• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
την εκανα επειδη ετσι κι αλλιως ειχα σκοπο καποια στιγμη στη ζωη μου να την κανω
με το σκεπτικο οτι θα την κανω που θα την κανω γιατι να μη την κανω απο τωρα να την χαρω περισσοτερο
γενικα ειμαι της αποψης οτι αν μας ενοχλει κατι πανω μας σε σημειο που να επιρεαζει την ψυχολογια μας και την καθημερινοτητα μας και μπορουμε να το αλλαξουμε γιατι να μη το κανουμε
αλλα δυστυχως πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενη! :'(:'(:'(

η δικια μου περιπτωση νομιζω οτι δεν ειναι τοσο τραγικη οσο της κοπελας

κακο αισθητικο αποτελεσμα...πιθανο λειτουργικο προβλημα(θα παω σε ρινολογο να με εξετασει για να δω αν θα το επιβεβαιωσει γιατι με τον Σκ...ρα δε βγαζω ακρη)... και αθλια αντιμετοπιση απο τον γιατρο.ο τροπος του γιατρου ειναι που με εξοργισε περισσοτερο!

τωρα περημενω να περασει ενας χρονος για να κανω επανορθωτικη γιατι την εχω κανει προσφατα .
ξερετε καποιον στην Αθηνα να μου προτινετε?

λενα παρόλη την αναποδια που σου ετυχε, ακουγεσαι ψυχραιμη με το θεμα, μπραβο που το αντιμεπτωπιζεις με τοσο θαρρος :)

γιατρο δε τολμαμε να σου προτεινουμε, γιατι αφενος θα μας πουν οτι κανουμε διαφημιση κ αφετερου ολο κ καποιος θα πεταχτει να πει οτι "κ αυτος εχει κανει λαθη!!".... :P

καλυτερα να ρωτησεις τον ωρλ σου. οι ωρλ βλεπουν πολλους χειρουργημενους με ρινικα προβληματα κ τις περισσοτερες φορες, ξερουν ποιος τους εχει χειρουργησει. γενικα στους ιατρικους κ επιστημονικους κυκλους, ειναι γνωστο ποιοι ειναι καλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
παιδιά μπορείτε να μου πείτε μερικά tips για το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό? πρέπει εγώ να του πω τι θέλω στη μύτη ή να τον αφήσω να πει εκείνος πρώτα και μετά εγώ? φοβάμαι μην πάω και τα ξεχάσω όλα..! οποιαδήποτε άλλη συμβουλή δεκτή, ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lena7

Νεοφερμένος

Η lena7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
λενα παρόλη την αναποδια που σου ετυχε, ακουγεσαι ψυχραιμη με το θεμα, μπραβο που το αντιμεπτωπιζεις με τοσο θαρρος :)

γιατρο δε τολμαμε να σου προτεινουμε, γιατι αφενος θα μας πουν οτι κανουμε διαφημιση κ αφετερου ολο κ καποιος θα πεταχτει να πει οτι "κ αυτος εχει κανει λαθη!!".... :P

καλυτερα να ρωτησεις τον ωρλ σου. οι ωρλ βλεπουν πολλους χειρουργημενους με ρινικα προβληματα κ τις περισσοτερες φορες, ξερουν ποιος τους εχει χειρουργησει. γενικα στους ιατρικους κ επιστημονικους κυκλους, ειναι γνωστο ποιοι ειναι καλοι.


θα παω σε ωρλ στον τοπο μου (στη Σαμο)οχι στην Αθηνα.Αλλα και στην Αθηνα να πηγενα υπαρχουν περιπτωσεις που ισως να μου προτινει καποιον σκοπιμα.το εχω δει σε αλλες ιδικοτητες αυτο να γινετε.ο ενας να στελνει δουλεια στον αλλον.
εχετε δικιο οτι για ολους τους πλαστικους ολο και κατι θα εχει ακουστει....εγω συνεχιζω την ερευνα απο το ιντερνετ για την ωρα (ψαχνω και για εξοτερικο,αν και χλομο) και οταν θα κλισω χρονο απο την πρωτη επεμβαση θα παω να δω πολλους πλαστικους να δω ποιος μου γεμιζει το ματι περισσοτερο για να την κανω...αν και στον Σκ--ρα στο πρωτο ραντεβου νομιζα οτι ηταν ο καλυτερος και ημουν και σιγουρη...αλλα μαπα το καρπουζι.

ειμαι ψυχρεμη γιατι δεν μπορω να κανω κατι αλλο...τι να κανω?μηνηση?ξερετε τι θα παρω αν το παω δικαστικα.
δυστυχως σε τετοιες περιπτωσεις δεν μπορουμε να βρουμε το δικιο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
παιδιά μπορείτε να μου πείτε μερικά tips για το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό? πρέπει εγώ να του πω τι θέλω στη μύτη ή να τον αφήσω να πει εκείνος πρώτα και μετά εγώ? φοβάμαι μην πάω και τα ξεχάσω όλα..! οποιαδήποτε άλλη συμβουλή δεκτή, ευχαριστώ πολύ!
δεν υπαρχουν tips. οσο πιο ειλικρινης, ανετη κ ηρεμη εισαι, τοσο το καλυτερο. το σημαντικοτερο ειναι να ξερεις καταρχην εσυ τι θελεις. κανονικα η συζητηση πρεπει να ξεκινησει με το να σε ρωτησει τι θελεις, τι προσδοκιες εχεις. εσυ θα του πεις τι θα ηθελες ιδανικα κ αυτος θα σου πει τι ειναι χειρουργικα εφικτο για την περιπτωση σου, συμφωνα με αυτα που ζητας. βεβαια το πρωτο που πρεπει να γινει ειναι να δει τη μυτη σου απο μεσα. εμενα θυμαμαι, εφοσον τελειωσε την εξεταση στο εσωτερικο της μυτης κ διεγνωσε τη σκολιωση, μετα μου εδωσε εναν καθρεφτη κ μου ειπε "δειξε μου τι θελεις να αλλαξει αισθητικα". ε κ του εδειξα. δεν ειναι τιποτα το φοβερο το πρωτο ραντεβου. στο δευτερο θα πας με καλυτερη εικονα πραγματων.
αν καποιος γιατρος σε παρει απο τα μουτρα κ δε σε ακουει η δεις οτι περιφρονει οσα λες κ εχει αρχισει τις υποδειξεις περι του τι "πρεπει" να γινει, αγνοωντας εντελως το τι εσυ επιθυμεις, βαλ'του Χ κ πηγαινε αλλου. πολλοι επειδη δεν κατεχουν τις τεχνικες, σου λενε οτι "αυτο πρεπει να γινει" μονο κ μονο επειδη αυτοι, μονο αυτο ξερουν να κανουν. οπως στην περιπτωση της ελενας που της λεει ο αλλος οτι δε φτιαχνεται το αυτι της....το 2012 που γινεται ωτοπλασια απο το μηδεν, αυτος της λεει οτι δε φτιαχνεται μια ακρη. ελεος.
γενικα εχε τα ματια σου ανοιχτα κ βαζε το μυαλο σου να δουλευει. μπορεις να τον καταλαβεις τον αεριτζη απο τον σοβαρο επιστημονα.
μιαλω φυσικα για νορμαλ περιπτωσεις ασθενων ετσι? δε μιλαω για τιποτα παρανοικους που μπορει να πανε κ να ζητησουν κατι εξωφρενικο. εκει ΟΚ ο γιατρος θα αντιδρασει. μιλαμε ομως τωρα για την πλειοψηφια των ενδιαφερομενων, που οι περισσοτεροι θελουν κλασικα πραγαματα, να ισιωσουν ραχες, να χαμηλωσουν καμπουρες, να μαζευτουν ρουθουνια κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας!Για τον Α.Φ. δεν εχω διαβασει πολλες εμπειρειες.Ειναι καποιος απο δω που εχει παει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Γεια σας!Για τον Α.Φ. δεν εχω διαβασει πολλες εμπειρειες.Ειναι καποιος απο δω που εχει παει;
αν θες, ριξε ενα φωνι στο star channel κ ζητα να σε συνδεσουν με τα γραφεια life style του σταθμου!!ο,τι απορια εχεις θα στη λυσει η Σουλιωτη, ο Μπακας...καποιος "ρεπορτερ" τελος παντων...:D!!καλα, βρε κοπελα μου, πραγματικα θα εμπιστευοσουν το προσωπακι σου στο γεροξεκουτη με το παρκινσον, που ειναι ολη μερα στα καναλια απασχολωντας με τις 20χρονες κορασιδες κ καθολου με αυτο που θα πρεπε??!!εμενα, οσο διαστημα ψαχνω το θεμα, ειναι ο μοναδικος, που δε μου περασε απ το μυαλο ουτε δευτερολεπτο!!!!!!!!!!ασε που εδω που τα λεμε δεν εχω διαβασει κ τιποτα γι αυτον, παρα μονο ενα, δυο σχολια που ελεγαν οτι τους σακατεψε τη δεκαετια του 90, που υποτιθεται οτι ηταν κ στα πανω του...φαντασου τωρα!!για ξανασκεψου το!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
mmm...εχει οντως παρκισον;καλα οτι βγαζουν στην δημοσιοτητα την προσωπικη του ζωη αυτο δεν με νοιαζει.Απλα μου φαινεται πιο ανθρωπινος σε σχεση με αλλους γνωστους του κλαδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
εγώ έχω ακούσει τα χειρότερα πάντως από κανα 2-3 άτομα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εχω διαβασει μεχρι την 91 σελιδα...μαλλον δεν αξιζει να κανει κανεις ρινοπλαστικη στην ελλαδα

θα βοηθουσε να ακουγοντουσαν οναματα καλων γιατρων του εξωτερικου νομιζω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
θα βοηθουσε να ακουγοντουσαν οναματα καλων γιατρων του εξωτερικου νομιζω...:)
ε φυσικα ρε συ, εφοσον ειναι πολλοι εδω μεσα που χειρουργηθηκαν σε Αυστραλια, Μεξικο, Καναδα, Ιαπωνια, Ζιμπαμπουε, οποτε μπορουν να σου δωσουν συστασεις, no prob!






:confused:
ο,τι να ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ε φυσικα ρε συ, εφοσον ειναι πολλοι εδω μεσα που χειρουργηθηκαν σε Αυστραλια, Μεξικο, Καναδα, Ιαπωνια, Ζιμπαμπουε, οποτε μπορουν να σου δωσουν συστασεις, no prob!






:confused:
ο,τι να ναι...
χρυση μου αν δεν ξερεις απλα να μην ενοχλεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilyn!

Νεοφερμένος

Η Marilyn! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ένας μήνας μετα την ρινοπλαστικη, όλα καλα! Το πρηξιμο φαίνεται να αργεί να υποχωρήσει ίδιος στο ακρορινιο, μερικά μικρά πονακια που και που σαν τραβηγματα, και ηαναπνοη κάπως καλύτερη. Βέβαια το ποιο ενοχλητικό απο όλα είναι το ότι δεν μπορώ να φόρεσε τα γυαλιά ήλιου . Σε τρεις μήνες είπε ο γιατρός και βλέπουμε. Όσο για το πρηξιμο, μου είπε σε τρεις εβδομάδες να πάω να με δει και ίσως να μου κάνει ένεση κορτιζονης στο ακρορινιο για να ξεπρηστει ποιο γρήγορα. Ξέρει κανείς σας κάτι γι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ένας μήνας μετα την ρινοπλαστικη, όλα καλα! Το πρηξιμο φαίνεται να αργεί να υποχωρήσει ίδιος στο ακρορινιο, μερικά μικρά πονακια που και που σαν τραβηγματα, και ηαναπνοη κάπως καλύτερη. Βέβαια το ποιο ενοχλητικό απο όλα είναι το ότι δεν μπορώ να φόρεσε τα γυαλιά ήλιου . Σε τρεις μήνες είπε ο γιατρός και βλέπουμε. Όσο για το πρηξιμο, μου είπε σε τρεις εβδομάδες να πάω να με δει και ίσως να μου κάνει ένεση κορτιζονης στο ακρορινιο για να ξεπρηστει ποιο γρήγορα. Ξέρει κανείς σας κάτι γι αυτο?
το ακρορινιο θα ειναι πρησμενο κανα 6μηνο. να αποφυγεις τις κορτιζονες κ να αφησεις το σωμα να κανει μονο του τη δουλεια του. δεν υπαρχει λογος να πιεσεις τη φυσικη διαδικασια επουλωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysokoureli

Νεοφερμένος

Η xrysokoureli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Την αίσθηση του κρυώματος την έχω συνέχεια, πέρα από δύο φορές που αρρώστησα κανονικά και ήμουν χειρότερα. Αυτό το σαν αλλεργικό μου κράτησε δύο μέρες, τότε που το είχα πει. Τώρα είναι πάλι στα "φυσιολογικά" του. Αλλά πάει και με τις μέρες, σήμερα ας πούμε είναι πολύ μειωμένο σε σχέση με χτες, αλλά δεν νομίζω να μείνει γιατί έτσι κάνει πάντα.

Christinelle αυτό που λες για την ευαισθησία μετά την επέμβαση το έχω κι εγώ. Είμαι τώρα στους 6 μήνες μετά την επέμβαση, φταρνίζομαι συχνά και νιώθω συχνά ότι έχω κάτι στο ένα ρουθούνι μου και μου προκαλεί φτάρνισμα.
Επίσης έπαθα κι εγώ αυτό που λες με την αφαίρεση σπίλου. Μαζί με την επέμβαση της μύτης έκανα και αφαίρεση ενός σπίλου δίπλα από το μάτι. Το ένα από τα 2 ράμματα δεν ήταν σφιχτό και έφυγε με αποτέλεσμα η ουλή να ανοίξει και να έχω μια τεράστια ουλή σε σχήμα από δάκρυ δίπλα στο μάτι. Επιτυχία και αυτό όπως και η επέμβαση..... Το έδειξα στον γιατρό στους 6 μήνες και μου πε ότι θα μου ξανακόψει το ίδιο σημείο και θα το ξαναράψει. Θα πάω τον Ιούνιο να μου το φτιάξει, ελπίζω να πετύχει αυτή τη φορά.

θέλω να τον δείρω :kill::kill::kill::kill::kill::kill::kill::kill:

κι εγώ! Αν πάει κανείς σε παλιότερα ποστς σε αυτό το θέμα θα δει ότι το συγκεκριμένο άτομο χωρίς να τον ενδιαφέρει να κάνει ρινοπλαστική έρχεται, λέει τις εξυπνάδες του ως ειδήμων σε ιατρικά θέματα, επικρίνει όσους κάνουν πλαστική και μετά εξαφανίζεται και επανέρχεται μετά από λίγο καιρό. Τί να πεις, ο καθένας έχει τα θέματά του.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
κι εγώ! Αν πάει κανείς σε παλιότερα ποστς σε αυτό το θέμα θα δει ότι το συγκεκριμένο άτομο χωρίς να τον ενδιαφέρει να κάνει ρινοπλαστική έρχεται, λέει τις εξυπνάδες του ως ειδήμων σε ιατρικά θέματα, επικρίνει όσους κάνουν πλαστική και μετά εξαφανίζεται και επανέρχεται μετά από λίγο καιρό. Τί να πεις, ο καθένας έχει τα θέματά του.....
μωρε τον ενδιαφερει κ τον παραενδιαφερει..γι αυτο κ ερχεται.;) βεβαια δεν εχει βρει ακομα το θαρρος να το κανει, αλλα που θα παει, το θελει τοσο πολυ που θα το βρει αργα η γρηγορα. εως τοτε, περιοριζεται στο να τη λεει σε οσους το βρηκαν πριν απο αυτον. τυπικη περιπτωση του "οσα δε φτανει η αλεπου...".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια σας!!!ηθελα και γω να κανω ρινοπλαστικη...επισκεφτηκα 2 γιατρους (οχι απο τους διασημους) και αποφασισα να την κανω με τον 2ο που επισκεφτηκα.για τον 2ο ειχα ακουσει πολυ καλα σχολια απο ενα οικογενειακο φιλο καρδιολογο που τον ξερει.ε για να μην μακρυγορω τον επισκεφτηκα στο ιατρειο (ητανε πολυ φιλικος )μου ειπε τι θα κανουμε,του εκανα και γω καποιες ερωτησεις και μετα του ειπα οτι θα το σκεφτω και αν τελικα το αποφασιζα θα εκανα την επεμβαση μεγαλη τριτη(μας βολευε και τους 2)!!δεν το σκεφτηκα πολυ την επομενη μερα τον πηρα τηλεφωνο και το εκλεισα.ολα εγιναν πολυ γρηγορα.για να καταλαβετε 2 απριλιου τον επισκεφτηκα στις 3 ειπα το οκ και στις 10 χειρουργηθηκα!την εβδομαδα που μεσολαβησε εκανα το τραγικο λαθος να μπω σε φορουμ και να διαβαζω εμπειριες...πραγματικα ημουν ετοιμη να ακυρωσω το χειρουργειο με αυτα που διαβασα.ευτυχως δεν εκανα αυτο το λαθος.λοιπον η επεμβαση δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ δεν πονεσα ΚΑΘΟΛΟΥ Μεγαλη Τριτη την εκανα εμεινα ενα βραδυ μεσα προληπτικα.Πονο οπως ειπα δεν ενιωσα, πρηξιμο ειχα αρκετο κυριως την 2η και 3η μερα (μετα αρχισα σιγα σινα να ξεπρηζομαι) αλλα ενιωθα μια χαρα!Μεγάλη Πέμπτη για να καταλαβετε ειχα βγει βολτα στα μαγαζια (με το ναρθηκα και τις γαζες) και γενικα εβγαινα κανονικοτατα και για ποτο και για καφεδες τα παντα ολα!!!Μεγαλη Παρασκευή εβγαλα τις γαζες μεσα απο την μυτη και ανασανα επιτελους και χτεσ εβγαλα το ναρθηκα.η μυτη μου παρολο που ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι πρησμενη ακομα μου φαινεται τελεια... αφου λεω ας μεινει ετσι οπως ειναι μου αρεσει παρα πολυ.στο προσωπο ειμαι ακομα λιγο πρησμενη αλλα μονο εγω το καταλαβαινω, οι μελανιες κατω απο τα ματια μου εφυγαν εντελως μονο στο ενα το ματι μεσα εχω ενα μικρο αιματωμα αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα θα φυγει σε λιγες μερες!!!οποιος θελει να το κανει να μην φοβαται καθολου αρκει να βρει εναν πολυ καλο γιατρο...ο δικος μου παντως ειναι κορυφαιος!!!ειναι στρατιωτικος γιατρος με πολυ καλο βιογραφικο, μεγαλη εμπειρια και πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!για να καταλαβετε μεσα στο χειρουργειο μεχρι να με ναρκωσουν μου χαιδευε το χερι και μου ελεγε οτι ολα θα πανε καλα...και μεχρι και σημερα που εχω βγαλει τον ναρθηκα και ολα ειναι οκ με παιρνει τηλεφωνο καθε μερα να δει αν ειμαι ενταξει !!!ειμαι ευχαριστημενη οσο δεν γινεται...και τι να πω μαλλον ημουν και πολυ τυχερη!!!αυτα...ελπιζω να βοηθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
μελινακι καλη αναρρωση κ με γεια!!! :D
εαν η μυτη σου αρεσει απο τωρα...δε φανταζεσαι πως θα νιωθεις σε κανα 2μηνο!!!! :P ;)
τα καλυτερα ειναι μπροστα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
οικογενειακο φιλο καρδιολογο που τον ξερει
λολ
αναρωτιέμαι πόσους έχει στειλει στον καρδιολογο αυτό ο εν λόγω πλαστικός :P



στρατιωτικος γιατρος με πολυ καλο βιογραφικο


...α; Ο_ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
λολ
αναρωτιέμαι πόσους έχει στειλει στον καρδιολογο αυτό ο εν λόγω πλαστικός :P

:hehe:

:hehe:

:hehe:

καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timiseneken

Νεοφερμένος

Η timiseneken αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας, ενδιαφέρομαι να κάνω ρινοπλαστική και διάφραγμα έχω επισκευθεί 2 γιατρούς μέχρι ώρας Α.Σ. και Β.Π. ε ! δεν εβγαλά άκρη δεν ήταν καθόλου αναλυτικοί ούτε για το αισθητικό αλλά ούτε και για το λειτουργικό κομμάτι είχα την αίσθηση ότι τους κούραζα κιόλας.
Έχω δει δουλειές του Σ. μιάς και έχουν χειρουργηθεί αρκετές κοπέλες (μερικές με καλό αποτέλεσμα άλλες μέτριο) στον χώρο που εργάζομαι παρόλα δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα. Οσο για Π . είναι λίγο πιο προσιτός σαν ανθρωπός αλλά είδα έξω να περιμένουν δυο κοπέλες ηδη χειρουργιμένες και ψιλο φρίκαρα δεν μπορω να πω ότι μου φάνηκαν φυσικές μάλλον τυποποιημένες θα έλεγε κανείς .
Άν κάποιος γνωρίζει κάτι και κυρίως για Β.Π. ή κάποιον άλλον πολυ ευχαριστώς .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top