Σκάνδαλο Novartis

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Δείτε μετά από τον Άδωνι και την ομιλία Σαλμά για να δείτε τι θα πει αξιοπρέπεια και τι τσίρκο.
Ο Σαμαράς δε, κρατάει τα σκήπτρα της φαιδρότητας και της ψευτομαγκιάς.

Το τι έλεγε 35 λεπτά το προσπερνάμε. To savoir vivre μας μάρανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Βλέπω τη συζήτηση από την αρχη αυτο που βλέπω είναι το προεδριο να βρίζει «Άι στο διάολο» είπε στον Αυγερινό
Ένας βουλευτής είπε στο σαμαρα όταν μιλούσε το «παραχεσες»
Τον Πολάκη να γελάει όταν μιλούσε ο πικραμένος (δείτε την ομιλία του εγώ λύγισα θα καταλάβετε γιατί)
Σαμαρας αδωνις λοβερδος φοβεροί
Βενιζελος τους ξεφτίλισε με στοιχεία και χαρτιά και τους κάλυψε όλους και τους 10 από αβραμοπουλο μέχρι τον τελευταίο υπουργό που εμπλέκεται
Επίσης Κουτρουμάνης Στουρνάρας παρά πολύ καλοί σήμερα
Οι μόνοι που συμφωνούν με το σκάνδαλο είναι 3 κόμματα
ΣΥΡΙΖΑ ανελ χα ο κάθε ομιλητής λέει τα ίδια
(Χρυσή συριζαυγη) πραγματικα αυτο ξεπερνάει το Σοβιέτ πλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το τι έλεγε 35 λεπτά το προσπερνάμε. To savoir vivre μας μάρανε...

Δεν καταλαβαίνω γιατί το προσπερνάς, εφόσον απ' ότι έχω καταλάβει είσαι με τη πλευρά του. Εγώ τον άκουσα και αυτό δε μου απαγορεύει να σχολιάσω και να κατακρίνω την επίδειξη ακροδεξιού εκχυδαϊσμού. Τα άλλα περί συλλαλητηρίου και σκευωρίας τα έχουμε ξανακούσει, γελάσαμε, φτάνει. Μας τα πε και ο Άκης τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φυσικά για τα δεκάδες στοιχεία που κατέθεσε ο Άδωνις στη βουλή δεν γίνεται λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Εγώ κι οι χαζές ερωτήσεις μου επιστρέφουμε: ποιο το νόημα οι βουλευτές να κάνουν τη βουλή δικαστήριο και να καταθέτουν στοιχεία κλπ; Η βουλή δεν είναι για να συζητιούνται τα σοβαρά προβλήματα του λαού; Αυτό το θέμα δε θα έπρεπε να το λύσει η δικαιοσύνη; Βγάλτε νόμο για την άρση της βουλευτικής ασυλίας και δικάστε τους! Όλα να λυθούν στα δικαστήρια! Τι χάνουμε το χρόνο μας με την αρλούμπα του καθενός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χιμέλα όταν κατηγορείσαι για κάτι δε θα προσπαθήσεις να αποδείξεις το αντίθετο στον κόσμο ακόμα και πριν τη δίκη; Ειδικά όταν είσαι αντιπρόεδρος της αντιπολίτευσης που προηγείται στις δημοσκοπήσεις;

Όσον αφορά το γιατί ήρθε στη βουλή ρώτα το Συριζα, με ένα τηλεφώνημα ήρθε μια μέρα μετά το συλλαλητήριο, ενώ μάλιστα προετοίμαζαν να το φέρουν στη βουλή πριν έρθει γιατί από τα tweet τους καταλαβαίνεις ότι ήξεραν. Πως ήξεραν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Όχι. Μπορείς αν θες να δώσεις συνεντεύξεις, να γράψεις εκθέσεις, να βγεις στις τηλεοράσεις και τις εφημερίδες αν θες ντε και σώνει να φωνάξεις την αθωότητά σου. Η βουλή δεν είναι το μέρος για κάτι τέτοιο. Οι ΑΝΕΛ δεν είχαν κάνει αίτημα για άρση βουλευτικής ασυλίας; Τι έγινε με αυτό; Ξέρει κάποιος; Ήταν κι αυτό για το θεαθήναι προφανώς.
Το οτι ο Τσίπρας έφερε το θέμα στη βουλή για να ρίξει λάσπη στη ΝΔ είναι προφανές. Η ερώτηση είναι, γιατί πρέπει να τρώμε το χρόνο και το χρήμα του βήματος της βουλής για αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ποιοι ΑΝΕΛ, ο Άδωνις εδώ και εβδομάδες παρακαλάει να γίνει δίκη ενώ ο Συριζα έλεγε ότι έχει παραγραφεί. Αλλά να γίνει η διαδικασία και για τον Κουρουμπλή ο οποίος αποδεδειγμένα κόστισε στον ελληνικό λαό πολλά εκατομμύρια και κέρδισε η Novartis πολλά εκατομμύρια που δεν έπρεπε.

