Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
έχει κάθε δικαίωμα ο καθένας να μην του αρέσει ο τρόπος που παίζει η εθνική. ούτε εμένα μου αρέσει. αλλά το να μην θες να προκριθεί επειδή δεν παίζει καλά, είναι γελοίο. η εθνική δεν είναι σύλλογος. αλλά βέβαια όλοι αυτοί που κρίνουν τόσο αυστηρά την εθνική που "δεν παίζει ωραία", είδαμε τι μπαλάρα έχουν χορτάσει από τις ομαδάρες τους στην ελλάδα και επίσης είδαμε και τι κριτική τους κάνουν (που δεν κάνουν ούτε τη μισή κριτική φυσικά στην θρυλάρα, την πανάθα και την παοκάρα τους). άντε με τον κάθε κομπλεξάρα λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
έχει κάθε δικαίωμα ο καθένας να μην του αρέσει ο τρόπος που παίζει η εθνική. ούτε εμένα μου αρέσει. αλλά το να μην θες να προκριθεί επειδή δεν παίζει καλά, είναι γελοίο. η εθνική δεν είναι σύλλογος. αλλά βέβαια όλοι αυτοί που κρίνουν τόσο αυστηρά την εθνική που "δεν παίζει ωραία", είδαμε τι μπαλάρα έχουν χορτάσει από τις ομαδάρες τους στην ελλάδα και επίσης είδαμε και τι κριτική τους κάνουν (που δεν κάνουν ούτε τη μισή κριτική φυσικά στην θρυλάρα, την πανάθα και την παοκάρα τους). άντε με τον κάθε κομπλεξάρα λοιπόν.
καταρχήν χαλάρωσε λίγο
και δεν είναι γελοίο που δεν θέλω να προκριθεί
απλά μόνο ετσί θα καταλάβουν ότι τα γερόντια που έχουμε
για παίχτες δεν κάνουν για την εθνική
θα είναι πολύ καλό να αποκλειστούμε
αλλιώς τα γεροντιά θα παίζουν μέχρι και με Π

τέλος εδώ γιατί θα βγούμε οφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
να κριτικάρεις και την ομάδα σου όμως τόσο σκληρά όσο κριτικάρεις την εθνική. κι εσύ και όλοι σας. η εθνική είναι ο εύκολος στόχος για όλους όμως.
όταν θα ακούσω τον έλληνα που κράζει το ποδόσφαιρο της εθνικής να μιλάει αντίστοιχα επικριτικά και για την ομαδούλα του που δεν την ξέρει και δεν ασχολείται ούτε ένας άνθρωπος μαζί της στην ευρώπη και δεν πρόκεται ποτέ να φέρει ευρωπαικό τίτλο όπως έκανε η εθνική, τότε θα σταματήσω να τον θεωρώ γελοίο. απλά πράγματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
να κριτικάρεις και την ομάδα σου όμως τόσο σκληρά όσο κριτικάρεις την εθνική. κι εσύ και όλοι σας. η εθνική είναι ο εύκολος στόχος για όλους όμως.
όταν θα ακούσω τον έλληνα που κράζει το ποδόσφαιρο της εθνικής να μιλάει αντίστοιχα επικριτικά και για την ομαδούλα του που δεν την ξέρει και δεν ασχολείται ούτε ένας άνθρωπος μαζί της στην ευρώπη και δεν πρόκεται ποτέ να φέρει ευρωπαικό τίτλο όπως έκανε η εθνική, τότε θα σταματήσω να τον θεωρώ γελοίο. απλά πράγματα ;)
έχω κριτικάρει και την ομάδα μου έτσι
πριν 2 χρόνια που πήγαινε από το κακό στο χειρότερο

