Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,221 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 228 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσοι από σας είστε χωρίς σύντροφο;

Ποια η κατάσταση σας σε σχέση με το παραπάνω ερώτημα:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 203)
Είμαι σε σχέση και είμαι καλά.
63
31,03%
Είμαι σε σχέση και δεν είμαι καλά.
11
5,42%
Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω χρόνο.
5
2,46%
Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω διάθεση δέσμευσης αυτή την περίοδο.
22
10,84%
Δεν είμαι σε σχέση επειδή δε με ενδιαφέρει κάποιος.
46
22,66%
Είμαι ο deadhead_pirate
6
2,96%
Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)
50
24,63%

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 23:41, 10-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann

ΜΙα χαρά είσαι...Εσύ ζεις τον υπέρτατο έρωτα που έλεγα πιο πριν
που τον βρήκα ???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:43, 10-09-07:

Εμένα ρωτάς? Εσύ είσαι που βλέπεις τα αστεράκια

Πάντως αν τα βλέπεις έτσι στο άσχετο πες και σε μας τον τρόπο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 23:44, 10-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Το κακό είναι ότι εγώ θέλω να χάνομαι στα μάτια του για να είμαι με κάποιον. Τι χωρίς πολύ συναίσθημα λες;
Eμ τοτε που ειναι το διλλημα σου βρε ;

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εμένα πάντως ή θα μου έρθει γρήγορα (στις πρώτες πέντε συναντήσεις ας πούμε) ή δεν θα μου έρθει ποτέ. Οκ, ίσως ζήσω κάποια αξιομνημόνευτα πράγματα, ίσως νιώσω πως πλησιάζω αυτό που έχω ονειρευτεί, αλλά στην πραγματικότητα θα ξέρω μέσα μου πως ό,τι έχουμε είναι ..πεπερασμένο!
Ποτε μη λετε ποτε. Το οτι κατι δεν εγινε μεχρι στιγμης "ετσι" δε προδικαζει οτι δε θα γινει. Σιγουρα ο καθενας μαθαινει το ειναι πιο πιθανο να γινει , με τον καιρο, αλλα μη βαζετε και στοιχημα. Σε αυτα τα θεματα γινονται πολλα περιεργα.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 23:44, 10-09-07:

Εμένα πάντως ή θα μου έρθει γρήγορα (στις πρώτες πέντε συναντήσεις ας πούμε) ή δεν θα μου έρθει ποτέ. Οκ, ίσως ζήσω κάποια αξιομνημόνευτα πράγματα, ίσως νιώσω πως πλησιάζω αυτό που έχω ονειρευτεί, αλλά στην πραγματικότητα θα ξέρω μέσα μου πως ό,τι έχουμε είναι ..πεπερασμένο!
Κι εγώ αν όχι με την πρώτη συνάντηση, αν είναι να αισθανθώ κάτι καλό από την δεύτερη θα αρχίσει να φαίνεται. Βασικά το πρόβλημα είναι ότι έχω αισθανθεί ΑΠΟΛΥΤΟ έρωτα και γι'αυτό μου είναι δύσκολο να κάνω κάτι με κάποιον που δεν μου δημιουργεί έντονα συναισθήματα. Σκεφτόμουν ότι άκόμα δεν είμαι έτοιμη για κάτι καινούριο, αλλά πλέον λέω πως 5 μήνες είναι υπεραρκετοί. Οπότε το πρόβλημα δεν είμαι εγώ. Ποιό είναι; Δεν ξέρω.
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 23:45, 10-09-07:

ΑΧΑΧΑΧΑ
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 23:46, 10-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Eμ τοτε που ειναι το διλλημα σου βρε ;
Στο ότι μήπως είμαι ηλίθια που το βλέπω όπως το βλέπω.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 23:47, 10-09-07:

Ποτε μη λετε ποτε. Το οτι κατι δεν εγινε μεχρι στιγμης "ετσι" δε προδικαζει οτι δε θα γινει. Σιγουρα ο καθενας μαθαινει το ειναι πιο πιθανο να γινει , με τον καιρο, αλλα μη βαζετε και στοιχημα. Σε αυτα τα θεματα γινονται πολλα περιεργα.

