συμβεί αν όλα εξαρχής είναι πιο ήρεμα, παρά αν δεις τον άλλον, τον ερωτευτείς κατακούτελα και δεν βλέπεις μπροστά σου! :D Απλά οκ, εγώ είμαι της σχολής του μαζοχισμού.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ε οκ..Ίσως είναι έτσι. Εγώ τουλάχιστον δεν θα μπορούσα να φανταστώ οτι θα βρίσκομαι σε μία ερωτική σχέση με κάποιον που δεν θα με πολυγουστάρει. Δεν θα μπορούσα να περιμένω αν μετά από καιρό με ερωτευτεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αρκεί όμως να σε ικανοποιεί το γεγονός ότι αυτό το μπαμ μπορει και να μην έρθει ποτέ!

Γιαυτό και οι σχέσεις δεν κρατάνε αιώνια αλλά ψάχνουμε να βρούμε κάποιον που θα μας χαρίσει δυνατά συναισθήματα. Θα μου πεις τότε γιατί να κάνεις άλλες σχέσεις και να μην περιμένεις αυτόν. Πρώτον γιατί σίγουρα κάτι κερδίζεις από κάθε σχέση σου. Δεύτερον για την αγάπη και αλληλοϋποστήριξη στη ζωή. Τρίτον γιατί μπορεί το μπαμ να μην έρθει ποτέ και στην τελική ακόμη και αν δεν νιώθεις τρελά ερωτευμένη δεν νομίζω ότι είναι άσχημα να είσαι μέσα σε μια υγιή σχέση που σου χαρίζει όμορφες στιγμές.

Ε οκ..Ίσως είναι έτσι. Εγώ τουλάχιστον δεν θα μπορούσα να φανταστώ οτι θα βρίσκομαι σε μία ερωτική σχέση με κάποιον που δεν θα με πολυγουστάρει. Δεν θα μπορούσα να περιμένω αν μετά από καιρό με ερωτευτεί...

Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δεν σε πολυγουστάρει. Απλώς ίσως να μην βλέπει αστεράκια. Πολλές φορές τα αστεράκια έρχονται μετά όμως...Και αξίζει να περιμένεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δοκιμάζεις ρε συ, εγώ αυτό που λέω είναι ότι τελικά το μπαμ το έζησα με αυτό το άτομο και μάλιστα χωρίς καθόλου να το περιμένω.

Και μάλιστα όταν το μπαμ το δημιουργεί η σχέση είναι πολύ πιο όμορφο.

Δεν είναι απαραίτητο να είναι όλα μαγικά στην αρχή, αρκεί να υπάρξει το άτομο το οποίο έχει τη δυναμική και τα potentials για να δημιουργήσετε μαζί μαγεία.
Ποτέ ο άλλος δεν είναι ιδανικός, αλλά με τη βοήθεια και των δύο οι άνθρωποι μπορούν να γίνουν ιδανικοί ο ένας για τον άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν μπορεις να κρατησεις τη λεπτη ισορροπια της σχεσης "δουναι-λαβειν" χωρις πολυ συναισθημα, καντο. Αλλοι δεν μπορουν καν.

Το κακό είναι ότι εγώ θέλω να χάνομαι στα μάτια του για να είμαι με κάποιον. Τι χωρίς πολύ συναίσθημα λες;:P

Εσύ θα ήθελες να έχεις σχέση με κάποιον όπου δεν θα σε πολυγούσταρε αλλά θα ήταν μαζί σου για όταν δεν ευκαιρούσαν οι φίλοι του ή επειδή τον ανέβαζες ψυχολογικά;

Θα ήθελες να ήσουν με κάποιον όπου δεν θα σε εκτιμούσε και δεν θα τον έλκυες ερωτικά;

Όχι, δεν θα ήθελα, γι'αυτό σκέφτομαι και δεν το κάνω.

Δεν νομίζω ότι η underwater εννοεί ακριβώς αυτό. Μια σχέση δεν είναι μόνο τρελός έρωτας, είναι αλληλοϋποστήριξη, είναι αγάπη, είναι ένα ψυχολογικό ανέβασμα, είναι όμορφες στιγμές, είναι συχνό σεξ, είναι να έχεις πάντα κάποιον δίπλα σου, είναι, είναι, είναι... Ούτως η άλλως δεν νομίζω ότι δεν μιλάμε για κάποιον που δεν σε ελκύει ερωτικά αλλά για κάποιον που δεν σε κάνει να τρελαίνεσαι. Δυστυχώς από τις ταινίες τα σίριαλ και από παντού γύρω μας έχουμε μάθει να ψάχνουμε αυτόν τον υπέρτατο έρωτα που κατά τη γνώμη μου είναι πολύ δύσκολο να τον βρεις. Και αν δεν το βρεις θα είσαι πάντα μόνος? Δεν εννοώ να έχεις μια αρρωστημένη η μη ευτυχισμένη σχέση αλλά μια σχέση αλληλοσεβασμού, αλληλοκατανόησης και αγάπης με κάποιον με τον οποίο σας ενώνουν αρκετά κοινά και έχετε και κάποια χημεία στο κρεβάτι αλλά και γενικότερα σαν άνθρωποι.:) Αυτό δεν σου μοιάζει με έρωτα τελικά? ;)

Αυτό έλεγα με την φίλη μου, αλλά ρε γ@μώτο, χωρίς έρωτα κι αυτά ξενέρωτα φαίνονται.