Προφανώς και πρέπει να αμυνθούν οι εμπλεκόμενοι. Εφόσον ο Συριζα έφερε την υπόθεση στη Βουλή τότε είναι πλέον το μείζων θέμα. Δεν γίνεται να λαβώνονται πολιτικά και να μην απαντούν. Σε ένα-ενάμιση χρόνο έχουμε εκλογές. Ο Συριζα άνοιξε έναν πόλεμο και φοβάμαι πως αν οι μαρτυρίες είναι ψεύτικες ή δεν μπορούν να αποδειχτούν ότι έχουμε μια κυβέρνηση πιο βρώμικη από όλες όσες έχουν περάσει από το ελληνικό κοινοβούλιο. Ελπίζω όλοι οι Συριζαίοι να ανοίξετε τα μάτια σας στην υπόθεση και να δείτε τι είναι ο Συριζα.

Από την άλλη εύχομαι κάποιοι από τους εμπλεκόμενους όντως να τα έχουν πάρει ή να έχουν βλάψει την ελληνική οικονομία. Και αυτό γιατί ούτε να διανοηθεί δεν μπορεί ο νους μου ότι η τωρινή κυβέρνηση θα μπορούσε να είχε στήσει ένα ολόκληρο σκάνδαλο για ψηφοθηρικούς λόγους. Ελπίζω δηλαδή να μην έχουμε πέσει τόσο χαμηλά ως Ελλάδα και να μην ζούμε αυτήν την πολιτική παρακμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Ελπίζω όλοι οι Συριζαίοι να ανοίξετε τα μάτια σας στην υπόθεση και να δείτε τι είναι ο Συριζα.

Από την άλλη εύχομαι κάποιοι από τους εμπλεκόμενους όντως να τα έχουν πάρει ή να έχουν βλάψει την ελληνική οικονομία. Και αυτό γιατί ούτε να διανοηθεί δεν μπορεί ο νους μου ότι η τωρινή κυβέρνηση θα μπορούσε να είχε στήσει ένα ολόκληρο σκάνδαλο για ψηφοθηρικούς λόγους. Ελπίζω δηλαδή να μην έχουμε πέσει τόσο χαμηλά ως Ελλάδα και να μην ζούμε αυτήν την πολιτική παρακμή.

Κοίταξε να δεις. Δεν πιστεύω οτι η πολιτική είναι ηθική ούτε οτι οι πολιτικοί είναι αθώοι. Και σίγουρα δε θα μού άρεσε ούτε εμένα όντως όλοι αυτοί οι άνθρωποι να σύρθηκαν στη λάσπη ενώ δεν ήταν ένοχοι για αυτό το αδίκημα. Αλλά: εγώ πιστεύω ακόμα στον Τσίπρα γιατί, αν και έκανε πολλά λάθη, είχε το σθένος να αντιμετωπίσει την κατάσταση που κάποιοι έκρυβαν κάτω από το χαλάκι. Η χώρα έπρεπε να σταματήσει να τρώει λεφτά που δεν είχε. Δε θα πάω πάλι σε πολιτική αντιπαράθεση. Ξέρω οτι με αυτό θα ανάψω φωτιές, αλλά για μένα, αν καταφέρει ο Συριζα να εμποδίσει τη ΝΔ να βγει στις εκλογές, ακόμα και με βρώμικο τρόπο, εγώ θα χαρώ. Δε θα είμαι περήφανη για τον τρόπο, αλλά για το αποτέλεσμα θα χαρώ. Θέλω ο Τσίπρας να συνεχίσει ακόμα μια τετραετία για να δω τι άλλο θα κάνει και μα τω Θεώ δε θέλω να ξαναδώ στην κυβέρνηση τις φάτσες της ΝΔ που μας το παίζουν παναγίτσες τώρα.
(μη βαρέσετε δυνατά παιδιά!:loltooth:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χιμέλα είσαι το λιγότερο ανενημέρωτη. Η υπόθεση με τους χρηματισμούς των ιατρών της Novartis ξεκίνησε από τον Σαλμά (στέλεχος της ΝΔ), ο οποίος ήταν ο πρώτος που πήγε κόντρα σε αυτήν την εταιρεία και τα έγγραφα του FBI το αναφέρουν ξεκάθαρα ότι η Novartis δεν τον ήθελε. Και εσύ νομίζεις ότι το ξέθαψε ο Συριζα.

