Το πρώτο σας φιλί

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ήμουν λίγο πριν τα 15 και αυτός 16. Είχαμε βγει. Πήγαμε θυμάμαι στο παρκάκι. Είχαμε κάτσει σε ένα πεζουλάκι και είχε αρχίσει να νυχτώνει. Ήταν πολύ ρομαντικό. Δε μιλάγαμε. Ξαφνικά μου είπε κάτι που δε θυμάμαι (γλυκόλογο) έβγαλε τα γυαλιά του και με φίλησε. Ήταν υπέροχο. Άσχετα αν η σχέση αυτή κράτησε λίγο. Η ανάμνησή μου είναι υπέροχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Στα 15 μου!Ηταν η πρωτη μου σχεση και ημουν με ενα παιδι απο το χωριο μου(κλασικοι,καλοκαιρινοι,αθωοι ερωτεεες!!).Εκει που ημασταν για καφε(την 3η μερα της σχεσης μας) μαζι με αλλα παιδια,τον παιρνω αγκαλια και του σκαω ενα φιλακι πεταχτο πολυ διακριτικα ομως...και ξαφνικα χωνει τη γλωσσαρα τουυυυυυυ!Θα το ηθελα λιγο πιο ρομαντικο το πρωτο μου κανονικο φιλι αλλα μετα ηρθαν αλλα καλυτερα δοξα τω Θεω!!!ΑΑΑΧΧΧ τι θυμηθηκα βραδιατικαααααααα...!!!!ενα δακρυ κυλησεε=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.



:whistle::whistle:

.... Γύρω στα 15 ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DevvisSp

Νεοφερμένος

Ο DevvisSp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ηταν απαισιο και αν δεν ειχε χαλασει η μηχανη του χρονου μου θα ειχα γυρισει και θα το ειχα παρει πισω!δηλαδη, σοβαρα Χρηστο, τι σκεφτοσουν?γιατι το εκανες αυτο μαναρι μου?γιατι ησουν τοσο βλακας?γιατι?


3η λυκειου, με καποια που δεν μαρεσε επειδη......δεν ξερω =_=
Εσεις εχετε πιο πολλες ελπιδες να το βρειτε το "επειδη" αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Το δικο μου πρωτο φιλι ηταν στην 2α γυμνασιου , ημουν σε ενα παρτυ με ενα παιδι που μου αρεσε αρκετα.. καποια στιγμη μου ειπε να παμε μια βολτα, πηγαμε και με επιασε και με φιλησε.. το παιδι αυτο εβαζε πολυ γλωσσα σε σημειο που με επνιγε οποτε σαν θεοτρελη που ειμαι αρχισα να γελαω πολυ...παρα πολυ ! φυσικα μετα απο αυτο ειχε θυμωσει και δεν μου μιλουσε για αρκετο καιρο αλλα μετα ξεχαστηκε και απο τοτε εχουμε μια απλη φιλικη σχεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TuropitaKourou

Νεοφερμένος

Η TuropitaKourou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
14,5 με τον πρωτο μου ερωτα! Τον οποιο παντα τον συγκρινω με ολους και παντα καταληγω σε εκεινον... Κρατησε 2 μηνες η σχεση μας, η πιο ωραια περιοδος μεχρι τωρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρία_πικραλίδα

Νεοφερμένος

Η μαρία_πικραλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω 15 και αυτος 2 χρονια μεγαλυτερος,ηταν απριλιος και ειχε γυρισει απο μια εκδρομη και μου ειχε φερει δωρα καθομασταν αγκαλια σε κατι βραχακια στην παραλια,γυρισα να τον κοιταξω και με φιλησε..η σχεση κρατησε 2μιση χρονια..τελικα ειχε και τα καλα της αυτη η υποθεση :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ann ann

Νεοφερμένος

Η ann ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θα το χαρακτήριζα μάλλον άχαρο,άχρωμο και σίγουρα χωρίς πάθος :P
Με λίγα λόγια,το κλασικό εφηβικό φιλί δύο τύπων που ''τα'χουν'' :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το πρώτο σας φιλί
Tρυφερό και γλυκό. Έκανα εγώ την πρώτη κίνηση και δεν το μετάνιωσα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γύρω στα 12, ο σκύλος έκανε την πρώτη κίνηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
έγινε μετά από ένα συνεχές κοιταγμα 2 ωρών..αλλά ήταν ωραίο:redface:
βέβαια και εκεί παρατηρήσεις υπήρχαν, αλλά δεν βαριέσαι συνήθεια γίνεται και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
έγινε μετά από ένα συνεχές κοιταγμα 2 ωρών..αλλά ήταν ωραίο:redface:
βέβαια και εκεί παρατηρήσεις υπήρχαν, αλλά δεν βαριέσαι συνήθεια γίνεται και αυτό