απλά θέλω να συμβεί ένα καλό σοκ
και να φύγουν τα γερόντια
δε γίνεται να παίζει ο τζιόλης και ο κατσουράνης
και να ζεσταίνουν τον πάγκο νέοι παίχτες όπως ο Λαγός και ο Σάμαρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γενικά η εθνική ελλάδας καλό είναι να επενδύει σε νέους παίκτες νεότερους. Όχι ότι θα αρχίσω να την υποστηρίζω αλλά σίγουρα θα έχει σαν ομάδα κάτι καλό να δείξει και σίγουρα θα το εκτημίσω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Γιατι ποιος ειπε οτι οι νεοτεροι ειναι πιο καλοι ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ναι, έχει καλύτερους παίκτες και δεν τους παίρνει. γι'αυτό μπαίνει ο 37χρονος καραγκούνης και κάνει όσα δεν κάνει κανένας άλλος έλληνας σε καμμία ομάδα. πφφφ....στείρα κρικτική απ'τον καθένα που κούρασε. λογικά όλοι όσοι δεν την υποστηρίζετε, δεν την υποστηρίζατε ούτε το 2004 και δεν είχατε πανηγυρίσει. αφού την κράζουν όλοι όμως, είναι πολύ κουλ και mainstream άρα ας το κάνουμε όλοι. δεν παίζει καλό ποδόσφαιρο άλλωστε, ας γίνουμε όλοι βραζιλία/ισπανία. μάταιος κόπος κάποια πράγματα, δυστυχώς. κουλτούρα ο μηδενισμός. έλληνες του 2014.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Εγώ το βλέπω λίγο διαφορετικά. Ναι μεν να κρίνουμε την Εθνική για τη μπάλα που παίζει (; ), αλλά όχι να μην την υποστηρίζουμε κιόλας! Δηλαδή βρε συ Gate4 ,σε λίγο θα μου πεις ότι αγαπάς τον ΠΑΟΚ περισσότερο από την Εθνική ΕΛΛΑΔΟΣ. Ως Εθνική, που μας εκπροσωπεί σαν χώρα στο άθλημα του ποδοσφαίρου, δικαιούται να έχει τη στήριξή μας και την αγάπη μας. Ούτε εμένα μου αρέσει να βλέπω τον Κατσουράνη και τον Γκέκα πχ να προσπαθούν να κάνουν τα βασικά, αλλά μόνο και μόνο το γεγονός πως είναι μέλη-παίκτες της Εθνικής αυτόματα αναβαθμίζονται στα μάτια μου.
Δηλαδή στο μπάσκετ ας πούμε, που ομολογουμένως έχουμε πολύ ικανή ομάδα, δεν υποστηρίζετε και εκεί την εθνική ή επειδή είμαστε αξιόμαχοι αλλάζετε στάση απέναντι της;

Υ.Γ: Προσωπικά, λέω Εθνική και ανατριχιάζω! Είτε είναι Εθνική ποδοσφαίρου, είτε μπάσκετ, είτε βόλεϊ, είτε πόλο κοκ. Μπορεί να μη με εντυπωσιάζουν πάντα τα παιχνίδια της, αλλά δε παύω να την υποστηρίζω. (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν την κρίνω κιόλας! Σαφώς και θα υπογραμμίσω με τη σειρά μου τα στραβά της.)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena.joan

Νεοφερμένος

Η Elena.joan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ναι, έχει καλύτερους παίκτες και δεν τους παίρνει. γι'αυτό μπαίνει ο 37χρονος καραγκούνης και κάνει όσα δεν κάνει κανένας άλλος έλληνας σε καμμία ομάδα. πφφφ....στείρα κρικτική απ'τον καθένα που κούρασε. λογικά όλοι όσοι δεν την υποστηρίζετε, δεν την υποστηρίζατε ούτε το 2004 και δεν είχατε πανηγυρίσει. αφού την κράζουν όλοι όμως, είναι πολύ κουλ και mainstream άρα ας το κάνουμε όλοι. δεν παίζει καλό ποδόσφαιρο άλλωστε, ας γίνουμε όλοι βραζιλία/ισπανία. μάταιος κόπος κάποια πράγματα, δυστυχώς. κουλτούρα ο μηδενισμός. έλληνες του 2014.