Με τόση παραπληροφόρηση που έχεις δεν μου κάνει εντύπωση που θες να ξανακυβερνήσει ο Συριζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Johnny σεβαστή η γνώμη σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Πληροφόρηση είναι το πρώτο θ(αίμα) ?

Θέλω απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις. Δεν πιστεύω οτι η πολιτική είναι ηθική ούτε οτι οι πολιτικοί είναι αθώοι. Και σίγουρα δε θα μού άρεσε ούτε εμένα όντως όλοι αυτοί οι άνθρωποι να σύρθηκαν στη λάσπη ενώ δεν ήταν ένοχοι για αυτό το αδίκημα. Αλλά: εγώ πιστεύω ακόμα στον Τσίπρα γιατί, αν και έκανε πολλά λάθη, είχε το σθένος να αντιμετωπίσει την κατάσταση που κάποιοι έκρυβαν κάτω από το χαλάκι. Η χώρα έπρεπε να σταματήσει να τρώει λεφτά που δεν είχε. Δε θα πάω πάλι σε πολιτική αντιπαράθεση. Ξέρω οτι με αυτό θα ανάψω φωτιές, αλλά για μένα, αν καταφέρει ο Συριζα να εμποδίσει τη ΝΔ να βγει στις εκλογές, ακόμα και με βρώμικο τρόπο, εγώ θα χαρώ. Δε θα είμαι περήφανη για τον τρόπο, αλλά για το αποτέλεσμα θα χαρώ. Θέλω ο Τσίπρας να συνεχίσει ακόμα μια τετραετία για να δω τι άλλο θα κάνει και μα τω Θεώ δε θέλω να ξαναδώ στην κυβέρνηση τις φάτσες της ΝΔ που μας το παίζουν παναγίτσες τώρα.
(μη βαρέσετε δυνατά παιδιά!:loltooth:)
Η επόμενη Βουλή θα είναι Καραμανλής - Τσίπρας - Παπανδρέου που ήδη έχουν συζητήσει για την επόμενη μέρα. Η Χρυσή Αυγή έχει ανέβει πάρα πολύ και δεν θα μπορεί να γίνει κυβέρνηση αλλιώς.

Κατά τη γνώμη μου η δικαιοσύνη δεν πρέπει να ανακατεύεται με τη Βουλή και τη κυβέρνηση και να υπάρχει η λεγόμενη ασυλία για τους υπουργούς/βουλευτές. Έχουμε στημένες δικαστικές περιτώσεις που δεν καταλήγουν πουθενά (Βατοπέδι, χρηματιστήριο κ.λπ.).

Η μεγαλύτερη στημένη περίτπωση είναι της Χρυσή Αυγή. Είναι 3ο κόμμα αυτή τη στιγμή και δεν έχει πρόσβαση στα μεγάλα ΜΜΕ της χώρας και έχει μηδενική χρηματοδότηση. Μέχρι και το social media της έκοψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πληροφόρηση είναι το πρώτο θ(αίμα) ?

Θέλω απάντηση.

Σε πειράζει δηλαδή το μέσο; Όχι Lancelot, ανοίξτε τα μάτια σας επιτέλους.

Ο Κούλογλου αναφέρει ότι στέλεχος της ΝΔ προσπάθησε να γίνει κρυφός μάρτυρας.



Το μεγάλο σας λάθος είναι ότι ενημερώνεστε μόνο από την πεντάδα documento, thepressproject, tvxs, efsyn, koutitispandoras.

Εδώ ο δικηγόρος των προστατευόμενων μαρτύρων στην Αμερική το επιβεβαιώνει.