Το έθεσε λίγο άγαρμπα η φίλη σου αλλά αν δεν είναι τόσο έτσι εγώ συμφωνω και την πιο μαγική σχέση της ζωής μου την ξεκίνησα έτσι. Και ύστερα ήρθε... ο έρωτας, και η εξάρτηση, και η λατρεία.

Μερικές φορές είναι κακό να περιμένουμε το μπαμ

Αυτός είχε καταλάβει τα ουδέτερα στην αρχή αισθήματά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δοκιμάζεις ρε συ, εγώ αυτό που λέω είναι ότι τελικά το μπαμ το έζησα με αυτό το άτομο και μάλιστα χωρίς καθόλου να το περιμένω.

Και μάλιστα όταν το μπαμ το δημιουργεί η σχέση είναι πολύ πιο όμορφο.

Δεν είναι απαραίτητο να είναι όλα μαγικά στην αρχή, αρκεί να υπάρξει το άτομο το οποίο έχει τη δυναμική και τα potentials για να δημιουργήσετε μαζί μαγεία.
Ποτέ ο άλλος δεν είναι ιδανικός, αλλά με τη βοήθεια και των δύο οι άνθρωποι μπορούν να γίνουν ιδανικοί ο ένας για τον άλλο.

Μπορούμε να μείνουμε φίλοι και να έρθει έτσι το μπαμ...Δεν μπορούμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ναι, βασικά δεν τα είχε καταλάβει, του τα είχα εκθέσει εγώ σαφέστατα.

Χαχαχα, παραείμαι ειλικρινής με τις σχέσεις μου!

Τελικά συνειδητοποίησα ότι απλά ποτέ δεν του είχα δώσει καμία σημασία (νταξ έπαιξαν κι άλλα το ρόλο τους :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάντως ή θα μου έρθει γρήγορα (στις πρώτες πέντε συναντήσεις ας πούμε) ή δεν θα μου έρθει ποτέ. Οκ, ίσως ζήσω κάποια αξιομνημόνευτα πράγματα, ίσως νιώσω πως πλησιάζω αυτό που έχω ονειρευτεί, αλλά στην πραγματικότητα θα ξέρω μέσα μου πως ό,τι έχουμε είναι ..πεπερασμένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δεν σε πολυγουστάρει. Απλώς ίσως να μην βλέπει αστεράκια. Πολλές φορές τα αστεράκια έρχονται μετά όμως...Και αξίζει να περιμένεις :)

εγώ που βλέπω κάθε μέρα αστεράκια είμαι καλά γιατρέ μου ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
εγώ που βλέπω κάθε μέρα αστεράκια είμαι καλά γιατρέ μου ???

:hehe:

ΜΙα χαρά είσαι...Εσύ ζεις τον υπέρτατο έρωτα που έλεγα πιο πριν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εμένα πάντως ή θα μου έρθει γρήγορα (στις πρώτες πέντε συναντήσεις ας πούμε) ή δεν θα μου έρθει ποτέ. Οκ, ίσως ζήσω κάποια αξιομνημόνευτα πράγματα, ίσως νιώσω πως πλησιάζω αυτό που έχω ονειρευτεί, αλλά στην πραγματικότητα θα ξέρω μέσα μου πως ό,τι έχουμε είναι ..πεπερασμένο!

Μα δεν είναι παράλογο.

Κάποιοι μόλις ακούσουν ένα κομμάτι μπορούν αυτόματα να χορέψουν καλά με αυτό και να τους θαυμάζουν κι όλοι, κάποιοι άλλοι μπορεί να θέλουν δάσκαλο για να μάθουν τα βήματα.

Κάποιοι εμπιστέυονται δύσκολα, κάποιοι άλλοι όχι.

Κάποιοι θεωρούν μειονέκτημα πέντε κιλά παραπάνω και προσπαθούν να τα κρύβουν, κάποιοι με θράσσος καταφέρνουν να γίνουν θεοί του έρωτα τονίζοντας αυτά τα πέντε κιλά.

Ακόμη και τα μπαμ έχουν διαβαθμίσεις, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top