Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Κι εγώ ΤΗΜΜΥ ΑΠΘ! Τον Νοέμβριο παίρνω πτυχίο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είχαμε ξεφύγει λιγάκι από το θέμα οπότε έγινε split.
Tα μηνύματα που μετακινήθηκαν βρίσκονται εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris

Νεοφερμένος

Ο paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
hi!electronics in birmingham. Πίκραααααααααα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Betadine

Νεοφερμένος

Ο Betadine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Χελλόου παιδιά. Εγώ φοιτητής στο ΤΕΤΥ ( Τμήμα επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών) στο P.T.K. (Panepistimio tsi Kritis) καλό πτυχίο σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

basiliki132

Νεοφερμένος

Η basiliki132 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ σπουδάζω διοίκιση επιχειρήσεων Πάτρας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ψυχολογία στο Πανεπιστήμιο Κύπρου... Δεν είμαι Κύπριος όμως!!! Από Κατερίνη είμαι! Κανένας Κατερινιώτης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κατερινιώτης απ'οσο ξέρω είναι ο Rattlehead :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Η Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
HELLO!! Νομίζω βρήκα το κατάλληλο θέμα για 1ο post. Τελειώνω ΕΠ.ΥΛ.(επιστήμη υλικών) παν/μειο Πάτρας. Η απόλυτη Κόλαση!!! Γενικά το Παν/μειο και πιο συγκεκριμένα η σχολή. Νομίζω μπορούν και άλλοι να το επιβεβαιώσουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Angel-Eyes:
HELLO!! Νομίζω βρήκα το κατάλληλο θέμα για 1ο post. Τελειώνω ΕΠ.ΥΛ.(επιστήμη υλικών) παν/μειο Πάτρας. Η απόλυτη Κόλαση!!! Γενικά το Παν/μειο και πιο συγκεκριμένα η σχολή. Νομίζω μπορούν και άλλοι να το επιβεβαιώσουν!!!

Ξέρεις έναν Γιάννη Θ.?? (είναι πολύ ψηλός, > 1.90.. δε θυμάμαι σε ποιο έτος είναι τώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Η Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αν με βοηθούσες λίιιιιγο. Γιάννη Θ.? από Αθήνα?Πόσο χρονών είναι να υπολογίσω έτος τουλάχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Angel-Eyes:
Αν με βοηθούσες λίιιιιγο. Γιάννη Θ.? από Αθήνα?Πόσο χρονών είναι να υπολογίσω έτος τουλάχιστον

ε, εντάξει, είναι τόσο ψηλός που ξεχωρίζει:) όχι από Αθήνα, από ένα χωριό των Καλαβρύτων.. τώρα πρέπει να είναι 22-23..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Η Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ε, εντάξει, είναι τόσο ψηλός που ξεχωρίζει:) όχι από Αθήνα, από ένα χωριό των Καλαβρύτων.. τώρα πρέπει να είναι 22-23..

Δεν μπορώ να σκεφτώ ποιος είναι. Τεσπα ελπίζω να τα πηγαίνει καλά γιατι αυτή η σχολή θέλει γερά νεύρα!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ έχω έναν φίλο που σπουδάζει ΕΠ.ΥΛ. στην Κρήτη και πραγματικά είναι δύσκολο, αν και του αρέσει... Έκανε 1 χρονο για να δώσει να καταλάβουν όλοι τι σπουδάζει! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Η Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Εγώ έχω έναν φίλο που σπουδάζει ΕΠ.ΥΛ. στην Κρήτη και πραγματικά είναι δύσκολο, αν και του αρέσει... Έκανε 1 χρονο για να δώσει να καταλάβουν όλοι τι σπουδάζει! :) :) :)

χαχα..η αληθεια είναι οτι ολοι οι επυλίτες το αντιμετωπίζουν αυτό κατα γενική ομολογία!!!:mad: οταν σε ρωτάει κάποιος τι σπούδάζεις και λές, μετά ρωτούν 'τι είναι αυτό', 'έχει να κάνει με μπετά και τούβλα' ????:/:

