[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κορίτσια ακούστε το πρόβλημα που μου ταλανίζει το μυαλό αυτές τις μέρες και δώστε καμιά λύση!:) Αποφάσισα να αγοράσω τζιν ύστερα από 7 χρόνια(από το σχολείο έχω να βάλω:redface: ). Το θέμα μου είναι σε τι γραμμή να είναι αυτό. Να είναι κολακευτικό. Να σας περιγράψω λίγο σώμα για να δείτε τι παίζει. Έχω καμπύλες που μου αρέσει να τονίζω με στενά ρούχα, αλλά να μην παχαίνουν! Ύψος μέτριο, 1.65. Επίσης δυνατό σημείο είναι ο κορμός και όχι τα πόδια μου τα οποία δεν έχουν κάτι ιδιαίτερα σούπερ. Με βάση αυτά τα δεδομένα τι μου προτείνετε; Επίσης θυμάμαι μου κάθονταν πολύ καλά τα Diesel. Άλλες μάρκες που προτείνετε;

Εγώ θα ξεκινούσα με κάτι σε κλασική ίσια γραμμή... Και μπορείς να δεις πού θα το ήθελες πιο φαρδύ ή τολμηρό, οπότε δοκιμάζεις κάτι άλλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κορίτσια ακούστε το πρόβλημα που μου ταλανίζει το μυαλό αυτές τις μέρες και δώστε καμιά λύση!:) Αποφάσισα να αγοράσω τζιν ύστερα από 7 χρόνια(από το σχολείο έχω να βάλω:redface: ). Το θέμα μου είναι σε τι γραμμή να είναι αυτό. Να είναι κολακευτικό. Να σας περιγράψω λίγο σώμα για να δείτε τι παίζει. Έχω καμπύλες που μου αρέσει να τονίζω με στενά ρούχα, αλλά να μην παχαίνουν! Ύψος μέτριο, 1.65. Επίσης δυνατό σημείο είναι ο κορμός και όχι τα πόδια μου τα οποία δεν έχουν κάτι ιδιαίτερα σούπερ. Με βάση αυτά τα δεδομένα τι μου προτείνετε; Επίσης θυμάμαι μου κάθονταν πολύ καλά τα Diesel. Άλλες μάρκες που προτείνετε;

Και μενα μου αρεσουν τα Diesel, αλλα θα σου ελεγα να ριξεις και μια ματια στα Staff&Co. Μου αρεσουν περισσοτερο και γενικα ειναι σε πιο προσιτες τιμες (προς το παρον)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω καταβολευτεί με τα bsb. το σώμα μου είναι στην ίδια κατηγορία με το δικό σου όπως το περιγράφεις και μου κάνουν πολύ καλή εφαρμογή (όχι όλα προφανώς!) οι τιμές τους την τελευταία φορά που αγόρασα ήταν 70-80€
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω καταβολευτεί με τα bsb. το σώμα μου είναι στην ίδια κατηγορία με το δικό σου όπως το περιγράφεις και μου κάνουν πολύ καλή εφαρμογή (όχι όλα προφανώς!) οι τιμές τους την τελευταία φορά που αγόρασα ήταν 70-80?
μωρε και εγω bsb αγοραζα , μονο που μετα απο λιγο καιρο χρησης ανοιγουν πολυ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μωρε και εγω bsb αγοραζα , μονο που μετα απο λιγο καιρο χρησης ανοιγουν πολυ. :/:

τώρα εδώ έχεις επιχείρημα...

αν και για μένα τουλ βόλεψε το εξής... κανονικά είμαι μεταξύ s και xs όπως έχουν τα νούμερα. Αν βάλω s μου είναι οκ και μετά τις 2 φορές δεν φοριέται. Το xs πάλι στην αρχή με ...ζορίζει λίγο στο κλείσιμο... παίρνοντας xs όμως έχω πχ το αγαπημένο μου παντελόνι (το οποίο έχω διαλύσει!) εδώ και 3 χρόνια και μου κάθεται τέλεια ακόμα παρά το άνοιγμα που έχει κάνει (κ τα άπειρα πλυσίματα που έχει φάει... :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
αν και για μένα τουλ βόλεψε το εξής... κανονικά είμαι μεταξύ s και xs όπως έχουν τα νούμερα.

Βρε συ XRZ με έκανες και γέλασα! Τι ίδια κατηγορία σώματος σου φαίνεται ότι έχουμε και μπαίνεις και στο xs;:D Πάνω που είχα αρχίσει να σκέφτομαι τα BSB για όταν κατέβω Ελλάδα. Μου αρέσει η μάρκα, αλλά δεν μπαίνω σε xs και s. Ευτυχώς βέβαια που έχουν και άλλα νούμερα οι άνθρωποι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Βρε συ XRZ με έκανες και γέλασα! Τι ίδια κατηγορία σώματος σου φαίνεται ότι έχουμε και μπαίνεις και στο xs;:D Πάνω που είχα αρχίσει να σκέφτομαι τα BSB για όταν κατέβω Ελλάδα. Μου αρέσει η μάρκα, αλλά δεν μπαίνω σε xs και s. Ευτυχώς βέβαια που έχουν και άλλα νούμερα οι άνθρωποι!:P
ναι αλλά εγώ είμαι 10 πόντους (σχεδόν! 7-8 βασικά) πιο κοντή από σένα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vero

Νεοφερμένος

Η vero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γειά σας είμαι καινούρια εδώ!!!! Με λένε veronica:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
geia sas eimai kainourgia edw!!!! me lene veronica:)
Καλως ηρθες!Τα greeklish απαγορευονται ομως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
geia sas eimai kainourgia edw!!!! me lene veronica:)
καλως ηρθες βερονικα!!!!!!!
και εγω θεωρω τον εαυτο μου καινουργια μιας και τωρα αρχισα να γραφω στο ε-στεκι.
παντως εκανες καλη επιλογη για αρχη να μπεις στο γυναικειο σαλονι,μιας και μας αφορα ολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήρα το τζινάκι που σας έλεγα! Είναι New Look, μια βρετανική μάρκα αρκετά φτηνή(24 λίρες) την οποία μου πρότειναν λόγω ποικιλίας. Δοκίμασα πολλές γραμμές, αφού να φανταστείτε από ένα σημείο και μετά οι υπάλληλοι των αποδητηρίων με αγριοκοίταζαν!:D Αυτό που επέλεξα είναι στενό και χαμηλοκάβαλο, αλλά ανοίγει ελαφρώς στις γάμπες και κάνει ισορροπία. Τέλεια εφαρμογή! Αφού το λάνσαρα στην σχολή και όλοι μου έλεγαν τι ωραία που ήμουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
με υγεια, καλοφορετο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το λεπον, εχω παρει ενα κοκκινορουμπινοβυσσινι (μπορδοροδοκοκκινο:hehe: ) κραγιον, με το οποιο εχω το εξης θεματακι..ολα καλα οταν δε μιλαω, αλλα μολις ανοιξει ο στομας κανει εκεινη την απαισια διαχωριστικη γραμμη αναμεσα σε κοκκινο-κραγιον και ροζ χειλους..καταλαβατε τι εννοω? Πως το αποφευγουμε αυτο?? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α) κρατας τον στόμα κλειστο :P
βου) συμβιβάζεσαι με την ιδέα ότι δεν μπορείς να βάψεις ουσιαστικά τα ούλα σου και άρα θα φαίνεται το ροζ τους χρώμα :P


σορρυ, είμαι σίγουρη ότι δεν σε βοήθησα αλλά δε νομίζω ότι υπάρχει τρόπος για αυτο που ζητας δεδομένου ότι μιλάμε για ένα σημείο που δεν μπορεί να βαφτεί με κανεναν τροπο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Το λεπον, εχω παρει ενα κοκκινορουμπινοβυσσινι (μπορδοροδοκοκκινο:hehe: ) κραγιον,
:lol::lol::lol: φοβερο χρωμα...
μαλων θα πρεπει να παρεις απο δω και περα κραγιον πιο κοντα στο χρωμα των ουλων σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μαααα, τοσες που φορανε κοκκινο κραγιον εχουν κοκκινα ουλα? :shocked: :P
Θα το παιζω σοφιστικε και λιγομιλητη, γιε..καμια αλλη ιδεα?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το λεπον, εχω παρει ενα κοκκινορουμπινοβυσσινι (μπορδοροδοκοκκινο:hehe: ) κραγιον, με το οποιο εχω το εξης θεματακι..ολα καλα οταν δε μιλαω, αλλα μολις ανοιξει ο στομας κανει εκεινη την απαισια διαχωριστικη γραμμη αναμεσα σε κοκκινο-κραγιον και ροζ χειλους..καταλαβατε τι εννοω? Πως το αποφευγουμε αυτο?? :S

Εχω κι εγω τετοιο.. Δυο για την ακριβεια.
(Το ενα ειναι πιο σκουρο απο το αλλο :))
Δεν ειναι τοσο εντονη αυτη η γραμμη που λες. Μαλλον.. Ειναι εντονη, αλλα δεν φαινεται κατι ασχημο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δυστυχως οχι σ'εμενα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top