αυτο σκεφτοσουν ειμαι σιγουρος :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis san

Νεοφερμένος

Ο tolis san αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ακούστε λοιπόν φάση :
Κατασκήνωση στο σάνη χαλκιδικής , καλοκαίρι , έμπαινα στην α' λυκείου ! Ήταν μια αθηναία εκεί στο απέναντι σπιτάκι , που ισχυριζόταν ότι ποτέ δεν θα τα έφτιαχνε με θεσσαλονικιό! Παρόλο που ήταν αρκετά όμορφη εμένα δεν μου έκανε κλικ ! :D

Μία από εκείνες τις νύχτες είχαμε πάει στην αμμουδιά κάτω, όλη η κατασκήνωση , για "Πάρτυ στη παραλία " . Ξέρετε μουσική , χορός , δαυλοί κτλπ ρομαντική φάση .

Ε σε μιά φάση βάζει το careless whispers ο dj , έρχεται η αθηναία με τραβάει από το χέρι με σηκώνει από την παρέα , και με πιάνει να χορέψουμε ! :redface: Τολμώ να ομολογήσω ότι μου κόπηκαν τα πόδια , έτρεμα καθόλη την διάρκεια του αργού χορού , και αυτή το κατάλαβε...και της άρεσε :confused: !

Γυρνώντας πίσω στα σπιτάκια , δεν έγινε τπτ... την άλλη μέρα , χωρίς να είμαι ερωτευμένος μαζί της , της πρότεινα να τα φτιάξουμε, και αμέσως είπε ναι ! Περάσαμε κάποιες ώρες στο κρεβάτι μαζί και περιμέναμε να νιώσω άνετα για να "κάνουμε φάση". Απέναντι μας εντωμεταξύ ένα άλλο ζευγαράκι δεν είχε ξεκολλήσει! Συνεχόμενο φιλί για πάνω από 10 λεπτά ! Είχα ψιλοφρικάρει :redface: Πάντως αυτή ήταν αρκετά πιο έμπειρη απο μένα... ( της είχα πεί ότι ούτε ήξερα να φιλάω ούτε τπτ) Ε σε μιά στιγμή σκέφτομαι , " άντε ή τώρα ή ποτέ " και την φιλάω .

Να σας πώ την αλήθεια , δεν ένιωσα και πολλά , είχα και τα μάτια ανοιχτά ! Το περίμενα διαφορετικό ! Μετά βγαίνοντας από το σπιτάκι, πήγα από πίσω κρυφά και της έδωσα ένα καλό ! με κλειστά μάτια και πιο υγρό ! με γλώσσα :P Ήταν σαφώς καλύτερο , αλλά πάλι δεν τρελάθηκα:/: Μετά από 2-3 μέρες τα χάλασα μαζί της γιατί άρχισα να πανικοβάλλομαι ! ένιωθα πιεσμένος και εγκλωβισμένος σε κάτι που δεν ήθελα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fagia ツ

Νεοφερμένος

Η Fagia ツ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
πρωτο φιλι ε....στα 14..δεν ηταν τπτ για μενα εγινε με ενα αγορι το συχενομουνα κ με επιασε κ μ φιλισε ....απλα απεσιο ...το πρωτο φιλη απο ερωτα ηταν οταν τα χα με ενα παιδι ( και ναι δεν τον αφηνα να με φιλαει! ) περιπου στον μηνα με φιλησε και τα χουμε ακομα =Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίσσυ_67

Νεοφερμένος

Η Σίσσυ_67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ το πρώτο πεταχτό φιλί το έδωσα στην πέμπτη δημοτικού και τώρα έχω κυλίσει με ένα αγόρι και θέλω να φιληθούμε γλωσσόφιλο και δεν ξέρω πως γίνεται......... απάντησαι πλιζ ....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εγώ το πρώτο πεταχτό φιλί το έδωσα στην πέμπτη δημοτικού και τώρα έχω κυλίσει με ένα αγόρι και θέλω να φιληθούμε γλωσσόφιλο και δεν ξέρω πως γίνεται......... απάντησαι πλιζ ....:worry:

απλά τα πράγματα....άστο απλά και θα συμβεί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ήταν Μεγάλη Τετάρτη.. ήταν στα 14 μου με ένα αγόρι που τώρα δε θέλω ούτε να θυμάμαι...πως έκανα εγώ τέτοιο πράγμα ? :sick:
χίλιες φορές το έχω μετανιώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το πρώτο που έδωσα ήταν σε στοίχημα που είχα βάλει με μια φίλη μου,να φιλήσω τον κολλητό μου.
Πήγαινα έκτη δημοτικού,και δέχτηκα να τον φιλήσω στο άκυρο,όταν θα βγαίναμε μαζί οι 3 μας.
Ήταν βραδάκι,και ως γνωστόν,κόβαμε βόλτες ώσπου μου έδωσε σήμα η φίλη μου,και του έριξα ένα πεταχτό.
Μετά ήμουν μες τη τρελή χαρά,αλλά αυτός νόμιζε πως το έκανα σοβαρά.
Και τέλος πάντων,του έκανα και ερωτική εξομολόγηση.
Τα κλασσικά εφτά χρόνια που κάνουμε παρέα,μ'αρέσεις πολύ,σε νιώθω σαν αδερφό μου,σ'έχω αγαπήσει,δε μπορώ να σε βλέπω με τη σκρόφα κτλ.
Απο πεταχτά,έχουμε,δόξα τω θεώ..
Το κανονικό,αργεί ακόμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Χμμμ....το πρώτο μου ήταν β' γυμνασίου.Τα είχα (και καλά) με έναν συμμαθητή μου.
Είχαμε πάει ημερήσια εκείνη την ημέρα. Κατά την επιστροφή μας πίσω ,όσο ήμασταν στο λεωφορείο, οι φίλες μου με μπρίζωναν.
"Να τον φιλήσεις και μη φύγετε έτσι χωρίς να μιλήσετε" και τα σχετικά.
"Fuck, fuck, fuck"
Κόμπος στο λαιμό.
ΔΕ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩ!
Κρύος ιδρώτας σε όλη τη διαδρομή. Γαμώτο. Πώς έμπλεξα έτσι;
Πρέπει και να φιληθούμε;
Φτάσαμε.
Το λεωφορείο μας άφησε μπροστά στο σχολείο. Τα παιδιά άρχισαν να κατεβαίνουν.
Αυτός κατέβηκε από την μπροστά είσοδο του λεωφορείου. Εγώ από την πίσω (καθόμασταν γαλαρία χε, χε, χε).
Περιμέναμε να φύγει λίγο ο πολύς ο κόσμος. Οι φίλες μου σχεδόν με κρατούσαν για να μη φύγω κι εγώ.
Είχα μια ελπίδα ότι θα με είχε ξεχάσει και θα έφευγε χωρίς να με χαιρετήσει.
Σκατά.
Τον είδα που με περίμενε λίγο πιο κάτω.
Τα είχανε όλα κανονίσει πίσω από την πλάτη μου.
Τέσπα...λέω στις φίλες μου να την "κάνουν" και αυτές. Σιγά μην καθόντουσαν να μας έπαιρναν και μάτι κιόλας.
Φεύγουν και αυτές.
Μένουμε μόνοι. Εγώ και αυτός.
Άντε να τον φιλήσω να τελειώνουμε (σκεφτόμουν).
Πλησιάζουμε ο ένας τον άλλον. Δε λέγαμε τίποτα.
Κοιταζόμασταν και χαμογελούσαμε από αμηχανία μόνο (άντε ποιος θα κάνει την αρχή...στάνταρ αυτό σκεφτόμασταν και οι δυο).
Ξαφνικά χωρίς να το καταλάβω βρέθηκα να ακουμπάω τα χείλια του.
WOW!
Μετά κάτι του 'πα...κάτι μου 'πε και αυτός, δε θυμάμαι ακριβώς,και σηκώθηκα και έφυγα γρήγορα.
Τα είχαμε για κανά διήμερο ακόμα μετά από αυτό και μετά του 'πα να χωρίσουμε.
Ή μάλλον το είπα στις φίλες μου να του το πουν...κάτι τέτοιο.


Τον είχα συναντήσει κάπου τυχαία μια φορά.
Ήταν αρντάν. Είχε μπλεχθεί με ναρκωτικά και βλακείες.
Ούτε με γνώρισε.
Τον κατέστρεψα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top