Κάθε φορά όμως...!!!!:(

Είναι και εκεί δύσκολα ε?? Και γενικά φαινόταν εύκολη σχολή αλλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eμένα να δεις που μερικοί όταν ακούν "Ηλεκτρολόγος μηχανικός" νομίζουν οτι μαθαίνω να αλλάζω ...λάμπες! Πλέον λέω πρώτα οτι ειναι πολυτεχνείο μπας κ καταλάβουν τι σπουδάζω, lol :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Eμένα να δεις που μερικοί όταν ακούν "Ηλεκτρολόγος μηχανικός" νομίζουν οτι μαθαίνω να αλλάζω ...λάμπες! Πλέον λέω πρώτα οτι ειναι πολυτεχνείο μπας κ καταλάβουν τι σπουδάζω, lol :P


καλό εεεε;;;;
Το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες ήμουν στο χωριό μου...
είχαν βγει οι βαθμοί και ήξερα που μπαίνω...
οπότε όταν με ρώταγαν έλεγα "στο πολυτεχνείο, ηλεκτρολόγος μηχανικός"...
Και η αποστομωτική απάντηση: "δεν πειράζει, ξαναδίνεις του χρόνου να μπεις στο πανεπιστήμιο"!!!!!


Οι περισσότεροι, αν δεν ακούσουν γιατρός, δικηγόρος ή δάσκαλος δεν καταλαβαίνουν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το άκρως εκνευριστικό που το θυμάμαι ακόμα είναι που με βρήκε ένας συμμαθητής μου λίγες μέρες μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων και όταν του είπα σε ποιά σχολή πέρασα και που μου λέει:
"Θα πάς;" με ύφος λες και πέρασα ιχθυοκαλλιέργειες στην πάνω ραχούλα :mad: :mad: :mad17:
ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!! Ίσα ρε που θα με ρωτήσεις και άν θα πάω! Και που είχε περάσει αυτός παρακαλώ? Σε σχολή με βάση τουλάχιστον 5 βαθμούς χαμηλότερα!

To άλλο το τραγικό: Μια γειτόνισσα μου έλεγε για μια ανιψιά της που πέρασε σε ΤΕΙ νοσηλευτικής στην Αθήνα με ένα ύφος λες και ήταν κλάσεως ανώτερη σχολή επειδή ήταν Αθήνα!

Ας βουτήξουν μερικοί τη γλώσσα τους μεσα στο κεφάλι τους πριν μιλήσουν!! Έλεορρρρρρρρ :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Eμένα να δεις που μερικοί όταν ακούν "Ηλεκτρολόγος μηχανικός" νομίζουν οτι μαθαίνω να αλλάζω ...λάμπες! Πλέον λέω πρώτα οτι ειναι πολυτεχνείο μπας κ καταλάβουν τι σπουδάζω, lol
Σου ζητήσανε κι εσένα να τους φτιάξεις βιντεο/σιδερο/τηλεόραση ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν λες πάλι καλα που δεν τις λένε να φτιάξει κανένα αυτοκίνητο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Άστε ρε παιδιά...Κατρχήν εμένα μερικοί με φωνάζουν "Ψυχίατρο", ενώ τους έχω εξηγήσει 12130912039 φορές την διαφορά Ψυχολόγου με τον Ψυχίατρο!

Τα έχω παίξει και με την ψυχανάλυση!!! Όποιον συναντώ και του λέω τι σπουδάζω με ρωτάει "πως με ψυχολογείς;" (Απάντηση: Με μια τεράστια κοιλότητα στη θέση του εγκεφάλου; Χμ.. δύσκολον!)

Ή "πως ψυχοογείς την κατάσταση;" ή το κορυφαίο "Πως μας ψυχολογείς;" (ΚΑταλάβατε; Τώρα πλέον η ψυχανάλυση βγαίνει και σε πακέτο. Στους 5 ο 1 δωρεάν!)

Γενικά ο κόσμος δεν ξέρει τι λέει.... :help::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top