Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μόνο σε εμένα δεν αρέσουν τα ολόσωμα μαγιό; :redface:
εμένα παρόλο που μου αρέσουν πάντα μπικίνι φοράω...δεν ξέρω γιατί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όχι και ό,τι καλύτερο μπόρεσα να βρω, αλλά σαν σχέδιο πώς σου φαίνεται??:)

Ωραίο. Αλλά αν στο πλάι δεν είναι άσπρο αλλά φαίνεται κοιλίτσα πρέπει να έχεις το κορμί της Beyonce για να δείξει ωραίο πάνω σου νομίζω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ θέλω το κάτω μέρος απότο μαγιώ στα πλαινά να είναι φαρδύ, σαν αυτό . Όσες έχετε γυρίσει στην αγορά, κυκλοφορούν σε τέτοια στυλ κομμάτια; Κάπου είχα δεί κάτι αντίστοιχο σε ένα κατάλογο από τα calzedonia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Εγώ θέλω το κάτω μέρος απότο μαγιώ στα πλαινά να είναι φαρδύ, σαν αυτό . Όσες έχετε γυρίσει στην αγορά, κυκλοφορούν σε τέτοια στυλ κομμάτια; Κάπου είχα δεί κάτι αντίστοιχο σε ένα κατάλογο από τα calzedonia.

έχω δει κάποια στα h&m. είναι όπως αυτό στην εικόνα και πίσω είναι συμμαζεμένο και όχι κοφτό τύπου brazil:redface:
κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο και δεν μπορώ να βρω..το είδα την προηγούμενη εβδομάδα στο h&m αλλά δεν είχα χρόνο να δοκιμάσω..το είχε σε μαύρο και σε ριγέ (άσπρη-μαύρη ρίγα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
έχω δει κάποια στα h&m. είναι όπως αυτό στην εικόνα και πίσω είναι συμμαζεμένο και όχι κοφτό τύπου brazil:redface:
κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο και δεν μπορώ να βρω..το είδα την προηγούμενη εβδομάδα στο h&m αλλά δεν είχα χρόνο να δοκιμάσω..το είχε σε μαύρο και σε ριγέ (άσπρη-μαύρη ρίγα)
Μου δίνεις ελπίδα, γιατί δεν πολυέχω όρεξη να φάω πολύ ώρα για μαγιό.

Πάντως πέρυσι που είχα πάει για να πάρω το σουτιέν του μαγιό, μόνο που δεν έκοψα το στήθος μου έτσι όπως συμπεριφερόταν η πωλήτρια για να τη βολέψω, και φοράω cup C προς D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μιας και λέτε για μαγιώ/εσώρουχα, να αναφέρω κάτι που μου κάνει φοβερή εντύπωση. Όποτε πάω να πάρω εσώρουχο (βρακί :P) και πω ότι το μέγεθός μου είναι small, ΠΑΝΤΑ προσπαθούν να με πείσουν ότι αποκλείεται, θέλω τουλάχιστον medium. Εν τω μεταξύ είμαι 50 κιλά. Εγώ να επιμένω ότι όχι, το Μ θα μου είναι απλά τεράστιο και δεν έχω φορέσει ποτέ Μ. Το αντίθετο στα σουτιέν. Όποτε πω ότι θέλω cup C μου λένε "μα τι λέτε δεσποινίς, είστε το πολύ B". Αυτό μου έχει συμβεί επανειλημμένα στα χόντος, μιλάμε για επανειλημμένα όχι αηδίες.

Σε κάθε περίπτωση φοράω το μέγεθος που μου δίνουν, ανοίγω το παραβάν και αυτές ξινισμένα λένε "α ναι όντως...". Άρχισα να πιστεύω ότι τα χόντος προσλαμβάνουν μόνο ξινές πωλήτριες, που θέλουν όλες τις πελάτισες με μεγάλη περιφέρεια και χωρίς στήθος.

Αντίθετα στα ιντιμίσιμι οι πωλήτριες είναι πάντα αστέρια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αντίθετα στα ιντιμίσιμι οι πωλήτριες είναι πάντα αστέρια :clapup:
Εγώ πάντως εδώ που μένω στα intimisimmi είναι αγενέστατες. Είχαμε πάει με μία φίλη μου να αγοράσει ένα σουτιέν η οποία έχει κόμπλεξ λόγω μεγάλου στήθους και πετάει η κοπέλα ένα σχόλιο του τύπου "Δεν έχουμε μεγάλα νούμερα και αμφιβάλλω να σου κάνει κάτι" και η φίλη μου μόνο τα κλάμματα που δεν έβαλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Εγώ πάντως εδώ που μένω στα intimisimmi είναι αγενέστατες. Είχαμε πάει με μία φίλη μου να αγοράσει ένα σουτιέν η οποία έχει κόμπλεξ λόγω μεγάλου στήθους και πετάει η κοπέλα ένα σχόλιο του τύπου "Δεν έχουμε μεγάλα νούμερα και αμφιβάλλω να σου κάνει κάτι" και η φίλη μου μόνο τα κλάμματα που δεν έβαλε.