ποπο νευρα...μαθε επιτελους οτι ο καθενας μπορει να υποστηριζει οτι θελει...ελευθερια εχουμε!!!....δηλαδη οταν καποιος υποστηριζει την εθνικη ομαδα της χωρας του αυτο ειναι ενδειξη κουλτουρας??? εγω παντως κουλτουρα βλεπω μονο σε ανθρωπους που εχουν απαλλαγει απο το τοπικιστικο πνευμα και τους φανατισμους!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Είναι βαρύ το να εύχεσαι η ομάδα της χώρας σου να αποκλειστεί. Δε διαφωνώ ότι το ρόστερ έχει παίκτες μεγάλης ηλικίας. Αλλά είναι δυνατόν να πάμε στο Μουντιάλ με άλλους (B](στην πλειονότητα) [/B]παίκτες, από αυτούς που παίζουν μαζί τόσο καιρό και υποτίθεται ότι ξέρουν ο καθένας το παιχνίδι του άλλου;Ενώ παράλληλα υπήρχε ελάχιστος χρόνος από την ανακοίνωση της αποστολής μέχρι την έναρξη των παιχνιδιών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δηλαδή βρε συ Gate4 ,σε λίγο θα μου πεις ότι αγαπάς τον ΠΑΟΚ περισσότερο από την Εθνική ΕΛΛΑΔΟΣ. Ως Εθνική, που μας εκπροσωπεί σαν χώρα στο άθλημα του ποδοσφαίρου, δικαιούται να έχει τη στήριξή μας και την αγάπη μας.
Φυσικά αγαπάω τον ΠΑΟΚ πιο πολύ από την εθνική. Δεν υπάρχει συζήτηση για αυτό. :P
Κοίτα δεν έχω κόλλημα με τη χώρα μου σε καμία περίπτωση και δεν θεωρώ ότι είναι υποχρεωτικό να την υποστηρίζεις την εθνική της χώρας από την οποία έτυχε να κατάγεσαι. Αν εγώ έχω κόλλημα με άλλη χώρα ας πούμε αυτήν θα υποστηρίζω. Και δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι κακό σε αυτό.

Όσο για αυτό που είπες για το μπάσκετ. Ναι ομολογώ ότι παίζει καλά η εθνική ελλάδας δεν διαφωνώ και μπράβο της δηλαδή αλλά και εκεί εθνική Ισπανίας είμαι. Οκ εγώ με αυτήν την χώρα είχα κόλλημα πάντα και αυτήν θα υποστηρίζω ακόμη και αν τη βλέπω σε αδιάφορα για μένα αθλήματα (πχ βόλεϊ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
δεν περνάμε
και μάλιστα θέλω να χάσουμε με μεγάλη διαφορά
χωρίς καν να βάλουμε γκολ
άντε μπας και συμβεί το θαύμα και φύγουν τα γερόντια από την εθνική
διαφωνω για τα γεροντια
πιστευω οτι εχει βαλει μεσα αυτους που εχουν τις περισσοτερες εμπειριες απο εξωτερικο και διεθνες ποδοσφαιρο
απλα ετυχε να ατυχησει και να του βγει ντεφορμε ο γκεκας και ο μητρογλου
και ατυχησε στον κατσουρανη

ομως και ο κατσουρανης εχει παιξει πολλα χρονια με τον καραγκουνη
μπενφικα , εθνικη ,παναθηναικο
οποτε σιγουρα εχει χημεια

αλλα δεν γινεται να λεμε γεροντα το γκεκα που πολλες φορες σκοραρει συνεχομενα σε καλυτερα πρωταθληματα απο το ελληνικο.Αν ειχαμε καποιον αλλο τετοιο ελληνα στρικερ να τον παιρναμε αλλα δεν εχουμε..

σε σχεση με το 2010 σιγουρα εχει γινει ανανεωση
νεα προσωπα :μανιατης , καρνεζης,κονε,μανωλας,μητρογλου,φετφατζιδης,χολεμπας
νομιζω οτι 6-7 προσωπα ειναι μπολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Γενικά οι έλληνες παίκτες διαποτισμένοι και από την νοοτροπία που επικρατεί στη χώρα για τον αθλητισμό παίζουν για το αποτέλεσμα και όχι για να χαρούν μπάλα και να προσφέρουν θέαμα όπως κάνουν άλλες ομάδες και καλά κάνουν γιατί άμα ξανοιγόμασταν επειδή δεν έχουμε και την τεχνική κατάρτιση θα τρώγαμε πολλά γκόλ. Αν δεν υπάρξει σωστό scouting και εισαγωγή σωστή του αθλητισμού στα σχολεία με πρόγραμμα και συνέπεια, σοβαρή εθνική ομάδα στο ποδόσφαιρο δεν πρόκειται να δούμε. Για σήμερα το βράδυ που παίζουμε με Ακτή περιμένω να χάσουμε με 4-0. Μακάρι να βγώ ψεύτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν μπορώ να υποστηριξω μια ομάδα που τρώει 3 και είναι ευχαριστημένη και στον επόμενο ματς δεν μπορεί να αλλάξει μια πάσα και είναι πάλι ευχαριστημένη. Είναι κρίμα να αποκλειστεί η ακτή ελεφαντοστού από ένα σύνολο που θέλει να ονομάζεται ομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Καλά μιλάμε όλοι Ελληνάρες σε αυτό το φόρουμ !!!

Σοβαρά τώρα την εθνική δεν την υποστηρίζουμε επειδή έχει ομαδάρα ή την κράζουμε επειδή δεν έχει.Είναι η ομάδα της χώρας μας και ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα οφείλουμε να την υποστηρίζουμε.Την είδαν όλοι ποδοσφαιρο-αναλυτές στην Ελλάδα.Όταν κέρδιζαν το euro ήταν ήρωες τώρα που χάνουν άχρηστοι και γέροι.Εγώ τουλαχιστον νιώθω ντροπή για τα περισσότερα σχόλια που διαβάζω.Καταλάβετε πια ότι δεν έχει σημασία πάντα νίκη.Αναγνώριστε στην ομάδα το κατόρθωμα που έκανε για να περάσει και ύστερα κριτικάρετε.

Συγνώμη αλλά συγχύστηκα με κάποια σχόλια! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγώ το βλέπω λίγο διαφορετικά. Ναι μεν να κρίνουμε την Εθνική για τη μπάλα που παίζει (; ), αλλά όχι να μην την υποστηρίζουμε κιόλας! Δηλαδή βρε συ Gate4 ,σε λίγο θα μου πεις ότι αγαπάς τον ΠΑΟΚ περισσότερο από την Εθνική ΕΛΛΑΔΟΣ. Ως Εθνική, που μας εκπροσωπεί σαν χώρα στο άθλημα του ποδοσφαίρου, δικαιούται να έχει τη στήριξή μας και την αγάπη μας. Ούτε εμένα μου αρέσει να βλέπω τον Κατσουράνη και τον Γκέκα πχ να προσπαθούν να κάνουν τα βασικά, αλλά μόνο και μόνο το γεγονός πως είναι μέλη-παίκτες της Εθνικής αυτόματα αναβαθμίζονται στα μάτια μου.
Δηλαδή στο μπάσκετ ας πούμε, που ομολογουμένως έχουμε πολύ ικανή ομάδα, δεν υποστηρίζετε και εκεί την εθνική ή επειδή είμαστε αξιόμαχοι αλλάζετε στάση απέναντι της;

Υ.Γ: Προσωπικά, λέω Εθνική και ανατριχιάζω! Είτε είναι Εθνική ποδοσφαίρου, είτε μπάσκετ, είτε βόλεϊ, είτε πόλο κοκ. Μπορεί να μη με εντυπωσιάζουν πάντα τα παιχνίδια της, αλλά δε παύω να την υποστηρίζω. (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν την κρίνω κιόλας! Σαφώς και θα υπογραμμίσω με τη σειρά μου τα στραβά της.)

Προσωπικα ουτε χαλιεμαι αμα αποκλειστει ουτε θα βγω στο Συνταγμα αν περασει. Σιγα το εθνικο γοητρο με την Εθνικαρα μας. Μια ομαδα για την στηριξω θελω και να την θαυμαζω κιολας ειτε γιατι αυτο που βλεπω ειτε για καποιο αλλο λογο(οπως για παραδειγμα στην Ισπανια ειμαι με την Μπιλμπαο οχι για κανεναν αλλον λογο αλλα επειδη ειναι αυτο που λεμε απο την ομαδα για την ομαδα). Αντιθετα η Εθνικη στο μπασκετ ειναι αλλιως. Μια ομαδα με τεραστιες επιτυχιες, μια ομαδα που προσφερει θεαμα και που οντως θαυμαζω για τις τεραστιες επιτυχιες, που δεν ηταν ενα πεφτασερι οπως το 2004 αλλα εχει διαρκεια και συνεχεια(με σημεια καμπης εννοειται).
Και για να μην παω στο αλλο ακρο δεν στηριζω περισσοτερο την ομαδα του Μεξικο/Χιλη η οποια μου εχει κανει απιστευτη εντυπωση ή της Ουρουγουαης(κυριως λογω των επθετικων της).
Και ναι θα χαρω αμα περασουμε αλλα μεχρι εκει. Οιυτε εθνικη υπερηφανια θα νιωσω ουτε τιποτα αλλο.
Τωρα οσον αφορα για συλλογους την Παναθα την στηριζω μονο και μονο γιατι απο μικρος την επελεξα. Απο εκει και περα το πιο πιθανο ειναι να περιμενω κανα ντερμπι για να κανω χαβαλε στον κολλητο γαυρο ή κανω καλο ευρωπαικο για να δω μπαλα.

Τον αποκλεισμο της Ισπανιας τον ευχαριστηθηκα περισσοτερο απο μια ενδεχομενη προκριση της Ελλαδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ποιοί είναι αυτοί; Βασικά νταξ τον τελευταίο τον ξέρω αλλά σιγα τα ωα :P
How about Cassillas, Alonso, Torres, Ramos, Pique, Gerrard? Ναι νταξ αποκλείστηκαν όλοι αλλά δε με νοιάζει :P

Καλέ, ποδοσφαιριστές μας είναι, στην Εθνική! Εεε να στηρίξουμε λίγο και το εγχώριο πράγμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής πάντως η Εθνική μας ομάδα είναι η χειρότερη του Μουντιάλ. Δεν έχει βάλει γκολ, και δεν έχει δείξει κανένα δείγμα καλού ποδοσφαίρου στα δυο παιχνίδια που έχει δώσει μέχρι τώρα.
Το σημερινό παιχνίδι θα είναι πολύ δύσκολο, καθώς η Ακτή Ελεφαντοστού έχει πολύ μεγάλη ποιότητα, αλλά και ταχύτητα. Είναι δυο κλάσεις ανώτερη ομάδα από εμάς.Ωστόσο η Εθνική έχει δείξει πως στα δύσκολα πάντα παίρνει άριστα, οπότε κρατάω ένα μικρό καλάθι για σήμερα. Μεγάλο ρόλο θα παίξει και η μεγάλη τύχη που έχουμε σαν ομάδα, αλλά και τη κακή ψυχολογική κατάσταση του αστεριού της Ακτής, Γιάγια Τουρέ, που έχει χάσει τον μικρότερο του αδερφό πριν λίγες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλέ, ποδοσφαιριστές μας είναι, στην Εθνική! Εεε να στηρίξουμε λίγο και το εγχώριο πράγμα !

Μετα συγχωρήσεως σιγά το εγχώριο πράμα αν αυτοί είναι ότι πιο ωραίο έχουμε. :P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Για ποδοσφαιριστές τους θέλουμε όχι για μοντέλα. Και ο συγκεκριμένος αν και δεν τον πάω είναι απο τους καλύτερους στην ομάδα.

Και αν είναι δυνατόν ρε παιδιά. Δλδ καμιά υποστήριξη για την Εθνική της χώρας μας. Μπορεί να μην είναι η καλύτερη αλλά είναι αυτή που έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top