Δες τα λεπτά 4-6:30 γιατί όπως φαίνεται δεν ξοδεύετε ούτε ένα λεπτό να βγάλετε δική σας άποψη περί του θέματος και δέχεστε μόνο ότι γράφουν τα παραπάνω σαιτ. Καλύτερα να το δείτε όλο βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ξέρω οτι με αυτό θα ανάψω φωτιές, αλλά για μένα, αν καταφέρει ο Συριζα να εμποδίσει τη ΝΔ να βγει στις εκλογές, ακόμα και με βρώμικο τρόπο, εγώ θα χαρώ. Δε θα είμαι περήφανη για τον τρόπο, αλλά για το αποτέλεσμα θα χαρώ. Θέλω ο Τσίπρας να συνεχίσει ακόμα μια τετραετία για να δω τι άλλο θα κάνει και μα τω Θεώ δε θέλω να ξαναδώ στην κυβέρνηση τις φάτσες της ΝΔ που μας το παίζουν παναγίτσες τώρα.

Και εγώ θέλω να δω τι θα κάνει. Capital controls, κλείσιμο τραπεζών, τρίτο μνημόνιο, αλλαγή ασφαλιστικού προς το χειρότερο, κόψιμο του ΕΚΑΣ, μείωση χαμηλών συντάξεων, αύξηση της φορολογίας, μη πληρωμές χρωστούμενων στην ώρα τους (πχ πανεπιστημιακές λέσχες και συγγράμματα), μεταναστευτική πολιτική μπείτε όλοι μέσα, αύξηση κόστος δαπανών λόγω απροσεξίας (πχ "ξέχασαν" να βγάλουν δελτίο τιμών φαρμάκων) και τώρα έρχονται προσλήψεις στο δημόσιο γιατί προφανώς αυτό λύνει το πρόβλημα της ανεργίας και φυσικά σε λίγο ηλεκτρονικοί πλειστηριασμοί. Αναμένω με ΑΓΩΝΙΑ να δω τι άλλο μας περιμένει αν ξαναβγει. Είναι πολλά τα μέτρα τα οποία έχει ψηφίσει προς εφαρμογή μετά το 2019.

Στα θετικά βάζω τα εξής: Πέρασε μέτρα με λιγοστή αντίσταση. Καταπολέμησε τις απεργίες με περίτεχνο τρόπο. Απομυθοποίησε το δεδομένο ότι για όλα τα κακά της Ελλάδας φταίνε 2 κόμματα και φάνηκε ότι είναι λιγάκι πιο περίπλοκο από αυτό. Ανέδειξε το πρόβλημα του δημοσίου μη μπορώντας να καταπολεμήσει την όποια διαφθορά έλεγε ότι θα καταπολεμήσει (διορίζοντας δικούς τους). Το τελευταίο έτος διόρθωσε πολλά από τα λάθη που έκανε στο πρώτο έτος. Έχει καταρριφθεί το political correctness το οποίο μισώ.

Οπότε δε θεωρώ το Συριζα τόσο κακό, έκανε και καλά πράγματα, αλλά μια φορά μου φτάνει δεν έχω μαζοχιστικές τάσεις :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Ενημερώσου από πρώτο ψέμα, καθημερινή, βήμα, τα νέα.
Δεν με άγγιξαν τα κροκοδείλια δάκρυα του πικραμενου ή ο χάρτης του μπουμπουκου. Η δικαιοσύνη θα κρίνει. Την οποία στις άδειες των καναλιών καλούσαν να τη σεβαστεί η κυβέρνηση και τώρα την χλευάζουν.
Οι δημοσκοπήσεις έχουν δείξει πόσο έγκυρες είναι. Τρεις ειδήσεις έχω κρατήσει από το πρώτο θαιμα.
Το γεγονός ότι τουρκικό λιμενικό εμβολισε ελληνικό σκάφος (ψέμα) .
Το ότι χρεώθηκε η Ελλάδα 200 δις από τον σύριζα όταν έχει ΑΕΠ 175 .
Το ότι η Μέρκελ αποκάλεσε Μακεδόνα τον ζαεφ.
Όλα αυτά σε 1 εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι δεν σου πόσταρα κανένα από αυτά τα site για κάποια είδηση ή άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι εκφράζεις την ίδια άποψη με αυτά. Αστείο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ ανέφερα γεγονός που ανέδειξε ο Κουλογλου (ευρωβουλευτής Συριζα) και ο δικηγόρος των μαρτύρων του FBI. Ξέρω ότι θα σε σοκάρω, αλλά ναι και αυτά τα site που μισείς βγάζουν και αληθινές ειδήσεις. Το τι οπαδισμός, κόμπλεξ και προκατάληψη παίζει εδώ μέσα δεν περιγράφεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Τον εαυτο σου τον συμπεριλαμβανεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top