Torrents-seeding

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω πιστευω καλα εκανε ο Πανος και εσβησε τα Links στο post μου. αν και τα ειχα γραψει με ελληνικους χαρακτηρες παλι παραβιασα τους κανονες.

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εντάξυ ρε παιδιά δε τίθεται ζήτημα για τα σάιτ. Άλλωστε όποιος θέλει να βρει, ψάχνει. Δε χρειάζεται να βρίσκονται χύμα δημόσια. Υπάρχει και το google άλλωστε.

Τώρα για το θέμα του rebοot, όταν αφήνεις τον υπολογιστή νομίζω δεν έχεις την ίδια ip? Έχω ακούσει ότι που και που οι providers κάνουν renew την ip που και που. Αλλά δεν είμαι σίγουρος. Οπότε για θέματα ασφαλείας και μόνο κάντε κανένα restart. Τώρα για ποιο lame λόγο μπόρεί κανένας να ασχοληθεί με ένα απλό χρήστη έτσι ώστε να του κάνει κακό, είναι άλλο ζήτημα που σηκώνει πολλούς καφέδες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
Τώρα για το θέμα του rebοot, όταν αφήνεις τον υπολογιστή νομίζω δεν έχεις την ίδια ip? Έχω ακούσει ότι που και που οι providers κάνουν renew την ip που και που.
Αν μιλαμε για dynamic ip αυτό ισχυεί, για αυτό είναι κάλο όσοι χρησιμοποιούν p2p, ειδικά dc++, να έχουν και ένα no-ip
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Αν μιλαμε για dynamic ip αυτό ισχυεί, για αυτό είναι κάλο όσοι χρησιμοποιούν p2p, ειδικά dc++, να έχουν και ένα no-ip

φυσικά μίλαγα για dynamic ip, δε βλέπω άλλωστε το λόγο να ζητήσεις static εκτός εάν θέλεις να σηκώσεις κανένα site/proxy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top