Μέχρι στιγμής έτσι είναι. Δεν σου υπέγραψα και υπεύθυνη δήλωση του ν. 105 ντε πως θα είναι πάντα έτσι! (Και βασικά μακάρι να μου τύχει, νιώθω πως έτσι θα είχε μεγαλύτερες πιθανότητες να πετύχει! Αλλά θέλω το ΜΠΑΜ να είναι όσο έντονο θα ήταν κι αν το πάθαινα εξαρχής.. αλλιώς δεν παίζω! )
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 23:53, 10-09-07:

Εμένα ρωτάς? Εσύ είσαι που βλέπεις τα αστεράκια

γιατρέ γελάνε μαζί μου... ειμαι τόσο σοβαρά τελικά ???

περισσότερο απο ότι νομιζα ε???

ps. να σας πω ενα τραγουδακι ?
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 23:59, 10-09-07:

Μέχρι στιγμής έτσι είναι. Δεν σου υπέγραψα και υπεύθυνη δήλωση του ν. 105 ντε πως θα είναι πάντα έτσι! (Και βασικά μακάρι να μου τύχει, νιώθω πως έτσι θα είχε μεγαλύτερες πιθανότητες να πετύχει! Αλλά θέλω το ΜΠΑΜ να είναι όσο έντονο θα ήταν κι αν το πάθαινα εξαρχής.. αλλιώς δεν παίζω! )
A , ....φαουλ. Ειπες "η θαρθει στην αρχη ή ποτε." Παρτο πισω.

Ολα ειναι και τι αντιληψη και προσδοκιες εχει ο καθενας για τη ζωη του. Αν εχουμε μια πολυ πολυ συγκεκριμενη εικονα και προσδοκια, μονοι μας , μειωνουμε τις πιθανοτητες να βρουμε αυτο που ψαχνουμε. Φυσικα δε θελουμε οτι κι οτι. Αυτο ειναι το αλλο ακρο. Απλα το "μπαμ" που λεμε, μπορει να εχει πολλες μορφες, και εμεις να εχουμε προσηλωθει σε μια.
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 00:32, 11-09-07:

Ολα ειναι και τι αντιληψη και προσδοκιες εχει ο καθενας για τη ζωη του. Αν εχουμε μια πολυ πολυ συγκεκριμενη εικονα και προσδοκια, μονοι μας , μειωνουμε τις πιθανοτητες να βρουμε αυτο που ψαχνουμε. Φυσικα δε θελουμε οτι κι οτι. Αυτο ειναι το αλλο ακρο. Απλα το "μπαμ" που λεμε, μπορει να εχει πολλες μορφες, και εμεις να εχουμε προσηλωθει σε μια.
Ακριβώς.

Αρχική Δημοσίευση από Founes
γιατρέ γελάνε μαζί μου... ειμαι τόσο σοβαρά τελικά ???

περισσότερο απο ότι νομιζα ε???

ps. να σας πω ενα τραγουδακι ?
ναι αμέ...και δεν μας λες;
Παράθεση

thodoris28 (Θοδωρής)

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O thodoris28 έγραψε: στις 10:21, 11-09-07:

Πίστευω πως οι περισσότεροι άνθρωποι (θα μιλήσω για το περιβάλλον μου) φοβούνται την κατάσταση έλλειψης συντροφού. Θεωρώ όμως πολύ πιο υγιές να μένεις μόνος παρά να συντηρείς καταστάσεις και δεσμούς που δε σε καλύπτουν απόλυτα. Ίσως με τα χρόνια γινόμαστε πιο δύσκολοι και πιο απαιτητικοί στις σχέσεις, εγώ πάντως ναι.
Μπορεί πλέον να κάνω πολύ πιο εύκολα γνωριμίες και να δίνω πολύ πιο εύκολα "πρώτες ευκαιρίες" στο να γνωρίσω κάποια, άλλα (ευτυχώς πιστεύω) ανέχομαι πολύ λιγότερα πράγματα.
Στην τελική ο συμβιβασμός με την μετριότητα είναι για τους μετρίους. Πιστεύει κανείς ότι είναι μέτριος;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:23, 11-09-07:

Αν πώ ότι έχω σχέση θα είναι προτότυπο;

Πάντος έυχομαι στα παιδιά που δεν έχουν σύντροφο, γιαυτό μπήκα, να βρούν την απόλυτη ευτυχία, καμια φορά καλύτερα να αργήσει να έρθει παρά να έρθει σύντομα και να μην είσαστε ευτυχισμένοι, σας έυχομαι 10πλάσια ευτυχία απο την δική μου πραγματικά
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:28, 11-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Είχα μια συζήτηση με μια φίλη χθες και το συμπέρασμα ήταν "μήπως καλύτερα με άτομο που δεν κόβεις φλέβες παρά μόνος"; Η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν πάντα σαν εμένα. Μικρές σχέσεις, κολλήματα με τα πλέον ακατάλληλα άτομα και στο τέλος μόνη ενώ όλοι γύρω με μακροχρόνιες σχέσεις. Εδώ και λίγο καιρό είναι με 1 παιδί το οποίο δεν γουστάρει, αλλά την ανεβάζει ψυχολογικά και έχει κάποιον να την φροντίζει όταν οι φίλοι δεν ευκαιρούν αφού με την σειρά τους έχουν σχέση. Και μου είπε δεν το μετανιώνει.
Εγω πιστευω οτι δεν θα μπορουσα ποτε να το κανω αυτο.
Και μονο στην σκεψη, νιωθω μια πιεση.
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 10:39, 11-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Εγω πιστευω οτι δεν θα μπορουσα ποτε να το κανω αυτο.
Και μονο στην σκεψη, νιωθω μια πιεση.
Εγώ το είχα επιχειρήσει σε μικρότερη ηλικία, αλλά ένιωθα πολύ άσχημα και το σταμάτησα. Πώς να το κάνουμε, όταν είσαι ερωτευμένος ξυπνάς κάθε πρωί ευτυχισμένος, κι αυτό δεν το αλλάζω με τίποτα
Πριν γνωρίσω το τωρινό μου αγόρι ήμουν δυόμισυ χρόνια μόνη, και πιστεύω ότι άξιζε τον κόπο
Παράθεση

Diavoleas (Αλέξανδρος)

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Diavoleas έγραψε: στις 02:25, 13-09-07:

Δεν είμαι σε σχέση, αφού χωρισα πρόσφατα (δεν έχω καλά καλά ένα μήνα) από σχέση ενός χρόνου κ 4 μηνών. Η αλήθεια είναι οτι ηταν μια ανακούφηση η αποδέσμευση...Το κακο είναι οτι τραγουδαω "αχ ρε μοναξια" και "έρχεται η νύχτα κ είμαι μονος" κάθε βράδυ
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:02, 20-09-07:

Αλλαξα την ψηφο μου, αλλαξα την ψηφο μου!! Ουιιιιι αλλαξα την ψηφο μου!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 10:12, 20-09-07:

Nice!! Εύχομαι κάθε Ευτυχία Χακού-νινι!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:14, 20-09-07:

Ευχαριστω, ευχαριστω!!!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 11:04, 20-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Ευχαριστω, ευχαριστω!!!
κάποια τη χτύπησε ο έρωτας στο κεφάλι

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:22, 20-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Αλλαξα την ψηφο μου, αλλαξα την ψηφο μου!! Ουιιιιι αλλαξα την ψηφο μου!!!
[καργα off topic] φτου φτου μη σε ματιασω..[/ off topic]
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους