Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Από princess μ αρεσει η πρωτη φουστα..
Τώρα... να σου πω...άμα βάλεις το φόρεμα σε συνδυασμό με αυτό το παπούτσι..... δεν ξέρω..... δεν σου κάνει οικογένεια Adams??????:P:P:P
Ελπίζω να μην έχεις και μαύρο μαλλί!!!:D:D
Βασικά δεν είμαι και πολύ αυτού του στυλ ντυσίματος!
Αμα δεν το δεις και πάνω σου βεβαια.... μπορεί να είναι τέλειο μπορεί όμως και να μη σου πηγαίνει!;)

Χαχαχαχ.
1ον δεν ξερω καν πως ειναι η οικογενεια ανταμς, μπορω να φανταστω ομως. :P
2ον οχι δεν εχω μαυρα μαλλια. Καστανα ειναι με αφελειες και μακρια.

Βασικα, το δοκιμασα και ηταν πολυ ωραιο. Ουτε εγω εχω κατι παρομοιο, μην νομιζεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ξερετε που μπορω να βρω παρκα παραλλαγη αλλα η παραλλαγη να μην ειναι παρα πολυ εντονη?

ειδα αυτο αλλα ειναι εντονη η παραλλαγη https://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariusgr/en/50109552/35508/1693011/Quilted%2Bcamouflage%2Bparka
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ξέρετε πού μπορώ να βρω ψηλές αντρικές μπότες - όχι μποτάκια - και αν υπάρχουν ;
'Oχι στρατιωτικές
'Oχι γκόθικ
'Oχι καουμπόυ

Κάτι που να είναι σχετικά μαλακό ή ελαστικό χωρίς τακούνι και χωρίς μύτη που σκοτώνει κατσαρίδα στη γωνία ; Kάτι που η φόρμα τους να φέρνει στις ιππασίας χωρίς να είναι ;

Ξεύρετε ?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στο Massimo Dutti.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





Furla


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
0272801803_1_1_2.jpg 0272798816_1_1_3.jpg 0272803601_1_1_3.jpg

Ωραία πιτζαμάκια από το oysho...:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Κορίτσια, χρειάζομαι πάλι τη βοήθειά σας.:redface:
Θέλω μια τσάντα αρκετά μεγάλη (αλλά όχι και κανένα κουτί:P) που να αντέχει 2-3 (ίσως και παραπάνω) αρκετά βαριά βιβλία για το φροντ.
Σε αρκετά μαγαζιά που έχω ψάξει ή δε βρίσκω κάτι όμορφο ή όπως φαίνονται δεν το βλέπω να κρατάνε για πολύ!
Έχετε κατι να μου προτείνετε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μέχρι τι ποσό θες να διαθέσεις; Εγώ εχω αυτή


εδώ και 4 χρόνια και κουβαλάω μέχρι και λαπτοπ (από άποψη αντοχής είναι σκυλί). Απλά πάει γύρω στα 100. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν εχει σκάσει το ύφασμά της, Χριστιάννα;

Αν κάτι με κάνει να θεωρώ τις longchamp πεταμένα λεφτά, είναι ότι μετά από λίγο σε όσες έχω δει το ύφασμα κάνει κάτι άθλιες φουσκαλίτσες, πράγμα απαράδεκτο για το ποσό που διαθέτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ έχω πάρει την ίδια (χωρίς το σχέδιο) σε δερμάτινη.
Και δεν παθαίνει τίποτα.
Κοστίζει περισσότερο βέβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τα δέρματα και τα γούνινα αντέχουν, το ξέρω. Για τις υφασμάτινες μιλάω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Οι υφασμάτινες εξαρτάται.
Απ το πόσο τις κακομεταχειρίζεσαι. Αν βάλεις αυτά που βάζουμε συνήθως σε μια τσάντα, δεν θα σου πάθει τίποτα.
Τώρα τα βιβλία, θα τη ζορίσουν. Ακόμα και τα χερούλια της θα ταλαιπωρηθούν.
Δεν είναι σχεδιασμένη για να βάζεις μέσα βιβλία η συγκεκριμένη τσάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Διαφωνώ εκ πείρας, αλλά εντάξει... :P Οι συγκεκριμένες σκάνε και χωρίς να τις κακομεταχειριστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω.
Ειχα τρεις τέτοιες τσάντες, στο παρελθόν, μετά το γύρισα στις δερμάτινες.
Τις πρόσεχα και δεν έπαθαν τίποτα. (Στο τέλος τις χάρισα στη μαμά μου να καταλάβεις).
Μπορεί να άλλαξε ο τρόπος που τις φτιάχνουν τώρα πια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ξέρω τι εννοείς misskit, αλλά δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα, είναι σαν καινούργια! (φτου φτου :P!)

Αυτό που περιγραφείς το έπαθε πρόσφατα η ταχυδρόμου που εχω, την οποία αγόρασα όταν πρωτοπηγα παρίσι, δηλ. 5 χρόνια σίγουρα, μετά από γερο μπουγελο που έφαγε. :/:

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έχουν κατασκευαστεί, γιατί όσες εχω είναι made in Paris.

Gilda οι δερματινες είναι πολύ ωραίες, αλλά λίγο too much για μαθήτρια/φοιτήτρια πιστεύω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Υποκειμενικά είναι αυτά, εμένα μια χαρά μου φαίνονται και για φοιτήτρια και για μαθήτρια.
Ούτε πολύ πολυτελεις τσάντες είναι, και για να πω και την αλήθεια, σχεδόν κάθε κοπέλα έχει μία τέτοια.
(Στο Πανεπιστήμιο έβλεπα φοιτήτριεες να κρατάνε πολύ καλύτερα αξεσουάρ από αυτές). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Μέχρι τι ποσό θες να διαθέσεις; Εγώ εχω αυτή


εδώ και 4 χρόνια και κουβαλάω μέχρι και λαπτοπ (από άποψη αντοχής είναι σκυλί). Απλά πάει γύρω στα 100. :/
Την έχω σε μαύρο χρώμα και την ταχυδρόμου σε αυτό το χρώμα εδώ και δύο χρόνια περίπου και δε λέω δεν έχουν πάθει τίποτα, αλλά πραγματικά δε νομίζω ότι είναι για πολλά και -το βασικό- αρκετά βαριά βιβλία. Ωστόσο, αυτό που αναφέρει η Gilda για τα χερούλια, δυστυχώς ισχύει.:/:
Όσο για τις δερμάτινες μια χαρά μου ακούγεται, αλλά θέλω κάτι υπερβολικά πολύ απλό γιατί διαφορετικά νομίζω θα μου χτυπάει κάπως έντονα για φροντ.:redface:
Έχετε κάτι υπόψιν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κοίτα, στη γ' λυκείου τις ημέρες που ήταν πολλά και βαριά τα βιβλία, δεν έμπαινα καν στον κόπο να το σκεφτώ, κατευθείαν στην κλασσική σχολική. Είναι και η καλύτερη από άποψη καταμερισμού βάρους. :/: Στη σχολη πάλι δεν κουβαλάμε βιβλία.

Αν σκεφτώ κάτι θα σου πω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Κοίτα, στη γ' λυκείου τις ημέρες που ήταν πολλά και βαριά τα βιβλία, δεν έμπαινα καν στον κόπο να το σκεφτώ, κατευθείαν στην κλασσική σχολική. Είναι και η καλύτερη από άποψη καταμερισμού βάρους. :/: Στη σχολη πάλι δεν κουβαλάμε βιβλία.

Αν σκεφτώ κάτι θα σου πω! :)
Ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top