!!!!!!!!!! Ο Χριστός κι η παναγία! Χαλαρά θα της έλεγα "οκ βάλτα στον κ%λο σου τα νούμερα, ευχαριστώ, καλή συνέχεια :!:"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Απλά υπέροχη! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μόνο τα μαύρα παπούτσια της πρώτης φωτο μου άρεσαν. Τα ρούχα μου φαίνεται ότι δεν την κολακεύουν καθόλου, κάθονται περίεργα πάνω της. Άλλα είναι πολύ μακριά, άλλα είναι πολύ κοντά/στενά. Ούτε τα ρούχα σα ρούχα μου άρεσαν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


Πολύ μ'αρέσει αυτό το στυλάκι. Πουκάμισο, ψηλόμεσο σορτς.:redface:
Αλλά όχι για εμένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μιλάμε αυτό το στυλ, με vans και κοντές frilly socks, το φοράνε ΟΛΕΣ στην Αγγλία. Όταν λέμε όλες, εννοούμε όλες.Όπου κι αν κοιτάξεις, δεκάδες παρέες κορίτσια ντυμένες ΙΔΙΕΣ.

Αφενός είναι αρκετά αστείο στυλ κατ' εμέ (προσωπικά δε μ' αρέσει δλδ αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα) και αφετέρου η τόση ομοιομορφία και το ότι το ακολουθούν και κοπέλες που δεν τις κολακεύει καθόλου (πχ πολύ γεμάτες ή υπερβολικά λεπτές) το κάνει έξτρα αστείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Μόνο τα μαύρα παπούτσια της πρώτης φωτο μου άρεσαν. Τα ρούχα μου φαίνεται ότι δεν την κολακεύουν καθόλου, κάθονται περίεργα πάνω της. Άλλα είναι πολύ μακριά, άλλα είναι πολύ κοντά/στενά. Ούτε τα ρούχα σα ρούχα μου άρεσαν :redface:

Γούστα είναι αυτά! Εμένα μου άρεσαν. Ελπίζω να μη θυμώσει η Blake κι ο στυλίστας της! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά! Εμένα μου άρεσαν. Ελπίζω να μη θυμώσει η Blake κι ο στυλίστας της! :P :D

Κι εγώ το ελπίζω :P Βέβαια οκ αν με έβλεπε η καημένη η Blake θα μου έλεγε "πού πα ρε Καραμήτρο που σχολιάζεις κιόλας", αλλά οκ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μιλάμε αυτό το στυλ, με vans και κοντές frilly socks, το φοράνε ΟΛΕΣ στην Αγγλία. Όταν λέμε όλες, εννοούμε όλες.Όπου κι αν κοιτάξεις, δεκάδες παρέες κορίτσια ντυμένες ΙΔΙΕΣ.

Αφενός είναι αρκετά αστείο στυλ κατ' εμέ (προσωπικά δε μ' αρέσει δλδ αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα) και αφετέρου η τόση ομοιομορφία και το ότι το ακολουθούν και κοπέλες που δεν τις κολακεύει καθόλου (πχ πολύ γεμάτες ή υπερβολικά λεπτές) το κάνει έξτρα αστείο.

Εγώ παρόλο που μου αρέσει και είναι κοντά στο στυλάκι μου πάντως δεν το έχω επιχειρήσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Επειδη ειμαι λιγο χιπισσα (κυριως στο μυαλο οχι στο ντυσιμο :P ) τρελαινομαι γιατι κατι τσαντουλες πλατης τετοιου στυλ:




boho backpacks :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
ναι, είναι πολύ τέλειες!!! :D


αλλά όπου τις έχω δει, ειδικά accessorize, είναι ακριβές :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
και εμενα μου αρεσουν πολυ εχω παρομοια σαν την τελευταια με τα λουλουδια.επισης ποσο μου αρεσουν αυτα τα σορτσακια γενικα εχω τρελα με τα δαντελενια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ναι, είναι πολύ τέλειες!!! :D


αλλά όπου τις έχω δει, ειδικά accessorize, είναι ακριβές :(

εμενα μου λες!!!!! ασε, οταν με το καλο παω Αθηνα θα τη γυρισω πανω κατω μεχρι να βρω μια στα μετρα του πορτοφολιου μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top