[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

sabi

Νεοφερμένος

Η sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
γιαούρτι στη φάτσα μου δεν βάζω- και είμαι κάθετη σ αυτό :pfff::P
μεχρι 25 και εγω ετσει σκεφτομουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε πότε ξεκινάν οι εκπτώσεις 50% στα Ηondos Centre στα καλλυντικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabi

Νεοφερμένος

Η sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Οπος ολες αλλες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε καμια καλή πούδρα; Έχω αρκετά ανοιχτή (εως πολύ πολύ) ανοιχτή επιδερμίδα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Avene.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Και μένα αυτή πρότεινε το Γιδάκι κι είμαι ικανοποιημένη.:PΌμως είναι πολύ ελαφριά, δεν ξέρω τι καλυπτικότητα θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
να είναι διακριτική :) θα την ψάξω κορτσούδια, θενκς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
1)Τι τεραστια διαφορα που εχει η κοπελα πριν και μετα το βαψιμο!

2)Πως μπορουν και ασχολουνται τοοοση ωρα με το βαψιμο τους???:(

3)Δεν μου αρεσε το αποτελεσμα...σαν να ετοιμαζεται να βγει σε πιστα ειναι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
1)Τι τεραστια διαφορα που εχει η κοπελα πριν και μετα το βαψιμο!

2)Πως μπορουν και ασχολουνται τοοοση ωρα με το βαψιμο τους???:(

3)Δεν μου αρεσε το αποτελεσμα...σαν να ετοιμαζεται να βγει σε πιστα ειναι...:whistle:

Είδες διαφορά? πολύ μεγάλη.Ναι και εγώ απορώ πως ασχολείται τόση ώρα και δεν βαριέται.
Το αποτέλεσμα είναι έντονο επειδή οι σκιές είναι πολύ σκούρες, τουλάχιστον αυτή που χρησιμοποιεί για την γωνία του ματιού. Έχω όμως καλύτερα βίντεο με πολύ ωραίες σκιές που δεν είναι τόσο έντονες, θα βάλω ενα βίντεο πιο μετα που θα γυρίσω διότι τώρα έχω κάποια δουλεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είδες διαφορά? πολύ μεγάλη.Ναι και εγώ απορώ πως ασχολείται τόση ώρα και δεν βαριέται.
Το αποτέλεσμα είναι έντονο επειδή οι σκιές είναι πολύ σκούρες, τουλάχιστον αυτή που χρησιμοποιεί για την γωνία του ματιού. Έχω όμως καλύτερα βίντεο με πολύ ωραίες σκιές που δεν είναι τόσο έντονες, θα βάλω ενα βίντεο πιο μετα που θα γυρίσω διότι τώρα έχω κάποια δουλεια.:)
ακριβως!πριν η κοπελα ειναι μια συνηθισμενη ενω μετα αλλος ανθρωπος(βεβαια αν το βαψιμο της ηταν με λιγοτερη σκουρα σκια θα ηταν θεα!)
Ασε εγω αυτο το αναρωτιεμαι παντοτε οταν καποια καθεται με τις ωωωρες και βαφεται...να φανταστεις το δικο μου βαψιμο μπορει να διαρκεσει μεχρι και 2'-3' λεπτα:whistle::D
Παντως αυτο που μου αρεσε πολυ ειναι το αψεγαδιαστο δερμα και τα χειλια της...μετα ηταν πολυ ζωηρα και ζουμερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα παντως δε μου εκανε καμμια εντυπωση η διαφορα του πριν με το μετα...Λογικο μου φαινεται...:)
Και οντως αυτα τα χρωματα (γκρι-μαυρο) ειναι πολυ "δυσκολα", απο την αποψη οτι δεν πηγαινουν στις περισσοτερες και πολυ πιθανο, εαν τα χρησιμοποιησει καποια να φαινεται λες και εχει φαει μπουνια στο ματι...
Το οτι χρησιμοποιει 3 χρωματα και το πως βαφει το ματι βεβαια ειναι αρκετα κοινο...Και εγω χρησιμοποιω αυτο το στυλ βαψιματος, αλλα "παιζω" με αλλα χρωματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.


Τα χρώματα σε αυτό το video είναι υπέροχα, και δεν έχουν καμία σχέση με τα χρώματα του προηγούμενου. Προσωπικά μου αρέσει πολύ η μώβ σκιά και όλες οι αποχρώσεις του συγκεκριμένου χρώματος(σκούρο, ανοιχτό, λιλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κορίτσια, βοήθεια. Ο καλός μου (κωλ μι ιχλίμπεντιχ) έχει μονίμως ξηρό δέρμα, δηλαδή ελαφρά ξεφλουδισμένο και αφυδατωμένο, αλλά λιπαρή μύτη/άντε Τzone. Ποια κρέμα για άντρες λίγο κάτω των 30 ξέρετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποια κρέμα για άντρες λίγο κάτω των 30 ξέρετε;;

Την βρεφική .&-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιδάκι δεν υπάρχει νομίζω σωτηρία, εκτός από το να του πεις να βάζει κρέμα κάθε φορά που πλένει το πρόσωπό του και ίσως να του κάνεις και καμιά θεραπεία ενυδάτωσης με κάνα σέρουμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νι, του το λέω.
Μέχρι τώρα είχε κάτι κρέμες όχι τόσο σπουδαίες, λέω να του πάρω καμία καλή.
Καμία ιδέα; Ξέρω για της Βiotherm ότι είναι τέλεια, αλλά κάτι άλλο...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τώρα θα γελάσετε αλλά... η κρέμα Bepanthol στο σωληνάριο που έχει το πολύ 10 ευρά, είναι απ τις καλύτερες αναπλαστικές κρέμες...
Αν μια κρέμα είναι ικανή να σιάχνει ένα συγκαμένο μωρουδίστικο πισινό, ΣΙΓΟΥΡΑ, μπορεί να φτιάξει την ξηροδερμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλη η bepanthol αλλα δεν ειναι για τη μουρη.. εκτος αν μιλας για την bepanthol που ειναι αποκλειστικα για προσωπο.. γιου νοου, "ετσι θελω να λειτουργει και η ενυδατωση μου" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι για το πρόσωπο? :hmm:
Η αδερφή μου είχε πάρει μια φορά αυτή που και καλά είναι ειδικά για το πρόσωπο και μου είπε ότι δεν έχει καμία διαφορά με την άλλη
Οτι είναι μόνο η συσκευασία και φυσικά το κόστος μιας που τη βάφτισαν "ειδική για το πρόσωπο"

Δεν ξέρω βέβαια... :P
Απλά, προσωπικά, κρέμα που την βάζω στον ποπό του παιδιού μου, τη βάζω χαλαρά κι άνετα στη μούρη μου :D

Ειδικά για την ξηροδερμία βέβαια υπάρχει και μία της A-DERMA (Σπίτι έχω πως τη λένε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top