The Event

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
The Event

Δε ξέρω αν το έχει δει κανείς, αλλά ήδη τα 2 επισόδεια που έχω δει είναι πολύ καλά!

Η σειρά ξεκινάει με ένα ζευγάρι που στην πορεία η κοπέλα απαγάγεται. Ο φίλος της ξεκινάει μια προσπάθεια για να μπορέσει να την βρει αλλά πέφτει πάνω σε μια μεγάλη συνωμοσία.
Το τρέιλερ της σειράς:


Ειδικά το πρώτο επισόδειο ήταν πολύ προσεγμένο και σε κερδίζει για να παρακολουθήσεις τη σειρά.
Επίσης θυμίζει κάτι από lost λίγο στην αρχή αλλά ευτυχώς δεν έχει σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μόλις παρακολουθήσαμε τα δύο πρώτα επεισόδια της σειράς. Την βρήκαμε πολύ καλή, σίγουρα μας κέντρισε το ενδιαφέρον. Φαίνεται πως θα συνεχίσουμε να την παρακολουθούμε καθ' όλη τη διάρκεια της σαιζόν.

Ευχαριστούμε Μπιλ...:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είδα και το τρίτο επισόδειο. Καλοδουλεμένο κι αυτό!
Δεν καταλαβαίνω ποτέ πως περνάει η ώρα και τελείωνει το επισόδειο.

Άντε να δούμε τί θα γίνει με τους νεκρούς του ατυχήματος που άρχισαν να σηκώνονται σαν τα ζόμπι :P
Μέχρι να αποκαλυφθεί τί ακριβώς είναι αυτή η ομάδα, ποιοι είναι και τί δυνατότες έχουν θα σκάσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ναι, ωραίο το τρίτο επεισόδιο, μου θύμισε κάτι από 24...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα μου θυμίζει συνδυασμό από 24 και flashforward μαζί με λίγο visitors. Είναι ενδιαφέρον δεν λέω (δύο επεισόδια έχω δει και όσονούπω θα δω και τα υπόλοιπα τέσσερα που έχω), αλλά μοιάζει πολύ με ..κάτι που έχουμε ξαναδεί πάνω κάτω. Θα ήθελα πολύ να ήταν κάτι εντελώς πρωτότυπο που να μη θυμίζει κάτι άλλο, όπως ήταν πχ το fringe όταν πρωτοβγήκε. Τώρα νιώθω λίγο σαν να με παρηγορούν που έκοψαν το flashforward!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πες τα ρε Καγίρα!! Ακριβώς το ίδιο έχω πει κι εγώ στη Δήμητρα. Συνδυασμός 24, flashforward και V. Απίστευτο!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πες τα ρε Καγίρα!! Ακριβώς το ίδιο έχω πει κι εγώ στη Δήμητρα. Συνδυασμός 24, flashforward και V. Απίστευτο!! :eek:

Δηλαδή είναι ωραίο(μου άρεσαν 24,flashforward,το visitors δεν το ξερω)?Ή θα το βαρεθώ,αφού είναι σαν τα άλλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλό είναι, έχει σχετική αγωνία, αλλά μοιάζει πολύ με ότι έχεις ήδη δει. Αν θες κάτι πρωτότυπο, ψάξε για άλλη σειρά. Αν θες κάτι που να κάνει διαρκώς χρονικά μπρος πίσω (σαν το flashforward), να σώζονται οι πρωταγωνιστές διαρκώς (σαν το 24) και να υπάρχει και κάτι εξωγήινο μέσα (σαν το V), ε, αυτή είναι η σειρά σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα το ξεκινήσω και εγώ και θα γράψω γνώμη,
σε ποιό episode είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχουν βγει 6 επεισόδια απ' όσο ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μπράβο ρε Καγίρι
να χαρείς τα μάτια σου!


Ο Μπόρατ του φόρουμ σου και της καρδιάς σου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top